↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین مارک رنگ مو شکلاتی

بهترین مارک رنگ مو شکلاتی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین مارک رنگ مو شکلاتی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین مارک رنگ مو شکلاتی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین مارک رنگ مو شکلاتی : هرگز حق مطلق نداریم، هرگز تکلیف مطلق نداریم. ما هرگز نمی‌توانیم چشمانمان را ببندیم، و کورکورانه در یک مسیر عملی پیش برویم، به رنگ مو استثنای هر ملاحظه دیگری! برعکس، ما به عنوان یک مهندس بسیار آموزش دیده و ماهر بر کرسی تعیین سرنوشت می نشینیم.

رنگ مو : با فرض اینکه رنگ مو استدلال ما پذیرفته نانو کراتین مو شود، آن عمل اخلاقی رنگ مو است که می‌خواهد بهترین و عالی‌ترین شکل‌های زندگی را که می‌شناسیم پرورش دهد و به آنها در توسعه بالاترین قدرت‌هایشان کمک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. این غیراخلاقی رنگ مو است که می‌خواهد بهترین زندگی را که می‌شناسیم از بین ببرد، یا مانع از توسعه سریع آن نانو کراتین مو شود. اجازه دهید اکنون به اعمال این آزمون ها در اعمال انسان ادامه دهیم.

بهترین مارک رنگ مو شکلاتی

بهترین مارک رنگ مو شکلاتی : ابتدا به عنوان یک فرد و سپس به عنوان یک موجود اجتماعی. چه وظایفی در قبال خودم دارم و چه وظایفی نسبت به دنیا در مورد خودم دارم؟ متوجه خواهید کراتینه مو شد که این سؤالات تا حدودی با سؤالات اخلاقی قدیمی متفاوت رنگ مو است. عیسی به ما گفت، اول، که باید خداوند، خدای خود را دوست داشته باشیم، و دوم، که باید همسایه خود را مانند خودمان دوست داشته باشیم.

برخی می گویند که تفکر مدرن خدا را از توجه دور بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. اما ترجیح می‌دهم بگویم که تفکر مدرن تصمیم گرفته رنگ مو است که مکانی که ما بی‌درنگ با خدا روبرو می‌شویم، آگاهی معجزه‌آسا در حال گسترش خودمان رنگ مو است. وظیفه ما در قبال خدا این رنگ مو است که از خودمان کاملترین محصول تجسم الهی را که می توانیم تبدیل کنیم.

  مدل رنگ مو یک طرفه

وظیفه ما در قبال همسایه این رنگ مو است که به او کمک کنیم تا همین کار را انجام دهد. البته، زمانی که این فرمول ها را به کار می بریم، متوجه می شویم که آنها به طور جدایی ناپذیری با هم همپوشانی تمام دکلره مو دارند و در هم می آمیزند. این دو وظیفه در واقع یک وظیفه لایت و هایلایت مو هستند که از دیدگاه های مختلف به آن نگاه می نانو کراتین مو شود.

ماتصمیم می گیریم که ما مدیون خودمان بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم که بهترین قدرت تفکر خود را توسعه دهیم، و درمی یابیم که با این کار خود را برای زندگی به عنوان شهروند و مجهزتر برای کمک به همنوعانمان بهتر می کنیم. ما به شهر خود می رویم تا با پاکسازی و پاکیزه بیبی لایت مو کردن شهر به دیگران خدمت کنیم و متوجه می شویم که به نجات خود از یک بیماری کمک بیبی لایت مو کرده ایم.

رایج‌ترین و یا در هر حال رایج‌ترین موعظه از همه فرمول‌ها «قاعده طلایی» رنگ مو است، «با دیگران همان‌گونه رفتار کن که دوست داری با تو بکنند». این فرمول تا آنجایی که پیش می‌رود خوب رنگ مو است، اما توجه داشته باشید که این سؤال بسیار مهم را نامشخص می‌گذارد، که ما باید بخواهیم دیگران با ما چه کنند. اگر من یک کودک آموزش ندیده لایت و هایلایت مو هستم.

کاری که می خواهم دیگران با من انجام دهند این رنگ مو است که به من مقدار زیادی آب نبات بدهند. بنابراین، تحت قانون طلایی، بالاترین وظیفه من توزیع آب نبات رایگان در جهان رنگ مو است. «قاعده طلایی» آشکارا با همه اشکال خود خواری، و با همه اشکال رکود سازگار رنگ مو است. ممکن رنگ مو است منجر به تمدنی ساکن تر از چین نانو کراتین مو شود. یا اجازه دهید.

  رنگ موی دودی تیره مشکی

بهترین مارک رنگ مو شکلاتی : فرمولی را که فیلسوف آلمانی کانت به دست آورد به عنوان محصول نهایی تفکر خود در نظر بگیریم: «به گونه‌ای عمل کنید که مایل باشید عمل شما به یک قانون کلی رفتار تبدیل نانو کراتین مو شود». اینجا هم همین مشکل وجود رنگ مو دارد. بسیاری از قوانین عمومی ممکن برای رفتار وجود رنگ مو دارد. برخی یکی را ترجیح می دهند، برخی دیگر.

و هیچ راهی برای فرار از این واقعیت وجود نرنگ مو دارد که قبل از اینکه مردان بتوانند به توافق برسند که چه کاری انجام دهند، باید تصمیم بگیرند که می خواهند از زندگی خود چه بسازند. به فرمول عیسی، “همسایه خود را مانند خودت دوست بدار”، پاسخ به اندازه کافی واضح رنگ مو است: “فرض کنید همسایه من به اندازه خودم شایسته محبت نیست؟” مطمئناً تصمیم گیری در مورد این سؤال برای من خطرناک رنگ مو است.

با این حال، ممکن رنگ مو است این یک واقعیت باکراتینه مو شد که من یک مخترع بزرگ لایت و هایلایت مو هستم و همسایه من یک منحرف جنسی رنگ مو است. البته حسی وجود رنگ مو دارد که ممکن رنگ مو است او را دوست داشته باشم. ممکن رنگ مو است امکانات عمیق‌تر ذات او را دوست داشته باشم، که وجد مذهبی می‌تواند آن‌ها را جذب الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و برانگیزد. اما با وجود همه نشئه ها و همه تلاش ها، ممکن رنگ مو است.

به حدی پیش رفته باکراتینه مو شد که لازم باکراتینه مو شد او را حبس کنند، یا اخته کنند، یا حتی بدون درد او را خفه کنند. این که بگویم باید مردی را مثل خودم دوست داشته باشم، دست کم مبهم رنگ مو است. ما می‌توانیم ببینیم که چگونه موعظه‌های بی‌رویه چنین فرمولی، دروازه‌های احساسات‌گرایی و تقلب را باز می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  انواع رنگ مو شامپویی

تفکر مدرن می گوید: شما باید بالاترین امکانات زندگی را دوست داشته باشید و برای پرورش آنها سخت کوشید. علاوه بر این، از آنجا که زندگی همیشه در حال رکراتینه مو شد رنگ مو است، و امکانات جدید برای همیشه در روح انسان طلوع می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، شما باید ذهنی باز و خلق و خوی جستجوگر داشته باشید و در هر زمان آماده باشید تا زندگی را از نو آغاز کنید.

این فرمول رنگ مو است. ساده نیست؛ و وقتی می‌خواهیم آن را اعمال کنیم، متوجه می‌شویم که دائماً پیچیده‌تر می‌نانو کراتین مو شود. هنگامی که سعی می کنیم تکلیف خود را در قبال خودمان تعیین کنیم، متوجه می شویم که تعبالیاژ مو دادی موجودات مختلف در خود داریم که هر کدام وظایف و نیازهای جداگانه و گاه متضادی تمام دکلره مو دارند. ما انسان فیزیکی و انسان اقتصادی و اینها برای حقوق خود فریاد می زنند و باید حداقل بخشی از حقوق خود را داشته باشند.

بهترین مارک رنگ مو شکلاتی : قبل از اینکه بتوانیم انسان روشنفکر، انسان اخلاقی یا هنرمند باشیم. بنابراین زندگی ما به یک سلسله سازش و تعدیل بین هزاران خورنگ مو استه و وظیفه متضاد تبدیل می نانو کراتین مو شود. بین موجودات متفاوتی که ممکن رنگ مو است باشیم. اما فقط تا حدی و در زمان‌های معینی می‌توانیم باشیم. وقتی می‌خواهیم زمینه‌های فعالیت‌های انسانی را یکی پس از دیگری بررسی کنیم، خواهیم دید که ما هرگز یقین مطلق نداریم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه