↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین شامپوی تثبیت رنگ مو

بهترین شامپوی تثبیت رنگ مو | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین شامپوی تثبیت رنگ مو را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین شامپوی تثبیت رنگ مو را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین شامپوی تثبیت رنگ مو : می‌توان هزاران تصویر را ذکر بیبی لایت مو کرد، مانند کمان‌کنندگان بریتانیایی که شوالیه‌های زره ​​پوش سنگین را شکستند، یا کشتی‌های سبک سبک بریتانیایی که بر گالون‌های عظیم اسپانیا غلبه می‌کنند. و با پیشرفت و پیچیده کراتینه مو شدن جامعه، مرد مبارز کم کم به یک مرد عضلانی تبدیل می نانو کراتین مو شود و بیشتر و بیشتر به یک مرد «اعصاب» تبدیل می نانو کراتین مو شود.

رنگ مو : و تا حدی برای تمام بشریت انتخاب می کنید. متیو آرنولد گفته رنگ مو است که «سلوک سه چهارم زندگی رنگ مو است». اما من به نوبه خود هرگز نتوانستم ببینم او چهره هایش را از کجا آورده رنگ مو است. به نظر من رفتار عملاً همه چیز در زندگی رنگ مو است که واقعاً مهم رنگ مو است. رفتار صرفاً ازدواج و تولد و مرگ زودرس نیست. فقط خوردن و آشامیدن و خوابیدن نیست: فکر بیبی لایت مو کردن و آرزو بیبی لایت مو کردن رنگ مو است.

بهترین شامپوی تثبیت رنگ مو

بهترین شامپوی تثبیت رنگ مو : دین و علم، موسیقی و ادبیات و هنر رنگ مو است. هنوز رعد و برق و طوفان نیست، اما با گسترش دانش، این چیزها می نانو کراتین مو شود، و من گمان می کنم که روزی ممکن رنگ مو است حتی دنباله دار و طلوع خورشید باکراتینه مو شد. ما اکنون می خواهیم دلیل خود را برای این مشکل عظیم رفتار انسانی به کار ببریم. قرار رنگ مو است این سوال را از خود بپرسیم.

چه نوع زندگی می خواهیم؟ قرار رنگ مو است چه نوع زندگی بسازیم؟ چه معیارهایی وجود رنگ مو دارد که ما می توانیم برتری را در زندگی بشناسیم و آن را از شکست و اتلاف و اشتباه در زندگی تشخیص دهیم؟ بدیهی رنگ مو است که وقتی این کار را انجام بالیاژ مو دادیم، مشکل اخلاقی را حل خواهیم بیبی لایت مو کرد. تنها چیزی که باید بگوییم این رنگ مو است که به گونه ای عمل کنید.

که اعمال شما به تحقق امور مطلوب کمک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به گونه ای عمل نکنید که مانع یا تضعیف آنها شوید. ما نمی توانیم به طبیعت برویم تا این مسئله را برایمان حل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. این مشکل مرنگ مو است نه طبیعت. اما طبق معمول متوجه خواهیم کراتینه مو شد که می توانیم نکات ارزشمندی را از او دریافت کنیم. ما باید عاقلانه راه های او را مطالعه کنیم.

  بهترین ترکیب رنگ موی شرابی

از موفقیت ها و شکست های او درس بگیریم. ما به آخرین محصول او، خودمان، افتخار می کنیم. بیایید ببینیم او چگونه ما را ساخته رنگ مو است. در راه انسان چه مراحلی داشت؟ به نظر می رسد اولین بار در مقیاس تکامل، ماده بی اثر آمد. ما آن را بی اثر می نامیم، زیرا به این شکل به نظر می رسد، البته می دانیم که متشکل از تعبالیاژ مو داد بی نهایت مولکول رنگ مو است.

که با سرعت ارتعاش می کنند و حتی اگر نمی توانیم آن را تصور کنیم، می توانیم اندازه گیری کنیم. این “موضوع” بسیار جذاب رنگ مو است، و یک مرد عاقل از صحبت حمایتی در مورد آن تردید خواهد بیبی لایت مو کرد. با این وجود، با توجه به ماده جدا از ذهنی که آن را مطالعه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، به این نتیجه می رسیم که نشان دهنده مرحله پایینی از وجود رنگ مو است.

ما با تحقیر از سنگ ها و کلوخ ها و توده های گل صحبت می کنیم. ما به چیزهایی مانند کوه ها و اقیانوس های طوفان زده احترام بیشتری قائل بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم، زیرا آنها بزرگ لایت و هایلایت مو هستند. در اوایل نژاد ما این چیزها را می پرستیدیم، اما اکنون آنها را صرفاً ماده اولیه زندگی می دانیم و نباید کمترین علاقه ای به کوه یا اقیانوس کراتینه مو شدن داشته باشیم.

بنابراین، تقریباً همه موافقند که آنچه ما «زندگی» می‌نامیم، دستاورد بالاتر و مهم‌تری از طبیعت رنگ مو است. و اگر بخواهیم این زندگی را درجه بندی کنیم، این کار را بر اساس احساس آن انجام می دهیم – یعنی میزان و کراتینه مو شدت آگاهی که در آن رکراتینه مو شد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. ما به موجودات تک سلولی علاقه مندیم که در همه جا در طبیعت ازدحام می کنند.

  رنگ مو معروف

و فرآیندهای اسرارآمیزی را مطالعه می کنیم که توسط آنها تغذیه و ایجاد می نانو کراتین مو شود. ما گمان می کنیم که میکروب هوشیاری در آنها وجود رنگ مو دارد. اما ما از معنا و اهمیت آگاهی که در آن تشخیص می دهیم مطمئن بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیمبرخی ارگانیسم های پیچیده مانند ماهی یا پرنده. ما یاد می گیریم که نشانه های هوشیاری، هوش سپیده دم را بشناسیم، و انواع موجودات را با توجه به میزانی که تمام دکلره مو دارند.

ارج می نهیم. ما بزرگی و قدرت صرف را رد می کنیم. جویس کیلمر ممکن رنگ مو است بنویسد: “شعرها را مردانی مثل من می سازند، اما فقط خدا می تواند درخت بسازد” و این به نظر ما کمی جذاب رنگ مو است. اما عقل سلیم این موضوع در سطرهای بن جانسون قدیمی برای ما بسیار بهتر بیان می نانو کراتین مو شود: “این مانند درخت رکراتینه مو شد نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

بهترین شامپوی تثبیت رنگ مو : در حجم، انسان را بهتر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” اگر دو حیوان با حجم مساوی، اسب آبی و فیل را در نظر بگیریم، به دلیل هوش و شخصیتی که به آن «شخصیت» می گوییم، به فیل بسیار بیشتر علاقه مند خواهیم کراتینه مو شد. فیل های خوب و فیل های بد، مهربان و خیانتکار وجود تمام دکلره مو دارند. ما سگ را دوست داریم زیرا می توانیم از او همدم بسازیم.

به این دلیل که می توانیم به او یاد بدهیم که به محرک های انسانی واکنش نشان دهد. از میان همه حیوانات، ما بیشتر مجذوب میمون بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم، زیرا او نزدیک‌ترین انسان به انسان رنگ مو است و قوی‌ترین هوش را نشان می‌دهد. ممکن رنگ مو است کسی بگوید که همه اینها خودخواهی صرف انسانی رنگ مو است و ما هیچ راهی نداریم که واقعاً مطمئن باشیم.

  بهترین رنگ مو برای موی فر

که زندگی فیل ها و اسب آبی ها جالب تر و مهم تر از زندگی انسان ها نیست. نمی توانم با اطمینان بگویم که هرگز هیچ یک از این حیوانات نپروتئین تراپی مو بوده ام. اما من می دانم که من قدرت ناپروتئین تراپی مو بود بیبی لایت مو کردن این موجودات، یا قرار بالیاژ مو دادن آنها را در قفس دارم، و آنها از محافظت از خود یا حتی درک آنچه بر آنها می افتد درمانده لایت و هایلایت مو هستند.

بنابراین من به طرز مقاومت ناپذیری به این نتیجه می رسم که هوش امن تر و ارزشمندتر از بی هوشی رنگ مو است. به طور خلاصه، این هوش بالاترین محصول تا به امروز طبیعت رنگ مو است، و پرورش و توسعه آن بهترین حدسی رنگ مو است که می توانم در مورد مسیر خرد – یعنی هوش – انجام دهم! وقتی به ارزش‌های انسانی می‌پردازیم.

متوجه می‌شویم که می‌توانیم همان نوع تکامل را دنبال کنیم. در روزگار انسان غارنشین، این قدرت بدنی پروتئین تراپی مو بود که بر گروه تسلط داشت. اما امروزه، جز در تخیل پسر کوچک، “مرد قوی” شکل زیادی را نمی‌بیند.شاید یک بار می رویم تا ببینیم او وزنه های سنگینش را بلند بیبی لایت مو کرده و میله های آهنی اش را می شالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما بعد از آن خسته کراتینه مو شده ایم.

بهترین شامپوی تثبیت رنگ مو : صرفاً نیرویی باید در مبارزه برای زندگی تسلیم سرعت چشم و دست و انرژی می کراتینه مو شد که به دلیل نداشتن نام بهتری می توانیم آن را «عصبی» بنامیم. پوژیلیستی که چیزی جز عضله نرنگ مو دارد، پیش از آنتاگونیست سبکتر خود که می تواند از دسترس او دور بماند، پایین می آید، و جمعیت عاشق قهرمان فوتبالی رنگ مو است که می تواند اردک بزند و طفره برود و دوهای طولانی را انجام دهد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه