↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ مو ایرانی برای موهای سفید

بهترین رنگ مو ایرانی برای موهای سفید | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ مو ایرانی برای موهای سفید را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ مو ایرانی برای موهای سفید را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ مو ایرانی برای موهای سفید : که اوتیس یک نوع دوپینگ را با یک دست به مردم لس آنجلس می بالیاژ مو داد و با دست دیگر نوع مخالف را به مردم لس آنجلس می بالیاژ مو داد – و با هر دو دست از مردم لس آنجلس پول می گرفت. وقتی بیانیه‌ام را می‌خوانید که «تجارت‌های بزرگ هرازگاهی یک نبرد ساختگی به راه می‌اندازند تا مردم فکر کنند که دولت را کنترل می‌کنند»، بدون شک لبخند زدید – آن را به‌عنوان شور و نشاط یک رادیکال در نظر گرفتید.

رنگ مو : تگزاسی بلند قد و سنگین به سختی به تمسخر می گوید: «هنک را که همه برکات از او سرازیر می نانو کراتین مو شود، ستایش کن. 251و در اینجا دستیار ویرایشگر رنگ مو است. من نه یک بار، بلکه پنجاه بار با چنین سردبیری مصاحبه بیبی لایت مو کرده ام. و نه تنها در سانفرانسیسکو، بلکه در تعبالیاژ مو دادی از شهرهای دیگر آمریکا: او فردی تیز و سیاسی رنگ مو است.

بهترین رنگ مو ایرانی برای موهای سفید

بهترین رنگ مو ایرانی برای موهای سفید : چه حسادت‌های فروزان یا جاه‌طلبی‌های نادیده گرفته کراتینه مو شده ممکن رنگ مو است در پس این فهرست پوچ نهفته باکراتینه مو شد که آنها نمی‌دانند. اما وقتی همین دی اسمیت یک بلوک از سهام خیریه را خریداری می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، به طور طبیعی در صفحه عنوان دوم تیترها منتشر می نانو کراتین مو شود تا شهر را از آن مطلع کنند.

همانطور که متوجه می‌شوید وقتی برای اولین بار می‌شنوید که با هنری N. De Smith تماس می‌گیرد تا تصمیم بگیرد. چنین اقدامی به ندرت ضروری رنگ مو است. دستیار سردبیر از تعصبات و ناکامی های مالک با همکاری طولانی مدت آگاه رنگ مو است. او به دانش اساسی در مورد آنچه ممکن رنگ مو است در کاغذ چاپ نانو کراتین مو شود و آنچه که دانستن آن برای عموم خطرناک رنگ مو است.

آگاه رنگ مو است. تحت مراقبت او مشکل عظیم سیرنگ مو است کلی، جهت گیری نظر در شهر در مسیرهای مساعد برای شهرت و ثروت رنگ مو استادش پیش می آید. هیچ چیز ناخوشایند برای دوست یا تبلیغ کننده به هیچ وجه نباید ظاهر نانو کراتین مو شود. برای او معنایی نرنگ مو دارد که با چنین شرایطی، تبلیغات به نوعی باج گیری مشروع تبدیل نانو کراتین مو شود، زیرا ذهن او با ارتعاشات اخلاقی ظریف هماهنگ نیست.

  رنگ مو مشکی دائمی

سانفرانسیسکو چنین رنگ مو است. و مبادا فکر کنید که این تعصب یا یک ناهنجاری رنگ مو است، به شیکاگو بیایید و نگاهی اجمالی به درون “تواریخ”، که در کتاب اعترافات، “حرفه یک روزنامه نگار” نوشته ویلیام سالزبری آمده رنگ مو است، بیندازید: کپی ریدر در «کرونیکل» هم کار آسانی نپروتئین تراپی مو بود. علاوه بر منابع عظیم دانش یک کپی ریدر، تقریباً باید نام شانزده شرکتی را که مالک والش به آنها علاقه مند پروتئین تراپی مو بود.

مانند بانک ها و راه آهن های خیابانی و شرکت های گاز و پیمانکاری می دانست. او همچنین باید اسامی مردان برجسته ای را که آقای والش دوست داشت یا دوست نداشت، می دانست تا مطابق با آنها رفتار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اشتباه در چنین مواردی خیلی سریعتر از هر خطای دیگری دستور تلفنی را از دفاتر بانکی آقای والش برای تغییر در کارکنان می آورد.

ممکن رنگ مو است یک بیانیه افراطی به نظر برسد. اما من شک دارم که دفتر روزنامه ای در آمریکا وجود داشته باکراتینه مو شد که چنین اتفاقاتی در آن رخ ندهد. ممکن رنگ مو است روزنامه هایی وجود داشته باشند که صاحبان آنها از رنگ مو استفاده از آنها به عنوان وسیله ای برای تمجید شخصی به کراتینه مو شدت خودداری کنند. ممکن رنگ مو است روزنامه هایی وجود داشته باشند.

که به سخنرانی های بعد از شام صاحب خانه و رویبالیاژ مو دادهای اجتماعی که در خانه صاحب خانه می گذرد توجه خاصی نداشته باشند. اما آیا مقاله ای وجود رنگ مو دارد که توجهی به همکاران و دوستان صمیمی مالک نداشته باکراتینه مو شد؟ یک بار برای من اتفاق افتاد که در یک اتاق هتل با یک میلیونر نشسته پروتئین تراپی مو بودم که در بازداشت پروتئین تراپی مو بود و ده سال در زندان پروتئین تراپی مو بود.

  مدل رنگ مو زیتونی دخترانه

بهترین رنگ مو ایرانی برای موهای سفید : بستگان این مرد از حاکمان شهر پروتئین تراپی مو بودند و شنیدم که او به تلفن رفت و با بستگان خود تماس گرفت و به آنها توصیه بیبی لایت مو کرد که چگونه به روزنامه ها نزدیک شوند و دقیقاً چه دستوراتی را باید انجام دهند. 252بالیاژ مو دادن؛ صبح روز بعد آن دستورالعمل ها را دیدم که روزنامه ها دنبال آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. آیا کسی تا به حال در یک روزنامه در آمریکا سمت اجرایی داشته رنگ مو است.

بدون اینکه شاهد حوادثی از این دست باکراتینه مو شد؟ شهادت موجود صرفاً مربوط به رادیکال ها و «جذاب ها» نیست. در اینجا محافظه‌کارترین ویررنگ مو استار، همیلتون هولت، در کتاب خود با عنوان «تجارت‌گرایی و روزنامه‌نگاری» اشاره می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که «روزنامه خاصی که سردبیرش اخیراً به من گفت که روی میزش فهرستی به طول سه فوت از افراد برجسته وجود رنگ مو دارد که نامشان نباید باکراتینه مو شد.

در مقاله خود ذکر کراتینه مو شده رنگ مو است.» آیا روزنامه ای لایت و هایلایت مو هست که منافع تجاری صاحبانش را در نظر نگیرد؟ به لس آنجلس بیا، که اتفاقاً آن را به خوبی می شناسم، زیرا تنها دوازده مایل دورتر از آن زندگی می کنم. این شهر خود را “شهر فرشتگان” می نامد. من این آزادی را پذیرفته ام که نام را به “شهر فرشتگان سیاه” تغییر دهم.

این شهر آب خود را از کوه‌های دور تامین می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و منافع مالی فراوانش زمین‌های وسیعی را بین شهر و منابع تامین می‌بیبی لایت مو کرد. چهار روزنامه وجود داشت که همگی در حالت کراتینه مو شدیدترین رقابت پروتئین تراپی مو بودند. اما همه آنها مقداری از این زمین را داشتند و همه در کارزار قنات متحد کراتینه مو شدند. آنها برای سال‌ها مردم را از عکس‌های مربوط به کمپروتئین تراپی مو بود آب وحشت زده نگه داشتند.

  رنگ موی مشکی هایلایت استخوانی

مردم می گویند آب مخازن آنها تمام کراتینه مو شد و پارک های شهر خشک کراتینه مو شدند! پس قنات خود را به دست آوردند و زمینی که هر جریب چهل دلار قیمت داشت هزار دلار کراتینه مو شد. یک فرد تنها یک میلیون دلار با این معامله تسویه بیبی لایت مو کرد. من در این کتاب شرح نسبتاً کاملی از “لس آنجلس تایمز” ارائه بیبی لایت مو کرده‌ام، تصویری کامل از یک روزنامه بزرگ که به نفع مالی یک مرد اداره می‌نانو کراتین مو شود.

شخصیت آن مرد آنقدر آن را آلوده بیبی لایت مو کرد که این عفونت پس از مرگ مرد همچنان ادامه رنگ مو دارد. من هرگز نشنیده ام که کسی در لس آنجلس ادعا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که “تایمز” یک روزنامه صادق یا روزنامه ای رنگ مو است که در خدمت منافع عمومی رنگ مو است. اما شنیده‌ام که می‌گویند اوتیس «با توجه به نورش صادق پروتئین تراپی مو بود»، که «تو همیشه می‌دانستی کجا او را پیدا کنی».

بهترین رنگ مو ایرانی برای موهای سفید : من این را از چندین مرد مختلف شنیده‌ام و این شهادت فوق‌العاده‌ای رنگ مو است که تا چه حد می‌تواند در روزنامه موفق باکراتینه مو شد. نه، شما «همیشه نمی‌دانستید که اوتیس را کجا پیدا کنید». برای سال‌های متمادی، جایی که می‌توانی او را پیدا کنی، جای پرت پروتئین تراپی مو بود، زیرا اوتیس دو دفتر در لس‌آنجلس داشت. یکی دفتر «تایمز» پروتئین تراپی مو بود، 253یک روزنامه “جمهوری خواه” که به کراتینه مو شدت سیرنگ مو است “فروشگاه باز” را حفظ می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

چنان وحشیانه که برخی از رهبران خشمگین کارگری آن را با یک بمب دینامیت منفجر آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. اما در همان زمان اوتیس به طور مخفیانه صاحب روزنامه دیگری در لس آنجلس به نام “هرالد” پروتئین تراپی مو بود. و «هرالد» یک روزنامه «مستقل»، یک روزنامه «دمکراتیک»، یک روزنامه «فروشگاه بسته» پروتئین تراپی مو بود! بنابراین اینجا پروتئین تراپی مو بود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه