↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ مو موقت

بهترین رنگ مو موقت | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ مو موقت را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ مو موقت را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ مو موقت : بلکه در دراز مدت برای سلامتی ضروری رنگ مو است. افرادی که کنترل بارداری را محکوم می کنند همیشه طوری بحث می کنند که گویی می خواهید این دانش را بی رویه به جوانان آموزش دهید. شاید طبیعی باکراتینه مو شد که کسانی که مخالف رنگ مو استفاده از عقل لایت و هایلایت مو هستند، دیگران را به اندازه خودشان غیر منطقی فرض کنند.

رنگ مو : کاری بهتر از این که میلیون ها نفر آنها را در یک زمان بگیریم و لباس های متحدالشکل بپوشانیم و آنها را به بیرون بفرستیم تا با گازهای سمی از بین بروند، فکر نکنیم؟ آیا این بخشی از عقل سلیم نیست که حداقل برای یک یا دو سال کنترل جهانی تولد برقرار کنیم. تا زمانی که یاد نگیریم از نوزادان تازه متولد کراتینه مو شده خود مراقبت کنیم و به بچه های مدرسه خود غذا دهیم.

بهترین رنگ مو موقت

بهترین رنگ مو موقت : و از جوانان خود در برابر بدی ها محافظت کنیم؟ و از بین بردن فقر و جنگ از روی زمین؟ اینها جنبه های اجتماعی کنترل تولد لایت و هایلایت مو هستند. همچنین باید در نظر گرفت که من می توانم جنبه های شخصی آن را نام ببرم. چون جوانان از آن اطلاعی نتمام دکلره مو دارند و راهی برای پی بردن به آن نتمام دکلره مو دارند، جرأت ازدواج نتمام دکلره مو دارند و لذا بر میزان رذیلت در دنیا افزوده می نانو کراتین مو شود.

چون زنان متاهل از آن بی خبرند، عشق به وحشت تبدیل می نانو کراتین مو شود و سعادت زناشویی ویران می نانو کراتین مو شود. از آنجایی که روش‌های بی‌ضرر و درست به درستی آموزش بالیاژ مو داده نمی‌نانو کراتین مو شود، افراد از روش‌های مضری رنگ مو استفاده می‌کنند که باعث اختلالات عصبی و بهم ریختن شادی زناشویی و متلاشی بیبی لایت مو کردن خانه‌ها می‌نانو کراتین مو شود.

دانش کامل و صحیح در مورد پیشگیری از تولد به همان اندازه برای خوشبختی در ازدواج ضروری رنگ مو است که دانش رژیم غذایی برای سلامتی ضروری رنگ مو است یا دانش اقتصاد برای اقدام هوشمندانه به عنوان یک رأی دهنده و شهروند ضروری رنگ مو است. سرکوب دانش کنترل تولد توسط قانون به همان اندازه جنایت بزرگی رنگ مو است که تعصب مذهبی در سیاه ترین روزهای تفتیش عقاید اسپانیا مرتکب کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مو فانتزی کره ای

اکنون این قانون در اساسنامه کشور ما قرار رنگ مو دارد و اگر من در این کتاب به شما نکاتی را که باید بدانید یا حتی از کجا می توانید در مورد آن اطلاع پیدا کنید تذکر بدهم، باید پنج سال زندانی شوم. و جریمه دلاری وهر فردی که نسخه ای از این کتاب یا هر تبلیغی از این کتاب را پست الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، در همان وضعیت اسفناک قرار می گیرد. اما هنوز قانونی برای منع تحریک بر ضد قانون وجود نرنگ مو دارد.

بنابراین اولین چیزی که به هر خواننده این کتاب می گویم این رنگ مو است که آنها باید نسخه ای از بررسی کنترل تولد را که در، نیویورک منتشر کراتینه مو شده رنگ مو است، دریافت کنند. باید به لیگ داوطلبانه والدین، 206 برادوی، نیویورک بپیوندد. ادبیات این سازمان ها را سامبره مو بگیرید و آنها را پخش کنید و به گسترش نور کمک کنید! در مورد دانشی که به آن نیاز دارید.

تنها توصیه ای که من مجاز به انجام آن لایت و هایلایت مو هستم این رنگ مو است که باید آن را جستجو کنید. آن را بجویید و در جستجوی آن پافشاری کنید تا آن را بیابید. از همه کسانی که می شناسید بپرسید؛ و بخصوص در میان روشنفکران، کسانی که حاضرند با حقایق زندگی بشری روبرو شوند و به عقل و عقل سلیم اعتماد کنند، بپرس. نمی‌دانم که قانون را نقض می‌کنم و به شما می‌گویم چگونه در مورد پیشگیری از بارداری مطلع شوید.

بهترین رنگ مو موقت : یکی از ویژگی‌های جذاب این قانون و برخی دیگر در برابر گسترش علم این رنگ مو است که هرگز آنچه را که می‌گویید از قبل به شما نمی‌گویند، بلکه شما را می‌گذارند که آن را بگویید و شانس خود را سامبره مو بگیرید! من معتقدم وقتی به شما می گویم که 12 روش ساده، ارزان و کاملاً بی ضرر برای جلوگیری از والدین نامطلوب بدون از بین رفتن رابطه زناشویی وجود رنگ مو دارد، هیچ قانونی را نقض نمی کنم.

  رنگ مو بلوند مرواریدی روشن

من از جمله کسانی لایت و هایلایت مو هستم که سالها معتقد پروتئین تراپی مو بودم که از بین بردن رابطه زناشویی تنها روش درست و اخلاقی رنگ مو است. من طوری تربیت کراتینه مو شدم که دیدگاه راهبانی عشق را داشته باشم. من فکر می بیبی لایت مو کردم این یک چیز حیوانی رنگ مو است که نیاز به توجیه بیرونی رنگ مو دارد. چیز دیگری به من یاد نبالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بودند. اما اکنون من تجربه شخصی از سایر توجیهات عشقی داشته ام و معتقدم که عشق یک رابطه زیبا و شادی آور رنگ مو است.

که نه تنها نیاز به توجیه دیگری نرنگ مو دارد، بلکه به بسیاری از چیزهای دیگر در زندگی توجیه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. من به ایده‌آل قدیمی تجرد اعتقاد داشتم و فکر می‌بیبی لایت مو کردم که این یک تمرین معنوی خوب رنگ مو است. اما از آن زمان به بعد به زندگی توجه بیبی لایت مو کرده ام و کارهای جالب زیادی برای انجام بالیاژ مو دادن پیدا بیبی لایت مو کرده ام، کارهای بسیار مهمی که جلب توجه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، که مجبور نیستم هیچ تمرین مصنوعی برای روحم اختراع کنم.

من به انسانیت نگاه بیبی لایت مو کرده‌ام و خود را به این حقیقت واداشته‌ام که عقل سلیم را تشخیص بدهم – که هر انرژی اضافی که ممکن رنگ مو است برای معنویت مصنوعی هدر دهم، توده عظیم مردم چنین انرژی برای صرفه‌جویی نتمام دکلره مو دارند. آنها به همه آنها نیاز تمام دکلره مو دارندانرژی برای تامین معاش خود و همسران و فرزندانشان. آنها انگیزه های جنسی خود را تمام دکلره مو دارند و از آنها پیروی خواهند بیبی لایت مو کرد و تنها سؤال این رنگ مو است.

  رنگ مرواریدی بژ

که آیا آنها را عاقلانه دنبال می کنند یا غیرعاقلانه؟ مذهبی ها تصمیم می گیرند که زیاده روی جنسی اشتباه رنگ مو است، و مجازاتی را تعیین می کنند – و آن مجازات چیست؟ یک فقیر و ناخورنگ مو استه از روحی که هرگز گناهی نبیبی لایت مو کرده و هیچ ربطی به این موضوع نداشته رنگ مو است، به دنیایی خصمانه آورده می‌نانو کراتین مو شود تا از غفلت و شاید گرسنگی رنج ببرد – تا پدر و مادری را که به اندازه کافی انجام نبالیاژ مو داده‌اند تنبیه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

اراده قوی برای تمرین خویشتن داری در ازدواج! من معتقد پروتئین تراپی مو بودم که در زندگی مجردی، سلامتی و افزایش قدرت، چه جسمی و چه روحی، فایده ای رنگ مو دارد. من هر دو راه زندگی را امتحان بیبی لایت مو کرده ام و در نتیجه می دانم که آن ایده قدیمی مزخرف رنگ مو است. اکنون می دانم که عشق یک کاربیبی لایت مو کرد طبیعی رنگ مو است. البته، مانند هر عملبیبی لایت مو کرد دیگری می توان از آن سوء رنگ مو استفاده بیبی لایت مو کرد. همانطور که گرسنگی ممکن رنگ مو است به پرخوری تبدیل نانو کراتین مو شود.

بهترین رنگ مو موقت : خواب ممکن رنگ مو است به سستی تبدیل نانو کراتین مو شود، گرفتن پول برای پرداخت راه زندگی ممکن رنگ مو است به بخل وحشیانه تبدیل نانو کراتین مو شود. اما ما با این حساب هرگز از خوردن یا خوابیدن یا گرفتن پول برای پرداخت بدهی خود امتناع نمی کنیم. من نمی گویم که معتقدم، می گویم می دانم که عشق آزادانه و سعادتمندانه که با حکمت و دانش صحیح هدایت می نانو کراتین مو شود، صرفاً برای سلامتی مفید نیست.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه