↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

ترکیب رنگ مو مشکی و ابی

ترکیب رنگ مو مشکی و ابی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت ترکیب رنگ مو مشکی و ابی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با ترکیب رنگ مو مشکی و ابی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

17 آوریل 2024

ترکیب رنگ مو مشکی و ابی : و هر چه می دانید، ممکن رنگ مو است افراد دیگری هنوز فراتر از آن باشند. ارتفاع آنها چقدر رنگ مو است؟ و از آنجا چه چیزی می توانند ببینند؟ چه کسی می داند؟ اما این مطمئن رنگ مو است که در عرض چند دقیقه امتیازات با هجوم‌های مارپیچی بزرگ به سمت پایین می‌آیند که قبلاً یکی از آنها دیده نمی‌کراتینه مو شد. اعتقاد خود من این رنگ مو است که آنها به سمت بهشت ​​های بی حد و حصر، همدیگر را تماشا می کنند.

مو : گاو نر کودو. جوک یک ترفند بسیار هوشمندانه را در پایین کشیدن حیوانات زخمی یاد گرفته پروتئین تراپی مو بود. اغلب زمانی اتفاق می‌افتد که به‌طور غیرمنتظره‌ای در هنگام بازی به دست می‌آورید که قبل از دیدن آن‌ها خاموش می‌شوند.

ترکیب رنگ مو مشکی و ابی

ترکیب رنگ مو مشکی و ابی : اما جایی که یک روزنه در بالا نوعی تلسکوپ طبیعی را به آسمان تشکیل می دهد، و ممکن رنگ مو است لکه های ریزی را ببینید که قبلاً هیچ چیز دیده نمی کراتینه مو شد. عینک صحرایی خود را بردارید: لکه ها کرکس هایی لایت و هایلایت مو هستند که در بلندی ها می چرخند! دوباره نگاه کنید، و خیلی خیلی بالاتر، هنوز نقاط دیگری را خواهید دید.

مانند سگ های گرسنه، با حسادت تماشا می کنند تا کمترین علامت مشکوک را داشته باشند – تا پایین بیایند و غنائم را تقسیم کنند. در خنکای شبنم‌آمیز صبح به زودی به جایی رسیدیم که جوک مرا پشت سر گذاشته پروتئین تراپی مو بود. و از آن به بعد او راه را هدایت بیبی لایت مو کرد. آن زمان کار بسیار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندتر پروتئین تراپی مو بود. تا آنجا که به من مربوط می کراتینه مو شد، چیزی برای راهنمایی من وجود نداشت و غیرممکن پروتئین تراپی مو بود که بدانم او دنبال چه چیزی رنگ مو است.

آیا او فهمید که این بازی تازه نیست بلکه کودوی زخمی رنگ مو است که من می خواهم؟ و اگر چنین رنگ مو است، آیا او بوی تعقیب و گریز قدیمی را دنبال می بیبی لایت مو کرد یا صرفاً آنچه را که ممکن رنگ مو است از راهی که رفته پروتئین تراپی مو بود به یاد آورد؟ غیرممکن به نظر می رسید که بویی بتواند دوازده ساعت در آن کشور خشک بماند. با این حال به وضوح بیشتر از چشم ها بینی او را هدایت می بیبی لایت مو کرد. او با هوشیاری و پیوسته جلو رفت و یک بار که کاملاً متوقف کراتینه مو شد.

  بهترین رنگ موی طبیعی مردانه

تا یک دسته علف خاص را بو بککراتینه مو شد، متوجه کراتینه مو شدم چه چیزی به او کمک می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. چمن به خوبی پر از خون پروتئین تراپی مو بود: کاملاً خشک، درست رنگ مو است. هنوز خون پروتئین تراپی مو بود یک مایل یا بیشتر ما دوباره بررسی بیبی لایت مو کردیم که در آن چمن پایمال کراتینه مو شده و زمین با اسپور گل خورده رنگ مو است. اسپور سنگین همه در حلقه ای به قطر چهار یا پنج یارد پروتئین تراپی مو بود. بیرون از این علف نیز پهن کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و آنجا رد پای سگی را پیدا بیبی لایت مو کردم. اما هیچ علاقه دیگری برای جوک نداشت.

در حالی که من آن را بررسی می بیبی لایت مو کردم، او مسیر را برداشت و رفت. به چهار یا پنج حلقه دیگر رسیدیم که در آنجا جنگیده پروتئین تراپی مو بودند. آخرین مورد به طرز عجیبی توسط یک درخت افتاده تقسیم کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، و من را متحیر بیبی لایت مو کرد که حدس بزنم چگونه می‌توانستند دایره‌ای بسازند که تنه‌ای با اندازه خوب حدود دو فوت ارتفاع آن را قطع بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. درخت مرده را بررسی بیبی لایت مو کردم و لکه‌ای بزرگ از خون و موهای خاکستری درشت روی آن یافتم.

ترکیب رنگ مو مشکی و ابی : بدیهی رنگ مو است که کودو در حالی که رو به روی جوک پروتئین تراپی مو بود در مقابل آن حمایت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و بر روی آن افتاده پروتئین تراپی مو بود و در طرف دیگر مبارزه را تجدید می بیبی لایت مو کرد. همچنین چند تار طلایی روی انتهای یک شاخه شکسته چسبیده پروتئین تراپی مو بود، که ممکن رنگ مو است ربطی به کناره های خراشیده جوک داشته باکراتینه مو شد. سپس برای چند صد یارد یا بیشتر به نظر می رسید که آنها جنگیده اند و تمام راه را زمین خورده اند.

  رنگ موی بلوند بژ روشن با دکلره

جوک کمی جلوتر از من پروتئین تراپی مو بود و آرام در حال حرکت پروتئین تراپی مو بود، وقتی دیدم او سرش را بلند بیبی لایت مو کرد، با صدای نادری که از خشم سرکوب‌کراتینه مو شده اما واقعی داشت سرش را پایین انداخت و به او حمله بیبی لایت مو کرد. سپس تکان‌ها و تکاپوهای سنگین و باد بال‌های بزرگ آمد، در حالی که بیست یا سی چوب‌دار بزرگ در امتبالیاژ مو داد زمین می‌پریدند و جوک با عصبانیت در میان آنها می‌دوید – در حالی که بلند می‌کراتینه مو شدند.

به سمت آنها جهش می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و آرواره‌هایش مانند تله موش به هم می‌خوردند. دلش برایشان تنگ کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود روی یک تخت کوچک از شن و ماسه سخت پخته، قاب جدا کراتینه مو شده کودو قرار داشت: سر و رنگ مو استخوان‌های پا گم کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. تکه های بدون گوشت در همه جا پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده کراتینه مو شدند. پنجاه یارد دورتر در میان چند بوته، جوک سر را پیدا بیبی لایت مو کرد. و هنوز در دورتر، بقایای پوست و رنگ مو استخوان های ران تقریباً غیرقابل تشخیص خرد کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

ترکیب رنگ مو مشکی و ابی : هیچ آسووگلی این کار را نبیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود: کار کفتارها پروتئین تراپی مو بود. وحشی شانه‌های بلند، با آرواره‌هایی مانند سنگ‌شکن، به تنهایی رنگ مو استخوان‌هایی مانند آن‌ها و رنگ مو استخوان‌های بزرگ‌تر را می‌شالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که حتی شیر هم نمی‌تواند با آنها مقابله الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. کمی به عقب رفتم و صحنه آخرین جایگاه را دیدم که همگی برهنه پروتئین تراپی مو بود. اما خبری از کودو یا جوک در آنجا دیده نمی کراتینه مو شد.

  رنگ موی فانتزی سرمه ای بدون دکلره

فقط آثار بی شماری از سگ های وحشی، کفتارها و شغال ها، و آثاری از جایی که لاشه، بدون شک از قبل نیمه خورده، توسط آنها کشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. پاره اش کن جوک چندین بار نشان بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود که به کراتینه مو شدت با هرگونه تداخل در معدن خود مخالف رنگ مو است. سگ‌های دیگر، کفیرها و حتی مردان سفیدپوست از دست گذاشتن عجولانه روی چیزی که او پایین کشیده پروتئین تراپی مو بود.

رنج کشیده پروتئین تراپی مو بودند یا به کراتینه مو شدت ترسیده پروتئین تراپی مو بودند. بدون شک او انتظار داشت که کودو را در آنجا پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و با به عنوان متخلف برخورد بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. وگرنه بدون صحبت من با آنها مقابله نمی بیبی لایت مو کرد. همچنین مطمئن پروتئین تراپی مو بود که تا نیمه های شب گذشته با کودو آنجا پروتئین تراپی مو بوده، تماشا می بیبی لایت مو کرده یا دعوا بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. پس کفتارها و سگ های وحشی کی آمده پروتئین تراپی مو بودند؟ این سوالی پروتئین تراپی مو بود که من خیلی جواب می بالیاژ مو دادم. اما فقط جوک این را می دانست!

ترکیب رنگ مو مشکی و ابی : به او نگاه بیبی لایت مو کردم. یال روی گردن و شانه هایش که با دیدن کرکس ها بالا آمده پروتئین تراپی مو بود هنوز صاف نکراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. او به آرامی و با احتیاط روی قاچ کفتارها و سگ های وحشی بو می کشید. و او به نظر می رسد “دعوا” در سراسر. اما معنای همه آن فراتر از من پروتئین تراپی مو بود. من فقط می‌توانستم حدس بزنم – درست همانطور که شما – چه اتفاقی در آن شب در بوته‌های شبح‌آلود ساکت افتاده پروتئین تراپی مو بود. فصل یازدهم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه