↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ برای موی کوتاه

بهترین رنگ برای موی کوتاه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ برای موی کوتاه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ برای موی کوتاه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ برای موی کوتاه : او به عشقی معتقد رنگ مو است که شرایط حاکم بر بازار را به دقت بررسی می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، در مورد قیمت معقول تصمیم می‌گیرد، قراربالیاژ مو داد را به صورت مکتوب منعقد می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و به معامله عمل می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – «تا زمانی که مرگ ما را از هم جدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند». اگر شاهد زن باکراتینه مو شد.

رنگ مو : علاوه بر این، اعتبار این خانه باید حفظ نانو کراتین مو شود، زیرا موقعیت اجتماعی و رفاه آینده مرد به آن بستگی رنگ مو دارد. بچه‌ها باید لباس‌های پُر و نشرنگ مو استه‌ای بپوشند که آنها را بدبخت می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و مزاج و جیب مادران را فرسوده می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. باید سرگرمی های پرهزینه انجام نانو کراتین مو شود و دو بار در روز یک وعده غذایی برای پدر خانواده تهیه نانو کراتین مو شود.

بهترین رنگ برای موی کوتاه

بهترین رنگ برای موی کوتاه : همه همسران خوب فرمول برنگ مو استانی حفظ محبت های مردانه را آموخته اند: “به بی رحم غذا بدهید!” با زندگی در دنیای پرستیژ مالی، هر ذره ای از انرژی اضافی زن باید به نوعی خودنمایی، خرید یا ساختن چیزهایی که بیهوده و بی معنی لایت و هایلایت مو هستند، برود. در چنین دنیای کوری که از چنین مبارزه ای مات و مبهوت کراتینه مو شده اند.

زنان تحریک پذیر می شوند، جنسیت خود را از دست می دهندجذابیت، آنها عشق را فراموش می کنند. بنابراین شوهر امید به غیرممکن‌ها را رها می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، این ایده رایج که عشق و ازدواج ناسازگار لایت و هایلایت مو هستند را می‌پذیرد و این فرمول را اتخاذ می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که آنچه همسرش نمی‌داند به او آسیب نمی‌زند. و گام به گام، همانطور که تکامل اقتصادی پیشرفت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ مرواریدی نسکافه ای

هر چه ثروت دارایی رنگ مو استوارتر می نانو کراتین مو شود و سهم بیشتری از کل محصول جامعه را برای خود ادعا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – بنابراین گام به گام می بینید که ایده آل های مالی رنگ مو استوارتر می شوند، ازدواج را پیدا می کنید. تبدیل کراتینه مو شدن هر چه بیشتر به موضوع دارایی و کمتر و کمتر موضوع عشق. در کشورهای اروپایی ممکن رنگ مو است هنوز برخی از ازدواج های عاشقانه در میان فقرا وجود داشته باکراتینه مو شد.

اما در طبقات بالا دیگر تظاهر به چنین چیزی وجود نرنگ مو دارد و اگر شما از آن صحبت کنید، شما را پوچ می دانند. در کشورهای تجاری گرایی تازه و ساده لوحانه، مانند آمریکا، زنان مردان را به دلیل اعتبار پولی خود انتخاب می کنند. اما در آلمان، این روند یک گام فراتر رفته رنگ مو است – مردان چنان در موقعیت‌های طبقاتی خود مستحکم کراتینه مو شده‌اند که اصرار تمام دکلره مو دارند با ثروت خریداری شوند.

همین امر زمانی صادق رنگ مو است که خارجی‌های با عنوان از «سرزمین دلار» ما دیدن کنند. آنها در مقابل یک زن مبتذل آمریکایی فقط در صورتی خم می شوند که والدینش به طور مستقیم بر سر شوهر تسویه حساب کنند و سپس او را به خانه برگردانند و فرار خود را از کسالت در معشوقه های بسیار پرورش یافته سرزمین خود بیابند.

در همه جای قاره و همچنین در بریتانیای کبیر این امر پذیرفته کراتینه مو شده رنگ مو است که ازدواج یک امر تجاری رنگ مو است و فقط اتفاقا و بسیار جزئی از محبت رنگ مو است. ابتکار عمل معمولاً نه جوانان، بلکه توسط سرپرستان خانواده انجام می نانو کراتین مو شود. پروتکل های اولیه رد و بدل می نانو کراتین مو شود و سپس وکلای خانواده می نشینند و درباره این موضوع چانه زنی می کنند.

اگر آنها برای یک محموله ژامبون معامله می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، قیمت ژامبون در بازار در حال حاضر و همچنین شهرت آن مارک خاص ژامبون بر آنها حاکم پروتئین تراپی مو بود. و به همین ترتیب، در مورد ازدواج نیز بر اعتبار نام خانوادگی و قیمت بازار شوهر حاکم رنگ مو است. مرد همیشه تسویه نقدی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و در کشورهای کاتولیک مالک تمام دارایی های همسرش می نانو کراتین مو شود.

  انواع رنگ موی روشن شیک

به این ترتیب او را به طور کامل به وضعیت یک خانه تقلیل می دهد. اگر هر زوج جوانی جرأت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند این قوانین طبقه خود را زیر پا بگذارد، تمام طبقه متحد می شوند تا آنها را زیر پا بگذارند. یکی از بزرگترین رمان نویسان انگلیسی، جورج مردیت، بزرگترین رمان خود را به نام “مصائب” نوشت.از ریچارد فیورل» تا نشان دهد که چگونه، تحت مساعدترین شرایط، اتحاد یک جوان طبقه حاکم با دختر یک کشاورز نمی تواند.

بهترین رنگ برای موی کوتاه : نتیجه ای جز غرق کراتینه مو شدن کشتی داشته باکراتینه مو شد. کشوری که ازدواج ملکی در آن محکم‌تر رنگ مو است، احتمالاً فرانسه رنگ مو است. و در فرانسه حقوق طبیعت در نوعی اتحاد تکمیلی به رسمیت شناخته کراتینه مو شده رنگ مو است که به عنوان “مثلث داخلی” یا در زبان فرانسوی ” la vie trois ” شناخته می نانو کراتین مو شود. دختر جوان طبقات حاکم فرانسه در هر لحظه از زندگی خود مانند یک زندانی در زندان محافظت می نانو کراتین مو شود.

او در ازدواج فروخته می‌نانو کراتین مو شود و انتظار می‌رود که از شوهرش یک وارث، احتمالاً دو یا سه فرزند، به دنیا بیاورد. پس از آن، نه بر اساس قانون یا کلیسا، بلکه از نظر عقل سلیم عمومی جامعه، او را آزاد می داند تا به دنبال ارضای نیازهای عشقی خود باکراتینه مو شد. شوهرش معشوقه رنگ مو دارد و او معشوقی رنگ مو دارد و به آن معشوق وفادار رنگ مو است و در برخورد با او با رمزی مفصل و ظریف راهنمایی می نانو کراتین مو شود.

عملاً تمام درنگ مو استان‌ها و درام‌های فرانسوی به این «زندگی سه نفره» و عوارض و تراژدی‌های ناشی از آن می‌پردازند. من یک رمان را نام می برم، صرفاً به این دلیل که اتفاقاً آخرین رمانی رنگ مو است که خودم خوانده ام، «نیلوفر سرخ» اثر آناتول فرانس. البته هر انسانی در دل خود می داند که این یک ترتیب هیولایی رنگ مو است و دوره هایی از شورش وجود رنگ مو دارد.

  پلاتینه خاکستری

که احساس واقعی در دل مردها موج می زند و ما درنگ مو استان هایی از عشق واقعی، عشق جوان و بی خود داریم، مثلاً مانند «هرمان و دوروتئا» گوته، یا «پل و ویرجینیا» سنت پیر، یا «لابه کنستانتین» هالوی. همه این درنگ مو استان‌ها را می‌خوانند و بر آن‌ها می‌گریند، اما همه می‌دانند که آنها مانند شبان‌های رمانتیک و شبان‌های رژیم برنگ مو استانی لایت و هایلایت مو هستند.

آنها هرگز در واقعیت وجود نداشتند، و قرار نیست جدی گرفته شوند. اگر کسی بخواهد آنها را به عمل آورد یا به طور جدی به جوانان موعظه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، می دانیم که با یک برهم زننده پایه های نظم اجتماعی، یک شرور خطرناک و آتش زا روبرو بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم و به او نامی می دهیم که می فرستد. لرزه بر ستون فقرات هر دوست نظم و قانون – ما او را “عاشق آزاد” می نامیم.

من در مقابل چشمانم بدبخت را می بینم که روی جایگاه شاهد خمیده رنگ مو است، و بالیاژ مو دادستان با فضیلت، که شاید شب قبل را در فاحشه خانه گذرانده رنگ مو است، انگشت اتهام خشم را به صورت او نشان می دهد و رعد می گوید: “آیا به عشق آزاد اعتقاد داری؟ ؟” بدبخت اگر عاقل باکراتینه مو شد دریغ نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندیا گفتگو؛ او نخواهد پرسید که منظور بالیاژ مو دادستان منطقه از عشق یا آزادی چیست.

بهترین رنگ برای موی کوتاه : در حقیقت در اینجا یک مورد رنگ مو است که “کسی که تردید الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، گم کراتینه مو شده رنگ مو است!” بگذار بیچاره فوراً پاسخ دهد، نه، او به عشق رایگان اعتقاد نرنگ مو دارد، او به عشقی معتقد رنگ مو است که هر چه می گذرد پول نقد می دهد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه