↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ مو مشکی

بهترین رنگ مو مشکی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ مو مشکی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ مو مشکی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ مو مشکی : اولی به آرامی تکان می خورد و با حیرت از گوشه چشمانش نگاه می بیبی لایت مو کرد. در حالی که “آشام” با انقباضات آلایت و هایلایت مو هسته و بی حال حرکت می بیبی لایت مو کرد و چشمان پلک سنگین و شوم پلک می زد.

رنگ مو : مطمئناً نمی‌توانید انکار کنید که هر روز و شب در قلب و ذهن میلیون‌ها پسر و دختر ما می‌گذرد. در میان دختران رای سامبره مو بگیرید، چه چیزی را لذت بخش ترین سرنوشت در زندگی می دانند. مطمئناً از هر ده نفر، 9 نفر پاسخ می‌دهند، تا ستاره سینما شوند و در مقابل دنیایی از تحسین‌کنندگان ژست بگیرند و سالانه یک میلیون دلار دستمزد بگیرند.

بهترین رنگ مو مشکی

بهترین رنگ مو مشکی : تست کنید و ببینید؛ و این واقعیت را با چیزی که قبلاً بیان بیبی لایت مو کردم، قرار دهید، که برای به دست آوردن یک شغل مهم در “فیلم ها”، یک دختر باید به طور منظم و به طور طبیعی از فضیلت خود جدا نانو کراتین مو شود. بدون شک به شما می گویند که این یک جمله تهمت آمیز رنگ مو است، پس اجازه دهید من یک مدرک کوچک به شما ارائه دهم. من اتفاقاً در یک سال گذشته در دفتر خصوصی یک تهیه کننده مشهور عکس متحرک پروتئین تراپی مو بودم.

مردی که متاهل رنگ مو است و مراقب رنگ مو است به شما بگوید که همسرش را دوست رنگ مو دارد. او در حال تولید نمایشنامه ای پروتئین تراپی مو بود که قهرمان آن قرار پروتئین تراپی مو بود دختر پیوریتن نیوانگلند باکراتینه مو شد. برای بازی در این قسمت او با یک دختر پاکدامن نامزد بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و در نتیجه در میان یک دردسر عجیب و غریب قرار گرفت که برای من ریخت. “مرد پیشرو” او از همکاری با این دختر امتناع بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و اصرار داشت که هیچ دختری نمی تواند.

  رنگ مو مغز پسته ای

بخشی از عشق را بازی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند مگر اینکه تجربه پرشور داشته باکراتینه مو شد. قبلاً چنین چیزی در تصاویر متحرک شنیده نکراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. به همین ترتیب، کارگردان پذیرفت که هیچ دختری که پاکدامن باکراتینه مو شد نمی تواند برای اکران نقش آفرینی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و تهیه کننده در این باره از من مشورت خورنگ مو است. آقای ویلیام آلن وایت، از کانزاس، در دفتر حضور داشت و به من اجازه بالیاژ مو داد که بگویم او این حکایت را ثابت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

هر دو به تهیه کننده توصیه بیبی لایت مو کردیم که در کنار دختر بایستد و او این کار را بیبی لایت مو کرد. و تصویر بیرون رفت و ثابت کراتینه مو شد که در اصطلاح تجاری “یخ زدگی” نامیده می نانو کراتین مو شود. به این معنا که فرزندان شما به آن اهمیت نمی‌بالیاژ مو دادند و این تلاش برای سرپیچی از قراربالیاژ مو دادهای دنیای تصویر متحرک برای سازنده چیزی حدود صد هزار دلار هزینه داشت. من یک درنگ مو استان دیگر برای شما تعریف می کنم.

من دوستی دارم، مردی برجسته در لس آنجلس، که بانوی جوانی که می‌خورنگ مو است در «فیلم‌ها» بازی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، به او مراجعه بیبی لایت مو کرد. دوستم معرفی بیبی لایت مو کرداین بانوی جوان به یک بازیگر بسیار برجسته سینما، که به نوبه خود او را به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان آمریکا معرفی بیبی لایت مو کرد، یکی از مردانی که “تصاویر ویژه میلیون دلاری” او مرتبا مورد سوء رنگ مو استفاده قرار می گیرد.

  رنگ موی مشکی با لایت دودی

تهیه کننده هیکل بانوی جوان را بررسی بیبی لایت مو کرد و به او گفت که “این کار را انجام خواهد بالیاژ مو داد”. او اضافه بیبی لایت مو کرد، کاملا معمولی، و به طور طبیعی، انتظار می رود که او “بهای آن را بپردازد.” خانم جوان از این پیشنهاد مستثنی کراتینه مو شد و این فرصت را از دست بالیاژ مو داد. او این موضوع را به دوستم گفت و او که مردی در دنیا پروتئین تراپی مو بود و عادت داشت با مشکلات همنوعان خود سر و کار داشته باکراتینه مو شد.

یادداشتی برای بازیگر نوشت و توضیح بالیاژ مو داد که از آنجایی که این خانم جوان از نظر اجتماعی به او معرفی کراتینه مو شده رنگ مو است و توسط او که از نظر اجتماعی به مدیر معرفی کراتینه مو شد، نباید انتظار داشت که او “بهای آن” را بپردازد. به این بازیگر پاسخ بالیاژ مو داد که دوستم درست گفته رنگ مو است و او در این باره با مدیر ملاقات خواهد بیبی لایت مو کرد.

بهترین رنگ مو مشکی : مدیر امتیاز را پذیرفت و بانوی جوان شانس خود را در “فیلم ها” به دست آورد و بدون “پرداخت هزینه” موفق کراتینه مو شد. این درنگ مو استان همه آنچه را که باید بدانید درباره تفاوت اخلاق جنسی که جامعه در مورد “بانو” و دختر مردم عادی اعمال می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، به شما می گوید. مطمئناً می دانید که مضمون همه تصاویر متحرک چیست.

دختر با فضیلت مردم، که در برابر همه وسوسه ها مقاومت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و در نهایت توسط بازوی قوی و محکم یک عروسک مرد از دست اغواگر احتمالی خود نجات می یابد. آیا می‌توان تصویر کامل‌تری از ریاکاری سرمایه‌داری خورنگ مو است تا اینکه دختری که این نقش را بازی می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند باید با فضیلت خود بهای امتیاز بازی در آن را بپردازد!

  رنگ مو دخترانه جدید برای عروسی

و اگر چیزی در مورد دختران جوان می دانید، می توانید بازی او را روی صفحه تماشا کنید و از هر حرکت او متوجه شوید که آنچه به شما می گویم درست رنگ مو است. همسرم دختران جوانی را می شناسد و من او را روز پیش بردم تا یک عکس متحرک ببینم. او گفت: “من مشکلی را حل بیبی لایت مو کرده ام. وقتی با ماشین های خیابانی به خانه می آیم.

اتفاق می افتد که با دختران جوان دبیرستانی زیادی سوار می شوم. آنها را تماشا می بیبی لایت مو کردم و نمی توانستم تصور کنم که چه خبر رنگ مو است. همه صراحت و صراحت دخترانه از بین رفته رنگ مو است، آنها به عجیب ترین حالت – و به هیچ کس نگاه می کنند – ظاهراً فقط تمرین می کنند. حالت های چهره اشتیاق به کار می برند؛ وقتی شروع به راه رفتن می کنند.

این کار را نمی کنند. راه بروید، اما بپیچید و تکان بخورید. فکر می‌بیبی لایت مو کردم باید یک بیماری عصبی چشم و لب در مدرسه وجود داشته باکراتینه مو شد. اما اکنون، وقتی به عکس متحرک می‌روم، معنی آن را می‌فهمم. آنها در حال تقلید از “ستاره‌های” روی مدرسه لایت و هایلایت مو هستند. صفحه نمایش!” می‌دانید که در این عکس‌ها، دختران جوانی وجود تمام دکلره مو دارند.

بهترین رنگ مو مشکی : که با به دام انداختن یک عاشق ثروتمند، پایان خوشی را برای درنگ مو استان رقم می‌زنند. و سپس «آشام‌ها» لایت و هایلایت مو هستند که مشغول اغوا بیبی لایت مو کردن مردان جوان یا شکستن خانه‌های شاد لایت و هایلایت مو هستند. در ملودرام به سبک قدیمی، می‌توان «مذهب» را از «آشام‌ها» تشخیص بالیاژ مو داد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه