↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

جدیدترین رنگ مو کنفی

جدیدترین رنگ مو کنفی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت جدیدترین رنگ مو کنفی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با جدیدترین رنگ مو کنفی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

جدیدترین رنگ مو کنفی : با باز کراتینه مو شدن در بوی تندی به مشام می رسید. لیز وارد پاساژ کراتینه مو شد و خانم درو به طبقه بالا برگشت. لیز پس از گذرگاه زیرزمینی وارد غاری به ابعاد 14 در 14 فوت با سقف و دیوارهای آجری قوسی کراتینه مو شد. ظاهراً قبل از روزهای ساخت سیمان ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو : پرسید. “ژورت؟ خیلی کم. او به نوعی یک مرد سیرک یا شومن رنگ مو است، یا قبل از بازنشستگی پروتئین تراپی مو بود. او زمانی ثروت داشت، اما شوهرم چند هفته پیش گفت که به دلیل سرمایه گذاری های نادرست به او رتبه خوبی بالیاژ مو داده نکراتینه مو شده رنگ مو است. مثل سابق این احساس را داشتم که ممکن رنگ مو است مجبور نانو کراتین مو شود مکان را رها الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. فقط این را احساس بیبی لایت مو کردم.

جدیدترین رنگ مو کنفی

جدیدترین رنگ مو کنفی : آنها یک مکان باشکوه ساخته اند. جویباری که از زمین های ما عبور می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند در پشت چشمه ای از خانه او بالا می رود. به جز دو خدمتکار هند غربی، آنها تنها لایت و هایلایت مو هستند. خدمتکاران در فارسدیل زندگی می کنند و موتور به این سو و آن سو می روند.” “تو از این چی میدونی – اسمش چیه؟” لیز که نقش ممتحن را بر عهده گرفته پروتئین تراپی مو بود.

هرگز آن را نشنیدم. به خاطر دختر بسیار متاسفم. او دختر زیبایی رنگ مو است و یک بار مهربان به نظر می رسید. من او را دیدم. او در آن زمان حدود دوازده ساله پروتئین تراپی مو بود. من دوست ندارم آن را بگویم، اما او کمی گیج یا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند به نظر می رسید، اما واقعاً زیبا پروتئین تراپی مو بود. خانم دارو در حالی که لیز پرسید چین‌های پیش‌بند خانه‌اش را صاف بیبی لایت مو کرد: “تنها باری که دیدیش کی پروتئین تراپی مو بود؟” “ده سال پیش، تقریباً. درست بعد از مرگ پدرم.

  رنگ مو استخوانی یخی بدون دکلره

آنها با ما تماس گرفتند. ما اهمیتی برای ادامه دوستی نداشتیم، زیرا ژوره کمی پر زرق و برق به نظر می رسید – فکر می کنم طبیعت سیرک او. به هر حال، ما مردمی ساکت پروتئین تراپی مو بودیم و آنجا پروتئین تراپی مو بودیم. نیازی به ارتباط نزدیک با همسایگان نپروتئین تراپی مو بود. بیوه پس از مکثی ادامه بالیاژ مو داد: «به یاد دارم که ژورت، وقتی شنید که شوهرم دانشمند رنگ مو است، علاقه اش به علم را شبیه سازی بیبی لایت مو کرد.

او دانش کمی از علم داشت، اما آشکارا تحت تأثیر قرار گرفت، بنابراین تصمیم گرفتیم. فقط به او اجازه دهید زمین بیفتد. بدون احساس بد. ما فقط – خوب، ما علاقه ای نداشتیم.” “شما افراد سیرک را تایید نمی کنید؟” “اینطور نیست. هر کار صادقانه ای محترم رنگ مو است. به نظر می رسد که برای مردم سرگرمی ستودنی رنگ مو است. من در مورد افراد حرفه ای او اطلاعات کمی دارم.

اما مطمئن لایت و هایلایت مو هستم که آنها کاملاً خوب لایت و هایلایت مو هستند. شخص ژورت پروتئین تراپی مو بود. او پر سر و صدا به نظر می رسید و غیر صادقانه. دختر خوب پروتئین تراپی مو بود. من او را دوست داشتم.” “این تمام چیزی رنگ مو است که شما از Jourets می دانید؟” “همین رنگ مو است.” “خانم درو، من می خواهم از این خانه از اتاق زیر شیروانی به زیرزمین بروم. آیا شما مخالفتی دارید؟” “هیچ چیزی. خودت را آزاد کن.

اما به چیزی که به نظر می رسد یک گذرگاه و غار مخفی رنگ مو است، اهمیتی نده. پدرم یک شیمیدان بیولوژیک پروتئین تراپی مو بود. او عادت داشت تا با حیوانات کوچک آزمایش الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او غاری داشت که در آن مواد شیمیایی ذخیره می بیبی لایت مو کرد. و من فکر می کنم اکنون مواد شیمیایی قدیمی را در آنجا خواهید یافت. من مزاحم چیزی نکراتینه مو شدم.” بیوه به زور لبخندی روی لبانش آورد. “مرا معذرت خواهی بیبی لایت مو کرد؟” او نتیجه گرفت. “من سعی می کنم.

  رنگ مو مش بژ

جدیدترین رنگ مو کنفی : ادامه دهم.” لیز با حمل یک چراغ قوه شروع به جستجوی سیستماتیک از محل بیبی لایت مو کرد. او از یک پلکان پر پیچ و خم بالا رفت و از میان گرد و غبار و تار عنکبوت به سمت اتاق زیر شیروانی رفت. او درنگ مو استان برتر را پر از صندوق عقب و تکه‌هایی از مبلمان نسل قبل یافت. همه چیز مرتب پروتئین تراپی مو بود، اما پوشیده از گرد و غبار و تار عنکبوت. او با خود گفت: “یکی قبل از من اینجا پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است.” “راهی وجود رنگ مو دارد.

که از میان تارهای عنکبوت عبور بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.” چراغ قوه اش را روی زمین چرخاند و فریاد زد: “و اینجا ردپایی در گرد و غبار رنگ مو است. خب من خواهم پروتئین تراپی مو بود…!” سپس، پس از مطالعه، او به این فکر بیبی لایت مو کرد: “البته کسی اینجا پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. قاتل دارو احتمالاً اینجا پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است تا ببیند چه چیزی می تواند ببیند. این کار بزرگی نپروتئین تراپی مو بود. درها هرگز قفل نکراتینه مو شدند. ردپاها ارزشی نتمام دکلره مو دارند جز اینکه اندازه او را به من بدهند.

کفش.” رد پاها را با دقت اندازه گرفت. سپس به طبقه پایین رفت و اندازه‌ها را به یک فروشنده کفش محلی تلفن بیبی لایت مو کرد و از او خورنگ مو است که اندازه تجاری کفش‌هایی را که می‌تواند چنین چاپ‌هایی را ایجاد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، به او بدهد. فروشنده کفش تصمیم گرفت: “آنها شماره نه لایت و هایلایت مو هستند.” لیز سپس بازگشت تا جستجوی خود را در اتاق ها و راهروها از سر بگیرد.

  رنگ مو استخوانی صدفی مش

او از خود پرسید: “تعجب می کنم که آیا ژوره نه ها را می پوکراتینه مو شد.” اما اگر این کار را انجام دهد چه؟ سپس به جست و جو در میان تنه های قدیمی افتاد. او عکس‌های قدیمی، اجناس پوشاک، قلاب‌فروشی‌ها را پیدا بیبی لایت مو کرد، همه‌شان متعلق به مادربزرگ و پدربزرگ، و برخی لباس‌های بچه‌گانه در آن دورانی که پسرهای کوچولو روسری به گردن خود می‌پوشیدند و شلوارهای دختر بچه‌ها تا قوزک پاهایشان می‌رسید.

با دقت هر مقاله جایگزین کراتینه مو شد. به طبقه سوم و سپس طبقه دوم رفت. او در راهروهای تار عنکبوتی و اتاق‌های رختخواب جستجو بیبی لایت مو کرد، اما چیزی بیشتر برای کمک به پرونده‌اش پیدا نبیبی لایت مو کرد. در اتاق‌های بدون رنگ مو استفاده طبقه اول، او یک چرخ نخ ریسی قدیمی، قالب‌های شمع و ظروفی پیدا بیبی لایت مو کرد که در زمان‌هایی که خانم‌های خانه‌دار روی آتش پخته می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، در آشپزی رنگ مو استفاده می‌کراتینه مو شد.

جدیدترین رنگ مو کنفی : او گذرگاه “مخفی” را پیدا نبیبی لایت مو کرد تا اینکه خانم درو به کمک او آمد. از زیرزمین راهروی زغال سنگ پروتئین تراپی مو بود. این شاخه به صورت مثلث با نقطه زیر یک تله تشکیل کراتینه مو شده رنگ مو است. در دهانه زیرزمین به اندازه یک انسان قرار داشت و کف آن سرسره ای برای سوخت پروتئین تراپی مو بود. ظاهراً اخیراً مورد رنگ مو استفاده قرار گرفته رنگ مو است. در دیوار زیرزمین این چاله، خانم دارو چیزی را که به نظر گره‌ای از چوب قدیمی پروتئین تراپی مو بود فشار بالیاژ مو داد و دری را باز بیبی لایت مو کرد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه