نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

مدل رنگ مو دخترانه اسپرت

مدل رنگ مو دخترانه اسپرت | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل رنگ مو دخترانه اسپرت را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل رنگ مو دخترانه اسپرت را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

مدل رنگ مو دخترانه اسپرت : درست در ظهر، سر ستون بالای خط الراسی که در زیر آن کمپ تدارکات قرار داشت، رسید. شلیک خوشحال تفنگ ها توسط اوساج ها که رهبری می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

رنگ مو : ند می توانست بر اسبش سوار نانو کراتین مو شود. و در کنار او سوار بر اسبی ماری کوچولو، با ظروف هندی و صورت و موهای دختر سفیدش کراتینه مو شد. پیشاهنگان اوسیج که پوست سر زیادی داشتند – جنگجوی عزادار که اکنون مانند بقیه رنگ های جنگی رنگ مو دارد – رهبری آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. اسکواها و بچه های اسیر، سوار بر اسبچه ها، تحت مراقبت در عقب بسته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند.

مدل رنگ مو دخترانه اسپرت

مدل رنگ مو دخترانه اسپرت : بر بالای تپه‌ها دیده‌بانی برای تماشای کشور اطراف و حرکت بعدی مهاجمان گذاشته پروتئین تراپی مو بودند. ساعت سه بعد از ظهر پروتئین تراپی مو بود. نبرد نه ساعت طول کشید. با سیگنال ژنرال صدای “پیشرفت” به وضوح و نافرمانی به گوش رسید. “برای-r’d-مارش!” فرمان را به صدا درآورد. بدترین زخمی ها و جسد کاپیتان همیلتون که در پتو پیچیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، در آمبولانس پروتئین تراپی مو بود.

با پخش پرچم ها و نواختن گروه های موسیقی، گویی برای حمله به روستاهای دیگر در پایین رودخانه از میدان جنگ و خاکستر لژ، سواره نظام هفتم جسورانه به راه افتادند. سرخپوستان را عجله آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند تا قبل از اینکه رئیس بی رحم با موهای زرد بلند به آنجا حمله الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، هر چه می توانستند نجات دهند. آنها به سرعت به سمت دره رفتند و بیشتر آنها ناپدید کراتینه مو شدند.

اما موهای زرد حیله گر پروتئین تراپی مو بود. وقتی تاریکی فرود آمد، بدون اینکه به روستاهای دیگر حمله الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، افراد خود را چرخاند و در مسیر عقب تا دو بامبالیاژ مو داد به سرعت راهپیمایی بیبی لایت مو کرد. مردانی که کت یا کوله پشتی نداشتند رنج می بردند. سرهنگ وست برای ملاقات با قطار واگن و تقویت آن اعزام کراتینه مو شد. بقیه ستون در مورد آتش‌سوزی‌های عظیم اردو زده پروتئین تراپی مو بودند، اینجا در دره واشیتا، قبل از آن که مسیر به سمت کانادایی‌ها به سمت شمال منحرف کراتینه مو شد.

  رنگ مو فانتزی قرمز بدون دکلره

اوساج ها پوست سر اسیر کراتینه مو شده خود را به تیری در مقابل آتش خود آویزان آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و چندین رگبار بر روی آنها شلیک آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. از همه بالاتر، پوست سر خاکستری کتری سیاه آویزان پروتئین تراپی مو بود، جایزه جوان شجاع کوم لا مانچ. کالیفرنیا جو که همه چیز را می‌دانست، توضیح بالیاژ مو داد که این تیراندازی برای بیرون راندن ارواح پیر بلک کتل و دیگرانی که در اطراف معلق پروتئین تراپی مو بودند و سعی می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند پوست سرشان را دوباره پس بگیرند، انجام کراتینه مو شد.

کالیفرنیا جو در شادی زیادی پروتئین تراپی مو بود و مدام صحبت می بیبی لایت مو کرد. “دعوا؟” او خورنگ مو استار پاسخ کلی کراتینه مو شد.[223] «به آن می‌گویند مبارزه؟ من آن را شوخی می نامم که به طور منظم همه چیز را از بین می برد. بله، من به شما می گویم، چرا که آنها با هم ارتباط نتمام دکلره مو دارند. من ترجیح می‌دهم “مشخصات” را در حال حاضر آنها را قدرتمند بخوانم که آن را برای یک طلسم ترک می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

مدل رنگ مو دخترانه اسپرت : به نظر می‌رسید که جو درست می‌گوید، زیرا صبح روشن، سرد، اما آرام پروتئین تراپی مو بود. در ظهر واگن-قطار سالم و کامل ملاقات بیبی لایت مو کرد. هور برای پتو و چادر و لوازم. آن شب کالیفرنیا جو و جک کوربین با اعزامی به ژنرال شریدان نبرد واشیتا را اعلام آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. این یک سفر طولانی و خطرناک خواهد پروتئین تراپی مو بود، در سراسر مایل های کشور زمستانی متخاصم. حال مجروحان خوب پروتئین تراپی مو بود.

  مدل رنگ مو جلو سر فانتزی

حتی سرهنگ بارنیتز که تصور می کراتینه مو شد به طور مرگباری مجروح کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، از تمام تکان ها جان سالم به در برده پروتئین تراپی مو بود و طبق گزارش های دکتر لیپینکات احتمالاً بهپروتئین تراپی مو بود می یافت. البته سر ند به طور قابل توجهی درد می بیبی لایت مو کرد، و او نمی توانست بوق خود را باد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند یا از چشمش در سمت پانسمان کراتینه مو شده رنگ مو استفاده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما می توانست سوار نانو کراتین مو شود.

و به زودی به اندازه نو خواهد کراتینه مو شد – به جز جای زخم. او و مریم چیزهای زیادی برای گفتگو داشتند. وقتی کمپ تدارکات تقریباً در معرض دید قرار گرفت، کالیفرنیا جو و کوربین و پیشاهنگ دیگری سوار کراتینه مو شدند و با ارسال‌های پاسخگو از مقر، سوار کراتینه مو شدند. جو و جک سی و شش ساعت را پشت سر گذاشته پروتئین تراپی مو بودند و بیشتر در شب سفر بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند.

مدل رنگ مو دخترانه اسپرت : دوباره اینجا پروتئین تراپی مو بودند عصر آن روز در قله نگهبانی، با تمام نیروها در صف، به دستور ژنرال کرنگ مو استر، آجودان مویلان پیام دریافتی از ژنرال را خواند.[224] شریدان: «دستورات میدانی عمومی شماره 6»، مورخ «دپارتمان مرکزی میسوری، در فیلد، انبار در شمال کانادا، در محل اتصال بیور کریک، قلمرو هند، 29 نوامبر 1868». رسماً شکست “هنگ هفتم سواره نظام، نیروی بزرگی از سرخپوستان شاین، تحت فرماندهی سرشناس بلک کتل، که توسط آراپهوس ها تحت فرماندهی لیتل ریون، و کیوواها تحت فرماندهی ساتانتا، در صبح روز بیست و هفتم مجدداً تقویت کراتینه مو شد، اعلام کراتینه مو شد.

بلافاصله، در رودخانه، در نزدیکی تپه، قلمرو هند؛ و مانند همه این گونه گزارش های رسمی از درگیری در ارتش یا نیروی دریایی، زیان ها و دستاوردها را بیان می بیبی لایت مو کرد. اما آخرین پاراگراف که توسط آجودان مویلان با صدای تاکیدی خوانده کراتینه مو شد، همان چیزی پروتئین تراپی مو بود که از صفوف تشویق کراتینه مو شد: “انرژی و سرعت نشان بالیاژ مو داده کراتینه مو شده در یکی از کراتینه مو شدیدترین طوفان های برفی که از این بخش از کشور بازدید بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

  رنگ مو سفید صدفی

با دمای زیر نقطه انجماد، و شجاعت و شجاعت نشان بالیاژ مو داده کراتینه مو شده که منجر به چنین موفقیت سیگنالی کراتینه مو شده رنگ مو است، منعکس کننده بالاترین اعتبار برای هر دو کشور رنگ مو است. افسران و مردان سواره نظام هفتم؛ و فرمانده سرلشگر، ضمن تأسف از دست بالیاژ مو دادن افسران شجاعی مانند سرگرد الیوت و کاپیتان همیلتون، که در حالی که شجاعانه مردان خود را رهبری می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

مدل رنگ مو دخترانه اسپرت : سقوط آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، می خواهد از افسران و مردان درگیر در نبرد واشیتا تشکر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. به فرمانده برجسته آنها، ژنرال بروت، جرج آ. کرنگ مو استر، برای خدمات مؤثر و شجاعانه ارائه کراتینه مو شده، که مشخصه آغاز کارزار علیه سرخپوستان متخاصم در جنوب آرکانزاس رنگ مو است، تبریک ویژه می‌نانو کراتین مو شود. «به دستور “سرلشکر پی اچ شریدان صفوف را تشویق بیبی لایت مو کرد.

قدردانی از سربازی مانند فیل شریدان خوب پروتئین تراپی مو بود. از قبل با پیک خبر فرستاده کراتینه مو شد که روز بعد اکسپدیشن وارد کمپ ساپلای خواهد کراتینه مو شد و به زودی همه فهمیدند که ورود باید به سبک انجام نانو کراتین مو شود. یک عصر شلوغ پروتئین تراپی مو بود و صبح زود برای تمیز بیبی لایت مو کردن اسلحه ها و دکمه ها و وصله بیبی لایت مو کردن لباس ها اعمال می کراتینه مو شد. روز قشنگی پروتئین تراپی مو بود خورشید درخشان پروتئین تراپی مو بود، برف آب کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، هوا گرم پروتئین تراپی مو بود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه