نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی کرم کاهی بدون دکلره

رنگ موی کرم کاهی بدون دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی کرم کاهی بدون دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی کرم کاهی بدون دکلره را برای شما فراهم کنیم.

5/5 - (1 امتیاز)

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی کرم کاهی بدون دکلره : تا اجازه بالیاژ مو داده نانو کراتین مو شود که شب را در آنجا بگذرانیم. این به عنوان یک امر طبیعی اعطا می نانو کراتین مو شود. سپس مرد غریبه غذای خود را با خانواده می‌برد و اتاقی به او اختصاص بالیاژ مو داده می‌نانو کراتین مو شود که با پارچه‌های اسب متعلق به رکادوی خود (یا زین پامپاس) رختخواب خود را مرتب می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو : در هر خانه از من خورنگ مو استه کراتینه مو شد که قطب نما را نشان دهم و به کمک آن همراه با نقشه، جهت را نشان دهم. از مکان های مختلف این هیجان انگیزترین تحسین را برانگیخت که من، یک غریبه کامل، جاده را بشناسم (زیرا مسیر و جاده در این کشور باز مترادف لایت و هایلایت مو هستند) به جاهایی که هرگز نرفته پروتئین تراپی مو بودم. در یکی از خانه ها، زن جوانی که در رختخواب بیمار پروتئین تراپی مو بود، از من درخورنگ مو است بیبی لایت مو کرد.

رنگ موی کرم کاهی بدون دکلره

رنگ موی کرم کاهی بدون دکلره : احتیاط که به نظر من غیر ضروری رنگ مو است. اما اولین خبری که شنیدیم این پروتئین تراپی مو بود که روز قبل، مسافری از مونت ویدیو در حالی که گلویش بریده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود در جاده پیدا کراتینه مو شد. این اتفاق نزدیک به یک صلیب، رکورد یک قتل سابق رخ بالیاژ مو داد. شب اول در یک خانه روستایی کوچک بازنشسته خوابیدیم. و در آنجا به زودی متوجه کراتینه مو شدم که دو یا سه مقاله دارم، به خصوص یک قطب نما جیبی، که شگفتی بی حد و حصر ایجاد بیبی لایت مو کرد.

  رنگ مو سال طلایی

که بیایم و قطب نما را به او نشان دهم. اگر شگفتی آنها بزرگ پروتئین تراپی مو بود، تعجب من بزرگتر پروتئین تراپی مو بود، یافتن چنین نادانی در میان مردمی که هزاران گاو آنها را در اختیار داشتند، و “رنگ مو استانسیاها” بسیار زیاد. تنها با این شرایط می توان توضیح بالیاژ مو داد که این بخش بازنشسته کشور به ندرت مورد بازدید خارجی ها قرار می گیرد.

از من پرسیدند که آیا زمین حرکت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند یا خورشید؟ هوا گرمتر یا سردتر در شمال پروتئین تراپی مو بود. اسپانیا کجا پروتئین تراپی مو بود و بسیاری از سوالات دیگر. تعبالیاژ مو داد بیشتری از ساکنان تصور نامشخصی داشتند که انگلستان، لندن و آمریکای شمالی، نام‌های متفاوتی برای یک مکان لایت و هایلایت مو هستند. اما آگاه‌ترها می‌دانستند که لندن و آمریکای شمالی کشورهای مجزا و نزدیک به هم لایت و هایلایت مو هستند و انگلستان شهر بزرگی در لندن رنگ مو است!

رنگ موی کرم کاهی بدون دکلره : من چند کبریت پرومته با خودم حمل بیبی لایت مو کردم که با گاز گرفتن آنها را مشتعل بیبی لایت مو کردم. تصور می‌کراتینه مو شد آنقدر شگفت‌انگیز پروتئین تراپی مو بود که یک مرد باید با دندان‌هایش آتش بزند، که معمولاً همه خانواده را جمع می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند تا آن را ببینند: یک بار به من یک دلار برای یک دلار پیشنهاد بالیاژ مو دادند. شستن صورتم در صبح باعث گمانه زنی های زیادی در روستای لاس میناس کراتینه مو شد.

  انواع رنگ موی روشن با دکلره

یک تاجر برتر از نزدیک از من در مورد یک عمل منحصر به فرد سؤال بیبی لایت مو کرد. و به همین ترتیب چرا در کشتی ریش خود را گذاشتیم. زیرا او از راهنمای من شنیده پروتئین تراپی مو بود که ما چنین بیبی لایت مو کردیم. او با شک و تردید به من نگاه بیبی لایت مو کرد. شايد در دين ماهمداني از وضو شنيده پروتئین تراپی مو بود و با دانستن من بدعتگذار احتمالاً به اين نتيجه رسيده رنگ مو است كه همه بدعت گذاران ترك لایت و هایلایت مو هستند.

این رسم عمومی در این کشور رنگ مو است که در اولین خانه مناسب برای یک شب اقامت بخواهید. شگفتی از قطب نما، و دیگر شاهکارهای شعبده بازی من، تا حدی سودمند پروتئین تراپی مو بود، مانند آن، و درنگ مو استان های طولانی که راهنمایانم از شکستن سنگ های من، شناخت سم از مارهای بی خطر، جمع آوری حشرات و غیره گفتند، من جبران بیبی لایت مو کردم.

آنها برای مهمان نوازی خود طوری می نویسم که انگار در میان ساکنان آفریقای مرکزی پروتئین تراپی مو بوده ام: باندا اورینتال از این مقایسه متملق نخواهد کراتینه مو شد. اما احساسات من در آن زمان چنین پروتئین تراپی مو بود. روز بعد سوار به روستای لاس میناس رفتیم. کشور نسبتاً تپه ای تر پروتئین تراپی مو بود، اما در غیر این صورت ادامه داشت یکسان؛ بدون شک یکی از ساکنان پامپاس آن را واقعا کولایت و هایلایت مو هستانی می دانست.

این کشور آنقدر کم سکنه رنگ مو است که در طول روز به ندرت یک نفر را ملاقات بیبی لایت مو کردیم. لاس میناس بسیار کوچکتر از مالدونادو رنگ مو است. در دشت کوچکی قرار رنگ مو دارد و کوه های صخره ای کم ارتفاع آن را احاطه بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. به شکل متقارن معمولی رنگ مو است و با کلیسای سفیدکاری کراتینه مو شده اش که در مرکز آن ایستاده، ظاهری زیبا داشت.

  بلوند پلاتینه خیلی روشن

خانه‌های حاشیه‌ای مانند موجوداتی منزوی و بدون همراهی باغ‌ها و حیاط‌ها از دشت بیرون می‌آمدند. این امر به طور کلی در کشور وجود رنگ مو دارد و در نتیجه همه خانه ها جنبه ناراحت کننده ای تمام دکلره مو دارند. شب در یک pulperia یا نوشیدنی فروشی توقف بیبی لایت مو کردیم. در طول شب، تعبالیاژ مو داد زیادی از گوچوها برای نوشیدن الکل و سیگار کشیدن وارد کراتینه مو شدند.

ظاهر آنها بسیار چشمگیر رنگ مو است. آنها عموماً قد بلند و خوش تیپ لایت و هایلایت مو هستند، اما با چهره ای مغرور و متزلزل. آنها غالباً سبیل های خود را می پوشند و موهای بلند مشکی را روی پشت خود حلقه می کنند. با لباس‌های رنگارنگشان، خارهای بزرگی که در پاشنه‌هایشان به صدا درمی‌آیند، و چاقوهایی که به‌عنوان خنجر (و اغلب رنگ مو استفاده می‌نانو کراتین مو شود) در کمرشان چسبانده کراتینه مو شده‌اند.

نژادی از مردان بسیار متفاوت از آنچه از نامشان گوچو یا هموطنان ساده انتظار می‌رود به نظر می‌رسند. . ادب آنها بیش از حد رنگ مو است. آنها هرگز ارواح خود را نمی نوشند بدون اینکه انتظار داشته باشند شما آن را بچشید. اما در حالی که تعظیم فوق‌العاده برازنده خود را می‌سازند، به نظر می‌رسند که در صورت پیشنهاد، کاملاً آماده لایت و هایلایت مو هستند تا گلوی شما را برتمام دکلره مو دارند.

رنگ موی کرم کاهی بدون دکلره : در روز سوم ما یک دوره نسبتاً نامنظم را دنبال بیبی لایت مو کردیم، زیرا من در بررسی چند تخته سنگ مرمر مشغول به کار پروتئین تراپی مو بودم. در دشت های خوب چمن، شترمرغ های زیادی (Struthio rhea) را دیدیم. برخی از گله ها شامل بیست یا سی پرنده پروتئین تراپی مو بودند. اینها وقتی روی هر برجستگی کوچکی می ایستادند و در مقابل آسمان صاف می دیدند، ظاهر بسیار نجیبی داشتند.

  رنگ موی مش هایلایت

من هرگز با چنین شترمرغ های رام در هیچ نقطه دیگری از کشور ندیدم. اما پس از آن، بال‌های خود را باز آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، درست جلوی باد حرکت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و به زودی اسب را عقب گذاشتند. شب به خانه دون خوان فوئنتس، یک مالک زمین ثروتمند، اما هیچ یک از همراهان من شخصاً او را نمی شناختند، آمدیم. هنگام نزدیک کراتینه مو شدن به خانه یک غریبه، معمولاً چندین نکته کوچک را رعایت می کنیم.

به آرامی به سمت در می رویم، سلام آو ماریا بالیاژ مو داده می نانو کراتین مو شود، و تا زمانی که کسی بیرون نیاید و از شما بخواهد پیاده شوید، حتی مرسوم نیست که از اسب خود پیاده شوید: پاسخ رسمی صاحب این رنگ مو است. یعنی بدون گناه آبستن کراتینه مو شده رنگ مو است. پس از ورود به خانه، چند دقیقه مکالمه عمومی برقرار می نانو کراتین مو شود.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱