↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین برندهای رنگ مو در ایران

بهترین برندهای رنگ مو در ایران | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین برندهای رنگ مو در ایران را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین برندهای رنگ مو در ایران را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین برندهای رنگ مو در ایران : در یک انتهای اتاق بزرگ یک میز کوچکتر قرار داشت. بالا، برای دوستان حیوان اوزما، که او هرگز آنها را فراموش نمی بیبی لایت مو کرد. و در انتهای دیگر میز بزرگی پروتئین تراپی مو بود که قرار پروتئین تراپی مو بود همه هدایای تولد در آن چیده شوند.

رنگ مو : به نظر نمی‌رسید این گیاه شگفت‌انگیز با حذف کراتینه مو شدن از جزیره‌اش هیچ جادوی خود را از دست نبالیاژ مو داده باکراتینه مو شد و تروت مطمئن پروتئین تراپی مو بود که اوزما آن را به عنوان یکی از لذت‌بخش‌ترین گنجینه‌هایش می‌داند. جادوگر کوچولوی اوز در بالای برج خود شروع به آموزش دوازده میمون کوچک خود بیبی لایت مو کرد و موجودات کوچک آنقدر باهوش پروتئین تراپی مو بودند که هر ترفندی را که جادوگر سعی می بیبی لایت مو کرد به آنها بیاموزد یاد گرفتند.

بهترین برندهای رنگ مو در ایران

بهترین برندهای رنگ مو در ایران : جادوگر با مهربانی و ملایمت فراوان با آنها رفتار بیبی لایت مو کرد و غذایی را که میمون ها بیشتر دوست تمام دکلره مو دارند به آنها بالیاژ مو داد، بنابراین آنها قول بالیاژ مو دادند که در مناسبت بزرگ تولد اوزما تمام تلاش خود را انجام دهند. 240 جشن تولد اوزما فصل 22 عجیب به نظر می رسد که یک پری باید تولد داشته باکراتینه مو شد، زیرا آنها می گویند پری ها در آغاز زمان به دنیا آمده اند و برای همیشه زندگی می کنند.

با این حال، از سوی دیگر، شرم آور رنگ مو است که یک پری را که چیزهای خوب دیگری رنگ مو دارد، از لذت های تولد محروم کنیم. بنابراین ما نباید تعجب کنیم که پری ها تولد خود را درست مانند سایر مردمان برگزار می کنند و آنها را مناسبتی برای جشن و شادی در نظر می گیرند. 241 اوزما، دختر زیبای فرمانروای سرزمین پریان اوز، یک پری واقعی پروتئین تراپی مو بود و در مراقبت از مردمش آنقدر شیرین و ملایم پروتئین تراپی مو بود.

که بسیار مورد علاقه همه آنها پروتئین تراپی مو بود. او در باشکوه‌ترین قصر در باشکوه‌ترین شهر دنیا زندگی می‌بیبی لایت مو کرد، اما این مانع از دوستی متواضع‌ترین فرد در قلمروش نکراتینه مو شد. او اسب اره چوبی خود را سوار می‌بیبی لایت مو کرد و به خانه‌ای مزرعه می‌رفت و در آشپزخانه می‌نشست تا با همسر خوب کشاورز صحبت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. یا با بچه ها بازی می بیبی لایت مو کرد و آنها را سوار بر اسب چوبی معروف خود می بیبی لایت مو کرد.

  رنگ مو دختر مجرد

یا در جنگل می ایستد تا با یک ذغال سوز صحبت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و از او بپرسد که آیا خوشحال رنگ مو است یا چیزی می خواهد که او را راضی تر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. یا به دختران جوان یاد می‌بالیاژ مو داد که چگونه لباس‌های زیبا را دوخت و طرح‌ریزی کنند، یا وارد مغازه‌هایی می‌کراتینه مو شد که جواهر فروشان و صنعت‌گران در آن مشغول پروتئین تراپی مو بودند و مشغول تماشای کارشان می‌کراتینه مو شد و به همه یک کلمه شاد یا لبخند آفتابی می‌بالیاژ مو داد.

و سپس اوزما بر تخت جواهر خود می نشست و درباریان منتخبش همه چیز را در مورد او می نشاند و با صبر و حوصله به هر شکایتی که رعایایش به او می آوردند گوش می بالیاژ مو داد و می کوشید تا عدالتی برابر برای همه برقرار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. مردم اوز که می‌دانستند او در تصمیماتش منصف رنگ مو است، هرگز درباره قضاوت‌های او زمزمه نمی‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، اما موافقت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

اگر اوزما بر خلاف آنها تصمیم می‌گرفت، او درست می‌گفت و آنها اشتباه می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. 242 وقتی دوروتی و تروت و بتسی بابین و اوزما با هم پروتئین تراپی مو بودند، می‌توان فکر بیبی لایت مو کرد که همگی در سنی لایت و هایلایت مو هستند، و فرمانروای پری نه بزرگ‌تر و نه بزرگ‌تر از سه نفر دیگر. او به شکل منظم دخترانه با آنها می خندید و غوغا می بیبی لایت مو کرد، با این حال در اوزما، حتی در شادترین حالات روحی او، وقار آرامی وجود داشت.

  مدل رنگ مو شیری

که به نوعی او را از دیگران متمایز می بیبی لایت مو کرد. این سه دختر عاشقانه او را دوست داشتند، اما هرگز نتوانستند کاملاً فراموش کنند که اوزما فرمانروای سلطنتی سرزمین پریان شگفت انگیز اوز پروتئین تراپی مو بود و از ابتدا به یک نژاد قدرتمند تعلق داشت. کاخ اوزما در مرکز باغی دلپذیر و وسیع قرار داشت که در آن درختان باشکوه و درختچه های گلدار و مجسمه ها و فواره ها فراوان پروتئین تراپی مو بود.

بهترین برندهای رنگ مو در ایران : می توان ساعت ها در این پارک جذاب قدم زد و در هر قدم چیز جالبی دید. در یک مکان آکواریومی پروتئین تراپی مو بود که ماهی های عجیب و زیبا در آن شنا می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. در نقطه‌ای دیگر، همه‌ی پرندگان آسمان هر روز برای جشن بزرگی که خادمان اوزما برایشان فراهم می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، جمع می‌کراتینه مو شدند، و آن‌قدر از آسیب بیمناک پروتئین تراپی مو بودند که بر دوش می‌آمدند و از دست او می‌خوردند.

چشمه آب فراموشی نیز وجود داشت، اما نوشیدن این آب خطرناک پروتئین تراپی مو بود، زیرا باعث می‌کراتینه مو شد هر آنچه را که قبلاً می‌دانست، حتی به نام خود، فراموش الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و به همین دلیل اوزما علامت هکراتینه مو شداری بر روی آن گذاشته پروتئین تراپی مو بود. آبنما. اما فواره هایی نیز وجود داشت که به طرز لذت بخشی معطر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، و فواره هایی از شهد لذیذ، خنک و با طعمی غنی، که در آن همه خوش آمدید تا خود را تازه کنند.

اطراف محوطه کاخ دیوار بزرگی پروتئین تراپی مو بود که با زمردهای پر زرق و برق پوشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، اما دروازه ها باز پروتئین تراپی مو بودند و ورود هیچ کس ممنوع نپروتئین تراپی مو بود. در روزهای تعطیل، مردم شهر زمرد غالباً فرزندان خود را به دیدن شگفتی‌های باغ اوزما می‌بردند و حتی اگر اینقدر تمایل داشتند وارد کاخ سلطنتی می‌کراتینه مو شدند، زیرا می‌دانستند که آنها و حاکمشان با هم دوست لایت و هایلایت مو هستند و اوزما از بالیاژ مو دادن آن لذت می‌برد.

  رنگ مو فندقی قرمز

آنها لذت می برند وقتی همه اینها در نظر گرفته نانو کراتین مو شود، تعجب نخواهید بیبی لایت مو کرد که مردم سرتاسر سرزمین اوز، و همچنین صمیمی ترین دوستان اوزما و درباریان سلطنتی او، مشتاق جشن تولد او پروتئین تراپی مو بودند و از هفته ها قبل برای جشنواره آماده می کراتینه مو شدند. همه گروه‌های برنجی زیباترین آهنگ‌های خود را تمرین آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، زیرا قرار پروتئین تراپی مو بود.

در راهپیمایی‌های متعددی که در کشور وینکی، گیلیکین، کشور مانچکین و کشور کوادلینگ و همچنین در شهر زمرد برگزار می‌کراتینه مو شد، راهپیمایی کنند. همه مردم نمی‌توانستند برای تبریک به حاکمشان بروند، اما همه می‌توانستند تولد او را جشن بگیرند، هر چند از کاخ او دور باشند.

هر خانه و ساختمانی در سرتاسر سرزمین اوز باید با بنرها و بنرها تزئین می کراتینه مو شد و بازی ها و بازی ها و کلی اوقات خوشی برای هرکس وجود داشت. 245 رسم اوزما در روز تولدش پروتئین تراپی مو بود که در کاخ جشن بزرگی برگزار می بیبی لایت مو کرد که همه نزدیک ترین دوستانش به آن دعوت کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. در واقع، این یک شرکت عجیب و غریب پروتئین تراپی مو بود، زیرا شخصیت‌های عجیب و غریب و غیرعادی‌تر در اوز نسبت به بقیه نقاط جهان وجود رنگ مو دارد.

بهترین برندهای رنگ مو در ایران : و اوزما بیشتر به افراد غیرعادی علاقه داشت تا افراد عادی – درست مثل من و شما. در این جشن تولد خاص دختر دوست داشتنی حاکم، میز بلندی در تالار ضیافت سلطنتی کاخ چیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که در آن کارت هایی برای مهمانان گذاشته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه