↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین مدل رنگ مو عروس

بهترین مدل رنگ مو عروس | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین مدل رنگ مو عروس را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین مدل رنگ مو عروس را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین مدل رنگ مو عروس : چند نفر به من نوشتند که در آخرین مراحل بیماری ناامید پروتئین تراپی مو بودند. البته آنها همیشه با پزشکان مشورت می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و پزشکان به آنها گفته پروتئین تراپی مو بودند که مقاله من “بیهوده محض” رنگ مو است.

رنگ مو : جهت او و چیزی برای اضافه بیبی لایت مو کردن به دستورات او نیست. با این حال، می‌توانم بگویم که من هرگز نتوانستم رژیم شیر را برای مدت طولانی دنبال کنم، مگر یک بار، و آن هم بعد از دوازده روزه اولم. بعد از دومين روزه ام به نظرم خطور كرد و فكر مي كنم دليلش اين پروتئین تراپی مو بود كه يك هفته بعد از افطار روزه را شروع نكردم و در اين ميان با آب پرتقال و انجير كنار آمدم.

بهترین مدل رنگ مو عروس

بهترین مدل رنگ مو عروس : همچنین بارها سعی بیبی لایت مو کردم بعد از سه یا چهار روز ناشتا رژیم شیر بگیرم و همیشه شیر با من مخالف پروتئین تراپی مو بوده و باعث مسمومیت من کراتینه مو شده رنگ مو است. منظور من این رنگ مو است که، در مورد خودم، به هر حال، شیر زیادی فقط زمانی جذب می نانو کراتین مو شود که بافت ها بسیار کاهش یافته باشند. و من افراد دیگری را می شناسم که تجربه مشابهی داشته اند.

زمانی که در آلاباما پروتئین تراپی مو بودم، دوازده روز روزه گرفتم و در پایان یک خرمالوی ژاپنی بزرگ و خوشمزه، که در طول دوازده روز از قفسه انبار به من نگاه می بیبی لایت مو کرد، وسوسه کراتینه مو شدم. من آن خرمالو را خوردم – و اشاره می کنم که کاملاً رسیده پروتئین تراپی مو بود. با وجود این واقعیت، من را با ترسناک ترین گرفتگی دوبرابر بیبی لایت مو کرد – و در نتیجه من خرمالو را برای روزه داران توصیه نمی کنم.

  جدیدترین رنگ مو هایلایت روشن

من دوستی را می شناسم که تجربه مشابهی از آب یک پرتقال داشت. اما او مردی پروتئین تراپی مو بود که میوه اسید همیشه با او مخالف پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. من مرد دیگری را می شناسم که او را شکست[صفحه 44]در رنگ مو استیک هامبورگ روزه سامبره مو بگیرید. و این نیز توصیه نمی نانو کراتین مو شود. تجربه من این پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است که بلافاصله پس از روزه داری معده بسیار ضعیف رنگ مو است و به راحتی می تواند ناراحت نانو کراتین مو شود.

همچنین عضلات پریستالتیک عملاً بدون قدرت لایت و هایلایت مو هستند. بنابراین، مهم رنگ مو است که غذاهایی را انتخاب کنید که به راحتی هضم می شوند، و همچنین مصرف روزانه تنقیه را تا زمانی که عضلات به اندازه کافی ساخته شوند تا یک حرکت طبیعی ممکن نانو کراتین مو شود، ادامه دهید. کاری که باید انجام دهید این رنگ مو است که آب پرتقال یا آب انگور را به مقدار کم به مدت دو یا سه روز مصرف کنید.

سپس به تدریج رژیم شیر را شروع کنید و هر بار نصف لیوان شیر گرم را شروع کنید. اگر شیر با شما موافق نیست، می توانید با احتیاط شروع به اضافه بیبی لایت مو کردن سیب زمینی پخته و برنج و غلات و آبگوشت کنید. اما تنقیه را فراموش نکنید مردم از من می پرسند در چه بیماری هایی روزه گرفتن را توصیه می کنم.

بهترین مدل رنگ مو عروس : من آن را برای همه بیماری هایی که تا به حال در مورد آنها شنیده ام توصیه می کنم، به رنگ مو استثنای یکی که در مورد نتایج بد شنیده ام – سل. دکتر هازارد در کتاب خود یک مورد از درمان این بیماری را گزارش می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما آقای مک‌فادن به من می‌گوید که چندین مورد از افرادی را می‌شناسد که وزن خود را از دست بالیاژ مو داده‌اند و دوباره به دست نیامده‌اند.

  رنگ مو مشکی طبیعی زنانه

یک درمان در ضمیمه این جلد نقل کراتینه مو شده رنگ مو است. بیماری هایی که روزه داری بیشترین ابتلا را رنگ مو دارد[صفحه 45]بدیهی رنگ مو است که همه موارد مربوط به معده و روده توصیه می نانو کراتین مو شود که هر کسی می تواند ببیند که مستقیماً ناشی از وجود مواد غذایی در حال تخمیر و پوسیدگی در سیستم رنگ مو است. بعد از آن همه شکایاتی که در اثر سموم حاصل از این غذاها در خون و اندام های دفع کننده ایجاد می نانو کراتین مو شود.

می آیند: سردرد و روماتیسم، ناراحتی های کبدی و کلیوی و البته همه بیماری های پوستی. در نهایت تب ها و بیماری های عفونی لایت و هایلایت مو هستند که در اثر هجوم باکتری های خارجی به ارگانیسم ایجاد می شوند که به دلیل وضعیت ضعیف و ناخالص جریان خون، امکان اقامت را فراهم می کنند. «سرماخوردگی» و تب از این قبیل رنگ مو است.

در این موارد اخیر، طبیعت سعی می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند ما را نجات دهد، زیرا بلافاصله در شخص بیمار بی‌میلی به خوردن هر نوع غذایی احساس می‌نانو کراتین مو شود. و نمی توان گفت که چند نفر در چند روز یا چند ساعت عجله از زندگی خارج کراتینه مو شده اند، زیرا اقوام نادان، پرستاران و پزشکان بر بالین آنها جمع کراتینه مو شده اند و از آنها التماس می کنند که غذا بخورند.

من می توانم به زمانی در تجربه خودم نگاه کنم که همسرم با تب الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند در بیمارستان بستری پروتئین تراپی مو بود. آنها روزی سه وعده غذای مربعی برای او می آوردند که شامل بره، تخم مرغ آب پز روی نان تست، سبزیجات پخته، کنسرو و دسر پروتئین تراپی مو بود. و پزشک کنار بالین او می ایستاد و با لحنی مقبره می گفت: “اگر غذا نخوری، می میری!” [صفحه 46] دوستم، آقای آرتور بریزبن، وقتی خواند که من روزه لایت و هایلایت مو هستم، نامه ای به کراتینه مو شدت ناپسند برای من نوشت.

  جدیدترین رنگ موی گیاهی

من یک مکاتبه طولانی با او داشتم که در پایان او اذعان بیبی لایت مو کرد که “ممکن رنگ مو است چیزی در آن وجود داشته باکراتینه مو شد.” او می‌نویسد: «حتی سگ‌ها هم وقتی مریض لایت و هایلایت مو هستند روزه می‌گیرند». و من پاسخ بالیاژ مو دادم: “من مشتاقانه منتظر زمانی لایت و هایلایت مو هستم که انسانها به اندازه سگ عاقل باشند.” روز گذشته درنگ مو استان سرگرم‌کننده‌ای از مردی خواندم.

که برای درمان بیماری‌های حیوانات خانگی نازپرورده خانم‌های جامعه ثروتمند ما به شهرت رسید. سگ‌های بیش از حد تغذیه کراتینه مو شده‌شان را برایش می‌آوردند و او آنها را در یک کوره آجرپزی قدیمی با یک وان آب می‌بندد و آنها را در آنجا می‌گذارد تا زوزه بکشند تا خشن شوند. علاوه بر آب، در هر سلول یک تکه نان بیات، یک تکه پوست بیکن و یک چکمه کهنه می گذاشت.

بهترین مدل رنگ مو عروس : در پایان چند روز برمی‌گشت و اگر نان خورده می‌کراتینه مو شد، به صاحب علاقه‌مند می‌نویسد که بهپروتئین تراپی مو بودی سگ مطمئن رنگ مو است. او چند روز دیگر برمی‌گشت و اگر پوست بیکن خورده می‌کراتینه مو شد، می‌نوشت که حال سگ تقریباً خوب رنگ مو است. و در پایان یک هفته دیگر، او به عقب برمی گشت و اگر چکمه قدیمی خورده می کراتینه مو شد، به صاحبش می نوشت که سگ اکنون کاملاً سالم کراتینه مو شده رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه