↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

جدیدترین رنگ مو مردانه

جدیدترین رنگ مو مردانه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت جدیدترین رنگ مو مردانه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با جدیدترین رنگ مو مردانه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

جدیدترین رنگ مو مردانه : اگر به او اجازه بدهم که این کار را انجام دهد، ممکن رنگ مو است منجر به ناپروتئین تراپی مو بودی نانو کراتین مو شود. از کل ملت ها!” “چطور؟” درخورنگ مو است Quest “من در مورد دستگاهی به نام Death Ray شنیده ام. آیا این رنگ مو است؟” کلاسون با تحقیر گفت: نه، نه. حتی در یک حالت کامل، پرتو در مقایسه با پروژکتور، یک اسباب‌بازی کودک خواهد پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو : درک از ارتباط بیشتر بین دنیای او و دنیای من می ترسید. لبخند آرامش زد. “دنیای مدرن شما بسیار تهاجمی رنگ مو است، چارلی. من نمی‌خواهم مکانیسم من تکراری نانو کراتین مو شود – ارتشی فاتح وارد اینجا می‌نانو کراتین مو شود.” و بنابراین او دستگاه را طوری تنظیم بیبی لایت مو کرد که مرا به عقب برگرداند و سپس بمیرد. سیم‌ها و الکترودهایی برای حمایت از روایتم دارم.

جدیدترین رنگ مو مردانه

جدیدترین رنگ مو مردانه : فصل دوازدهم یک شب پر هیاهو من الان می آیم با خیلی کمی بیشتر برای ضبط. به دنیای خودم برگشتم. و درک در او ماند. هر کدام به خود؛ کسی می تواند به این بخش اختصاص بالیاژ مو داده کراتینه مو شده ریل بزند – اما او به راحتی آن را رها نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. دانشمندانی که مکانیسم بازگشت من را بسیار طبیعی بررسی بیبی لایت مو کرده اند، نسبت به من شک تمام دکلره مو دارند.

اما از آنجایی که آنها عمل نخواهند بیبی لایت مو کرد، نمی توانم شنوندگان خود را به خاطر لبخند تمسخر آمیز سرزنش کنم. با این حال برخی از شواهد کمک کننده وجود رنگ مو دارد. درک میسون ناپدید کراتینه مو شد. یک نگهبان در یک ساختمان اداری در نزدیکی پارک باتری گزارش می دهد که در سحرگاه همان صبح ژوئن، صدای خرد کراتینه مو شدن شیشه را شنید.

او درب دفتر را با پانل شکسته اش و تبر روی کف سالن پیدا بیبی لایت مو کرد. او حتی فکر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند روحی را دیده رنگ مو است که کنار پنجره دراز کراتینه مو شده رنگ مو است. اما به خاطر گفتنش به او می خندند. و هنوز یک شرایط دیگر وجود رنگ مو دارد. اگر در بررسی پرونده های روزنامه های آن زمان دچار مشکل شوید، اتفاقی با عنوان “تراژدی غیرقابل توضیح در پارک باتری” پیدا خواهید بیبی لایت مو کرد.

  مدل رنگ مو بلوند عسلی

خواهید خواند که نزدیک سپیده دم آن روز، جسد سه مرد با شنل های سرمه ای از راه هوا به پایین آمد و در خیابان نزدیک جایی که چندین تاکسی پارک کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، افتاد. مردان عجیب و غریب و ناشناس از جنبه فوق العاده شاید گوشت سوخت. هر سه مرده پروتئین تراپی مو بودند. اجساد با سقوط در ارتفاع قابل توجهی متلاشی کراتینه مو شدند.

یک تراژدی غیر قابل توضیح چرا کسی باید باور الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که آنها سه نجیب سرمه ای پروتئین تراپی مو بودند که درک با اشعه عجیب خود به آنها حمله بیبی لایت مو کرد؟ من فقط چارلز ویلسون لایت و هایلایت مو هستم، کارمند یک دفتر کارگزاری وال رنگ مو استریت. اگر من را ملاقات می بیبی لایت مو کردید، من را یک هموطن معمولی و معمولی می یافتید. شما هرگز فکر نمی کنید که اعمال جسارت در خط من پروتئین تراپی مو بود. با این حال من این یک شب پر فراز و نشیب عجیب را زندگی بیبی لایت مو کرده ام.

همیشه خاطره آن را گرامی خواهم داشت. ذهن دزدیده کراتینه مو شده توسط ML Staley ساختار، در حال چرخش به سمت پایین، کوئست را در محلول اسمزی تا کمرش فرو برد. اگر مانند کوئست فریب بخورید و ذهن و اراده شما از بدنتان دزدیده نانو کراتین مو شود، چه می کنید؟ چه چیزی باعث کراتینه مو شد که به آگهی ما پاسخ دهید؟ اوون کوئست فولاد چشمان خاکستری سریعی را که مانند قلوه ای روی میز اداری می خوردند.

  مدل رنگ جلوی مو کوتاه

جدیدترین رنگ مو مردانه : احساس بیبی لایت مو کرد. “چرا هر مردی برای کار درخورنگ مو است می دهد؟” او برس بیبی لایت مو کرد. کین کلاسون لبخند بی حوصله ای زد. “بیا!” او گفت. “من سعی نمی کنم شما را به دام بیاندازم. اما ویژگی های غیرمعمولی در تبلیغ من وجود داشت، و آنها برای جذب یک نوع مرد غیرعادی در آنجا قرار گرفتند. برای قضاوت در مورد شرایط شما، باید بدانم چرا این پیشنهاد برای شما جذاب رنگ مو است.” کوئست سرش را تکان بالیاژ مو داد: “می توانم به شما بگویم.

اما هیچ چیز غیرعادی در این مورد وجود نرنگ مو دارد. در وهله اول، می دانستم که شرکت تحقیقاتی کلاسون بزرگترین نگرانی در نوع خود در کشور رنگ مو است. در وهله دوم، به نظر می رسید که این راهی برای به دست آوردن سریع مبلغ قابل توجهی ارائه دهید.” کلاسون گفت: خوب. “و شما احساس می کنید که تمام شرایط لازم را دارید؟” “با قاطعیت. من 24 ساله، ورزشکار، و ماهیت جدی و مصمم لایت و هایلایت مو هستم.

علاوه بر این، من هیچ رابطه خانوادگی ندارم و حاضرم برای بهپروتئین تراپی مو بود وضعیت همنوعانم هر خطر منطقی را متحمل شوم.” کلاسون به تاییدش لبخند زد. “شما می گویید که به پول نیاز دارید. فورا چقدر؟” Quest برای این سوال آماده نپروتئین تراپی مو بود. او جرأت بیبی لایت مو کرد: «هزار دلار». کلاسون بدون تردید ده اسکناس صد دلاری را از کیف پولش شمرد و روی میز گذاشت. “هزینه پیش پرداخت شما وجود رنگ مو دارد.

امیدوارم فوراً به سر کار بروید؟” کوئست با لکنت گفت: “مطمئنا”. او که از سرعت معامله مبهوت کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، نشست و به پولی که دست نخورده جلویش پروتئین تراپی مو بود خیره کراتینه مو شد. پذیرش آن مانند امضای یک قراربالیاژ مو داد خوانده نکراتینه مو شده رنگ مو است. اما او آن را خورنگ مو استه پروتئین تراپی مو بود; امتناع از آن غیرممکن پروتئین تراپی مو بود. حتی تأخیر در برداشتن آن ممکن رنگ مو است شک کلاسون را برانگیزد.

  رنگ مو با کرم دکلره

این دومی قبلاً روی گردان کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و درب کابینت فولادی را باز می بیبی لایت مو کرد. کوئست یک ثانیه زمان داشت که در آن تصمیم می گرفت… او ارز را در جیب خود جمع بیبی لایت مو کرد. کلاسون با دقتی ظریف دو شی را روی میز گذاشت. یکی به کوئست مانند یک برج پخش مینیاتوری یا یک دکل لنگر برای سبک‌تر از هواپیمای هوایی پروتئین تراپی مو بود. دیگری یک خمره مدور از مقداری ماده سیاه، احتمالاً کربن پروتئین تراپی مو بود.

در داخل آن، یک سری از بافت های متحدالمرکز از حلقه های فلزی آویزان کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، و در یک حفره بیرونی، چهار فلاسک درب دار حاوی مایعاتی با رنگ های مختلف قرار داشت. کلاسون گفت: «به این مدل ها با دقت نگاه کنید. “آنها دو مورد از برجسته ترین اکتشافات تمام دوران را نشان می دهند. یکی در سمت چپ شما مخرب ترین سلاحی رنگ مو است که برای بشر شناخته کراتینه مو شده رنگ مو است.

جدیدترین رنگ مو مردانه : دیگری به نظر من سازنده ترین کشف در تاریخ علم رنگ مو است. حتی ممکن رنگ مو است منجر به تفاهم نانو کراتین مو شود. از ماهیت زندگی و آینده روح پس از مرگ. “هر دوی اینها توسط برادرم فیلیپ و من با هم توسعه بالیاژ مو داده کراتینه مو شد – اما ما در مورد رنگ مو استفاده از آنها اختلاف نظر داریم. “فیلیپ” – مخترع صدایش را زمزمه بیبی لایت مو کرد – “می خواهد راز پروژکتور مرگ – برج را در آنجا – به عنوان ابزار جنگ بفروکراتینه مو شد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه