↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ مو ترکیبی

بهترین رنگ مو ترکیبی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ مو ترکیبی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ مو ترکیبی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ مو ترکیبی : اما چرا باید بخواهم این کار را انجام دهم؟ زندگی آنقدر برای من جالب رنگ مو است که برای درک هیجان آن نیازی به تحریک مراکز مغزم ندارم. و زمانی که خسته می شوم، می توانم با گوش بالیاژ مو دادن به موسیقی، یا با خواندن یک رمان ارزشمند، به خودم رنگ مو استراحت بدهم – چیزهایی که یافته ام، اثر نیکوتین را بر جای نمی گذارند.

رنگ مو : ممکن رنگ مو است چندین بار آن ترفند را با قلب خود امتحان کنید، اما دیر یا زود آن را یک بار به دفعات امتحان خواهید بیبی لایت مو کرد – قلب شما کمی سریعتر از آنچه می خورنگ مو استید می ایستد! داروها سم لایت و هایلایت مو هستند و عمل آنها به مسمومیت بخشی از بدن و فلج موقت آن بستگی رنگ مو دارد. و این را در نظر داشته باشید، آنها به هیچ وجه سمی نیستند زیرا آنها محصولات “طبیعی” لایت و هایلایت مو هستند.

بهترین رنگ مو ترکیبی

بهترین رنگ مو ترکیبی : اگر وقتی سردرد دارید به داروخانه می روید و به داروساز اجازه می دهید یکی از آن نوشابه های گازدار سفید را برای شما مخلوط الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، کاری که انجام می دهید این نیست که از شر سموم موجود در جریان خون خود خلاص شوید، بلکه صرفاً برای کاهش آن رنگ مو است. عمل قلب شما، به طوری که از فشار سریع خون به رگ های خونی و اعصاب در حال درد جلوگیری نانو کراتین مو شود.

شما می توانید خود را با سیانید پتاسیم که از قیف یک شیمیدان بیرون می آید بکشید. اما شما می توانید با لودانوم که از یک گیاه بیرون می آید یا با محتویات کیسه زهر یک مار خود را مرده بکشید. به هر حال اگر از الکل رنگ مو استفاده کنید که از آب میوه های زیبا تهیه می نانو کراتین مو شود و شاعران مشهوری در مورد آن ترانه سرودند، قطعاً خودتان را مسموم می کنید.

  جدیدترین رنگ موی فانتزی بدون دکلره

یا می توانید با کافئینی که در یک دانه قهوه ای دوست داشتنی که از برزیل می آید، خود را مسموم کنید، تا سوراخ های بینی معطر و به مزه آن لذیذ. می توانید شراب و چای و قهوه بنوشیدبرای صد سال، و عکس خود را در روزنامه ها منتشر کنید تا دلیلی بر این باکراتینه مو شد که این عادات به سلامتی کمک می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما در مورد تعبالیاژ مو داد زیادی از افرادی که این عادات را انجام بالیاژ مو داده اند.

و عمر طولانی نداشته اند، و در مورد اینکه اگر این عادات را انجام نمی بالیاژ مو دادند، چه مدت ممکن پروتئین تراپی مو بود زندگی کنند، چیزی گفته نمی نانو کراتین مو شود. من در جنوب بزرگ کراتینه مو شدم و “بزرگترهای” من متعلق به نسلی پروتئین تراپی مو بودند که در زمان جنگ بزرگ کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. به همین دلیل بسیاری از مردان هم مشروب می‌نوشیدند و هم سیگار می‌کشیدند.

من در کودکی در میان آنها زندگی می‌بیبی لایت مو کردم و آنها را تماشا می‌بیبی لایت مو کردم و با نصیحت مادری دانا، وحشتی از هر نوع محرکی را به وجود آوردم. شاعران الکلی نتوانستند مرا گول بزنند. من در بخش های الکلی بیمارستان ها پروتئین تراپی مو بودم. مردانی را یکی پس از دیگری دیده پروتئین تراپی مو بودم، مردانی زیبا، مهربان و بخشنده، که به گودالی از عذاب و شرم کشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند.

من فکر می کنم الکل بزرگترین دامی رنگ مو است که طبیعت تا به حال برای پای نسل بشر گذاشته رنگ مو است. بیش از هر شر دیگری در جهان مسئول انحطاط و بدبختی رنگ مو است. و من این را می گویم، زیرا خوب می دانم که دوستان سوسیالیست من فریاد خواهند زد: “در مورد سرمایه داری؟” پاسخ من این رنگ مو است که اگر مشروبات الکلی نپروتئین تراپی مو بود.

  مدل رنگ مو صورتی کثیف

بهترین رنگ مو ترکیبی : شک دارم که آیا هرگز سرمایه داری در جهان وجود داشت یا خیر. اگر کارگران بطور سیستماتیک مسموم نمی کراتینه مو شدند و تمام پس انداز آنها توسط کارخانه جین-آسیاب از آنها گرفته نمی کراتینه مو شد، آنها هرگز تسلیم نظام سرمایه داری نمی کراتینه مو شدند، آنها در زمانی که اولین کارخانه ها را می ساختند، مشترک المنافع تعاونی را می ساختند.

من به رنگ مو استدلال های دوستان رادیکال خود در مورد “آزادی شخصی” گوش می دهم، اما توجه می کنم که در روسیه، زمانی که بحث ایجاد یک انقلاب عملی و زنده نگه داشتن آن مطرح پروتئین تراپی مو بود، اولین کاری که رهبران انجام بالیاژ مو دادند این پروتئین تراپی مو بود که محتوای آن را بیرون بکشند. سرداب های شراب کاخ ها، و آنها را در ناودان ها خرد کنید.

البته تاثیرات چای و قهوه بسیار ملایم تر از الکل رنگ مو است. شما می توانید مدت طولانی تری با آنها بازی کنید و مجازات کراتینه مو شدیدتر خواهد پروتئین تراپی مو بود. اما اگر به طور معمول از آنها رنگ مو استفاده کنید، جریمه ای را خواهید پرداخت که همه داروها از سیستم دریافت می کنند. مغز و مراکز عصبی شما کمتر حساس خواهند پروتئین تراپی مو بود، به جز تحت تأثیر مواد مخدر، توانایی کار کمتری خواهند داشت.

قدرت واکنش آنها کاهش می یابد و سریعتر فرسوده می شوند. من برده‌های «فنجان قهوه صبح» را تماشا بیبی لایت مو کرده‌ام و می‌دانم که چه رنجی می‌کشندآنها آن را دریافت نمی کنند. به همین ترتیب، من چای خورها را تماشا بیبی لایت مو کرده ام. زندگی در انگلستان، و دیدن همه مردان توانمند که مجبورند ساعت چهار بعد از ظهر کار خود را ترک کنند و به دنبال محرک منظم برای اعصاب خسته خود باشند، خنده دار رنگ مو است.

  رنگ مو قهوه ای نسکافه ای شماره 5

اگر قرار رنگ مو است با کسی ملاقات کنید، همیشه برای “چای” مراسم تنظیم می نانو کراتین مو شود و اگر از نوشیدن چای امتناع کنید، مهماندار شما ناراحت می نانو کراتین مو شود و نمی تواند در مورد چیزی صحبت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند جز تصور عجیب و باورنبیبی لایت مو کردنی که می توان بدون آن زندگی بیبی لایت مو کرد. چای. بعد از مدتی راه حل این مشکل را کشف بیبی لایت مو کردم. من می گویم اگر لطف کنید، کمی آب گرم را ترجیح بالیاژ مو دادم.

و مهماندارم برایم یک فنجان آب گرم می ریزد، و من می نشینم و جرعه جرعه آن را می خورم، و همه کاملا راضی می شوند: من با ظاهر مطابقت داشتم. ظاهر عادی، چیزی رنگ مو است که کنوانسیون های بریتانیا ایجاب می کنند. من هرگز یک فنجان قهوه ننوشیده ام، بنابراین نمی دانم تاثیر آن بر من چه خواهد پروتئین تراپی مو بود.

بهترین رنگ مو ترکیبی : اما حدود پانزده سال پیش ساعت هشت شب یک لیوان چای سرد بسیار ضعیف خوردم و تا ساعت چهار یا پنج صبح روز بعد نخوابیدم. بنابراین من می دانم که واقعاً یک دارو در چای وجود رنگ مو دارد. من همچنین می دانم که ممکن رنگ مو است سیستمم را به آن عادت دهم، همانطور که ممکن رنگ مو است یاد بگیرم ریه هایم را با نیکوتین مسموم کنم بدون اینکه بلافاصله و ناگهان بیمار شوم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه