↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو خاص

انواع رنگ مو خاص | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو خاص را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو خاص را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو خاص : با آنها چه کنیم؟” از دختر لون پرسید. پادشاه پاسخ بالیاژ مو داد: “شاید ما آنها را محکوم کنیم و آنها را سوراخ کنیم.” او در حالی که همچنان به اسیران چشم دوخته پروتئین تراپی مو بود، گفت: “خب، مطمئن نیستم که سوراخ شوند. بیایید امتحان کنیم و ببینیم.” یکی از لون ها به سمت لبه جنگل دوید و به سرعت با یک خار بلند و تیز برگشت.

رنگ مو : ضربات کاملاً ملایم پروتئین تراپی مو بود و به هیچ وجه به دوستان ما آسیبی نرساند، اما هجوم آنها را کاملاً گیج بیبی لایت مو کرد، به طوری که در مدت کوتاهی هر سه ضربه خوردند و روی زمین افتادند. هنگامی که پایین آمدند، بسیاری از لون ها آنها را نگه داشتند تا از بلند کراتینه مو شدن دوباره آنها جلوگیری کنند، در حالی که برخی دیگر شاخه های بلند انگور را در اطراف آنها می پیچیدند.

انواع رنگ مو خاص

انواع رنگ مو خاص : سپس، در یک بدن، همه آنها به جلو هجوم آوردند و با سرعت فوق العاده می دویدند و می دویدند. مرد چوب‌دار حلبی از این حرکت ناگهانی آنقدر شگفت‌زده کراتینه مو شد که قبل از اینکه لون‌ها روی آن‌ها قرار بگیرند، فرصتی برای بلند بیبی لایت مو کردن تبر خود نداشت. موجودات دست های پف بیبی لایت مو کرده خود را که شبیه دستکش های بوکس پروتئین تراپی مو بود تاب بالیاژ مو دادند و تا آنجا که می توانستند سه مسافر را از هر طرف کوبیدند.

دست ها و پاهای آنها را به بدنشان می بستند و آنها را درمانده می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. “آها!” بزرگترین لون از همه گریه بیبی لایت مو کرد. “ما آنها را ایمن داریم، پس بیایید آنها را به پادشاه بال ببریم و آنها را محاکمه کنیم، محکوم کنیم و سوراخ کنیم.” آنها باید اسیران خود را به مرکز می کشانند53اتاقک گنبدی، به دلیل وزن آنها، در مقایسه با لون ها، مانع از حمل آنها می کراتینه مو شد.

  مدل رنگ مو های فانتزی

حتی مترسک هم خیلی سنگین تر از لونز پف بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. اما سرانجام مهمانی در برابر یک سکوی برافراشته متوقف کراتینه مو شد، که روی آن نوعی تاج و تخت ایستاده پروتئین تراپی مو بود که شامل یک صندلی بزرگ و پهن پروتئین تراپی مو بود که یک ریسمان به یک دست آن بسته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. این رشته به سمت سقف گنبد منتهی می کراتینه مو شد. به زندانیان اجازه بالیاژ مو داده کراتینه مو شد.

که جلوی سکو قرار گرفتند و رو به تخت خالی بنشینند. “خوب!” لون بزرگی که به مهمانی فرمان بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود گفت. حالا برای وادار بیبی لایت مو کردن کینگ بال به قضاوت در مورد این موجودات وحشتناکی که ما شجاعانه اسیر بیبی لایت مو کرده ایم.” همانطور که او صحبت می بیبی لایت مو کرد، سیم را گرفت و شروع بیبی لایت مو کرد به کشیدن تا آنجا که می توانست. یکی دو نفر از بقیه به او کمک آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و خیلی زود.

همانطور که بند ناف را کشیدند، برگ های بالای آنها از هم جدا کراتینه مو شد و یک لون در انتهای دیگر رشته ظاهر کراتینه مو شد. طولی نکشید که او را به تاج و تخت پایین آوردند، جایی که خودش نشسته پروتئین تراپی مو بود و بسته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، تا دیگر به سمت بالا شناور ننانو کراتین مو شود. پادشاه در حالی که چشمان ارغوانی خود را به طرفدارانش پلک می زند، گفت: “سلام”. “حالا چه خبر!” لون بزرگ با هیاهوی پاسخ بالیاژ مو داد: “غریبه ها، اعلیحضرت – غریبه ها و اسیران.”54 پادشاه در حالی که چشمان ارغوانی اش بیرون زده پروتئین تراپی مو بود، گفت: “عزیز! من آنها را می بینم.

  رنگ مو یخی جلو سر

انواع رنگ مو خاص : من آنها را خیلی واضح می بینم.” “چه حیوانات کنجکاوی! آیا آنها خطرناک لایت و هایلایت مو هستند، فکر می کنی پانتا خوب من؟” “من می ترسم، اعلیحضرت. البته، آنها ممکن رنگ مو است خطرناک نباشند ، اما ما نباید شانس بیاوریم. به اندازه کافی تصادفات برای ما لون های بیچاره اتفاق می افتد، و توصیه من این رنگ مو است که آنها را محکوم و سوراخ کنید.

در سریع ترین زمان ممکن.” پادشاه با لحنی ناراحت گفت: “توصیه خود را برای خود نگه دارید.” “به هر حال پادشاه اینجا کیست؟ شما یا من؟” پانتا لون با عصبانیت پاسخ بالیاژ مو داد: “ما تو را پادشاه خود بیبی لایت مو کردیم، زیرا تو نسبت به بقیه عقل سلیم تری داری.” اگر می خورنگ مو استم می توانستم خودم پادشاه باشم، اما به سختی کار و مسئولیت اهمیتی نمی بالیاژ مو دادم.

همانطور که او این را گفت، لون بزرگ در فضای بین تاج و تخت پادشاه بال و زندانیان به جلو و عقب رفت و به نظر می رسید که لون های دیگر تحت تأثیر سرپیچی او قرار گرفته پروتئین تراپی مو بودند. اما ناگهان گزارشی تند آمد و پانتا لون فوراً ناپدید کراتینه مو شد و مترسک، چوب‌دار حلبی و ووت سرگردان که دیدند، به کراتینه مو شدت ناپدید کراتینه مو شد.55روی نقطه ای که مرد بزرگ ایستاده پروتئین تراپی مو بود.

انبوهی از پوست شل و چروکیده که شبیه یک بادکنک لرنگ مو استیکی فرو ریخته پروتئین تراپی مو بود. “آنجا!” پادشاه فریاد زد؛ “انتظار داشتم که این اتفاق بیفتد. راغب مغرور می خورنگ مو است خود را پف الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا از بقیه شما بزرگتر نانو کراتین مو شود و این نتیجه حماقت اوست. برخی از شما پمپ را به کار بیاندازید و دوباره او را منفجر کنید.” یکی از لون‌ها پیشنهاد بیبی لایت مو کرد: «اعلیحضرت، ابتدا باید سوراخ را ترمیم کنیم،» و زندانیان متوجه کراتینه مو شدند.

  فرمول رنگ موی مشکی آبی

انواع رنگ مو خاص : که هیچ‌کدام از آنها از تصادف غم‌انگیز پانتا شگفت‌زده یا شوکه نکراتینه مو شده‌اند. پادشاه غرغر بیبی لایت مو کرد: بسیار خوب. “تیل را بیاور تا او را اصلاح الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” یکی دو نفر فرار آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و در حال حاضر برگشتند، به دنبال آن خانم لون که دامن های لرنگ مو استیکی بزرگ و پف بیبی لایت مو کرده ای پوشیده پروتئین تراپی مو بود. همچنین او یک پر بنفش داشت که به یک زگیل در بالای سرش بسته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

و دور کمرش ارسی از تاک های الیاف مانند، خشک و سخت، که شبیه به رشته پروتئین تراپی مو بود. شاه بال فرمان بالیاژ مو داد: «تیل، دست به کار شو». پانتا به تازگی منفجر کراتینه مو شده رنگ مو است. خانم لون دسته ای از پوست را برداشت و آن را به دقت بررسی بیبی لایت مو کرد تا جایی که سوراخی در یک پا پیدا بیبی لایت مو کرد. سپس یک رشته نخ را از آن بیرون کشید56ارسی‌های او، و لبه‌های سوراخ را به هم نزدیک بیبی لایت مو کرد.

انواع رنگ مو خاص : آن‌ها را به‌سرعت با ریسمان گره زد و به این ترتیب یکی از آن زگیل‌های عجیبی را ساخت که غریبه‌ها روی تعبالیاژ مو داد زیادی لون متوجه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. پس از انجام این کار، تیل لون تکه پوست را روی لون های دیگر انداخت و می خورنگ مو است دور نانو کراتین مو شود که متوجه زندانیان کراتینه مو شد و برای بازرسی آنها ایستاد. “عزیز من!” تیل گفت “چه موجودات وحشتناکی. از کجا آمده اند؟” یکی از لون ها پاسخ بالیاژ مو داد: ما آنها را اسیر بیبی لایت مو کردیم. “و ما قرار رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه