↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

زیباترین رنگ موی بدون دکلره

زیباترین رنگ موی بدون دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت زیباترین رنگ موی بدون دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با زیباترین رنگ موی بدون دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

زیباترین رنگ موی بدون دکلره : درست رنگ مو است، اما من هنوز آنقدر عاقل نیستم که امیدوارم در آینده به آن برسم.” پادشاه سری تکان بالیاژ مو داد و وقتی این کار را بیبی لایت مو کرد چیزی در سینه‌اش جیرجیر بیبی لایت مو کرد. “اعلیحضرت صحبت بیبی لایت مو کردی؟” کیک پرسید. خرس اسطوخودوس پاسخ بالیاژ مو داد: “نه فقط در آن زمان.” “من آنقدر جثه ام، باید بدانید، که وقتی چیزی به سینه ام فشار می آورد، همانطور که چانه ام به طور تصادفی در آن زمان انجام بالیاژ مو داد، آن صدای احمقانه را ایجاد می کنم.

رنگ مو : هیچ‌کدام از رفتن به شهر خرس‌ها ترسی نداشتند و به نظر می‌رسید که این احتمال وجود رنگ مو دارد که ظرف ظرف گم کراتینه مو شده را کشف کنند. پس قورباغه گفت: “خرس کوچولو راه را هدایت کن و ما بدون مبارزه دنبال خواهیم بیبی لایت مو کرد.” “این از نظر شما بسیار معقول رنگ مو است، در واقع بسیار معقول!” خرس قهوه ای اعلام بیبی لایت مو کرد. “پس – راهپیمایی رو به جلو ! ” و با فرمان برگشت و شروع بیبی لایت مو کرد به قدم زدن در مسیری که بین درختان منتهی می کراتینه مو شد.

زیباترین رنگ موی بدون دکلره

زیباترین رنگ موی بدون دکلره : اما پادشاه ما مخترع فوق العاده ای رنگ مو است و شکی نیست که او می تواند راهی مناسب برای ناپروتئین تراپی مو بودی شما بیابد. بنابراین، به من بگویید، آیا می خواهید مبارزه کنید یا با آرامش به عذاب خود خواهید رسید؟” ” همه چیز آنقدر مضحک پروتئین تراپی مو بود که کیک با صدای بلند خندید و حتی دهان گشاد قورباغه ای با لبخند خم کراتینه مو شد.

کیک و قورباغه‌مان در حالی که رهبر ارکستر خود را دنبال می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، نمی‌توانستند از خندیدن به شیوه‌ی سخت و ناهنجار راه رفتن او خودداری کنند و اگرچه پاهای گرفتگی‌اش را سریع حرکت می‌بالیاژ مو داد، اما قدم‌هایش آنقدر کوتاه پروتئین تراپی مو بود که مجبور پروتئین تراپی مو بودند آلایت و هایلایت مو هسته بروند تا با آن برخورد نکنند. به او. اما پس از مدتی به فضای بزرگ و دایره‌ای در مرکز جنگل رسیدند که از هر گونه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده یا زیر خراش پاک پروتئین تراپی مو بود.

  انواع رنگ مو تیره و روشن

زمین توسط خزه خاکستری نرمی پوشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که قدم زدن روی آن دلپذیر پروتئین تراپی مو بود. همه درختان اطراف این فضا گود پروتئین تراپی مو بودند و سوراخ‌های گردی در تنه‌هایشان وجود داشت که کمی بالاتر از سطح زمین قرار داشتند، اما در غیر این صورت هیچ چیز غیرعادی در آن مکان وجود نداشت و به نظر زندانیان هیچ چیزی برای نشان بالیاژ مو دادن رنگ مو استقرار وجود نداشت.

اما خرس قهوه ای کوچولو با صدایی غرورآمیز و تاثیرگذار (هرچند که هنوز جیرجیر می بیبی لایت مو کرد) گفت: “این شهر شگفت انگیزی رنگ مو است که به مرکز خرس معروف رنگ مو است!” اما هیچ خانه ای وجود نرنگ مو دارد، اصلاً خرس در اینجا زندگی نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند! کیک فریاد زد. “اوه، در واقع!” اسیر کننده آنها را پاسخ بالیاژ مو داد و اسلحه خود را بالا برد و ماشه را کشید. چوب پنبه از بشکه حلبی با صدای بلند “پاپ!” و به یکباره از هر سوراخ در هر درختی که در چشم انداز صحرا پروتئین تراپی مو بود.

زیباترین رنگ موی بدون دکلره : سر یک خرس ظاهر کراتینه مو شد. آنها رنگ های زیادی داشتند و اندازه های زیادی داشتند، اما همه به همان شیوه ای ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند که خرسی که آنها را ملاقات بیبی لایت مو کرده و اسیر بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. تصویر در دسترس نیست [برای مشاهده تصویر در اندازه بزرگ اینجا را کلیک کنید.] تصویر در دسترس نیست ابتدا صدای غرغر بلند کراتینه مو شد.

  انواع رنگ مو ودکلره

سپس صدایی تند فریاد زد: “چه اتفاقی افتاده، سرجوخه وادل؟” اسیران، اعلیحضرت! خرس قهوه ای پاسخ بالیاژ مو داد. مزاحمان قلمرو ما و تهمت‌زنان به نام نیک ما. صدا پاسخ بالیاژ مو داد: “آه، این مهم رنگ مو است.” سپس از بیرون درختان توخالی، یک هنگ کامل از خرس‌های پر کراتینه مو شده، برخی از آنها شمشیرهای حلبی، تعبالیاژ مو دادی تفنگ پاپ و دیگران نیزه‌های بلند با روبان‌های همجنس‌گرایانه‌ای که به دسته‌ها بسته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، فرو ریختند.

در مجموع صدها نفر پروتئین تراپی مو بودند و به سرعت دور قورباغه‌خوار و کوکی‌پز دایره‌ای تشکیل بالیاژ مو دادند اما فاصله گرفتند و فضای بزرگی را برای ایستادن زندانیان گذاشتند. در حال حاضر این دایره از هم جدا کراتینه مو شد و در مرکز آن یک خرس اسباب بازی بزرگ به رنگ اسطوخودوس دوست داشتنی ساقه کراتینه مو شد. او مانند بقیه پاهای عقب خود راه می رفت، و روی سرش تاجی حلبی با الماس و آمتیست به سر داشت.

در حالی که در یکی از پنجه هایش یک عصای کوتاه از مقداری فلز پر زرق و برق که شبیه نقره پروتئین تراپی مو بود اما اینطور نپروتئین تراپی مو بود، حمل می بیبی لایت مو کرد. “اعلیحضرت پادشاه!” سرجوخه وادل فریاد زد و همه خرس ها خم کراتینه مو شدند. برخی آنقدر خم کراتینه مو شدند که تعادل خود را از دست بالیاژ مو دادند و سرنگون کراتینه مو شدند، اما به زودی دوباره به هم ریختند و پادشاه اسطوخودوس در برابر زندانیان روی بند خود چمباتمه زد و با چشمان صورتی درخشان خود به آنها خیره کراتینه مو شد.

تصویر در دسترس نیست خرس صورتی کوچک فصل شانزدهم فصل شانزدهم خرس بزرگ اسطوخودوس ، زمانی که داشت، گفت: «یک نفر و یک عجایب» غریبه ها را به دقت بررسی بیبی لایت مو کرد. مرد قورباغه ای پاسخ بالیاژ مو داد: “متأسفم که می شنوم که کیک بیچاره کوکی کوکی را یک عجایب می نامید.” پادشاه گفت: “او همان شخص رنگ مو است.” “مگر اشتباه نکنم.

  رنگ موی مسی عسلی روشن بدون دکلره

زیباترین رنگ موی بدون دکلره : این شما لایت و هایلایت مو هستید که فریک لایت و هایلایت مو هستید.” مرد قورباغه ای ساکت پروتئین تراپی مو بود، زیرا نمی توانست آن را به درستی انکار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. “چرا جرات بیبی لایت مو کردی به جنگل من نفوذ کنی؟” پادشاه خرس را خورنگ مو استار کراتینه مو شد. کیک گفت : “ما نمی دانستیم که این جنگل شمرنگ مو است، و ما در راه به سمت شرق دور بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم، جایی که شهر زمرد رنگ مو است.” شاه گفت: “آه، از اینجا تا شهر زمرد راه زیادی رنگ مو است.” “در واقع آنقدر دور رنگ مو است که هیچ خرسی در میان ما هرگز آنجا نپروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است.

اما چه وظیفه ای از شما می خواهد که چنین مسافتی را طی کنید؟” کیک توضیح بالیاژ مو داد: “یک نفر ظرف طلای من را دزدیده رنگ مو است.” “و از آنجایی که بدون آن نمی توانم خوشحال باشم، تصمیم گرفتم در سراسر جهان جستجو کنم تا دوباره آن را پیدا کنم. قورباغه مردی که بسیار دانشمند و فوق العاده خردمند رنگ مو است، همراه من آمده رنگ مو است تا به من کمک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اینطور نیست.

زیباترین رنگ موی بدون دکلره : از نوع او؟” پادشاه به مرد قورباغه ای نگاه بیبی لایت مو کرد. “چه چیزی شما را به طرز شگفت انگیزی عاقل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟” او درخورنگ مو است بیبی لایت مو کرد. پاسخ صادقانه پروتئین تراپی مو بود: “من نیستم.” “کوکی کوک، و برخی دیگر در کشور ییپ، فکر می کنند چون من یک قورباغه بزرگ لایت و هایلایت مو هستم و مانند یک مرد حرف می زنم و رفتار می کنم، باید بسیار عاقل باشم. من بیشتر از چیزی که یک قورباغه معمولا می داند یاد گرفته ام.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه