↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ مو روی موی مشکی

بهترین رنگ مو روی موی مشکی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ مو روی موی مشکی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ مو روی موی مشکی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ مو روی موی مشکی : همچنین، عنصر اضافی تله پاتی وجود رنگ مو دارد. به نظر می رسد این یک واقعیت رنگ مو است که تحت شرایط خلسه، یا تحت هر شرایط هیجان انگیز آگاهی، یک ذهن می تواند دستش را دراز الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و چیزی را از ذهن دیگر خارج الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، یا یک ذهن می تواند باعث نانو کراتین مو شود چیزی به ذهن دیگر منتقل نانو کراتین مو شود. و بنابراین اطلاعات را می توان به ذهن یک رسانه منتقل بیبی لایت مو کرد، و می تواند در نوشتن خودکار، یا در روشن بینی، یا در نگاه کریستالی ظاهر نانو کراتین مو شود.

رنگ مو : البته، من دوست دارم تا ابد زندگی کنم و همه چیزهای شگفت انگیزی را که قرار رنگ مو است در دنیا رخ دهد بدانم، و اگر این حقیقت داشته باکراتینه مو شد که من چنین زندگی می کنم، بسیار خوشحال خواهم کراتینه مو شد. اما نمی توانم بگویم که باید درست باکراتینه مو شد و تنها کاری که می توانم انجام دهم این رنگ مو است که احتمالات را بررسی کنم.

بهترین رنگ مو روی موی مشکی

بهترین رنگ مو روی موی مشکی : باید تعبالیاژ مو داد نامحدودی از آنها را به من بدهد، و فکر می کنم خیلی ناسپاس رنگ مو است که از تشکر او برای یک هدیه کریسمس امتناع کنم. تا زمانی که مطمئن کراتینه مو شدم که دفعه بعد یکی را خواهم گرفت! من هم خودم را آنقدر آدم شگفت انگیزی نمی بینم که بتوانم ادعا کنم که اخلاقیات جهان کاملاً به این واقعیت بستگی رنگ مو دارد که من جاودانه لایت و هایلایت مو هستم.

در این مورد نظر من در جمله ای از اسپینوزا آمده رنگ مو است: “کسی که خدا را به درستی دوست رنگ مو دارد. نباید آرزو الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که خدا در عوض او را دوست داشته باکراتینه مو شد.” به طور خلاصه، مسئله جاودانگی صرفاً یک مسئله واقعی رنگ مو است. این موضوعی رنگ مو است که باید با روحیه تحقیقی آزادانه به آن نزدیک کراتینه مو شد، که کاملاً تحت تأثیر امیدها یا ترس ها یا جزمات یا ادعاهای اخلاقی قرار نگیرد.

  ترکیب رنگ مو قهوه ای و صورتی

ارزش این را رنگ مو دارد که روشن کنیم که ممکن رنگ مو است جاودانه باشیم، حتی اگر اکنون آن را نمی دانیم و اکنون نمی توانیم آن را ثابت کنیم. ممکن رنگ مو است تمام تحقیقات روانی به تله پاتی ختم نانو کراتین مو شود، و هنوز، وقتی می میریم، ممکن رنگ مو است از خواب بیدار شویم و خود را زنده ببینیم. ممکن رنگ مو است برخی از ما جاودانه باشیم و نه همه ما. ممکن رنگ مو است.

برخی از قسمت های ما جاودانه باشند و بقیه نه. ممکن رنگ مو است ضمیر ناخودآگاه ما جاودانه باکراتینه مو شد و نه آگاهی ما. ممکن رنگ مو استباکراتینه مو شد که همه ما یا بخشی از ما برای مدتی زنده بمانیم، اما نه برای همیشه. این آخری چیزی رنگ مو است که من خودم متمایل به آن لایت و هایلایت مو هستم که ممکن رنگ مو است چنین باکراتینه مو شد. همچنین، ذکر این نکته خالی از لطف نیست که ما نمی توانیم آن را تصور کنیم.

اینکه نمی توانیم جهانی متشکل از میلیاردها روح زنده را به تصویر بکشیم، یا اینکه این ارواح برای گذران زمان چه کاری انجام می دهند. ممکن رنگ مو است در میان این روح ها چیزی به نام زمان وجود نداشته باکراتینه مو شد. ممکن رنگ مو است که آنها کاملاً به شکلی فراتر از تصور ما اشغال کراتینه مو شده باشند، یا دوباره، اشغال نکراتینه مو شده باشند، و بدون نیاز به اشغال باشند.

اجازه دهید شخصی که چنین رنگ مو استدلال‌هایی را ارائه می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند با تصویر بیبی لایت مو کردن برای شما شروع الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که چگونه سلول‌های مغز موفق می‌شوند میلیون‌ها خاطره شمارش‌نکراتینه مو شده‌ای را که دارید، هزاران کلمه و ترکیب کلمات، و افکار همراه با آن‌ها، نت‌ها و آهنگ‌های موسیقی را ذخیره کنند. ، رنگ ها و بوها و برداشت های بصری، خاطرات گذشته و امیدهای آینده و رویاهایی که هرگز نپروتئین تراپی مو بوده اند.

  رنگ مو یخی چه رنگی است

همه آن صدها میلیون چیز کجا لایت و هایلایت مو هستند و وقتی در آگاهی ما نیستند چگونه لایت و هایلایت مو هستند و زمان را چگونه می گذرانند و صدها میلیون سال قبل از تولد ما کجا پروتئین تراپی مو بودند و کجا خواهند پروتئین تراپی مو بود آنها در صدها میلیون سال آینده لایت و هایلایت مو هستند؟ زمانی که خردمندان ما بتوانند به این سؤالات پاسخ کامل بدهند، وقت کافی رنگ مو است تا از عدم امکان جاودانگی به ما بگویند.

بهترین رنگ مو روی موی مشکی : فصل پانزدهم شواهد برای بقا (درباره بالیاژ مو داده‌های تحقیقات روانی و شواهد روح‌گرایی که بدین ترتیب در برابر ما قرار می‌گیرد بحث می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.) اکنون اجازه دهید به مسئله بقای شخصیت پس از مرگ از دیدگاه کاملاً علمی بپردازیم. اجازه دهید در نظر بگیریم که چه حقایقی داریم، و نشانه هایی که به نظر می رسد ارائه می دهند. اولاً، ما می دانیم که در همه ظاهر، آگاهی و ناخودآگاه با بدن پیوند خورده اند.

آنها با بدن رکراتینه مو شد می کنند، با بدن کاهش می یابند، به نظر می رسد که با بدن می میرند. ما می‌توانیم با کشیدن گاز سیانوژن به درون ریه‌ها، یا با چسباندن یک سنجاق به مغز، یا با مسدود بیبی لایت مو کردن یکی از رگ‌های خونی کوچک آن با مواد زائد، به‌طور جبران‌ناپذیری به آگاهی آسیب برسانیم. برای ما وحشتناک رنگ مو است.

که فکر کنیم ذهن یک شاعر یا پیامبر یا دولتمرد بزرگ ممکن رنگ مو است به این ترتیب از وجود خارج نانو کراتین مو شود. اما پس از آن، هیچ دلیلی بر علیه یک واقعیت نیست که بگوییم وحشتناک رنگ مو است. جنون وحشتناک رنگ مو است، جنگ وحشتناک رنگ مو است، بیماری طاعون وحشتناک رنگ مو است، ببرها و مارهای سمی نیز چنین لایت و هایلایت مو هستند. اما همه این چیزها وجود رنگ مو دارد.

و همه این چیزها بر خردمندترین و بزرگترین ذهن قدرت تمام دکلره مو دارند تا حداقل به کار خود در این زمین پایان دهند. و اکنون با ابزار جدید تحقیقات روانی آمده ایم تا این سوال را بررسی کنیم: وقتی این آگاهی ناپدید می نانو کراتین مو شود چه می نانو کراتین مو شود؟ آیا می توانیم ثابت کنیم که هنوز وجود رنگ مو دارد و می تواند با هر روشی با ما ارتباط برقرار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟ کسانی که پاسخ «بله» می‌دهند، رنگ مو استدلال می‌کنند که ذهن فرد مرده، که دیگر نمی‌تواند از دستگاه بدنی خود رنگ مو استفاده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ مو قرمز صورتی

در خلسه هیپنوتیزمی موفق می‌نانو کراتین مو شود از دستگاه بدن فرد دیگری که «مدیوم» نامیده می‌نانو کراتین مو شود، رنگ مو استفاده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به وسیله آن این کار را انجام دهد. نوعی رکورد برای شناسایی خود البته این ایده عجیبی رنگ مو است و به شواهد زیادی نیاز رنگ مو دارد. قانون احتمال از ما می‌خواهد که توضیحی غیرمحتمل را نپذیریم، اگر توضیح ساده‌تری وجود داشته باکراتینه مو شد که بتواند حقایق را توضیح دهد.

وقتی محصول نوشتن خودکار، نوک میز و سایر پدیده های روانی را بررسی می کنیم، ابتدا باید از خود بپرسیم که آیا چیزی در همه اینها وجود رنگ مو دارد کهنمی توان با آنچه قبلاً می دانیم توضیح بالیاژ مو داد؟ سپس، ثانیاً، باید بپرسیم که آیا فرض دیگری وجود رنگ مو دارد که حقایق را توضیح دهد و باور بیبی لایت مو کردن آن آسانتر از نظریه روح باکراتینه مو شد؟ این «ارواح» ظاهراً می‌خواهند ما را نسبت به واقعیت خود متقاعد کنند.

بهترین رنگ مو روی موی مشکی : چیزهای زیادی را به ما می‌گویند که انتظار می‌رود ما را متقاعد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. آنها چیزهایی را به ما می گویند که خود ما نمی دانیم و ارواح ممکن رنگ مو است بدانند. اما در اینجا دوباره با مشکل ناخودآگاه، با توده نامتناهی دانش “فراموش کراتینه مو شده” آن روبرو می شویم. برای “ارواح” چندان آسان نیست که چیزهایی را به ما بگویند که مطمئن باشیم ضمیر ناخودآگاه ما نمی تواند آنها را در خود جای دهد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه