نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

ترکیب رنگ مو مش قرمز

ترکیب رنگ مو مش قرمز | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت ترکیب رنگ مو مش قرمز را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با ترکیب رنگ مو مش قرمز را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

ترکیب رنگ مو مش قرمز : و به نگاه‌های خشمگینی که نویل دکلو به سواره‌نظامی‌اش انداخت، همچنان که بازویش را در دست داشت، به گفت‌وگو و خندیدن با او ادامه بالیاژ مو داد.

رنگ مو : در میان برگ‌ها میلیون‌ها لامپ با رنگ‌های خارق‌العاده پنهان پروتئین تراپی مو بودند که به نظر می‌رسیدند کرم‌های درخشان زیادی داشته باشند.[21] به نظر من، روستایی بیچاره شانزده ساله، فوق العاده زیبا به نظر می رسید. اما زیباترین قسمت – روبه‌روی در، سکویی برافراشته پروتئین تراپی مو بود که بر روی آن پرچمی از سه پرچم ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود: پرچم فرانسه، اسپانیا و پروس – پروس کشور بابا پروتئین تراپی مو بود.

ترکیب رنگ مو مش قرمز

ترکیب رنگ مو مش قرمز : آه، چقدر قلبم می تپید که چراغ های سالن رقص را دیدم و امواج هماهنگی آن را شنیدم! قبلاً چندین رقص در همسایگی خانه مان شرکت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم، اما آنها نمی توانستند با این رقص مقایسه شوند. دیوارها کاملاً با شاخه های سبز رنگ آمیخته با گل های مختلف پوشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، به خصوص با ماگنولیا که بوی آن اتاق را پر بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

و زیر این رنگ‌ها، روی پایه‌ای که از آن‌ها حمایت می‌بیبی لایت مو کرد، با حروف بسیار زیاد مرکب از گل، تنها کلمه آلمانی دیده می‌کراتینه مو شد ! پاپا توضیح بالیاژ مو داد که این کلمه به معنای “خوش آمدید” رنگ مو است. روی سکو، با ظرافتی غیرقابل تصور، مجری مراسم، خود نویل دکلوئه خوش تیپ، منتظر پروتئین تراپی مو بود تا برای ما آرزوی خوش آمدگویی دوباره داشته باکراتینه مو شد. دخترم، برای توصیف توالت های تحسین برانگیز، مردانه و زنانه، آن شب به یاد ماندنی، حجم زیادی لازم رنگ مو است.

چیز غیر ممکن رنگ مو است. اما من باید درنگ مو استان پادشاه جشنواره، نویل جوان را توصیف کنم، تا بتوانی تفاوت فاحش بین توالت های 1795 و 1822 را درک کنی. نویل موهایش را دقیقاً مثل روزی که برای اولین بار او را دیدیم مرتب بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. پودر سفید پروتئین تراپی مو بود. بال‌های کبوترش را با همان سنجاق‌های طلا بسته‌اند و صف طولانی‌اش را با روبانی به رنگ رز پیچیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. کت او از ابریشم رز یخ زده با روکش های گشاد از مخمل سیاه پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مو توسی دودی

جلیقه‌اش تقریباً تا زانوهایش پایین آمد. همچنین از ابریشم رز پروتئین تراپی مو بود، اما با دکمه های سیاه پوشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. شلوارهای او نیز که گل رز پروتئین تراپی مو بود، با نوارهای مخملی مشکی که از سگک های الماس بیرون می آمد و بر روی جوراب های ابریشمی که متناوب با مشکی و گل رز شلیک کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، روی زانو بسته پروتئین تراپی مو بود. الماس‌ها دوباره بر روی لبه توری‌اش، روی مچ‌هایش، روی کاسه ابریشم رز و روی سگک‌های پمپ‌هایش می‌درخشیدند.

ترکیب رنگ مو مش قرمز : چشمم را به اطراف انداختم تا تونتون را پیدا کنم، اما او نیامده پروتئین تراپی مو بود. یکی از نزدیکان من گفت: “آیا می‌دانی چه کسی مادام دو روشه را تا توپ اسکورت خواهد بیبی لایت مو کرد؟” و دیگری گفت: “اینجا نویل رنگ مو است، پس چه کسی جایگزین او در کنار بیوه زیبا خواهد کراتینه مو شد؟” وقتی وارد اتاق کراتینه مو شدیم، بارون دو کلوزل از زیر بازوی بابا رد کراتینه مو شد و او را به سمت سکو برد، در حالی که پسرانش نیز ما را به جلو کشیدند تا ادای احترامی را که برای ما آماده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود دریافت کنند.

نویل خم کراتینه مو شد و آدرسش را شروع بیبی لایت مو کرد. او ابتدا با احساس و فصاحت صحبت می بیبی لایت مو کرد، اما به مرور موضوع را از دست بالیاژ مو داد. نگاه ناامیدانه ای به جمعیت انداخت که تمایل خود را برای خندیدن پنهان نمی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، دوباره به سرعت به سمت ما چرخید، دو بار دستش را از روی پیشانی اش رد بیبی لایت مو کرد و این جمله را تمام بیبی لایت مو کرد: “بله، تکرار می کنم، ما از دیدن شما خوشحالیم؛ شما در میان ما خوش آمدید، و من فقط به شما می گویم!” کلی خنده بلند کراتینه مو شد.

  رنگ مو مدل سوسکی

اما پدرم از شرمندگی آن جوان ترحم بیبی لایت مو کرد. او بر سکو سوار کراتینه مو شد، دستش را فشرد و از او و همچنین از همه مردم سنت مارتینویل به خاطر رنگ مو استقبال مهربانانه و مهمان نوازی گرمشان تشکر بیبی لایت مو کرد. سپس در کمال خوشحالی ما توپ باز کراتینه مو شد. با یک مینوئت شروع کراتینه مو شد که دوازده زوج به طور همزمان، شش زوج در هر طرف رقصیدند. مینوت که در آن زمان رواج داشت توسط افراد کمی به خوبی رقصید.

ترکیب رنگ مو مش قرمز : مهاجرانی که آن را در دربار فرانسه رقصیده پروتئین تراپی مو بودند به سنت مارتینویل آورده پروتئین تراپی مو بودند… اما، به لطف دروسی که آلیکس به ما بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود، خوشحال کراتینه مو شدیم که آنها را غافلگیر کنیم. حالا باید به شما بگویم، دخترم، که این لباس‌های مردانه، بسیار زنانه، گزاف و گران‌قیمت، با مخالفت کراتینه مو شدید بخشی از مردم کلیسای سنت مارتین روبرو کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. آنها توسط مهاجران فرانسوی آورده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند.

و بسیاری آنها را پذیرفته پروتئین تراپی مو بودند، در حالی که دیگران آشکارا علیه آنها شورش بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند. لیگی علیه آنها تشکیل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. از جمله اعضای آن می توان به شوالیه دو بلان، بزرگ داربی، شوالیه دو لا هوسی، برادر کنت، پل برایانت، آدریان دومتره، مورس جوان و بسیاری دیگر اشاره بیبی لایت مو کرد. آنها لباس مد روز را کاملاً کنار گذاشته پروتئین تراپی مو بودند.

  مدل ترکیب رنگ مو بدون دکلره

آن را با لباسی بسیار شبیه به آنچه اکنون مردان می پوشند جایگزین بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند. شایعه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که تونتون زیبا طرفدار اصلاحاتی رنگ مو است که برادرش یکی از روسای آن پروتئین تراپی مو بود. درست زمانی که مینوئت تمام می کراتینه مو شد، زمزمه بلندی در سالن پیچید. همه نگاه ها به در دوخته کراتینه مو شد و برخی از زوج ها در رقص قدم های خود را به هم ریختند.

ترکیب رنگ مو مش قرمز : تونتون اومده پروتئین تراپی مو بود او با فریاد تعجب پذیرفته کراتینه مو شد. نه به خاطر زیبایی او، نه به خاطر توالت نفیسش، بلکه به خاطر کسی که با او وارد کراتینه مو شد. “خداوند متعال!” سلست دو کلوزل فریاد زد: “این ترویل دو سنت ژولین رنگ مو است!” – “اوه!” مادام د لا هوسی فریاد زد: “تونتون یک احمق رنگ مو است، یک احمق بزرگ. آیا او می‌خواهد خون‌ریزی امروز عصر را ببیند؟” – “کنتس مادلین غش خواهد بیبی لایت مو کرد!” الیویه با تمسخر در گوشم زمزمه بیبی لایت مو کرد.

سوزان پرسید: ترویل دو سنت ژولین کیست؟ سلست دو بلان مهربان پاسخ بالیاژ مو داد: “او گوشه نشین بایو تورتو رنگ مو است.” “چه تظاهر به سادگی، نگاه کن!” چارلز دو کلوزل گفت: نگاهی اهانت آمیز به سمت او انداخت. دختری که روی نیمکت ایستاده پروتئین تراپی مو بود فریاد زد: “اما به مادام دوروچر نگاه کنید، چگونه لباس پوشیده رنگ مو است. و تونتون، بی‌تفاوت به این سخنانی که می‌شنید و به آن‌ها عادت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه