↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ مو برای موی فر

بهترین رنگ مو برای موی فر | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ مو برای موی فر را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ مو برای موی فر را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ مو برای موی فر : وقتی آن ماشین کامل کراتینه مو شد و توسط افراد علمی به کار گرفته کراتینه مو شد، می‌خواهم چند آزمایش را پیشنهاد کنم که به من متقاعد نانو کراتین مو شود که واقعاً ارواح وجود تمام دکلره مو دارند و نتایج را نمی‌توان با تله پاتی توضیح بالیاژ مو داد.

رنگ مو : شخصیت‌های جدیدی خلق می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، با تخیلی بی‌نهایت و پایان ناپذیر. چه کسی از خواب بیدار نکراتینه مو شده و از تنوع و واقعیت یک رویا شگفت زده نکراتینه مو شده رنگ مو است؟ چه کسی رویاهای خود را نگفته و بر آن نخندیده رنگ مو است؟ ناخودآگاه در بازی ها بازی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، نقش های پیچیده ای را بازی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و تمرین می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

بهترین رنگ مو برای موی فر

بهترین رنگ مو برای موی فر : هرگز با کسی که انگلیسی قدیمی را با صدای بلند می خواند در اتاق نپروتئین تراپی مو بود؟ هیچ چیز محتمل تر از این نیست که ضمیر ناخودآگاه او زبانی عجیب و غریب شنیده و آن را تصاحب بیبی لایت مو کرده و شخصیتی در اطراف آن بسازد و حتی از آن نقطه شروع زبانی جدید و ادبیات جدیدی بسازد. این دقیقاً همان چیزی رنگ مو است که ضمیر ناخودآگاه از آن لذت می برد.

لباس خواهد پوشید و از اینکه سزار و ناپلئون و اسالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندر مقدونی و پوکاهونتاس و هملت و دون کیشوت و زیگفرید و آشیل پروتئین تراپی مو بودن لذت می برد. بله، آن را حتی در “ارواح” بازی! شیطنت و شرارت خواهد پروتئین تراپی مو بود; با احساس اهمیت خود بلعیده خواهد کراتینه مو شد و از متقاعد بیبی لایت مو کردن دانشمندترین دانشمندان جهان به این واقعیت که بازی-بازی آن واقعیت رنگ مو است.

لذتی وقیحانه خواهد برد. او خود را “ریموند” می نامد تا خانواده ای غمگین را به حرکت درآورد و به هیجان آورد. خود را «فینویت» و «دکتر هاجسون» می‌نامد و باعث می‌نانو کراتین مو شود که یک رنگ مو استاد جدی «اخلاق عملی» از جایگاه قابل احترامی در دانشگاه کلمبیا دست بککراتینه مو شد و کتاب‌هایی بنویسد تا جهان را متقاعد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که مردگان برای او پیام می‌فرستند.

  رنگ موی قهوه ای روشن برای موهای سفید

برای مثال، شخصیت چندگانه خانم بوچمپ را در نظر سامبره مو بگیرید. به یاد داشته باشید که در اینجا ما با هیچ کار حدسی در مورد “ارواح” سروکار نداریم. در اینجا ما دوجین “کنترل” مختلف داریم، که هیچ یک از آنها مرده نیستند، اما همه آنها بخشی از آگاهی یک بانوی جوان کاملاً زنده لایت و هایلایت مو هستند. یک متخصص حدود شش سال را صرف بررسی این پرونده.

روز به روز، هفته به هفته بیبی لایت مو کرده رنگ مو است و جزئیات دقیق آنچه را که اتفاق می‌افتد، یادداشت بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. و حالا بدجنس معروف به «سالی» را در نظر سامبره مو بگیرید. سالی به اندازه هر کودکی که تا به حال در آغوش گرفته اید واقعی رنگ مو است. سالی دارای عشق و نفرت، ترس و امید، درد و لذت رنگ مو است – و سالی یک شیطان کوچک رنگ مو است که کاملاً از ضمیر ناخودآگاه یک جوان فارغ‌التحصیل کالج بسیار ظریف و با وجدان در بوستون ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است.

سالی پول خانم بوچمپ را خرج آب نبات می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و آن را می خورد. سالی ساعت خانم بوچمپ را گرو می گذارد و عمداً بلیط را گم می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. سالی از لب ها و زبان خانم بوچمپ برای دروغ گفتن در مورد خانم بوچمپ رنگ مو استفاده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. سالی خانم بوچمپ را گنگ می زند، یا او را وادار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که دقیقاً خلاف آنچه با او صحبت می نانو کراتین مو شود بشنود.

بله، و سالی برای زندگی اش به کراتینه مو شدت دعا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و می جنگد. سالی وارد دسیسه‌هایی با دیگر بخش‌های میس بوچمپ می‌نانو کراتین مو شود و برای سال‌ها عمدا دکتر پرینس را که فرشته ضبط‌کننده و قاضی بهشتی اوست، فریب می‌دهد! و آیا کسی می تواند شک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که سالی می توانست یک مادر غمگین را فریب دهد.

  رنگ موی ماهاگونی دوماسی

بهترین رنگ مو برای موی فر : آن مادر را وادار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که فکر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند با روح یک کودک گمکراتینه مو شده صحبت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟ آیا کسی می‌تواند شک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که سالی می‌توانست و می‌تواند نقش هر شخصی را که تا به حال می‌شناخت، یا هر شخصیت تاریخی که تا به حال درباره‌اش خوانده پروتئین تراپی مو بود بازی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟ و این واقعیت بسیار مهم را نادیده نگیرید که خانم بوچمپ آگاه کاملاً از همه اینها بی گناه پروتئین تراپی مو بود.

و وقتی در مورد آن به او گفته کراتینه مو شد وحشت بیبی لایت مو کرد. بنابراین در اینجا شما وضعیت زیر را دارید، بدون حدس و گمان، اما به طور قطع ثابت کراتینه مو شده رنگ مو است: عزیزترین دوست شما ممکن رنگ مو است به عنوان یک رسانه عمل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و با حسن نیت ممکن رنگ مو است بخشی از ناخودآگاه خود را آشکار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، که در مقابل شما به شکلی ظاهر می نانو کراتین مو شود.

صدها نقش مختلف، و با بدخواهی عمدی، ظریف‌ترین، دقیق‌ترین و بی‌رحمانه‌ترین ترفندها را بر شما بازی می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و چقدر اوضاع بدتر می نانو کراتین مو شود که به اینها امکان تقلب آگاهانه هم اضافه نانو کراتین مو شود! وقتی رسانه شخصی رنگ مو است که پول شما را می گیرد و با باور بیبی لایت مو کردن شما به “روحیه هایی” که او تولید می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، پیشرفت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند!

  بهترین رنگ مو ها

شما ممکن رنگ مو است به لیلی دیل، در ایالت نیویورک، خانه معنویت‌ها بروید، جایی که آنها هر تابستان یک کنوانسیون برگزار می‌کنند، و پشت سر هم می‌توانید هر روحی را که تا به حال در خواب دیده‌اید بشنوید، و حتی ببینید. زنگ زدن و تکان بالیاژ مو دادن تنبور و رقص جیگ. و ممکن رنگ مو است همسران کشاورز فقیر را ببینید که اشک‌هایشان بر گونه‌هایشان جاری می‌نانو کراتین مو شود.

به محبت‌های فرزندان مرده‌شان گوش می‌دهند، و به خردی که از لبان الیور وندل هلمز با لهجه بووری صحبت می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. سال‌ها پیش ویل اروین در کتابی به نام «بازی متوسط» این موضوع را افشا بیبی لایت مو کرد. و سپس – پس از سفر از رسانه ای به رسانه دیگر، و مطالعه تمام تقلب های آنها، ایروین می گوید که چگونه به یک “سالن خانه” در خیابان ششم رفت و در آنجا توسط پیرزنی چاق که قبلاً او را ندیده پروتئین تراپی مو بود.

ناگهان به او گفت: صمیمی ترین رازهای زندگی او! اخیراً اعلام کراتینه مو شده رنگ مو است که توماس آ. ادیسون در حال کار بر روی دستگاهی رنگ مو است که ارواح را قادر می سازد با زنده ها ارتباط برقرار کنند، اگر واقعاً ارواح به دنبال این کار لایت و هایلایت مو هستند. این ایده ادیسون رنگ مو است که ارواح ممکن رنگ مو است در نوعی بدن اختری بی‌نهایت کمیاب زندگی کنند، و او پیشنهاد می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

بهترین رنگ مو برای موی فر : ابزاری بسازد که به تأثیری که میلیون‌ها بار ضعیف‌تر از هر چیزی که بدن انسان می‌تواند حس الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند حساس باکراتینه مو شد. این باید کار را برای ارواح آسان‌تر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و آزمایشی منصفانه‌تر و احتمالاً تعیین‌کننده باکراتینه مو شد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه