↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

زیباترین رنگ مو نسکافه ای

زیباترین رنگ مو نسکافه ای | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت زیباترین رنگ مو نسکافه ای را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با زیباترین رنگ مو نسکافه ای را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

زیباترین رنگ مو نسکافه ای : آلمان او را دوست نرنگ مو دارد (اگرچه آلمانی‌ها یک بار در مورد این موضوع دچار سوءتفاهم احمقانه‌ای پروتئین تراپی مو بودند)، و اگرچه ژاپنی‌ها او را نمی‌پرستند، با این حال آن‌ها آن‌قدر هموطنان کوچک فعال لایت و هایلایت مو هستند، به عبارت دیگر متحدان انگلیس، که آنها نیز تحت حمایت ویژه او لایت و هایلایت مو هستند.

رنگ مو : مورد مرد معمولی طرفدار لاتاری ایالتی به سادگی این رنگ مو است که او دکتر کلیفورد را دوست نرنگ مو دارد. مورد یک مرد معمولی در برابر بخت آزمایی دولتی به همان اندازه ساده رنگ مو است. او نمی تواند تحمل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که با آقای باتملی طرف باکراتینه مو شد. دروغ رکورد من همین الان دیدم که دوباره نقل کراتینه مو شده رنگ مو است. بله، به طور رسمی در چاپ ظاهر می نانو کراتین مو شود.

زیباترین رنگ مو نسکافه ای

زیباترین رنگ مو نسکافه ای : پس انداز بسیاری را جمع آوری می بیبی لایت مو کرد و آنها را بین عده معدودی دوباره توزیع می بیبی لایت مو کرد. به جای یک میلیون شهروند ده پوندی، ما باید هزار ده هزار پوندی و بدون هیچ داشته باشیم. این راه رسمی برای شاد بیبی لایت مو کردن و خشنود بیبی لایت مو کردن کشور خواهد پروتئین تراپی مو بود. اما، در واقع، مناقشات اجتماعی و سیاسی ما نه با چنین رنگ مو استدلال‌هایی زنده نگه داشته می‌شوند و نه با پاسخ‌هایی که می‌توان به طور مشروع به چنین رنگ مو استدلال‌هایی بالیاژ مو داد.

حتی اکنون، در پایان بزرگترین جنگ تاریخ و نویسنده ادامه می‌دهد که جامعه ملل خیلی خوب رنگ مو است، اما متأسفانه ما «فرشته نیستیم». عزیز، عزیز! در حال جدا کراتینه مو شدن از کتاب نقل قول‌هایم، نمی‌توانم بگویم که متفکر رومی که اولین بار این پارادوکس درخشان را به جهان بالیاژ مو داد کیست، اما او را یک جنتلمن چاق و راحت تصور می‌کنم که گهگاه چیزهای خوب را بعد از شام دور می‌اندازد.

او هرگز خیلی به فکر نمی بیبی لایت مو کرد. این یکی از بهترین های او نپروتئین تراپی مو بود. اما به نظر می رسید که برخی از دوستان سیاسی او را خوشحال می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، یکی از آنها پرسید که آیا ممکن رنگ مو است در سخنرانی بعدی خود در مجلس سنا از آن رنگ مو استفاده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. آقای چاق ما گفت: “البته، اگر دوست داری” و با صراحت غیرعادی اضافه بیبی لایت مو کرد: “من دقیقاً نمی دانم معنی آن چیست.” اما دیگری فکر نمی بیبی لایت مو کرد که این خیلی مهم باکراتینه مو شد.

  رنگ موی شنی استخوانی

پس آن را نقل بیبی لایت مو کرد و رواج قابل توجهی داشت… و هر چند وقت یکبار به مکانی که از آنجا آمده پروتئین تراپی مو بودند بازگشتند و سابقه اعصار را پشت سر گذاشتند، دروغی که بیش از هر چیزی که شیطان می توانست باعث رنج و عذاب نانو کراتین مو شود. برای خودش اختراع بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. دو هزار سال بعد مردم همچنان از آن نقل قول می کنند و به قدرت آن یکدیگر را خواهند کشت.

زیباترین رنگ مو نسکافه ای : یا شاید من اشتباه می کنم. شاید دو هزار سال بعد، اگر زبان انگلیسی تا آن زمان به اندازه کافی مرده باکراتینه مو شد، جهان پارادوکس گاه به گاه برنارد شاو یا اسکار وایلد را بر لبان خود خواهد داشت و آن را با احترام از دهان به دهان می گذراند، انگار که نوشته مقدس رنگ مو است، و می ریزد. بمب‌های مریخ را نشان می‌دهند که معنی آن را می‌دانند. زیرا یک نقل قول چیز مفیدی رنگ مو است که فرد را از دردسر فکر بیبی لایت مو کردن برای خود نجات می دهد.

که همیشه کاری پر زحمت رنگ مو است. بله صداش خوبه این یک حلقه قاطع در مورد آن رنگ مو است، به خصوص اگر گوینده برای لحظه ای در آنجا توقف الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و یک لیوان آب بنوکراتینه مو شد. «اگر صلح می‌خواهید، برای جنگ آماده شوید»، چندان متقاعدکننده نیست. این ممکن رنگ مو است ایده خود او پروتئین تراپی مو بوده باکراتینه مو شد که هنگام دویدن صبح بعد از یک اتوبوس موتوری تکامل یافته رنگ مو است.

  رنگ مرواریدی تونی

ما نباید آنقدر آماده باشیم که آن را به عنوان انجیل بپذیریم. شک بیبی لایت مو کردن در آن تقریباً کفرآمیز رنگ مو است. یک لحظه فرض کنید که درست رنگ مو است. خوب، اما این قطعا درست رنگ مو است بنابراین نتیجه می نانو کراتین مو شود که آمادگی برای جنگ معنایی نرنگ مو دارد. لزوماً به این معنا نیست که شما خواهان جنگ لایت و هایلایت مو هستید، لزوماً به این معنی نیست که شما خواهان صلح لایت و هایلایت مو هستید.

زیباترین رنگ مو نسکافه ای : این عملی رنگ مو است که به احتمال زیاد از یک انگیزه شیطانی الهام گرفته کراتینه مو شده رنگ مو است و از یک انگیزه خوب. وقتی یک آقایی با یک ون برای اثاثیه شما تماس می گیرد، شما ابزاری دارید که می توانید مطمئن شوید که آیا او اثاث کشی رنگ مو است که شما سفارش بالیاژ مو داده اید یا سارقی که شما سفارش نبالیاژ مو داده اید، اما هیچ راهی برای کشف اینکه کدام یک از دو برچسب لاتین الهام بخش رنگ مو است وجود نرنگ مو دارد.

تسلیحات ملت این یک بهانه لذت بخش رنگ مو است. آلمان تا آخرین لحظه از آن رنگ مو استفاده می بیبی لایت مو کرد. با این حال، من می توانم برچسب سومی را به همان زبان تولید کنم که قابل تامل رنگ مو است. پنج دقیقه قبل از اینکه کوئینتوس بالبوس کوچکتر او را طرفدار کارتاژی نامید، گفته رنگ مو است. به نظر می رسد چیزی در آن وجود رنگ مو دارد. زنان به من گفته اند که پوشیدن لباس جدید بسیار سرگرم کننده رنگ مو است.

اما می دانم که آنها دوست تمام دکلره مو دارند بعد از آن بیرون بروند. پس از سال‌ها حضور در مدارس، یک نقاش می‌خواهد آنچه را که آموخته به مردم نشان دهد. سربازانی که جان خود را برای آماده کراتینه مو شدن برای جنگ بالیاژ مو داده اند ممکن رنگ مو است متفاوت باشند. آنها ممکن رنگ مو است از بازی در مانورها و پاسخ بالیاژ مو دادن به برگه های امتحانی کاملاً راضی باشند. من گلف خود را (مانند آن) با راندن به تور یاد گرفتم.

  رنگ مو دودی شنی روشن

شاید، اگر خلق و خوی سربازی را داشتم، هنوز هم باید با خوشحالی وارد توری می کراتینه مو شدم. از سوی دیگر، سربازان ممکن رنگ مو است درست مانند افراد دیگر باشند و با آماده کراتینه مو شدن برای کاری ممکن رنگ مو است بخواهند آن را انجام دهند. خیر؛ حیف رنگ مو است. اما صلح جهانی به سختی نتیجه آمادگی جهانی برای جنگ خواهد پروتئین تراپی مو بود، همانطور که به نظر می رسد این مردم عزیز امیدوار لایت و هایلایت مو هستند.

این تنها نتیجه یک احساس جهانی خواهد پروتئین تراپی مو بود که جنگ بچه‌گانه‌ترین و خنده‌دارترین چیز احمقانه‌ای رنگ مو است که این دنیای فقیر تکامل یافته رنگ مو است. نویسنده ما با تأسف می گوید که هیچ امیدی به کار بدون ارتش وجود نرنگ مو دارد – ما فرشته نیستیم. مسئله «فرشته نپروتئین تراپی مو بودن» نیست، بحث دیوانه های کودکانه نپروتئین تراپی مو بودن رنگ مو است. احتمالاً امیدی به این هم نیست، اما فکر می‌کنم ممکن رنگ مو است تلاش کنیم.

زیباترین رنگ مو نسکافه ای : زیرا اگر کسی آنها را محکم نگه رنگ مو دارد و از اعتراف به آنها نترسد، منتشر می نانو کراتین مو شود. یک آقای یک بار با تمسخر به من گفت: “چطور می خواهی این کار را انجام دهی؟ سخنرانی ها و جزوه ها؟» خوب، مسیحیت به این شکل پروتئین تراپی مو بود، اگرچه نامه‌های پولس در روزنامه‌های روزانه با تیراژ میلیونی و خدمات تلگرافی به تمام نقاط جهان ظاهر نمی‌کراتینه مو شد.

اما شاید مسیحیت مثال ناخوشایندی باکراتینه مو شد که می توان در بحث در مورد جنگ بیان بیبی لایت مو کرد. شخص شروع به پرسیدن از خود می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که آیا مسیحیت به اندازه یک فکر گسترش یافته رنگ مو است؟ البته عزیزانی لایت و هایلایت مو هستند که در شب به آنها وحی کراتینه مو شده که واقعاً خداوند به امت ها بسیار بیشتر از افراد علاقه مند رنگ مو است. او نگران روح شما یا روح من نیست، بلکه مربوط به امپراتوری بریتانیا رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه