↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ مو تقویت کننده

بهترین رنگ مو تقویت کننده | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ مو تقویت کننده را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ مو تقویت کننده را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ مو تقویت کننده : توقف این همه‌گیری‌ها به دلیل کشف این پروتئین تراپی مو بود که با آلوده بیبی لایت مو کردن بدن به شکل خفیف بیماری، می‌توان موادی تولید بیبی لایت مو کرد که آن را در برابر شکل مرگ‌بار مصون می‌سازد.

رنگ مو : و نشان بالیاژ مو داد که مردان گزارش خود را به جراحان متوقف بیبی لایت مو کرده‌اند، زیرا می‌ترسیدند که به دلیل “برادری با دشمن” مجازات شوند. بنابراین دستور جدیدی صادر کراتینه مو شد، مشروط بر اینکه داشتن رابطه جنسی «برادری» محسوب نمی‌نانو کراتین مو شود. من راهی بهتر از این که بگویم بر اساس درک من از آن، رابطه جنسی همیشه و همه جا باید متضمن «برادری بیبی لایت مو کردن» باکراتینه مو شد.

بهترین رنگ مو تقویت کننده

بهترین رنگ مو تقویت کننده : برای تشخیص ایده‌آل اخلاقی خود از آرمان نظامی نمی‌دانم. در پایان، در پایان این تصویر از ترتیبات جنسی امروزی ما، سخنی کوتاه در مورد طلاق می توان گفت. در سال 1916، آخرین آمار موجود که من می نویسم، فقط بیش از یک میلیون ازدواج در ایالات متحده وجود داشت و بیش از صد و دوازده هزار طلاق وجود داشت.

این نشان می دهد که از هر 9 ازدواج، یک ازدواج منجر به غرق کراتینه مو شدن کشتی می نانو کراتین مو شود. اما در واقع این نسبت بیشتر رنگ مو است، زیرا ازدواج ها لزوماً مقدم بر طلاق لایت و هایلایت مو هستند و نسبت طلاق در سال 1916 باید بر اساس تعبالیاژ مو داد ازدواج هایی که حدوداً پنج یا ده سال قبل اتفاق افتاده رنگ مو است محاسبه نانو کراتین مو شود. از یک میلیون ازدواج در سال 1916، ممکن رنگ مو است بگوییم که از هر هفت یا یک هشتم یکی به بالیاژ مو دادگاه طلاق ختم می نانو کراتین مو شود.

بگذار این برای نگاهی اجمالی به نظام ازدواج و فحشا – مزرعه ای از علف های هرز که باید به نحوی شخم بزنیم و برای خرمن عشق عقلانی و صادقانه آماده کنیم، بس باکراتینه مو شد! فصل XXXIII جنسیت و طبیعت (مطمئن رنگ مو است که اختلالات جنسی ما نتیجه ناهماهنگی طبیعی یا فیزیکی نیست.) الی متچنیکف، یکی از بزرگترین دانشمندان، کتابی با عنوان “طبیعت انسان” نوشت که در آن ارگانیسم انسان را از دیدگاه زیست شناسی مورد مطالعه قرار بالیاژ مو داد و نشان بالیاژ مو داد.

  رنگ مو بلوند دودی متوسط

که در بدن ما تعبالیاژ مو دادی آثار از مراحل گذشته وجود رنگ مو دارد. تکامل، دیگر مفید نیست، بلکه منبع خطر و آسیب رنگ مو است. برای مثال، در گوشه داخلی چشم، یادگاری از آن پلک سوم داریم که به موجب آن عقاب قادر رنگ مو است به خورشید نگاه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. این یک یادگار بی ضرر رنگ مو است. اما ما یک آپاندیس نیز داریم، یک اندام منحط هضم یا غده ترشح، که اکنون به عنوان مرکز عفونت و منبع خطر عمل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

ما به همین ترتیب روده پایینی داریم، روزهایی که یونجه می‌خوردیم زنده می‌مانیم و علتی برای خود مسمومیت و مرگ زودرس داریم. متچنیکف از جمله منابع مشکل، این واقعیت را نام می برد که نر انسان دارای مقدار بسیار بیشتری از انرژی جنسی نسبت به مقاصد تولید مثل رنگ مو است. این باعث ناهماهنگی و افراط می نانو کراتین مو شود، باعث می نانو کراتین مو شود انسان سلامتی خود را از بین ببرد و خود را از بین ببرد.

بدیهی رنگ مو است که این یک موضوع جدی رنگ مو است. زیرا اگر درست باکراتینه مو شد، تلاش ما برای یافتن سلامتی و خوشبختی در عشق محکوم به شکست رنگ مو است، و لکی حق رنگ مو دارد وقتی فاحشه را “نگهبان فضیلت”، قربانی ابدی و ضروری بشریت توصیف می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما من معتقد نیستم که درست باکراتینه مو شد. من فکر می‌کنم که اینجا یک مورد دیگر از اشتباهات بی‌پایان دانشمندان و فیلسوفانی رنگ مو است.

که سعی می‌کنند فیزیولوژی، سیرنگ مو است، دین و حقوق را بدون مطالعه اقتصاد تدریس کنند. من معتقد نیستم که مشکلات جنسی بشر ماهیت فیزیولوژیکی رنگ مو دارد، بلکه منشأ آن در سیستم فعلی امتیاز طبقاتی ما رنگ مو است. من معتقدم که آنها ناشی از اشتباهات طبیعی نیستند، بلکه ناشی از اشتباهات انسان به عنوان یک حیوان اجتماعی لایت و هایلایت مو هستند.

  رنگ مو پلاتینه بنفش

بهترین رنگ مو تقویت کننده : بیایید نگاهی اجمالی به انسان بدوی بیندازیم. من جزایر مارکزاس را انتخاب می کنم، زیرا ما گزارش های کاملی در مورد آن داریمآنها از ناظران متعدد. در اینجا نژادی از مردم وجود داشت که تمدن در آنها دخالت نمی بیبی لایت مو کرد و تمام آن مازاد انرژی جنسی را که متچنیکف به آن جلب می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، آشکار آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. آنها هیچ محدودیتی برای فعالیت جنسی قائل نپروتئین تراپی مو بودند.

آنها هیچ تصوری از چنین ایده ای نداشتند. بازی‌ها و رقص‌های آن‌ها بازی جنسی پروتئین تراپی مو بود، و همچنین، تا حد زیادی مذهبشان هم همین‌طور پروتئین تراپی مو بود. با این حال، ما متوجه نمی شویم که آنها خودشان را خراب آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. از نظر بدنی، آنها یکی از کامل ترین مسابقاتی پروتئین تراپی مو بودند که در آن رکورد داریم. زن و مرد هر دو زیبا پروتئین تراپی مو بودند. آنها از کودکی تا پیری فعال و قوی پروتئین تراپی مو بودند.

نکته مهم اینجرنگ مو است – آنها خوشحال پروتئین تراپی مو بودند. آنها یک مسابقه خندیدن، رقصیدن و آواز خواندن پروتئین تراپی مو بودند. آنها اصلاً غم یا ترس را نمی دانستند. خب، ظاهرا آپاندیس من کار خودش را نمی بیبی لایت مو کرد، بنابراین آن را نزد یک جراح خوب بردم. چیزی که متوجه کراتینه مو شدم این پروتئین تراپی مو بود که از بدو تولد پیچ ​​خورده و بدشکل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، به طوری که مرکز عفونت مداوم پروتئین تراپی مو بود.

از زمانی که آن عمل را انجام بالیاژ مو دادم هرگز به موضوع یبوست فکر نبیبی لایت مو کردم. این تجربه به من نشان می دهد که چقدر آسان رنگ مو است برای مردم اظهاراتی در مورد سلامتی بیان کنند که هیچ ارتباطی با واقعیت ها نرنگ مو دارد. من جراحی بی‌رویه را توصیه نمی‌کنم و به خوبی می‌دانم که اگر انسان‌ها به درستی از سلامت خود مراقبت کنند.

بخش زیادی از عمل‌های جراحی انجام می‌نانو کراتین مو شود.غیر ضروری باکراتینه مو شد همچنین می‌دانم که جراحان از طریق شغل دستمزد می‌گیرند، و بنابراین علاقه مالی به عمل تمام دکلره مو دارند. و انتظار اینکه هیچ‌یک از آنها هرگز تحت تأثیر انگیزه سود قرار نگیرند، کاملاً بیهوده رنگ مو است. با این وجود، این درست رنگ مو است که گاهی اوقات جراحی لازم رنگ مو است، و با ایستادن کمی ناراحتی موقت می توانید یک عمر ناراحتی را برای خود حفظ کنید.

  انواع رنگ مو روشن با شماره

برای مثال، پارگی را در نظر سامبره مو بگیرید. بدن انسان در اینجا دارای یک ضعف طبیعی رنگ مو است که از آن رنجی خطرناک و ناراحت کننده حاصل می نانو کراتین مو شود. صدها هزار مرد در تمام زندگی خود با پوشیدن خرپاهای پیچیده و گران قیمت که تقریباً، اگر نگوییم کاملاً بی فایده لایت و هایلایت مو هستند، به اطراف می گردند و “درمان” های تبلیغاتی را امتحان می کنند که کاملاً جعلی لایت و هایلایت مو هستند.

یک عملیات یک یا دو ساعت طول می ککراتینه مو شد و دو یا سه هفته در رختخواب پروتئین تراپی مو بودند، و وقتی دولت ما جوانان خود را به ارتش فراخواند و متوجه کراتینه مو شد که از هر هزار نفر چهارده نفر آنها پاره کراتینه مو شده اند، آنها را به طور عمده به بیمارستان ها فرستاد و آنها را دوخت. . اتفاق می افتد که پارگی یک مورد را ایجاد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که در آن بافت اسکار قوی تر از بافت طبیعی رنگ مو است و عملاً هیچ بازگشتی از تعبالیاژ مو داد زیادی موارد ارتش وجود نرنگ مو دارد.

بهترین رنگ مو تقویت کننده : به همین ترتیب، اظهارات افراطی در مورد مضرات واکسیناسیون تکرار کراتینه مو شده رنگ مو است. اما اگر «تاریخ یسوعی‌ها در آمریکای شمالی» پارکمن را بخوانید، شرایط وحشتناکی را خواهید دید که سرخپوستان در ایالات متحده تحت آن زندگی می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند – وحشی‌های نجیب، کاملاً توسط مردان سفیدپوست متمدن آلوده نکراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند و کل جمعیت مرتباً از بین می‌رفتند. هر چند سال یکبار با اپیدمی آبله از بین می رود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه