↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ مو امسال

بهترین رنگ مو امسال | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ مو امسال را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ مو امسال را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ مو امسال : کمی فرهنگ به دنیای او می آورد و او را در زندگی ذهنی پسرش سهیم می بیبی لایت مو کرد. یکی از ترس‌هایی که پدر را آزار می‌بالیاژ مو داد این پروتئین تراپی مو بود که این «تجارت تحصیلی» باعث نانو کراتین مو شود بانی از پدر پیر نادانش خجالت بککراتینه مو شد. بابا می‌دانست که «افرادی‌های ابرویی» وجود تمام دکلره مو دارند، آنقدر دیوانه‌اند که به بیست و پنج میلیون دلار از بالا نگاه کنند – یا در هر حال وانمود کنند! آقای ایروینگ قرار پروتئین تراپی مو بود در مدرسه تابستانی تدریس الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو : یا فقط رویای یک متعصب؟ ما باید افراد بی‌علاقه، کارشناسان از همه نوع را به روسیه بفرستیم تا آنچه را که اتفاق می‌افتد تماشا کنند و گزارش دهند. به جای آن، ما به فرانسه و بریتانیا کمک می‌بیبی لایت مو کردیم تا روس‌ها را گرسنگی بکشند. ما آنها را وادار می‌بیبی لایت مو کردیم که تمام انرژی‌شان را صرف مقاومت در برابر ارتش‌های ما و آن‌هایی که به آنها یارانه می‌بالیاژ مو دادیم، بپردازند.

بهترین رنگ مو امسال

بهترین رنگ مو امسال : و بانی، با بی‌گناهی روحش، این گفته را پذیرفت – بی‌آنکه بداند همه عوامل بلشویک چنین می‌گویند، تا زمانی که ذهن قربانیان خود را کاملا مسموم کنند. آقای ایروینگ اظهار داشت که آنچه در روسیه اتفاق می افتد یک آزمایش اجتماعی بزرگ رنگ مو است. آیا دولت طبقه کارگر می تواند موفق نانو کراتین مو شود؟ آیا دموکراسی در صنعت یک امکان پروتئین تراپی مو بود.

ما موفقیت آزمایش را غیرممکن می‌بیبی لایت مو کردیم و بنابراین، مطمئناً شکست آن چیزی را ثابت نمی‌بیبی لایت مو کرد. بانی، قربانی تبلیغات کوچک بیچاره، گفت که او شروع به تغییر نظر خود در مورد این مسائل بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. بله، روس‌ها مطمئناً حق داشتند که مشکل خودشان را به روش خودشان حل کنند. و مطمئناً ما باید حقیقت را در مورد آنچه در حال رخ بالیاژ مو دادن رنگ مو است بدانیم.

  رنگ مو نسکافه ای دودی تیره

او آرزو داشت راهی برای به دست آوردن آن وجود داشته باکراتینه مو شد. پس از آن آقای ایروینگ نام دو هفته نامه را به او بالیاژ مو داد، که همانطور که اتفاق افتاد، به تازگی از کتابخانه دانشگاه و از تمام دبیرستان های شهر آنجل به دلیل “افکار خطرناک” حذف کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. می توانید تصور کنید که چه اتفاقی افتاد. وقتی به یک پسر با روحیه می گویید که نباید برخی از نشریات را بخواند.

فوراً کنجکاو می نانو کراتین مو شود تا بداند چه مطالبی در آنها وجود رنگ مو دارد. بانی به خانه رفت و اشتراک خود را برای این روزنامه ها فرستاد. کاملاً آشکارا به نام خودش. بنابراین یک ورودی دیگر در فهرست کارتهای وزارت اطلاعات نظامی و اداره اطلاعات نیروی دریایی و اداره خدمات مخفی وجود داشت. در مورد بسیاری از سازمان‌هایی که از این فهرست‌های کارتی به‌عنوان خود رنگ مو استفاده می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

چیزی نگویم – چندین انجمن میهن‌پرستان، چندین روزنامه مبارز، و چندین آژانس بزرگ کارآگاهی خصوصی، از جمله، البته، سرویس اطلاعاتی روزی روزگاری. سفیر یک دولت روسیه که دیگر وجود نرنگ مو دارد. بانی که در پی یافتن راهی برای کمک به پل پروتئین تراپی مو بود، در مرحله بعدی مجبور کراتینه مو شد نامه ای به “Stude” اقیانوس آرام جنوبی بنویسد و بگوید که درباره وضعیت سیبری چه فکری بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

بهترین رنگ مو امسال : البته مراقب باشید که به آقای ایروینگ اشاره نکنید و نامی از پل یا جف کوربیتی برده ننانو کراتین مو شود. نامه او توسط سردبیر دانشجو با یادداشتی در اعتراض به این که یکی از افراد سرشناسش در دانشگاه چنین کمک هایی به دشمنان کشورش می بیبی لایت مو کرد، به او بازگرداند. خبر این واقعه پخش کراتینه مو شد و وحشیانه ترین شایعات پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده کراتینه مو شد. بانی توسط دوستان و دیگران محاصره کراتینه مو شد.

  رنگ موی لاکچری فانتزی

که می خورنگ مو استند نامه را بخوانند و سپس با او بحث کنند. یکی از اعضای کلاس ارکراتینه مو شد اعلام بیبی لایت مو کرد که با بانی موافق رنگ مو است – مسلما روس ها حق تمام دکلره مو دارند کشور خود را اداره کنند. بیلی جورج نام این مرد پروتئین تراپی مو بود و پدرش یک تولید کننده ثروتمند لوله آهنی پروتئین تراپی مو بود. نیازی به گفتن نیست که بانی از اینکه کمی همدردی بیبی لایت مو کرد خوشحال پروتئین تراپی مو بود.

به دوست جدیدش اجازه بالیاژ مو داد نامه او به “رنگ مو استود” و نامه جف کوربیتی را به او بخواند و تمام ایده ها و مشکلات خود را بیان الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و در نتیجه شاخص های کارت در شهر آنجل، نیویورک و واشنگتن بیشتر غنی کراتینه مو شدند. از آنجایی که افراد زیادی مجاز به بازرسی این فهرست‌ها پروتئین تراپی مو بودند، مطمئناً نگاهی اجمالی به پرونده برای ما غیر وطن‌پرستانه نخواهد پروتئین تراپی مو بود.

اندازه کارت ها شش در هشت پروتئین تراپی مو بود که در هر دو طرف به خوبی تایپ کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. و وقتی یکی پر آنها همچنین از دیپلماسی رئیس جمهور ویلسون ناراضی پروتئین تراپی مو بودند – نه به این دلیل که او جهان را برای دموکراسی ایمن نمی بیبی لایت مو کرد، بلکه به این دلیل که او آن را برای اپراتورهای نفت ایمن نمی بیبی لایت مو کرد. در سرزمین هایی که از دشمنان گرفته می کراتینه مو شد.

مناطق نفتی از ثروت های ناگفته پروتئین تراپی مو بود. و در اینجا، به نام احمقانه آرمان گرایی، به فرانسه و انگلیس اجازه می بالیاژ مو دادیم که این گنج را به چنگ آورند، در حالی که تنها کاری که به دست آوردیم این پروتئین تراپی مو بود که ترک ها را از ارامنه دور نگه داریم! تا آنجا که شخصاً به پدر مربوط می کراتینه مو شد، علایق او در خانه پروتئین تراپی مو بود. اکسلسیور پیت و ویکتور اویل و بقیه «پنج بزرگ» پروتئین تراپی مو بودند.

  رنگ موی ماهاگونی دوماسی

بهترین رنگ مو امسال : که به دنبال امتیازات خارجی پروتئین تراپی مو بودند، و اگر جوایز را می گرفتند، ممکن پروتئین تراپی مو بود قیمت نفت در خانه کاهش یابد و پول خوبی برای پدر تمام نانو کراتین مو شود. با این وجود، او نگرش میهن پرستانه ای داشت. کشور به نفت نیاز داشت و کسب آن کار ما پروتئین تراپی مو بود. پس می بینید، پدر هم ایده آلیست پروتئین تراپی مو بود. و او را آزار می بالیاژ مو داد که نوع ایده آل گرایی او چندان مورد رنگ مو استقبال پسرش قرار نگرفت.

او متقاعد می کراتینه مو شد که دانشگاه مقصر رنگ مو است. مهم نیست که بانی چه می‌گوید، این «کسب و کار آموزشی» پروتئین تراپی مو بود که ذهن او را پریشان می‌بیبی لایت مو کرد و او را برای رسیدگی به امور عملی خراب می‌بیبی لایت مو کرد. چند بار بانی متوجه کراتینه مو شد که پیرمرد زیرک در حال بررسی ذهن اوست. احتمالاً یک فرد مسن‌تر بر افکار بانی تأثیر می‌گذاشت، و مشکوک‌ترین واقعیت این پروتئین تراپی مو بود.

که بانی به چنین شخصی اشاره نبیبی لایت مو کرد. بانی متوجه کراتینه مو شد که دیر یا زود نام دنیل وبستر ایروینگ، با نام مستعار دانیل واشنگتن ایروینگ، آشکار خواهد کراتینه مو شد. بنابراین او به یک ایده زیرکانه برخورد بیبی لایت مو کرد – پدر را وادار بیبی لایت مو کرد تا با دوست مربی خود ملاقات الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند! پدر هرگز نمی تواند مردی را که در خانه اش پذیرفته پروتئین تراپی مو بود گزارش دهد! “پدر، من می خواهم یکی از معلمانم را بیاورم تا زمین را ببیند.” و البته پدر خوشحال کراتینه مو شد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه