↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین مارک رنگ موی دودی

بهترین مارک رنگ موی دودی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین مارک رنگ موی دودی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین مارک رنگ موی دودی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین مارک رنگ موی دودی : هیچ راهی از میان درختان وجود نرنگ مو دارد، اما اگر به سمت شرق ادامه دهیم، رودخانه را پیدا خواهیم بیبی لایت مو کرد و سپس یافتن جزیره جادویی آسان خواهد پروتئین تراپی مو بود. “آیا تا به حال به این راه سفر بیبی لایت مو کرده اید؟” از جادوگر پرسید. گربه اعتراف بیبی لایت مو کرد: «نه دقیقاً، اما می دانم که اگر از جنگل به شرق برویم به رودخانه خواهیم رسید.» جادوگر گفت: “پس ادامه بده.” گربه شیشه ای راه افتاد و در ابتدا عبور از بین درختان آسان پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو : نزدیک به صد نفر به آنها پیشنهاد بالیاژ مو دادند. برو، اعتماد آنها به مرد کوچکی که رفقایشان را نجات بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود، بسیار عالی پروتئین تراپی مو بود. 195 جادوگر یک دوجین را انتخاب بیبی لایت مو کرد که باهوش و خوش خلق به نظر می رسید، و سپس کیف سیاه خود را باز بیبی لایت مو کرد و ظرفی عجیب و غریب که بیرون نقره و داخل طلا پروتئین تراپی مو بود، بیرون آورد. در این ظرف پودری ریخت و آتش زد.

بهترین مارک رنگ موی دودی

بهترین مارک رنگ موی دودی : ابتدا یکی و سپس یکی دیگر از سربازان غول پیکر ناپدید کراتینه مو شدند و دوباره به یک میمون معمولی تبدیل کراتینه مو شدند و این شش نفر به زودی به شکل مناسب به دوستان خود بازگردانده کراتینه مو شدند. این اقدام جادوگر را در میان ارتش بزرگ میمون‌ها بسیار محبوب بیبی لایت مو کرد و وقتی میمون خاکستری اعلام بیبی لایت مو کرد که جادوگر می‌خواهد دوازده میمون را قرض الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا برای چند هفته به شهر زمرد ببرد و درخورنگ مو است داوطلب بیبی لایت مو کرد.

دود غلیظی ایجاد بیبی لایت مو کرد که دوازده میمون و همچنین شکل جادوگر را در بر گرفت، اما وقتی دود پاک کراتینه مو شد ظرف به یک قفس طلایی با میله‌های نقره تبدیل کراتینه مو شد و دوازده میمون حدود سه اینچ ارتفاع داشتند. و همه راحت داخل قفس نشسته پروتئین تراپی مو بودند. 196 هزاران حیوان مویی که شاهد این عمل جادویی پروتئین تراپی مو بودند بسیار متحیر کراتینه مو شدند و با پارس بیبی لایت مو کردن با صدای بلند و تکان بالیاژ مو دادن اندام درختانی که در آن نشسته پروتئین تراپی مو بودند جادوگر را تشویق آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

  رنگ موی قهوه ای دخترانه جدید

دوروتی گفت: “این ترفند خوبی پروتئین تراپی مو بود، جادوگر!” و میمون خاکستری گفت: “شما مطمئناً شگفت انگیزترین جادوگر در تمام سرزمین اوز لایت و هایلایت مو هستید!” مرد کوچک با متواضعانه پاسخ بالیاژ مو داد: “اوه، نه.” جادوی گلیندا بهتر از من رنگ مو است، اما به نظر می رسد که جادوی من برای رنگ مو استفاده در موقعیت های معمولی به اندازه کافی خوب رنگ مو است.

و حالا رنگو ما با هم خداحافظی می کنیم و قول می دهم میمون هایت را مثل الان شاد و سالم برگردانم.» جادوگر بر پشت ببر گرسنه سوار کراتینه مو شد و قفس میمون ها را با احتیاط حمل بیبی لایت مو کرد تا مبادا آنها را بجنگد. دوروتی بر پشت شیر ​​ترسو سوار کراتینه مو شد و گربه شیشه ای مانند قبل یورتمه بیبی لایت مو کرد تا راه را به آنها نشان دهد. گوگو پادشاه روی چوبی خمید و رفتن آنها را تماشا بیبی لایت مو کرد.

اما در حالی که با آنها خداحافظی می بیبی لایت مو کرد، پلنگ عظیم الجثه گفت: اکنون می دانم که شما دوستان حیوانات لایت و هایلایت مو هستید و مردم جنگل ممکن رنگ مو است به شما اعتماد کنند. هر گاه جادوگر شهر اوز و پرنسس دوروتی از این پس وارد جنگل گوگو شوند، مانند همیشه در شهر زمرد با ما خوش‌آمد و امن خواهند پروتئین تراپی مو بود.» 197 یک سفر قابل توجه فصل 17 گربه شیشه‌ای توضیح بالیاژ مو داد: «می‌بینید، آن جزیره جادویی که تروت و کپن بیل در آن گیر بیبی لایت مو کرده‌اند نیز در این کشور گیلیکین رنگ مو است.

  رنگ موی مشکی با مش کنفی

در سمت شرق آن، و از اینجا دورتر نیست. از اینجا تا شهر زمرد رنگ مو است. بنابراین با عبور از کوه‌ها در زمان صرفه‌جویی می‌کنیم.» “مطمئنی که راه را بلدی؟” دوروتی پرسید. 198 گربه شیشه ای گفت: “من تمام سرزمین اوز را بهتر از هر موجود زنده دیگری می شناسم.” جادوگر گفت: “پس برو و ما را راهنمایی کن.” ما دوستان فقیرمان را برای مدت طولانی درمانده رها بیبی لایت مو کرده‌ایم.

و هر چه زودتر آنها را نجات دهیم، خوشحال‌تر خواهند کراتینه مو شد.» “آیا مطمئن لایت و هایلایت مو هستید که می توانید آنها را از وضعیت خود خارج کنید؟” دختر کوچولو پرسید جادوگر به او اطمینان بالیاژ مو داد: “من در آن شک ندارم.” “اما نمی توانم بگویم از چه نوع جادویی باید رنگ مو استفاده کنم تا زمانی که به آن مکان برسم و بفهمم که چگونه آنها مسحور کراتینه مو شده اند.” شیر ترسو گفت: “من در مورد آن جزیره جادویی که گل شگفت انگیز در آن رکراتینه مو شد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

بهترین مارک رنگ موی دودی : شنیده ام.” مدت‌ها پیش، زمانی که من در جنگل‌ها زندگی می‌بیبی لایت مو کردم، جانوران درنگ مو استان‌هایی درباره جزیره و نحوه قرار بالیاژ مو دادن گل جادویی در آنجا برای به دام انداختن غریبه‌ها – انسان‌ها یا حیوانات – تعریف می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. “آیا گل واقعا فوق العاده رنگ مو است؟” دوروتی را زیر سوال برد. 199 شیر پاسخ بالیاژ مو داد: “شنیده ام که زیباترین گیاه دنیرنگ مو است.” «من خودم هرگز آن را ندیده‌ام.

اما جانوران دوستانه به من گفته‌اند که در ساحل رودخانه ایستاده‌اند و به گیاه در گلدان طلا نگاه بیبی لایت مو کرده‌اند و صدها گل از انواع و اقسام و اندازه‌ها را دیده‌اند که بر روی آن شکوفه می‌دهند. جانشینی سریع گفته می‌نانو کراتین مو شود که اگر گل‌ها را در حین شکوفه بچیند، برای مدت طولانی کامل می‌مانند، اما اگر چیده نشوند به زودی ناپدید می‌شوند و گل‌های دیگری جایگزین می‌شوند.

  رنگ مو شرابی قرمز ماهاگونی

به نظر من، این گیاه جادویی را به شگفت انگیزترین موجود موجود تبدیل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.» دختر گفت: “اما اینها فقط درنگ مو استان لایت و هایلایت مو هستند.” “آیا هیچ یک از دوستان شما تا به حال گلی از این گیاه فوق العاده چیده رنگ مو است؟” شیر ترسو اعتراف بیبی لایت مو کرد: «نه، زیرا اگر موجود زنده‌ای به جزیره جادویی، جایی که گلدان طلایی ایستاده رنگ مو است.

بیفتد، آن مرد یا حیوان در خاک ریشه می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و نمی‌تواند دوباره فرار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.» “پس برای آنها چه اتفاقی می افتد؟” دوروتی پرسید. آنها ساعت به ساعت و روز به روز کوچکتر می شوند و در نهایت به طور کامل ناپدید می شوند. دختر با نگرانی گفت: «پس باید عجله کنیم، وگرنه کاپن بیل آن تروت آنقدر کوچک می نانو کراتین مو شود که راحت نباکراتینه مو شد.» آنها در طول این گفتگو با سرعت زیادی پیش می رفتند.

بهترین مارک رنگ موی دودی : زیرا ببر گرسنه و شیر ترسو مجبور پروتئین تراپی مو بودند به سرعت حرکت کنند تا با گربه شیشه ای همگام شوند. پس از خروج از جنگل گوگو، آنها از یک رشته کوه و سپس از دشتی وسیع عبور آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و پس از آن به جنگل دیگری رسیدند، بسیار کوچکتر از جایی که گوگو در آن حکومت می بیبی لایت مو کرد. 200 گربه شیشه ای گفت: «جزیره جادویی در این جنگل رنگ مو است، اما رودخانه در آن سوی جنگل رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه