↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

ترکیب رنگ مو عسلی خیلی روشن بدون دکلره

ترکیب رنگ مو عسلی خیلی روشن بدون دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت ترکیب رنگ مو عسلی خیلی روشن بدون دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با ترکیب رنگ مو عسلی خیلی روشن بدون دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

ترکیب رنگ مو عسلی خیلی روشن بدون دکلره : آیا من ارزش برنده کراتینه مو شدن را ندارم؟ برای پاسخ، اسوالد به جلو خیز برداشت تا او را در آغوشش ببندد، اما در آن لحظه نور قرمز در اطراف او روشن‌تر می‌درخشید و به شعله‌ای درخشان تبدیل می‌کراتینه مو شد. و به این ترتیب در میان آن ایستاده پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو : و اگرچه عدالت باید اجرا نانو کراتین مو شود، اما وقتی عدالت برطرف نانو کراتین مو شود، می‌تواند جوی‌های خنک و پوشش گیاهی را به ماسه‌های خشک بازگرداند. شاید روزی طلسم جادویی از صحرای اسرارآمیز خارج نانو کراتین مو شود و دریاهای درخشان آن دوباره زیر آسمان آفتابی لبخند بزنند. حتی در حال حاضر، شاهزاده کوروس گهگاه یک ابر بزرگ برای خیس بیبی لایت مو کردن دشت های سوزان می فرستد.

ترکیب رنگ مو عسلی خیلی روشن بدون دکلره

ترکیب رنگ مو عسلی خیلی روشن بدون دکلره : سپس گاهی درختان و علف سبز و دریاچه های خنک و تازه آب نمایان می نانو کراتین مو شود. این آخرین به سرعت ناپدید می شوند زمانی که فرد نزدیک می نانو کراتین مو شود و سعی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند از امواج پیچ خورده آنها بنوکراتینه مو شد. مردم خردمند به این مناظر سراب می گویند، اما شاید، بالاخره، واقعی باشند و پیش بینی کنند که کویر چه خواهد کراتینه مو شد. «شاهزاده خورشید خردمند و مهربان رنگ مو است.

در ابتدا می دانیم که او عاشق زباله های بایر نپروتئین تراپی مو بود. غم و اندوه عروس دزدیده کراتینه مو شده او را به کراتینه مو شدت بازگرداند. اما زمان این احساس را ملایم بیبی لایت مو کرده رنگ مو است و با شاهزاده خانم محبوبش در کنارش، به پایین نگاه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به درخشش و درخشش آن لبخند می زند. او این را در جلوه های آسمانی فوق العاده بالای آن نشان می دهد. آنها چیزهای زیبایی لایت و هایلایت مو هستند.

اگر ابرها جمع شوند، آنها را با رنگ های رنگین کمانی، قرمز و نارنجی درخشان، بنفش و سبز که به رنگ های صورتی لذیذ، یاسی ملایم و خاکستری ذوب می شوند، می پوشاند. غروب خورشید در آنجا منظره ای باشکوه رنگ مو است که هرگز فراموش نمی نانو کراتین مو شود. 127 «کوه هایش هم زیبرنگ مو است. اغلب برآمدگی ها واضح و تیز لایت و هایلایت مو هستند.

  رنگ مو ارغوانی

دوباره، وقتی خورشید گرمای خود را روی آنها می ریزد، آنها به اندازه کف دست شما صاف به نظر می رسند. آنها اغلب تغییر رنگ می دهند، زیرا در بعضی مواقع رنگ های خیره کننده قرمز و زرد و صورتی در سراسر آنها به صورت راه راه رنگ می شوند. بعداً دره‌ها در نقاط سوزنی‌مانند درخشان با رنگ‌های فوق‌العاده چشمک می‌زنند.

اما دوباره آبی یا خاکستری مات لایت و هایلایت مو هستند و شکوه خود را از دست می‌دهند. اما عالی‌ترین مناظر همچنان سراب رنگ مو است. لرزان و درخشان در دریا، درختان و قله های کوه، شفاف و زیبا منعکس کراتینه مو شده رنگ مو است. شاید فقط انعکاس مه طلایی رنگ مو است که در غروب آفتاب در دره ها نهفته رنگ مو است. اما هر چه لایت و هایلایت مو هست یکی از شکوه های کویر رنگ مو است.

و گرچه غبار یاسی و سایه‌های ارغوانی که بین دره‌ها می‌خزند و از کوه‌ها بالا می‌روند، در ویرانی و سکوتش طبیعی‌تر به نظر می‌رسند، اما شکوه آن سراب که با رنگ خیره‌کننده‌اش می‌درخکراتینه مو شد و نورهای عجیبش را مانند پرتوهایی می‌تاباند. یک عقیق آتشین – طولانی ترین مدت در حافظه فرد باقی خواهد ماند. 128 فصل نهم درنگ مو استان غروب پرنسس (بدون برچسب) وقتی درنگ مو استان صحرای بزرگ یا اقیانوس گمکراتینه مو شده گفته کراتینه مو شد.

ترکیب رنگ مو عسلی خیلی روشن بدون دکلره : گروه کوچک مردم ماه از راهنما به خاطر درنگ مو استان هایش تشکر آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و دوباره سفر خود را آغاز آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. به زودی آنها به مرزهای یک چوب زیبا نزدیک کراتینه مو شدند. راهنما به آنها گفت که وقتی آنها در جنگل سفر آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، برمی گردد، زیرا در آن طرف جنگل کوتوله سیاه منتظر آنها پروتئین تراپی مو بود. پرنسس اتلدا با شنیدن خود لرزید، اما از آنجایی که یک شاهزاده کوچک شجاع پروتئین تراپی مو بود.

با خنده به راهنما برگشت و گفت: “خب، آقا راهنما، نمی توانید قبل از رفتن یک درنگ مو استان زیبا دیگر برای ما بگویید؟” راهنما پاسخ بالیاژ مو داد: “با کمال میل” و او بلافاصله درنگ مو استان شاهزاده غروب را آغاز بیبی لایت مو کرد. 129 روزی روزگاری در دل جنگلی بزرگ زندگی می بیبی لایت مو کرد، چیزی شبیه به این که ما از آن می گذریم، شاهزاده جوانی با دو برادر بزرگترش. آنها در یک قصر باشکوه زندگی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و به شکار و تیراندازی علاقه داشتند.

  رنگ مو مسی قهوه ای بدون دکلره

اما آنها همچنین اغلب با همسایگان خود در جنگ پروتئین تراپی مو بودند، به طوری که به نظر می رسید یک نوع جنگ همیشه ادامه رنگ مو دارد. این جوان ترین او اسوالد نام داشت. اگرچه او همیشه برادرانش را در جنگ همراهی می‌بیبی لایت مو کرد و از همه شوالیه‌ها شجاع‌تر پروتئین تراپی مو بود، اما فکر می‌بیبی لایت مو کرد که جنگیدن برای همه چیز بی‌فایده رنگ مو است. زندگی بسیار شادتر خواهد پروتئین تراپی مو بود اگر مردم مهربان و صلح دوست پروتئین تراپی مو بودند.

و مگر اینکه یک سوال جدی برای دعوا وجود داشت، او اصلاً به جنگیدن اعتقاد نداشت. او بیشتر ترجیح می بالیاژ مو داد در جنگل پرسه بزند، آسمان و درختان یا آب های دوست داشتنی دریاچه های آبی روشن را مطالعه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او ساعت‌ها را به این ترتیب سپری می‌بیبی لایت مو کرد و در مورد آثار شگفت‌انگیز طبیعت فکر می‌بیبی لایت مو کرد و متعجب می‌کراتینه مو شد.

که او جعبه رنگ شگفت‌انگیز خود را کجا نگه داشته رنگ مو است. 130 «اکنون، شاهزاده اسوالد بسیار خوش قیافه پروتئین تراپی مو بود. او مانند نهال‌های جوان قد بلند و لاغر پروتئین تراپی مو بود، اما از نظر اندام نیز قدرتمند و قوی پروتئین تراپی مو بود. و هنگامی که برادرانش به او گفتند که از بین دوشیزگان زیبای سرزمین همسری انتخاب الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، تقریباً هر یک از شاهزاده خانم ها از انتخاب کراتینه مو شدن خوشحال می کراتینه مو شدند.

اما شاهزاده اسوالد عجله ای برای انتخاب نداشت. او خیلی راحت عاشق نمی کراتینه مو شد و فکر می بیبی لایت مو کرد فقط منتظر می ماند تا شاهزاده خانم مناسب از راه برسد. «یک روز، وقتی در ساحل یک آب زیبا دراز کشیده پروتئین تراپی مو بود، متوجه کراتینه مو شد که آسمان ناگهان قرمز کراتینه مو شده رنگ مو است. چشمانش را با تعجب مالید، اما رنگ قرمز هر شیئی را که به آن نگاه می بیبی لایت مو کرد رنگ می بیبی لایت مو کرد.

  رنگ مو قهوه ای متوسط قوی

بالای درختان، دریاچه و آهویی که در امتبالیاژ مو داد لبه جنگل می چرخیدند، شکوه و عظمت زرشکی ظریفی داشتند. در میان این منظره پری، صدایی موزیکال آه می شنود، و با چرخیدن به اطراف، زنی زیبا را دید که در نزدیکی او ایستاده پروتئین تراپی مو بود. قیافه اش دوست داشتنی پروتئین تراپی مو بود و چشمان قهوه ای با شکوهش از نور برق می زد. وقتی به او نگاه می بیبی لایت مو کرد.

ترکیب رنگ مو عسلی خیلی روشن بدون دکلره : لبخند زد و برای یک دقیقه دندان هایش مثل مرواریدهای کوچک بین لب های قرمزش سفید کراتینه مو شد. موهای طلایی پر زرق و برق او به صورت توده های نرم زیر کمرش آویزان کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و باد به آرامی آنها را می وزید. لباس‌های او گشاد و روان پروتئین تراپی مو بود و رنگ‌های متنوعی داشت و از لطیف‌ترین صورتی تا عمیق‌ترین زرشکی سایه می‌زد.

رنگ های شگفت انگیز لباس او به نظر می رسید که در ابرهای گلگون از او دور می شوند و در هوا ترکیب می شوند تا زمانی که رنگ رز غنی اطراف می درخکراتینه مو شد و به قرمزی با شکوه عمیق می نانو کراتین مو شود. وقتی به اطراف برگشت، زنی زیبا را در نزدیکی خود دید. ” ( صفحه 130 ) 131 در حالی که اسوالد ایستاده پروتئین تراپی مو بود و به این دوشیزه زیبا نگاه می بیبی لایت مو کرد.

با صدایی آلایت و هایلایت مو هسته و جذاب به او گفت: “ای رویاپرداز جنگل، آیا من ارزش جستجو بیبی لایت مو کردن ندارم؟ چرا اینجا عمرت را در بیکاری تلف می کنی؟ مرا در سرزمینی که در غرب، فراتر از غروب خورشید قرار رنگ مو دارد، جستجو کن. ممکن رنگ مو است موانع زیادی در مسیر شما وجود داشته باکراتینه مو شد، اما با غلبه بر آنها، عروس خود را در انتظار شما خواهید دید.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه