↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

زیباترین رنگ مو فندقی

زیباترین رنگ مو فندقی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت زیباترین رنگ مو فندقی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با زیباترین رنگ مو فندقی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

زیباترین رنگ مو فندقی : این بهترین راه رفتن روی نقشه رنگ مو است. می توانید از جایی که دوست دارید شروع کنید و قطاری برای گرفتن وجود نرنگ مو دارد. جاده ما از طریق دهکده به سمت شمال می رود – آیا برای خرید یک یا دو سیب یک لحظه توقف می کنیم؟ سیب ها در هوای آزاد خوب می روند. ما در حال حاضر روی دروازه ای می نشینیم و قبل از اینکه لوله های خود را روشن کنیم و دوباره به جاده بپیوندیم، آنها را بخوریم. یک پوند، اگر بخواهید.

رنگ مو : اما به محض اینکه به شکوه کامل خود می رسند به سمت جنوب می چرخند و زیبایی خود را از ما پنهان می کنند. اما خانه مقابل آنها را می بیند و بازدیدکنندگان خود را، مطمئن باشید، به پنجره خود می آورد تا به آنها نگاه کنند. در واقع، من نباید تعجب کنم اگر او به آن به عنوان “باغ خود” افتخار می بیبی لایت مو کرد و حتی اکنون در کتابی در مورد آن می نویسد.

زیباترین رنگ مو فندقی

زیباترین رنگ مو فندقی : فکر می کنم طبیعی رنگ مو است که آنها برای دیدن آنچه که ما انجام می دهیم اهمیتی به پنجره نگاه نمی کنند و آسمان آبی و خورشید و هر آنچه در ماه مارس و آوریل می توانند بگیرند را ترجیح می دهند، اما پایان کار رنگ مو است. که ما خیلی کم از چهره آنها می بینیم. زیرا حتی اگر در جوانی با گرایش به پنجره تربیت کراتینه مو شده باشند.

باغ دوم من دایره ای رنگ مو است – 18 اینچ. در قطر، و، البته، بیشتر از آن در تمام طول مسیر. اکنون می توانم آن را در حالی که می نویسم ببینم – یا به عبارت دقیق تر، اگر یک لحظه از نوشتن دست بردارم – زیرا درست بیرون پنجره کتابخانه رنگ مو است. افراد مبتذل آن را وان می نامند – آنها می گفتند. در واقع این باغ لاله رنگ مو است. حداقل مرد اینطور می گوید.

  جدیدترین مدلهای رنگ مو هایلایت

چرا که لاله ها هنوز بورژون نکراتینه مو شده اند. نه، من اشتباه می کنم. (این بدترین رنگ مو استفاده از این کلمات دشوار رنگ مو است.) آنها گران کراتینه مو شده اند، اما شکوفا نکراتینه مو شده اند. سر آنها به خوبی بالاتر از سطح زمین رنگ مو است، آنها به صورت جوانه متورم کراتینه مو شده اند، اما جوانه ها شکسته نکراتینه مو شده اند. بنابراین، با توجه به آنچه من می دانم، آنها هنوز هم ممکن رنگ مو است آفتابگردان باشند.

با این حال، مرد می گوید آنها لاله خواهند پروتئین تراپی مو بود. او برای لاله ها پول می گرفت. و او به من اطمینان می دهد که در این موارد تجربه داشته رنگ مو است. برای خودم، هرگز نباید جرات کنم با این همه اقتدار صحبت کنم. این تولد ما نیست، بلکه تربیت مرنگ مو است که ما را به آنچه بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم می‌سازد، و این لاله‌ها در طول زندگی کوتاه خود در بالای زمین، مراقبت و مراقبتی پدرانه داشته‌اند.

زیباترین رنگ مو فندقی : نه بیشتر و نه کمتر از آنچه که به نرگس‌ها بالیاژ مو داده کراتینه مو شده رنگ مو است. این که آنها از لامپ های مختلف سرچشمه می گیرند به نظر من در مقایسه با این موضوع کوچکی رنگ مو است. با این حال، مرد می گوید که آنها لاله خواهند پروتئین تراپی مو بود. احتمالا زردها باغ های آدم کوچکتر و کوچکتر می نانو کراتین مو شود. سومی من فقط 11 اینچ رنگ مو است. با 9 اینچ مبتذل‌ها آن را باغ ژاپنی می‌نامند.

در واقع، من نمی‌دانم که آنها می‌توانند آن را چه نام دیگری بگذارند. شرق شرق رنگ مو است و غرب غرب رنگ مو است و این دو هرگز به هم نخواهند رسید، اما این مانع از آن نمی نانو کراتین مو شود که باغ ژاپنی من روی میز غذاخوری قدیمی انگلیسی در اتاق غذاخوری بنشیند. یک باغ ژاپنی نیاز به مدیریت بسیار دقیق رنگ مو دارد. من سه باغبان بومی دارم که شبانه روز در آن کار می کنند.

  رنگ مو بلوند بژ

حداقل آنها نگرش مردان را به سختی در محل کار حفظ می کنند، اما به نظر نمی رسد کار زیادی انجام دهند. شاید می ترسند همدیگر را از کار بیاندازند. سر باغبان وقت خود را با اشاره به بزرگترین کاکتوس می گذراند و می گوید (فکر می کنم به ژاپنی)، “به کاکتوس من نگاه کن!” به نظر می رسد دو نفر دیگر به جای هرس یا گلدان، پیراهن یکشنبه او را برای او می شستند.

این چیزی رنگ مو است که من به آنها پول می دهم. با این حال، کل صحنه یک فعالیت عالی رنگ مو است، زیرا در آب زینتی وسط باغ، دو ماهیگیر به سختی کار می کنند، به امید اینکه چیزی برای صبحانه من فرود بیاورند. تا حالا لقمه ای نخورده اند. باغ ژاپنی من این مزیت را نسبت به بقیه رنگ مو دارد که مستقل از فصول رنگ مو است. نرگس ها سر خود را خم می کنند و از بین می روند.

زیباترین رنگ مو فندقی : لاله‌ها – خب، بگذارید اول مطمئن شویم که آنها لاله لایت و هایلایت مو هستند. اما اگر مرد درست گفته باکراتینه مو شد، آنها نیز پژمرده می شوند. اما جوجه تیغی سبزی که دوستان به من می گویند کاکتوس رنگ مو است، همچنان ادامه خواهد داشت. باید منبعی برای خودتغذیه داشته باکراتینه مو شد، زیرا می تواند اندکی از شن و ماسه ای که روی آن قرار رنگ مو دارد به دست آورد.

شاید مانند بسیاری از ما با قدردانی رکراتینه مو شد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و باغبانی که شبانه روز با افتخار به آن اشاره می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، بالاخره به درستی به کار گرفته کراتینه مو شده رنگ مو است. او می داند که اگر یک بار دستش را رها الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند یا به طرف دیگر نگاه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، کاکتوس ناامیدانه دستش را رها می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. برای شما خوش شانس رنگ مو است که این هفته می نویسم و ​​نه بعد، زیرا اکنون سفارش بالیاژ مو داده ام که سه باغ دیگر، باغ های مدور، بیرون از کتابخانه بنشینند.

  مدل رنگ مو قهوه ای طلایی

همچنین صحبت از چند چوب همیشه سبز برای جلوی خانه رنگ مو است. با شش باغ، دو جنگل، و یک دریاچه زینتی من غیر قابل تحمل خواهم پروتئین تراپی مو بود. در تمام باغ های انگلستان مردم با انزجار به خود تیراندازی خواهند بیبی لایت مو کرد و مرزهای علفی مانند قبل شکوفا خواهند کراتینه مو شد. اما این برای آینده رنگ مو است. امروز فقط از سه باغم می نویسم. من می خواهم در مورد آنها طولانی تر بنویسم.

اما باغ نرگس من تماسی غیرقابل مقاومت می فرستد. می روم روی پله می نشینم. نقشه مهمات بهار ما را فرا می خواند که بیدار باشیم. ما را فریاد می زند که با سر برهنه روی تپه ها بایستیم و به جنگل های کوچک و کلبه های کوچک قرمز رنگ نگاه کنیم، و تا جایی که کاج ها مستقیماً در آسمان ایستاده اند. بگذار جاده، نازک و سفید، به تنهایی سرگردان باکراتینه مو شد.

زیباترین رنگ مو فندقی : ما دوباره آن را ملاقات خواهیم بیبی لایت مو کرد و اگر بخواهد ما را به مسافرخانه ای راحت خواهد برد. اما اکنون ما طرفدار گذرگاه و اسکله بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم – باید در مزارع بایستیم و به صدای بلندگو گوش کنیم. آیا باید در لندن بمانید و کار کنید؟ اما ده دقیقه فرصت خواهید داشت. ببینید، من یک نقشه مهمات دارم – اجازه دهید روی آن قدم بزنیم. اگر بخواهید از باکلی کراس شروع می کنیم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه