↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ مو برای موهای کراتینه شده

بهترین رنگ مو برای موهای کراتینه شده | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ مو برای موهای کراتینه شده را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ مو برای موهای کراتینه شده را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ مو برای موهای کراتینه کراتینه مو شده : در این جلسه ده ها خبرنگار روزنامه حضور داشتند و گزارش های آن صبح روز بعد در روزنامه های نیویورک منتشر کراتینه مو شد. “هرالد” اظهار داشت که من متولیان تاری تاون را به خشونت تهدید بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم که در صورت رد درخورنگ مو است من. من از روایت “هرالد” نقل می کنم: ناگهان فرانک آر پیرسون، رئیس دهکده، از جا پرید و گفت: ما نباید مرعوب تهدیدها شویم.

رنگ مو : و البرت هابارد از شرق شفق قطبی – شما در این کتاب فصل خاصی را خواهید یافت که به “فرا” اختصاص یافته رنگ مو است، و در آن ممکن رنگ مو است بخوانید که چگونه او به دنبال فروش مهاجمان کلرادو پروتئین تراپی مو بود. و کشیش نیوول دوایت هیلیس، یک جنتلمن روحانی که دیده‌ایم که جورج دی. هرون را در ملاء عام طرد می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و با گریه در مقابل جماعتش عذرخواهی می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

بهترین رنگ مو برای موهای کراتینه کراتینه مو شده

بهترین رنگ مو برای موهای کراتینه کراتینه مو شده : زیرا طمع او برای پول او را به یک پرونده قضایی کشانده پروتئین تراپی مو بود. این آقا روحانی خطبه ای خواند و در آن از “منتخبین” ما در برادوی با عنوان “خیلی احمق” یاد بیبی لایت مو کرد و اتفاقاً در مورد اعتصاب کنندگان چندین دروغ گفت. شخصی به نام ناشناس این خطبه را در قالب جزوه های گران قیمت در صدها هزار نسخه پخش می بیبی لایت مو کرد. بنابراین جورج کریل به هیلیس نوشت – اما بیهوده.

اگر نزدیک یک کتابخانه لایت و هایلایت مو هستید، «نامه سرگشاده» کریل را در «هفتگی هارپر»، 29 مه 1915 جستجو کنید، و ببینید که یک واعظ حریص چه تعبالیاژ مو داد دروغ می تواند در یک موعظه جمع الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. من هم به آقاى بزرگوار نامه نوشتم و موفق کراتینه مو شدم از ایشان جواب بگیرم. من نامه پایانی خود را نقل می کنم که این مورد را پوشش می دهد، فکر می کنم.

  رنگ موی گردویی تیره بدون دکلره

نیوول دوایت هیلیس ، بروکلین، نیویورک. آقای عزیز من : من نامه شما را دارم و یادداشت می کنم که به غرب به کلرادو می روید و اگر خطایی در خطبه خود پیدا کنید آنها را اصلاح خواهید بیبی لایت مو کرد. من می گویم که در نامه های جورج کریل به اشتباهات قطعی و مشخصی اشاره کراتینه مو شده رنگ مو است. خطاهایی که برای اطلاع از آنها مجبور نیستید به کلرادو بروید.

آنها در شهادت سوگند بالیاژ مو داده کراتینه مو شده در برابر کمیته تحقیقات کنگره و قبل از جلسات رنگ مو استماع کمیسیون روابط صنعتی ثابت کراتینه مو شده اند. در حالی که البته نمی توانید به خاطر بیاورید که چه کسی این یا آن جزییات اطلاعات را به شما بالیاژ مو داده رنگ مو است، مطمئناً باید بدانید که اظهارات نادرست قطعی ارقام و حقایقی را که آقای کریل توجه شما را به آن جلب می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

از چه منبعی گرفته اید. علاوه بر این، مهم ترین سؤالات هم در نامه آقای کریل و هم در نامه من، شما کاملاً نادیده گرفته کراتینه مو شده اید. می‌خواهم از شما بپرسم، قبل از اینکه به غرب بروید، به سؤالات خاص زیر پاسخ می‌دهید؟ جزوه گران قیمت خطبه شما را چه کسی می چرخاند و می پردازد؟ ثانیاً آیا این حزب برای انتشار آن به این شکل از شما اجازه گرفته رنگ مو است؟ ثالثاً آیا بابت مجوز این گردش پولی دریافت بیبی لایت مو کرده اید؟ چهارم، اگر بعد از بررسی نکات آقای کریل در کلرادو متوجه شوید.

که اشتباه بیبی لایت مو کرده اید و او درست گفته رنگ مو است، آیا طرفی را که این جزوه را منتشر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند مجبور خواهید بیبی لایت مو کرد که به اصلاحات شما به همان میزان تیراژ بدهد؟ البته من حق ندارم اصرار کنم که شما به هر یک از این سوالات پاسخ دهید. من فقط می گویم که با پاسخ نبالیاژ مو دادن به آنها، و پاسخ فوری و صریح به آنها، نام خود را در معرض شبهات بسیار کراتینه مو شدید قرار می دهید.

  خاصیت رنگ مو مشکی

این نامه بی پاسخ ماند؛ با این حال، چنین بی توجهی مطلق در مورد نام نیک او، کشیش کلیسای پلیموث، بروکلین، را به ارگان های بزرگ افکار سرمایه داری آسیب نرسانده رنگ مو است! اخیراً «مجله مک کلور» او را برای جایزه دروغگوی ضد بلشویکی خود انتخاب بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. لطفاً وقتی به دروغگویان ضد بلشویک و دروغ‌های آنها می‌رسیم، او را یادداشت کنید.

بهترین رنگ مو برای موهای کراتینه کراتینه مو شده : هنوز امیدوار پروتئین تراپی مو بودیم که رئیس جمهور ویلسون بتواند در اعتصاب دخالت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و راکفلرها را مجبور به مصالحه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. این روشی پروتئین تراپی مو بود که مقامات دولتی فقط در پاسخ به هیاهوی عمومی حرکت می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، ما مجبور کراتینه مو شدیم سرمان را به دیوار سیمانی بچسبانیم. تظاهرات “تظاهرات عزاداری” ما گروهی از رادیکال های جوان را در اطراف ما جمع بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

که نمی توانستند ببینند تلاش ها از بین می رود و خفه کراتینه مو شدن اعتصاب کامل می نانو کراتین مو شود. هر روز یکی با یک ایده جدید به سراغ ما می آمد. یک گروه آرزو داشتند به خانه راکفلر در خیابان مدیسون بروند و جلوی آن بالا و پایین بروند. ما به این موضوع اعتراض بیبی لایت مو کردیم، چون پروتئین تراپی مو بودیم 188نه اینکه شخصاً به آقای راکفلر حمله کنیم، بلکه به سیرنگ مو است تجاری او حمله بیبی لایت مو کردیم و دفتر او جای مناسبی به نظر می رسید.

با این وجود، پسری به خیابان مدیسون رفت و بلافاصله دستگیر و به مدت شصت روز به زندان فرستاده کراتینه مو شد. گروه دیگری هم پروتئین تراپی مو بودند که می خورنگ مو استند تاری تاون را ببینند، جایی که راکفلر جوان به خلوت خانه روستایی خود بازنشسته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، با یک حصار بلند آهنی دور تا دور آن، و دروازه های آهنی، و تعبالیاژ مو دادی از نگهبانان مسلح که روز و شب در حال گشت زنی پروتئین تراپی مو بودند.

  بهترین رنگ مو سال 1402

این گروه اقدام به برگزاری جلسه خیابانی در روستای تاری تاون آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که دستگیر کراتینه مو شدند. بنابراین من را به کمپینی از طرف آزادی بیان سوق بالیاژ مو دادند. من در فصل دوازدهم از تجربه خود با “تاری تاون نیوز” گفته ام. اکنون باید از تجربه خود با “نیویورک هرالد” بگویم. این یکی از معدود ماجراهای روزنامه‌ای من رنگ مو است که از تأمل در آن رضایت می‌گیرم.

چندین جلسه با هیئت امنای روستای تاری تاون داشتم. آنها مودب پروتئین تراپی مو بودند، و به من اجازه بالیاژ مو دادند که در مورد آزادی بیان بحث کنم – که من مودبانه انجام بالیاژ مو دادم. من نامه ای جذاب از گئورگ براندس که در آن زمان یکی از بازدیدکنندگان نیویورک پروتئین تراپی مو بود، برایشان آوردم. آنها یک جلسه عمومی برگزار آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که لئونارد ابوت، تئودور شرودر و من سخنرانی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و در خلال صحبتم اشاره بیبی لایت مو کردم که نتیجه سرکوب آزادی بیان خشونت پروتئین تراپی مو بود.

بهترین رنگ مو برای موهای کراتینه کراتینه مو شده : در انگلستان، جایی که رادیکال‌ها اجازه داشتند در هاید پارک جمع شوند و آنچه را که انتخاب می‌کنند بگویند، جنایات خشونت سیاسی عملاً ناشناخته پروتئین تراپی مو بودند. از سوی دیگر، در آمریکا که مرسوم پروتئین تراپی مو بود پلیس رادیکال ها را دستگیر می بیبی لایت مو کرد.

آنها را با چماق و زندانی می بیبی لایت مو کرد، چنین جنایاتی رایج پروتئین تراپی مو بود. فقط یک روز دیگر روزنامه ها از ترور رئیس پلیس سیاتل خبر بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بودند، جایی که آی دبلیو دبلیو از صحبت بیبی لایت مو کردنش جلوگیری کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه