↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین مدل رنگ مو دخترانه

بهترین مدل رنگ مو دخترانه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین مدل رنگ مو دخترانه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین مدل رنگ مو دخترانه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین مدل رنگ مو دخترانه : علیرغم قوانین جنگل ها، اغلب در میان جانوران دعوا می نانو کراتین مو شود. برخی از آنها یک چشم یا گوش خود را از دست بالیاژ مو داده اند و یا حتی یک پایشان الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده کراتینه مو شده رنگ مو است. پادشاه و مشاوران پادشاه همیشه کسانی را که شروع به دعوا می کنند مجازات می کنند.

رنگ مو : در این کتاب شخصیت جدیدی معرفی کراتینه مو شده رنگ مو است. چوب‌دار حلبی اوز باعث می نانو کراتین مو شود که این فصل از تاریخ اوز رخ دهد. هنگامی که ووت به قلعه قلعی پر زرق و برق نیک چاپر، مرد چوبی حلبی و امپراتور وینکی ها سرگردان می نانو کراتین مو شود، مترسک را ملاقات می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که به ملاقات دوست قدیمی خود می رود. The Tin به ووت درنگ مو استان می‌گوید که چگونه او زمانی یک چوب‌دار گوشت و خون پروتئین تراپی مو بوده و عاشق دوشیزه‌ای به نام نیمی ایمی پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است.

بهترین مدل رنگ مو دخترانه

بهترین مدل رنگ مو دخترانه : و با او تمام ابزار جادویی مهم در اوز – گروه های جستجو، یکی برای هر یک از چهار کشور اوز، به دنبال او لایت و هایلایت مو هستند. ما ماجراهای مهمانی به رهبری دوروتی و جادوگر را دنبال می کنیم که در جستجوی اوزما به کاوش در قسمت های ناشناخته کشور وینکی می پردازند. اینکه اوزما چگونه پیدا کراتینه مو شده و کجا پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است، شما را شگفت زده خواهد بیبی لایت مو کرد.

ووت پیشنهاد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که از آنجایی که مرد چوبی حلبی اکنون قلبی مهربان و دوست داشتنی رنگ مو دارد، وظیفه اوست که نیمی ایمی را پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و او را ملکه وینکی ها الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. مترسک موافقت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، بنابراین هر سه به جستجوی دختر می پردازند. رنگ مو استقبال نیمی ایمی از خورنگ مو استگار سابقش که کمتر از ماجراجویی هایی که در این سفر با آنها مواجه می نانو کراتین مو شود شگفت آور نیست.

  رنگ موی گیاهی قهوه ای تیره برای موهای سفید

جادوی اوز پیر روگدو، پادشاه سابق نوم، برای دومین بار به اوز می آید و بیشتر از اولین دیدارش دردسر ایجاد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. روگدو هرگز از ایده فتح اوز دست نمی ککراتینه مو شد و این بار او این مزیت را رنگ مو دارد که بدون اطلاع اوزما در این کشور حضور رنگ مو دارد. همچنین، او از کمک جادویی و تا حدودی بغض کیکی آرو، پسر مونچکین که به طور غیرقانونی این هنر را انجام می دهد، رنگ مو دارد.

اگر به جادو علاقه دارید، پس این کتاب برای شمرنگ مو است. در هر صفحه جادویی وجود رنگ مو دارد، و همه افراد در درنگ مو استان در نهایت به چیز دیگری تبدیل می‌شوند، یا به نوعی جادو می‌شوند. حتی حیوانات وحشی در جنگل بزرگ گوگو نیز فرار نمی کنند. 272 گلیندا از اوز این آخرین کتاب اوز رنگ مو است که توسط نوشته کراتینه مو شده رنگ مو است. این یکی از بهترین های این سری رنگ مو است.

با دوروتی، اوزما و گلیندا در یک ماجراجویی که آنها را به یک شهر گنبدی کریستالی شگفت انگیز در جزیره ای مسحور می برد. این جزیره در دریاچه ای در کشور گیلیکین واقع کراتینه مو شده رنگ مو است. اوزما و گلیندا با جادوی قدرتمند و دشمنان مصمم روبرو می شوند. مدتی دوروتی و اوزما زندانی در شهر گنبدی بلورینی لایت و هایلایت مو هستند که می‌تواند در زیر سطح دریاچه غوطه‌ور نانو کراتین مو شود.

تعبالیاژ مو داد کمی از کتاب های اوز در تعلیق و رمز و راز با این کتاب برابری می کنند – درنگ مو استانی که واقعاً “خارج از این دنیا” رنگ مو است. او برای فکر بیبی لایت مو کردن به پیشنهاد وقت گذاشت. او طولانی پاسخ بالیاژ مو داد: «نه، واگن قرمز نمی‌توانست از میان جنگل‌های انبوه عبور الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و رفتن به مکان‌های وحشی برای جستجوی میمون‌ها برای ما خطر رنگ مو دارد.

  مدل رنگ مو سوسکی دخترانه

بهترین مدل رنگ مو دخترانه : بنابراین من پیشنهاد می کنم شیر ترسو و ببر گرسنه را بگیریم. ما می توانیم روی پشت آنها و همچنین در واگن قرمز سوار شویم و اگر خطری از جانب سایر جانوران برای ما وجود داشته باکراتینه مو شد، این دو قهرمان دوستانه ما را از همه آسیب ها محافظت می کنند. 80 “این یک ایده عالی رنگ مو است!” دوروتی فریاد زد. بیایید برویم و از ببر گرسنه و شیر ترسو بپرسیم که آیا به ما کمک خواهند بیبی لایت مو کرد.

آیا از اوزما بپرسیم که آیا می‌توانیم برویم؟» جادوگر در حالی که کلاه و کیسه سیاه ابزار جادویی اش را گرفت، گفت: فکر نمی کنم. “این یک سورپرایز برای تولد او رنگ مو است، و بنابراین او نباید بداند ما به کجا می رویم. در صورتی که اوزما از ما پرس و جو الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، فقط چند روز دیگر برمی گردیم.” 81 جنگل گوگو فصل 7 در بخش غربی مرکزی کشور گیلیکین، درهم پیچیده ای از درختان به نام جنگل گوگو وجود رنگ مو دارد.

این بزرگترین جنگل در کل اوز رنگ مو است و مایل ها و مایل ها در هر جهت امتبالیاژ مو داد رنگ مو دارد – شمال، جنوب، شرق و غرب. در مجاورت آن در سمت شرق، رشته کوه های ناهموار پوشیده از زیر برس و درختان کوچک پیچ خورده قرار رنگ مو دارد. با نگاهی به نقشه سرزمین اوز می توانید این مکان را پیدا کنید. 82 جنگل گوگو خانه اکثر جانوران وحشی ساکن اوز رنگ مو است.

اینها به ندرت در اقامتگاه های پربرگ خود مزاحم می شوند زیرا دلیلی وجود نرنگ مو دارد که مردم اوز به جز در موارد نادر به آنجا بروند و بیشتر قسمت های جنگل را هیچ چشم دیگری جز چشمان جانورانی که در آنجا خانه می کنند دیده نکراتینه مو شده رنگ مو است. بزرگ‌ترین جانوران در جنگل‌های بزرگ زندگی می‌کنند، در حالی که حیوانات کوچک‌تر بیشتر در قسمت‌های شرقی کولایت و هایلایت مو هستان زندگی می‌کنند.

  رنگ مو فانتزی سبز لجنی

اکنون باید بدانید که در جنگل ها و همچنین در هر مکان دیگری قوانینی وجود رنگ مو دارد و این قوانین توسط خود جانوران ساخته کراتینه مو شده اند و برای جلوگیری از جنگ و تکه تکه بیبی لایت مو کردن آنها ضروری رنگ مو است. در جنگل گوگو پادشاهی وجود رنگ مو دارد – پلنگ زرد بزرگی به نام “گوگو” – که این جنگل به نام او نامگذاری کراتینه مو شده رنگ مو است. و این پادشاه سه جانور دیگر رنگ مو دارد که به او در حفظ قوانین و حفظ نظم توصیه می کنند.

برو خرس، لو اسب شاخدار و رنگو میمون خاکستری – که به عنوان مشاوران پادشاه شناخته می شوند. همه اینها جانورانی درنده و وحشی لایت و هایلایت مو هستند و مناصب والای خود را تمام دکلره مو دارند زیرا باهوش تر و ترسناک تر از همنوعان خود لایت و هایلایت مو هستند. 83 از زمانی که اوز به سرزمین پریان تبدیل کراتینه مو شد، هیچ مرد، زن یا کودکی در آن سرزمین نمی میرد و هیچ کس مریض نیست.

به همین ترتیب جانوران جنگل ها هرگز نمی میرند، به طوری که سال های طولانی بر حیله گری و خرد آنها و همچنین به اندازه و قدرت آنها می افزاید. ممکن رنگ مو است حیوانات – یا حتی مردم – ناپروتئین تراپی مو بود شوند، اما این کار آنقدر دشوار رنگ مو است که به ندرت تلاش می نانو کراتین مو شود. چون عاری از بیماری و مرگ یکی از دلایلی رنگ مو است که اوز سرزمین پریان رنگ مو است.

بهترین مدل رنگ مو دخترانه : اما اینکه کسانی که از دنیای بیرون به اوز می آیند، مانند دوروتی و باتن-برایت و تروت و کاپن بیل و جادوگر، تردید وجود رنگ مو دارد. برای همیشه زنده خواهد ماند یا نمی تواند آسیب ببیند. حتی اوزما در این مورد مطمئن نیست و بنابراین مهمانان اوزما از سرزمین های دیگر همیشه با دقت از هر خطری محافظت می شوند تا در سمت امن باشند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه