↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ موی بلوند جدید

بهترین رنگ موی بلوند جدید | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ موی بلوند جدید را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ موی بلوند جدید را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ موی بلوند جدید : او نمی توانست حرکت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و با درک ناتوانی مطلق خود، با صدای بلند فریاد زد. تماس دردناک او به شوهرش رسید، اما برای کمک به او خیلی دیر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو : همه چیز در سفیدی شبح‌آلود پوشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و حجم‌های بخار همچنان از دامنه‌های کوه به پایین می‌غلتید. سریعتر و سریعتر حجاب سنگین آمد و شعبده باز را کاملاً کور بیبی لایت مو کرد. اما اسوالد شاهزاده خانم را به آرامی در آغوش خود گرفت و شمشیر یاقوتی درخشان خود را به عنوان فانوس در مقابل خود نگه داشت و به راحتی از میان مه دوید.

بهترین رنگ موی بلوند جدید

بهترین رنگ موی بلوند جدید : دست او را در دست گرفت و او با شادی و لذت خالص به او چسبید. در این لحظه شعبده باز برگشت و آنها را دید که کنار هم ایستاده اند. با فریاد بلندی از خشم به سمت آنها بلند کراتینه مو شد، اما دیگر دیر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. 144 «در این لحظه ابرهای بزرگی از مه بر روی آنها غلتیدند و شکل آنها را کاملاً پوشانده پروتئین تراپی مو بودند.

او به دریاچه رسید و آن را مانند کریستال زلال یافت و هیچ نشانی از مه جز پشت سر آنها ندید. ستاره شامگاهی در آسمان ها می درخشید تا آنها را در میان آب های فرورفته روشن الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و او یک قایق رانی دوست داشتنی در بوته های سبز برای آنها گذاشته پروتئین تراپی مو بود. در تمام این مدت بانوی سفید مه پرده های خود را پشت عاشقان آویزان می بیبی لایت مو کرد.

در حالی که شاتل طلایی اش آنقدر ضخیم می بافد که حتی چشمان تیزبین شعبده باز هم نمی توانست به چین های آنها نفوذ الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. «شاهزاده اسوالد و شاهزاده خانمش اکنون به وضوح دیدند و ستاره عصر گام های آنها را هدایت بیبی لایت مو کرد. هنگامی که از جادوگر بدکار دور پروتئین تراپی مو بودند و در امان پروتئین تراپی مو بودند، به رنگ مو استراحت نشستند.

  پلاتینه مو استار لیدی

اسوالد به شاهزاده خانم گفت که چقدر او را دوست رنگ مو دارد و از او التماس بیبی لایت مو کرد که با او ازدواج الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او با لحنی ملایم از او به خاطر کاری که انجام بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود تشکر بیبی لایت مو کرد و با کمال میل رضایت بالیاژ مو داد. 145 “در همین لحظه ستاره عصر نزدیک کراتینه مو شد و از آنها التماس بیبی لایت مو کرد که در کشور زیبایش رنگ مو استراحت کنند. او گفت که قصرهای باشکوهی در انتظار آنها پروتئین تراپی مو بودند و مردم باشکوهی می خورنگ مو استند بر آنها حکومت کنند.

بهترین رنگ موی بلوند جدید : او افزود: “و اگر رضایت دهید، هر شب می‌آیم و به دیدن شما می‌روم، زیرا من شاهزاده غروب غروب را به عنوان یک خواهر دوست دارم و بزرگترین خوشحالی من تماشای شما خواهد پروتئین تراپی مو بود.” «سپس شاهزاده غروب، که عاشق ایونینگ رنگ مو استار نیز پروتئین تراپی مو بود، از اسوالد التماس بیبی لایت مو کرد که رضایت دهد. آنها پس از آن در آن کشور جذاب در ساحل دریاچه ای بزرگ و دوست داشتنی زندگی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

آب دریاچه به قدری شفاف پروتئین تراپی مو بود که سنگریزه های زیر آن مانند عقیق های آتشین می درخشیدند. در آنجا با شادی فراوان زندگی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. و با گذشت سالها اسوالد همسر زیبایش را بیشتر دوست داشت، زیرا دیدن او جذاب پروتئین تراپی مو بود. 146 هر شب، وقتی خورشید غروب می بیبی لایت مو کرد، اسوالد و خانواده دوست داشتنی اش (زیرا بچه های کوچک زیادی پروتئین تراپی مو بودند) در سواحل دریاچه ملاقات می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

  مدل رنگ مو مش روشن

شاهزاده خانم همیشه لباس گل درخشان خود را می پوشید. حتی الان هم اگر بخواهید مراقب آمدن آنها باشید، خودتان آنها را خواهید دید. اول شاهزاده خانم می آید، مغرور و برازنده مثل همان اولین شبی که اسوالد او را کشف بیبی لایت مو کرد. شاهزاده اسوالد در کنارش رنگ مو است و بچه ها با لباس های گلی درخشان مانند لباس مادرشان پیاده می شوند.

صخره‌های ماسه‌سنگ قرمز در سواحل مرتفع دریاچه اولین چیزی رنگ مو است که درخشش لباس‌های کودکان را به خود جلب می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. ناگهان ماسه سنگ کسل کننده نور درخشانی را منعکس می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که مانند آتش سوزان می درخکراتینه مو شد. صخره های درخشان با رنگ های جادویی، ابرهای پشمالو نرم بالا را رنگ می کنند و این رنگ ها یکی یکی عمیق تر می شوند.

نورهای بنفش، خاکستری، صورتی، طلایی و زرشکی در یک سردرگمی باشکوه با هم ترکیب می‌شوند. سطح آرام آب، آسمان های رنگارنگ را منعکس می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به تدریج تمام دنیای غرب شعله ور می نانو کراتین مو شود. “بنابراین هر غروب، در این میدان رنگی با شکوه، اسوالد و خانواده‌اش آسمان را تماشا می‌کنند.

منتظر دیدار شبانه ستاره عصر باشکوه لایت و هایلایت مو هستند.” 147 فصل X چگونه شاهزاده ماه توسط کوتوله سیاه به اسارت درآمد (بدون برچسب) هنگامی که راهنما درنگ مو استان شاهزاده غروب غروب را به پایان می رساند، اتلدا متوجه کراتینه مو شد که آنها از جنگل عبور بیبی لایت مو کرده اند و با کمی هیجان او کوتوله سیاه و همراهانش را در فاصله کوتاهی جلوتر دید.

بهترین رنگ موی بلوند جدید : شاهزاده دوریون و گروهش پس از تشکر از پیام رسان مهربانشان به خاطر راهنمایی هایش و درنگ مو استان های لذت بخشی که برایشان تعریف بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، به کوتوله پیوستند. او از هر زمان دیگری زشت تر به نظر می رسید، اما رفتارش کاملا محترمانه پروتئین تراپی مو بود در حالی که به مهمانانش سلام می بیبی لایت مو کرد و به سختی به شاهزاده خانم نگاه می بیبی لایت مو کرد.

  رنگ مو دودی نقره ای روشن با دکلره

دو روز سفر دنبال کراتینه مو شد، روزهایی که در طی آن زیبایی های جدید زمین آشکار کراتینه مو شد. و به دلیل علاقه اش به این زیبایی ها، شاهزاده ماه دوست داشتنی تقریباً پیشگویی های غم انگیز خود را فراموش بیبی لایت مو کرد. او در آن مدت کوتوله سیاه را ندید و وحشت از حضور او تقریباً گذشت. او از چشمان او دور ماند و با امپراتورانش جلو ماند و راه را هدایت بیبی لایت مو کرد.

در حین سفر طلا و نقره پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و به ازای هر قطعه ای که در آنجا می افتاد بعداً معدنی با شکوه تشکیل می کراتینه مو شد. این فلز گرانبها که در رگهای باریک از میان زمین ذوب و فیلتر می کراتینه مو شد، سرانجام به قلب عمیق ترین کوه ها رسید. در آنجا گسترش یافت و رکراتینه مو شد بیبی لایت مو کرد تا اینکه امروز زمین پر از گنجینه های خود در معادن طلا و نقره رنگ مو است.

یک روز، اتلدا، سبک دل و شاد، لحظه ای پشت سرگذاشته پروتئین تراپی مو بود تا چند سرخس سبز ریز را که بین صخره ها خزنده پروتئین تراپی مو بودند جمع الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او خم کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود تا یکی را بچیند که ناگهان احساس بیبی لایت مو کرد به طرز بی ادبانه ای گرفتار کراتینه مو شده رنگ مو است. به بالا نگاه بیبی لایت مو کرد، دید که این کوتوله سیاه رنگ مو است که او را در دستان خود رنگ مو دارد. سعی بیبی لایت مو کرد دور نانو کراتین مو شود، اما چنگ او مثل آهن روی بازوی ظریفش پروتئین تراپی مو بود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه