↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ مو برای موهای سفید زنانه

بهترین رنگ مو برای موهای سفید زنانه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ مو برای موهای سفید زنانه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ مو برای موهای سفید زنانه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ مو برای موهای سفید زنانه : او را برای همیشه در جهان محبوب بیبی لایت مو کرد و او را به اندازه مردانی جاودانه بیبی لایت مو کرد که تا به حال جاودانه کراتینه مو شده اند… حتماً شما نیز بارها به هومر نابینای پیری فکر بیبی لایت مو کرده‌اید که در زمان‌های قدیم یونان از دری به خانه دیگر راه می‌رفت. رنگ مو استاد خواننده پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو : مقاله در دفتر “تایمز” بازنویسی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و سردبیر روزنامه عنوان نادرست آن را گذاشته پروتئین تراپی مو بود. نسخه خطی نسخه ای را که هاروود تحویل بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود، پیشاپیش توسط مرد دیگری که در شام حضور داشت خوانده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، رالف بیز، سردبیر سابق شهر لس آنجلس رکورد، بنابراین دو شاهد برای حقایق وجود داشت.

بهترین رنگ مو برای موهای سفید زنانه

بهترین رنگ مو برای موهای سفید زنانه : اینکه “نویسنده آنارشیست” توسط وزارت بالیاژ مو دادگستری تحت نظر رنگ مو است. اما اگر به خاطر افترا از آنها شکایت کنم، آنها ادعا می کنند که منظورشان این رنگ مو است که من تحت نظر یک جراح لایت و هایلایت مو هستم! چند هفته بعد، هاروود جوان را دیدم، و او با شرمندگی به خاطر این مورد عذرخواهی بیبی لایت مو کرد و توضیح بالیاژ مو داد که به «تایمز» اشاره ای کاملاً شایسته و مستقیم از عملیات من بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

آنارشیست نامیدن یک مرد در این زمان به معنای قرار بالیاژ مو دادن او در معرض خطر فیزیکی پروتئین تراپی مو بود. هاروود و بیز هر دو مایل پروتئین تراپی مو بودند به حقایق شهادت دهند و من احتمال شکایت از “تایمز” را در نظر گرفتم. من با وکیلی که از نزدیک شرایط لس آنجلس را می‌داند، مشورت بیبی لایت مو کردم و او گفت: «اگر انتظار دارید این کت و شلوار را برنده شوید.

باید آماده باشید که هزاران دلار برای بررسی سوابق و نظرات هر طلسم‌ساز احتمالی با کارآگاهان خرج کنید. “Times” این کار را انجام می دهد – این کار را به طور منظم در لباس های آسیب انجام می دهد. اگر این کار را نکنید، با هیئت منصفه ای متشکل از کاتولیک های رومی و کلاهبرداران سیاسی روبرو خواهید کراتینه مو شد.

  مدل رنگ مو تلی جدید

در هر صورت، شما هیئت منصفه ای خواهید داشت که هیچ تصوری از تفاوت بین یک سوسیالیست و یک آنارشیست نرنگ مو دارد، بنابراین حداکثر چیزی که می توانید دریافت کنید شش سنت رنگ مو است. چند روز بعد هاروود جوان دوباره به دیدن من آمد. او مشتاق پروتئین تراپی مو بود که من کت و شلوار بیاورم، زیرا از کارش خسته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

اعتصاب کارکنان راه آهن پاسیفیک الکتریک در لس آنجلس برگزار کراتینه مو شد. می دانید، شهر به عنوان یک شهر «فروشگاه باز» جشن گرفته می نانو کراتین مو شود و «تایمز» ارگان تبلیغاتی نیروهای سرکوب رنگ مو است. “آقای. هاروود گفت سینکلر، دیروز تمام غروب را در انبارهای ماشین در پاسادنا پروتئین تراپی مو بودم و حتی یک ماشین هم وارد نکراتینه مو شد. هر ده دقیقه یکبار طبق برنامه اجرا کنید.

این تمرین معمول “تایمز” رنگ مو است. تمام گزارش‌های آن از اعتصاب‌ها، درنگ مو استان‌های نفرت‌آمیز لایت و هایلایت مو هستند و کاملاً واقعیت‌ها را نادیده می‌گیرند. همه گزارش های آن از رویبالیاژ مو دادها و شرایط سیاسی، محلی، ایالتی یا ملی، تبلیغات طبقاتی رنگ مو است. خودش خواهد نوشت 210دیدگاه‌های مربوط به شرایط سیاسی در واشنگتن، و آن را “ارسال انحصاری” نامید.

این پیام‌ها را از طریق آسوشیتدپرس دریافت می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و سرفصل‌های نفرت‌انگیز را بر آنها می‌گذارد – و گاهی اوقات آنقدر نفرت بر آن غلبه می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که تیترها با متن مناسب نیستند! بنابراین من یک تیتر بزرگ خواندم، «زن رنگ مو استوکس به زندان فرستاده کراتینه مو شد». و وقتی پیام را زیر تیتر خواندم متوجه کراتینه مو شدم، کاملاً واضح رنگ مو است که “زن رنگ مو استوکس” به زندان فرستاده نمی نانو کراتین مو شود!

  رنگ مرواریدی کاراملی

بهترین رنگ مو برای موهای سفید زنانه : مجدداً، شرکت وسترن یونیون تلگراف، دولت ایالات متحده را به چالش می ککراتینه مو شد و تصمیم هیئت کارگری جنگ را نمی پذیرد. این زیر عنوان: «شرکت تلگراف از کارگران اتحادیه سرپیچی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.» چند روز بعد خبر می رسد که اتحادیه تلگراف گران به دلیل برخورد شرکت تهدید به اعتصاب بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. این عنوان دارای این عنوان رنگ مو است: “اتحادیه تلگراف ها از دولت سرپیچی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” نیازی به گفتن نیست.

که روزنامه ای که به این ترتیب به نفع امتیازات رنگ مو است عمیقاً و با احترام مذهبی رنگ مو است. هر دوشنبه «تایمز» چند صفحه از عصاره‌های خطبه‌ها را چاپ می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و هرازگاهی صفحه سرمقاله‌اش به یک خلسه روحانی تبدیل می‌نانو کراتین مو شود. من یک نمونه را در طول جنگ برش بالیاژ مو دادم – دو ستون، دوازده نقطه سرب، با کلاه‌های اینجا و آنجا: « یک فکر فوق‌العاده ». و این چه فکری رنگ مو است.

که بر «تایمز» چیره کراتینه مو شده رنگ مو است؟ این فکر که «در این جنگ، جهان باید امن نانو کراتین مو شود، نه برای دموکراسی، بلکه برای روح مردان». این جنگ، «هر چند شوم، بی رحمانه، خونین و حیوانی»، پسران سرباز ما را تحت مراقبت دین قرار بالیاژ مو داده رنگ مو است. چشمان بی خواب انجمن مسیحی مردان جوان بر سر سربازان پروتستان رنگ مو است.

در اطراف سربازان کاتولیک ما بازوهای وفادار شوالیه های کلمب قرار تمام دکلره مو دارند. مسیحیت قبل از «مکتب پر سر و صدا علوم» ضعیف کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. ولی- حالا جنگ می آید! و اینک، دنیایی که ظاهراً مسیحی رنگ مو است و از اعتقاد به معجزه بزرگ اعصار دور کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، اکنون دوباره به باور قدیمی باز می گردد. جهان مسیحیت بیشتر مسیحی رنگ مو است.

  رنگ موی یخی به چه پوستی میاد

پس این واقعیت قابل توجه جنگ رنگ مو است. و این یک فکر فوق العاده رنگ مو است. و از این تعالی بی‌نظیر، به ستون‌های خبری پرش کنید، که در آن «تایمز» رسوایی‌های خانوادگی را گزارش می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. 211با جزئیات دقیق تهذیب عفیفانه سرفصل های آن را مشاهده کنید – این اندام وارسته قدرنگ مو است! اتهامات خشن ساخته کراتینه مو شده توسط می گوید همسرش پارامور را مخفیانه وارد اتاق بیبی لایت مو کرد تا او را کتک بزند.

او از عشق به بیوه در یک آپارتمان مخالفت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اتهامات هیجان انگیز در دعوای مردان ثروتمند. همچنین “تایمز” اعتقادات عمیقی در مورد موضوع اقتصاد رنگ مو دارد. من حدود نیمی از یک سرمقاله را نقل می کنم: بانوی من فقر چیزهای زیادی در این دنیا وجود رنگ مو دارد که برای ما بسیار ترسناک رنگ مو است و نیازی به ترس از آنها نداریم. ما اغلب آن چیزی را که واقعاً دوست رنگ مو است، دشمن می دانیم.

و چند بار زشت می پنداریم که واقعا زیبرنگ مو است. چنان که در سرشت خود دچار انحراف بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم، حضور فقر در درگاه زندگی چقدر ناپسند رنگ مو است. در کنار بیماری و بیماری از فقیر پروتئین تراپی مو بودن می ترسیم. و با این حال، فقر یک نفرین نیست، بلکه یک نعمت رنگ مو است. آیا تا به حال به وقار شیرین و زیبایی که سنت فرانسیس آسیزی فقر را با آن می پوشاند.

بهترین رنگ مو برای موهای سفید زنانه : فکر بیبی لایت مو کرده اید؟ او آن را «بانوی من فقر» نامید و به ژنده‌ها و گرسنگی‌اش شخصیتی بخشید و آن شخصیت را در قلب خود گرفت. و بانوی فقر او به خاطر فداکاری و عشقش به فرانسیس پاداش فراوان بالیاژ مو داد. او تفاله‌ها را از سرشت او بیرون بیبی لایت مو کرد، زندگی را برای او به طرز غیرقابل توصیفی شیرین و شادی بخش بیبی لایت مو کرد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه