↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین برند رنگ مو در ایران

بهترین برند رنگ مو در ایران | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین برند رنگ مو در ایران را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین برند رنگ مو در ایران را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین برند رنگ مو در ایران : زیرا در حال حاضر هیچ چیز را به یاد نمی آورد – حتی نامش یا از کجا آمده رنگ مو است. او با حالتی خشنود به اطراف باغ زیبا نگاه بیبی لایت مو کرد و سپس در حالی که برگشت، اوزما و جادوگر و دوروتی را با کنجکاوی به او و دو جانور بزرگ که پشت سرشان خمیده پروتئین تراپی مو بودند نگاه بیبی لایت مو کرد. کیکی آرو نمی دانست آنها چه کسانی لایت و هایلایت مو هستند، اما اوزما را بسیار دوست داشتنی و دوروتی را بسیار دلپذیر می دانست.

رنگ مو : البته ابتدا گل جادویی توجه او را به خود جلب بیبی لایت مو کرد و تروت مجبور کراتینه مو شد تمام ماجراهایشان را برای به دست آوردن آن برای او تعریف الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. دختر کوچولو فراموش نبیبی لایت مو کرد که به گربه شیشه ای و جادوگر کوچک اعتبار ببخکراتینه مو شد، اما واقعاً این کاپن بیل پروتئین تراپی مو بود که با شجاعت گلدان طلایی را از جزیره مسحور دور بیبی لایت مو کرد. اوزما از همه آنها تشکر بیبی لایت مو کرد و گفت که گل جادویی را در پروتئین تراپی مو بودوآر خود قرار می دهد.

بهترین برند رنگ مو در ایران

بهترین برند رنگ مو در ایران : تا بتواند به طور مداوم از زیبایی و عطر آن لذت ببرد. اما اکنون او لباس شگفت انگیزی را که توسط گلیندا و دوشیزگانش بافته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود از تارهایی که از زمرد خالص بافته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، کشف بیبی لایت مو کرد، و به عنوان دختری که عاشق لباس های زیبا پروتئین تراپی مو بود، ممکن رنگ مو است هیجان اوزما از ارائه این لباس نفیس به خوبی تصور نانو کراتین مو شود. او به سختی می توانست صبر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا آن را بپوکراتینه مو شد.

اما میز پر از هدایای زیبای دیگری پروتئین تراپی مو بود و شب قبل از اینکه دختر شاد حاکم تمام هدایای او را بررسی بیبی لایت مو کرد و از کسانی که با محبت آنها را اهدا بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند، سپری کراتینه مو شد. 255 چشمه فراموشی فصل 23 صبح روز بعد از جشن تولد، در حالی که جادوگر و دوروتی در محوطه قصر قدم می زدند، اوزما بیرون آمد و به آنها پیوست و گفت: می‌خواهم.

  رنگ موی نسکافه ای مرواریدی بدون دکلره

بیشتر ماجراجویی‌های شما را در جنگل گوگو بشنوم، و اینکه چطور توانستید آن میمون‌های کوچک عزیز را در کیک سوپرایز دوروتی رنگ مو استفاده کنید.» 256 پس روی یک نیمکت مرمری نزدیک چشمه آب فراموشی نشستند و دوروتی و جادوگر ماجراهای خود را بین آنها تعریف آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. دوروتی گفت: «در حالی که بره‌ای پشمالو پروتئین تراپی مو بودم، خیلی بداخلاق پروتئین تراپی مو بودم.

زیرا کمی حس خوبی نداشت. و من کاملا مطمئن نپروتئین تراپی مو بودم، می‌دانی، که دوباره دختر خواهم کراتینه مو شد.» جادوگر گفت: “شاید هنوز یک بره پشمالو پروتئین تراپی مو بودید، اگر من آن کلمه دگرگونی جادویی را کشف نبیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم.” “اما گردو و مهره هیکوری که آن جادوگران جانور مخوف را به آن تبدیل بیبی لایت مو کردید چه کراتینه مو شد؟” از اوزما پرسید. “چرا، من تقریبا آنها را فراموش بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم،” پاسخ پروتئین تراپی مو بود. “اما من معتقدم که آنها هنوز در جیب من لایت و هایلایت مو هستند.” سپس در جیب‌هایش گشت و دو مهره را بیرون آورد و به او نشان بالیاژ مو داد.

اوزما متفکرانه به آنها نگاه بیبی لایت مو کرد. او گفت: “این درست نیست که هیچ موجود زنده ای را به این شکل بی پناه رها کنیم.” “فکر می کنم، جادوگر، شما باید آنها را دوباره به شکل طبیعی خود تبدیل کنید.” 257 او مخالفت بیبی لایت مو کرد: «اما من نمی‌دانم شکل‌های طبیعی آنها چیست، زیرا البته اشکال حیوانات مختلط که تصور می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند برایشان طبیعی نپروتئین تراپی مو بود.

و تو نباید فراموش کنی، اوزما، که طبیعت آنها ظالم و شیطان پروتئین تراپی مو بود، بنابراین اگر آنها را به زندگی برگردانم ممکن رنگ مو است برای ما دردسرهای زیادی ایجاد کنند. حاکم اوز گفت: “با این وجود، ما باید آنها را از افسون های کنونی خود رها کنیم. وقتی آنها را به شکل طبیعی خود بازگردانید، متوجه خواهیم کراتینه مو شد که واقعاً چه کسانی لایت و هایلایت مو هستند.

  رنگ مو استخوانی چه رنگی است

و مطمئناً ما نیازی به ترس از هیچ دو نفر نداریم، حتی اگر ثابت نانو کراتین مو شود که آنها جادوگر و دشمن ما لایت و هایلایت مو هستند. جادوگر با تکان بالیاژ مو دادن سر طاسش اعتراض بیبی لایت مو کرد: «من از آن مطمئن نیستم. «یک ذره جادویی که من از آنها رپروتئین تراپی مو بودم – که کلمه تحول پروتئین تراپی مو بود – آنقدر ساده و در عین حال آنقدر قدرتمند رنگ مو است که نه گلیندا و نه من نمی توانیم با آن برابری کنیم.

همه چیز در کلمه نیست، می دانید، نحوه تلفظ کلمه رنگ مو است. بنابراین، اگر این دو جادوگر عجیب جادوهای دیگری از همین نوع داشته باشند، ممکن رنگ مو است برای ما بسیار خطرناک باشند، اگر آنها را آزاد کنیم. “من یک ایده دارم!” دوروتی فریاد زد. “من نه جادوگر لایت و هایلایت مو هستم و نه پری، اما اگر به آنچه من می گویم عمل کنید.

اصلاً نباید از این افراد بترسیم.” “نظرت چیه عزیزم؟” ازما پرسید. 258 دختر پاسخ بالیاژ مو داد: «خب، این چشمه آب فراموشی رنگ مو است، و این همان چیزی رنگ مو است که این تصور را به ذهنم خطور بیبی لایت مو کرد. وقتی جادوگر آن کلمه وحشتناکی را به زبان می‌آورد که آنها را به شکل واقعی‌شان تغییر می‌دهد، می‌تواند آنها را نیز تشنه وحشتناکی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

بهترین برند رنگ مو در ایران : و ما یک فنجان را همین‌جا کنار چشمه می‌گذاریم، بنابراین مفید خواهد پروتئین تراپی مو بود. سپس آنها آب را می نوشند و تمام جادوهایی را که می دانستند فراموش می کنند – و هر چیز دیگری را نیز. جادوگر که با تایید به دوروتی نگاه بیبی لایت مو کرد، گفت: «این ایده بدی نیست. اوزما گفت : “این ایده بسیار خوبی رنگ مو است .” برای یک فنجان بدو، دوروتی.

بنابراین دوروتی دوید تا یک فنجان بیاورد و در حالی که او رفته پروتئین تراپی مو بود جادوگر گفت: من نمی‌دانم که شکل واقعی این جادوگران مردان لایت و هایلایت مو هستند یا حیوانات. اگر آنها حیوانات لایت و هایلایت مو هستند، از یک فنجان نمی نوشند، بلکه ممکن رنگ مو است یکباره به ما حمله کنند و بعد از آن بنوشند. بنابراین شاید برای ما امن‌تر باکراتینه مو شد که شیر بزدل و ببر گرسنه را در اینجا داشته باشیم.

  انواع رنگ و مش موی کوتاه

تا در صورت لزوم از ما محافظت کنند.» 259 اوزما یک سوت نقره ای بیرون آورد که به یک زنجیر باریک طلایی وصل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و دو صدای تند روی سوت دمید. صدا، اگرچه خشن نپروتئین تراپی مو بود، اما بسیار نافذ پروتئین تراپی مو بود و به محض اینکه به گوش شیر ترسو و ببر گرسنه رسید، دو جانور بزرگ به سرعت به سمت آنها آمدند. اوزما به آنها توضیح بالیاژ مو داد که جادوگر قرار رنگ مو است.

چه کاری انجام دهد و به آنها گفت که ساکت بمانند مگر اینکه خطری تهدید نانو کراتین مو شود. بنابراین دو نگهبان قدرتمند حاکم اوز در کنار چشمه خم کراتینه مو شدند و منتظر ماندند. دوروتی برگشت و فنجان را روی لبه فواره گذاشت. سپس جادوگر مهره هیکوری را کنار چشمه گذاشت و با صدایی موقر گفت: «می‌خواهم حالت طبیعی خود را از سر بگیری و تشنه‌ای بشوی – پیرزق‌خگل !» 260 در یک لحظه، به جای مهره هیکوری، شکل کیکی آرو، پسر هیوپ ظاهر کراتینه مو شد.

بهترین برند رنگ مو در ایران : او در ابتدا گیج به نظر می رسید، انگار می خورنگ مو است به خاطر بیاورد که چه اتفاقی برای او افتاده رنگ مو است و چرا در این مکان عجیب قرار گرفته رنگ مو است. اما رو به چشمه پروتئین تراپی مو بود و آب جوشان تشنه اش را به او یادآوری بیبی لایت مو کرد. بدون توجه به اوزما، جادوگر و دوروتی که پشت سر او پروتئین تراپی مو بودند، فنجان را برداشت و آن را از آب فراموشی پر بیبی لایت مو کرد و تا آخرین قطره آن را نوشید. او اکنون دیگر تشنه نپروتئین تراپی مو بود، اما بیشتر از همیشه گیج کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه