↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ مو برای چشم عسلی ها

بهترین رنگ مو برای چشم عسلی ها | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ مو برای چشم عسلی ها را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ مو برای چشم عسلی ها را برای شما فراهم کنیم.

3/5 - (2 امتیاز)

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ مو برای چشم عسلی ها : کتاب مقدس می گوید که موسی 40 روز روزه گرفت و برای اینکه به جماعت خود ثابت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که برای باور برخی از این درنگ مو استان های عهد عتیق لازم نیست خرافاتی باکراتینه مو شد، کشیش جی فیچ در 80 سالگی، پنجاه روز روزه گرفت. و به جای از دست بالیاژ مو دادن گوشت در آخرین قسمت روزه خود در واقع وزن خود را افزایش بالیاژ مو داد. او امروز به اندازه ۲۱ سالگی قوی رنگ مو است.

رنگ مو : بنابراین با مقاله شما به عنوان تنها راهنمای من و مجموع دانش در مورد روزه، من در 13 می غذا خوردن را ترک بیبی لایت مو کردم و تا صبح روز 26 مه چیزی جز آب نخوردم.[صفحه 112]دیگر از کار دور بمانم صبح روز 26 روزه را افطار بیبی لایت مو کردم. من 13 پوند وزن کم بیبی لایت مو کردم، اما هرگز آنقدر ضعیف نپروتئین تراپی مو بودم که حرکت نکنم. من هفت روز در دفتر کار بیبی لایت مو کردم و تعادل زمان در خانه باقی ماند و در آفتاب غرق کراتینه مو شدم و مدام مطالعه بیبی لایت مو کردم.

بهترین رنگ مو برای چشم عسلی ها

بهترین رنگ مو برای چشم عسلی ها : سلامتی و اشتهای من به حدی رنگ مو است که می توانم هر چیزی را بدون ترس از عواقب مخفی بخورم. در نتیجه روزه، تمام موانع بیماری خود را از بین برده ام. یبوست ده ساله ایستادن مثل جادو از بین می رود. توده ها و خارش ناشی از شکنجه اشک آور هشت ساله کابوس های گذشته لایت و هایلایت مو هستند. برونشیت و اگزمای پوست سر از بین رفته رنگ مو است.

آسم، به دلیل همدردی عصبی با عصب پنومو معده، دیگر وجود نرنگ مو دارد. ناشنوایی کاتارال، گلودرد، آب مروارید روده و یک بیماری نوررنگ مو استنی کلی مرا ترک بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. کار هرگز آنقدر خوشایند نپروتئین تراپی مو بود. به نظر می رسد نمی توانم از ورزش بدنی کافی سیر کنم. به نظر می رسد که عضلات من با ادامه تمرین قوی تر می شوند و وزن من روزانه حدود یک پوند افزایش می یابد.

  مدل رنگ مو عروس جدید

الان سه پوند از قبل از شروع روزه‌ام سنگین‌تر لایت و هایلایت مو هستم. زندگی هرگز به این زیبایی نپروتئین تراپی مو بود، امید و شادی هرگز به این سبز نپروتئین تراپی مو بود، آینده برای من و حرکت عظیم بشریت به سوی روزی بهتر و خیر برتر وجودی، هرگز به اندازه اکنون معقول و امکان پذیر به نظر نمی رسید، با برخورداری از سلامت جسمی و سلامت کامل. قدرت ذهنی که به من بازگشته رنگ مو است.

تا به حال کار من با درد انجام کراتینه مو شده رنگ مو است. [صفحه 113] من با مواد مخدر تمام کراتینه مو شده ام من مدت ها پیش از آلوپاتی فارغ التحصیل کراتینه مو شدم، سپس هومیوپاتی را شروع بیبی لایت مو کردم و اکنون آن را کنار گذاشته ام. من در ده سال گذشته بیش از 500 دلار برای درمان داروها هزینه بیبی لایت مو کرده ام. این کوک های حرفه ای برای امرار معاش من را خون آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و نمی دانستند چگونه مرا درمان کنند.

مقاله شما با روحیه آرزوی کمک به انسان دردمند نوشته کراتینه مو شده رنگ مو است. رنگ مو استفاده از روش شما برای من فقط سی سنت هزینه داشت، به عنوان مثال: شش فوت لوله لرنگ مو استیکی برای ساختن سیفونی برای گرفتن دو تنقیه روزانه. برای آن سی سنت، امبالیاژ مو دادی میلیون برابر بیشتر از داروی 500 دلاری دریافت بیبی لایت مو کردم. نه بیشتر، به خاطر روزه داری شما از شر مسمومیت 500 دلاری در طی ده سال خرافات پزشکی خلاص کراتینه مو شدم.

ارادتمند شما، موسسه برنگ مو استان شناسی جامعه شمال غربی آمریکا دانشگاه واشنگتن، سیاتل، واش. 5 نوامبر 1910. سردبیر مجله من بریده‌ای را ضمیمه می‌کنم که نشان می‌دهد مردان برجسته اینجا در شمال غربی بزرگ از آزمایش روش‌های خاصی برای مبارزه با بیماری صرفاً به این دلیل که تصور می‌نانو کراتین مو شود «جدید» یا «محبوب‌کننده» لایت و هایلایت مو هستند.

  رنگ مو فندقی متوسط

بهترین رنگ مو برای چشم عسلی ها : نمی‌ترسند (در حقیقت درمان سریع به همان اندازه قدیمی رنگ مو است. مانند عهد عتیق). ارزش تجربه سریع پروفسور کالوین به نظر می رسد که او به دنیا بالیاژ مو داده رنگ مو است[صفحه 114]بهترین روش برای افطار و گرفتن رژیم غذایی جامد. آپتون سینکلر گفت که افطار مهم‌ترین بخش آن رنگ مو است و اگر غذای طبیعی عالی، شیر، که شما را خسته می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

نپروتئین تراپی مو بود، خطرناک‌ترین قسمت آن رنگ مو است. اما او به یاد نمی آورد هزاران نفر لایت و هایلایت مو هستند که شیر با آنها موافق نیست، چه بیمار و چه خوب. پروفسور کالوین مدت کوتاهی پس از مصاحبه ای که در بریده ای ضمیمه کراتینه مو شده از سیاتل تایمز ذکر کراتینه مو شد ، تلاش بیبی لایت مو کرد تا با آب پرتقال افطار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به کلی شکست خورد. سپس شیر را امتحان بیبی لایت مو کرد و به قدری مریض کراتینه مو شد که مجبور کراتینه مو شد سه روز دیگر روزه بگیرد تا به وضعیتی برسد که روزه را افطار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

سپس با یک آبگوشت گوساله بسیار سبک (نه سوپ و نه چای) شروع به کار بیبی لایت مو کرد. او خیلی زود به این نتیجه رسید که می توانست هر یک ساعت و نیم یک فنجان از آن را بخورد. برای اینکه به غذای جامد برود، چند کراکر را با آبگوشت امتحان بیبی لایت مو کرد، اما مقدار زیادی سودا در کراکرها یافت و رنگ مو استفاده از آنها را کنار گذاشت. سرانجام به همان چیزی که با وضعیت بدنش سازگار پروتئین تراپی مو بود برخورد بیبی لایت مو کرد.

نان سبوس دار خشک برشته کراتینه مو شده. این نان سبوس دار برشته کراتینه مو شده را به آشپز خود با وردنه تبدیل به پودر بیبی لایت مو کرد و هر روز مقدار بیشتری از آن را با یک فنجان آبگوشت مخلوط می بیبی لایت مو کرد. پس از این، او سه چهارم فنجان پر از این پودر نان تست را پر بیبی لایت مو کرد و فقط به اندازه ای که گرد و غبار آب آن را جذب می بیبی لایت مو کرد، آبغوره ای در آن ریخت و یک غلات جامد درست بیبی لایت مو کرد.

  مدل رنگ مو سوسکی جدید

که بسیار اشتها آور و مغذی پروتئین تراپی مو بود (به حدی که رنگ مو استاد همچنان از آن رنگ مو استفاده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. غذای صبحانه هر چند روزه اش تعطیل رنگ مو است). حالا به این کوفته سیب زمینی پخته کراتینه مو شده پوره کراتینه مو شده را هر از گاهی (هر بار بیشتر) اضافه بیبی لایت مو کرد تا اینکه عملا[صفحه 115]گرد و غبار نان تست را جایگزین بیبی لایت مو کرد. از اینجا به سراغ سیب پخته، از آنجا به تخم مرغ خام، از آنجا به ماکارونی، از آنجا به کبوتر و از آنجا به زمین جامد رفت.

بهترین رنگ مو برای چشم عسلی ها : به نظر من کشف روش آبگوشت-نان تست-گرل کشف بزرگی رنگ مو است. مخصوصاً برای کسانی که در شهرها زندگی می کنند و نمی توانند از خلوص مطلق شیر خود مطمئن باشند. حتی زمانی که می توان از رژیم شیر رنگ مو استفاده بیبی لایت مو کرد، راه حلی برای تغییر رژیم غذایی مایع به سمت غذای جامد وجود نرنگ مو دارد. در شماره ژوئیه شما نامه ای از آقای بوئل از نیویورک به چشم می خورد.

که در آن می گوید تقریباً جرم رنگ مو است اگر به افراد با سن بالا اجازه ورود به حماقت خطرناک «درمان سریع» بالیاژ مو داده نانو کراتین مو شود. من بریده‌ای از اورگونین را برای شما ضمیمه می‌کنم که از تجربیات روزه‌داری دوست پروفسور کالوین، کشیش جی فیچ می‌گوید. کشیش فیچ 81 سال سن رنگ مو دارد و یک سال پیش این موضوع را در ذهن خود به کار گرفت تا موسی را به کراتینه مو شدت تحت فشار قرار دهد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه