نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ مو برای لباس عروس

بهترین رنگ مو برای لباس عروس | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ مو برای لباس عروس را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ مو برای لباس عروس را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ مو برای لباس عروس : او با هر نشانه ای از تجربه طولانی و دردناکی که به او آموخته رنگ مو است به عنوان یک حمله کراتینه مو شدید “گریپ” تشخیص دهد. به مقصد رسید. (آخرین حمله او را به مدت یک هفته در بیمارستان بستری بیبی لایت مو کرد و او را به قدری کوچکتر بیبی لایت مو کرد که به سختی می توانست بایستد.) در این موقع او روزه گرفت و اگرچه شرایط او را مجبور بیبی لایت مو کرد که در تمام مدت بیدار باکراتینه مو شد. اما هر اثری از بیماری وجود داشت. -احساس دو روزه او را ترک بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. اما پس از شروع، دوازده روز روزه را ادامه بالیاژ مو داد.

رنگ مو : او هفت روز روزه گرفت و چهار هفته بیشتر روی یک رژیم غذایی بسیار سبک رفت و اکنون در مزرعه خود در کنتاکی در حال خرد بیبی لایت مو کردن چوب و یونجه می‌ریزد. سوم، یک پزشک جوان، به عنوان یک پسر کالج، یک آسیب فیزیکی از اتلاف، اکنون بیست و چهار ساله رنگ مو است. “یک مبتلا به بیماری عصبی متولد کراتینه مو شده.” او دو بار متوالی مورد حمله آپاندیسیت قرار گرفت.

بهترین رنگ مو برای لباس عروس

بهترین رنگ مو برای لباس عروس : پنج روز پس از آخرین حمله و شش روز بعد روزه گرفت. سی و پنج پوند اضافه بیبی لایت مو کرد و یک ورزشکار فوق العاده پیشرفته رنگ مو است. او پنج مایل را در 26 دقیقه و 15 ثانیه می دود و 500 مایل را در هفت روز سوار بر چرخ می بیبی لایت مو کرد. چهارم، خانم جوانی که به دلیل کار زیاد و نگرانی دچار فروپاشی عصبی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. رنگ مو استخوان های ستون فقراتش نرم کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو استخوان لگن او به اندازه سه چهارم اینچ کج کراتینه مو شد.[صفحه 31]او “به سختی توانست روی دو چوب بخزد.” ده روز و دوباره هشت روز روزه گرفت و شش هفته رژیم شیر گرفت. من او را در هشت یا ده هفته گذشته هر روز دیده‌ام، و فکر نمی‌کنم تا به حال با زنی ملاقات کنم که مرا تحت تأثیر قرار بالیاژ مو داده باکراتینه مو شد که دارای سلامتی فوق‌العاده و درخشان‌تر رنگ مو است.

  رنگ مو مش کلاهی

پنجم، یک مرد جوان، مجروح در یک سانحه راه آهن. یک دنده شکسته و پوشش خارجی ریه ها سوراخ کراتینه مو شده رنگ مو است. هنوز دارای دهانه ای برای زهکشی رنگ مو است که در اثر پارگی غشاها ایجاد می نانو کراتین مو شود. در حملات پیاپی برونشیت، حصبه، ذات الریه و پلوریت متحمل کراتینه مو شد. او از 186 به 119 پوند کاهش یافت و قصد داشت جان او را بگیرد.

شش روز روزه گرفت، بیست و هفت پوند اضافه بیبی لایت مو کرد، و با وجود داشتن سوراخ در سینه، با قدرت تنیس بازی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اخیراً 442 مایل را در یازده روز پیاده روی بیبی لایت مو کردم. ششم، یک خانم، متاهل، و در میانسالی، که مادام العمر از ناراحتی معده رنج می برد. شش حمله روماتیسم التهابی را تجربه بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود که منجر به بیماری دریچه‌ای قلب و از دست بالیاژ مو دادن رنگ مو استفاده از اندام‌هایش کراتینه مو شد.

چهار مرتبه روزه گرفت، چهار، هشت، بیست و هشت و چهارده روز. من می‌توانم وضعیت فعلی او را با این جمله توصیف کنم که در تمام این تابستان او هر روز صبح هنگام سحر از خواب بیدار می‌کراتینه مو شد، چهار و نیم مایل پیاده‌روی می‌بیبی لایت مو کرد، برای شنا می‌رفت و سپس برای صبحانه به خانه می‌رفت. [صفحه 32] هفتم، یک روحانی اسقفی که تقریباً تمام زندگی خود را از سوء هاضمه رنج برده پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مو بلوند کرم استخوانی

حمله حاد گرنگ مو استریت و به دنبال آن سجده عصبی و فروپاشی کامل داشت. متخصصان بیماری او را «پروپلاپسی معده و روده، خود مسمومیت و نوررنگ مو استنی» تشخیص بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بودند و به او گفته پروتئین تراپی مو بودند که نمی‌توان انتظار داشت در کمتر از پنج سال خوب نانو کراتین مو شود. او به قدری لاغر پروتئین تراپی مو بود که به سختی می توانست به اطراف بخزد و با وجود اینکه همسر و شش فرزند داشت، در فکر خودکشی پروتئین تراپی مو بود.

بهترین رنگ مو برای لباس عروس : او یازده روز روزه گرفت و سپس سی پوند اضافه بیبی لایت مو کرد. من حاضرم شهادت بدهم که او سختکوش ترین، شاداب ترین و ورزشکارترین روحانی رنگ مو است که تا به حال بخت ملاقات من پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. من برای بررسی موضوع روزه و ملاقات با افرادی که تجربه را تجربه بیبی لایت مو کرده اند، کمی زحمت کشیده ام. من می توانم ده ها مورد دیگر مانند موارد فوق را اگر فضای مجاز باکراتینه مو شد ارائه دهم.

من مردی را می شناسم که وزن خود را از 365 پوند به 235 پوند کاهش بالیاژ مو داد. دختر کوچکی را می شناسم که ستون فقراتش به شکل حرف U به پهلو خم کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و با روزه گرفتن و رژیم غذایی منحصراً میوه ها به 4 رسیده رنگ مو است. اینچ در عرض چند ماه به حالت مستقیم نزدیکتر می نانو کراتین مو شود.

او از سلامت کامل برخوردار رنگ مو است و با رنگ مو استفاده از دست‌ها و پاهایی که سال‌ها پیش فلج کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، به سرعت در حال بهپروتئین تراپی مو بودی رنگ مو است. [صفحه 33] خواننده ممکن رنگ مو است فکر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که شوق من نسبت به درمان روزه به خاطر خلق و خوی تخیلی من رنگ مو است. فقط می توانم بگویم که تا به حال کسی را ندیده ام که روزه را محاکمه عادلانه بیبی لایت مو کرده باکراتینه مو شد و تجربه خود را به همین شکل توصیف نالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ مو فانتزی بدون دکلره روی موی مشکی

من هرگز در مورد آسیب ناشی از آن نشنیده ام، مگر فقط در موارد سل، که در آن یکی از پزشکان به من گفته رنگ مو است که افراد وزن کم بیبی لایت مو کرده اند و دوباره آن را به دست نیاورده اند. من روزه را داروی خود طبیعت برای تمام بیماری های دیگر می دانم. این تنها درمانی رنگ مو است که مبتنی بر درک ماهیت اساسی بیماری رنگ مو است. و من معتقدم که وقتی مژده معجزات آن به مردم برسد.

منجر به ریختن 90 درصد مواد دارویی کنونی ما در سبد زباله خواهد کراتینه مو شد. این ممکن رنگ مو است برای آن دسته از پزشکانی که بیشتر به فکر درآمد خود لایت و هایلایت مو هستند تا سلامتی بیمارانشان، خوشایند نباکراتینه مو شد. اما من شخصاً هرگز چنین پزشکانی را ندیده‌ام، و بنابراین صمیمانه از پزشکان می‌خواهم که حقایق خارق‌العاده و تقریباً باورنبیبی لایت مو کردنی در مورد درمان روزه‌داری را بررسی کنند.

بهترین رنگ مو برای لباس عروس : مدت کوتاهی پس از تکمیل موارد فوق، نویسنده تجربه جالب دیگری با روزه داشت. او فرصتی داشت که کارهایی انجام دهد که او را برای چند هفته در خانه نگه داشت[صفحه 34]فشار قابل توجه؛ و بعد از آن بخش اعظم یک هفته را روی صندلی دندانپزشکی با درد زیاد سپری کنید. و در نهایت دو شبانه روز را در قطار راه آهن بگذرانند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه