↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی پلاتینه دودی بدون دکلره

رنگ موی پلاتینه دودی بدون دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی پلاتینه دودی بدون دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی پلاتینه دودی بدون دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی پلاتینه دودی بدون دکلره : که پپره که تحت فرمان قانون دالبیز قرار گرفته رنگ مو است، به عقب می‌رود تا به یک هنگ سرزمینی اعزام نانو کراتین مو شود. کاراسوس که بینی بزرگ و بامزه ای در وسط صورتش رنگ مو دارد که برای بیمار مناسب رنگ مو است، می گوید: «این یک اشاره برای بلر رنگ مو است. در دهکده‌ها، گروه‌های پولوس یا دوتایی می‌روند که با پیوندهای متقاطع گفتگو به هم می‌پیوندند.

رنگ مو : مدتی رنگ مو است که بدون شک دور آن می چرخد ​​و خیره می نانو کراتین مو شود. سامبرموز منظم بیمارستان صحرایی، از بخش، در حال بازگشت از کارهای انجام کراتینه مو شده، از پله های قابل حمل چوبی رنگ کراتینه مو شده که به درب ون منتهی می نانو کراتین مو شود بالا می رود. او در آغوش خود یک جعبه بیسکویت حجیم، یک قرص نان فانتزی و یک بطری شامپاین حمل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ موی پلاتینه دودی بدون دکلره

رنگ موی پلاتینه دودی بدون دکلره : بلر از او می پرسد: “به من بگو، آقا رامپ، این جعبه اسب- آیا مال دندانپزشک رنگ مو است؟” سامبرمئوس پاسخ می دهد: «آن بالا نوشته کراتینه مو شده رنگ مو است» – مردی تنومند، تمیز، تراشیده، و چانه اش سفید نشرنگ مو استه ای. “اگر نمی توانید آن را ببینید، نمی خواهید دندانپزشک مراقب آسیاب های شما باکراتینه مو شد، شما می خواهید دامپزشک بینایی شما را تمیز الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” بلر نزدیک تر می نانو کراتین مو شود و مؤسسه را به دقت بررسی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

او می گوید: «این یک مغازه عجیب و غریب رنگ مو است. او هنوز نزدیک‌تر می‌نانو کراتین مو شود، عقب می‌نشیند، تردید رنگ مو دارد که لثه‌هایش را در آن کالسکه به خطر بیندازد. بالاخره تصمیم می گیرد، پایش را روی پله می گذارد و در داخل کاروان ناپدید می نانو کراتین مو شود. به پیاده روی خود ادامه می دهیم و به مسیری تبدیل می شویم که در آن بوته های مرتفع و غبارآلود وجود رنگ مو دارد و صداها در آن فروکش می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  ترکیب رنگ موی یخی ابی

آفتاب همه جا شعله ور رنگ مو است. حفره راه را گرم و برشته می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و سفیدی کور و سوزان را تکه تکه پخش می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و در آسمان آبی بی عیب می درخکراتینه مو شد. در اولین چرخش، تقریباً قبل از اینکه صدای رنده سبک یک قدم را بشنویم، رو در رو با Eudoxie بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم! لاموز تعجب عمیقی بر زبان می آورد. شاید او یک بار دیگر تصور می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که او به دنبال او رنگ مو است و معتقد رنگ مو است که او هدیه سرنوشت اوست.

او به سمت او می رود – همه ی او. او به او نگاه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و در قاب زالزالک می ایستد. چهره ی کم رنگ و رنگ پریده ی عجیب او هراسناک رنگ مو است، پلک ها روی چشمان باشکوهش می لرزند. او سر برهنه رنگ مو است و در گردن توخالی کتانی او طلوع گوشت اوست. آنقدر نزدیک، او واقعاً در آفتاب فریبنده رنگ مو است، این زن تاج‌گذاری کراتینه مو شده با طلا، و نگاه یک نفر از خلوص ماه مانند پوست او برانگیخته و شگفت‌زده می‌نانو کراتین مو شود.

چشمانش برق می زند؛ دندان هایش نیز در زخم زنده دهان نیمه بازش سفید می درخشند، مثل قلبش سرخ. لاموز شلوار می‌گوید: «به من بگو—می‌خواهم به تو بگویم». “خیلی دوستت دارم-” بازویش را به طرف مسافر بی حرکت و محبوب دراز می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او شروع می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به او پاسخ می دهد: “مرا رها کن – تو از من بیزاری!” دست مرد روی یکی از بچه های کوچکش پرتاب می نانو کراتین مو شود.

او سعی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند آن را به عقب بککراتینه مو شد، و آن را تکان می دهد تا خودش را آزاد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. موهای به کراتینه مو شدت روشن او می ریزند و شعله ور می شوند. او را به سمت خود می کشاند. سرش به سمت او خم می نانو کراتین مو شود و لب هایش آماده رنگ مو است. آرزوی او – آرزوی تمام توان و تمام زندگی اش – نوازش اوست. او می میرد که ممکن رنگ مو است با لب هایش او را لمس الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  جدیدترین مدل رنگ موی جنیفر لوپز

اما او تقلا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و فریاد خفه کننده ای بر می رنگ مو دارد. او می لرزد و چهره زیبایش از انزجار مخدوش کراتینه مو شده رنگ مو است. بالا می روم و دستم را روی شانه دوستم می گذارم، اما نیازی به دخالت من نیست. لموز عقب می نشیند و غر می زند، مغلوب می نانو کراتین مو شود. “آیا شما را اغلب به این سمت می برند؟” گریه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ موی پلاتینه دودی بدون دکلره : او می گوید، و نفس نفس می زند، و او حتی رفتن او را تماشا نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او با دستانش آویزان ایستاده رنگ مو است، به جایی که او رفته رنگ مو است، نگاه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، تا سریع عذاب می ککراتینه مو شد، از رویاهایش جدا کراتینه مو شده رنگ مو است، و چیزی او را رها نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. من او را دور می کنم و او با آشفتگی گنگ می آید، بو می ککراتینه مو شد و نفسش بند می آید، انگار راه طولانی را دویده رنگ مو است.

توده سر بزرگ او خم کراتینه مو شده رنگ مو است. در نور بی‌رحم بهار ابدی، او مانند سیکلوپ‌های بیچاره‌ای رنگ مو است که در آغاز زمان در سواحل سیسیل برنگ مو استان پرسه می‌زدند – مانند یک اسباب بازی بزرگ، چیزی مایه تمسخر، که قدرت درخشان کودک می‌توانست آن را تسخیر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. شراب فروش دوره گرد که بارویش با بشکه ای قوز کراتینه مو شده رنگ مو است، چندین لیتر به مردان نگهبان فروخته رنگ مو است.

  رنگ مو قهوه ای و بنفش

او در اطراف پیچ جاده ناپدید می نانو کراتین مو شود، با صورت صاف و زرد مانند کاممبر، موهای نازک و نازکش که به صورت تکه های گرد و غباری ساییده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، و چنان لاغر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که می کراتینه مو شد تصور بیبی لایت مو کرد پاهایش با نخ هایی از شلوار گشادش به تنه اش بسته کراتینه مو شده رنگ مو است. . و در میان پویلوس بیکار اتاقک نگهبانی در انتهای محل، زیر بال تابلوی لرزان و لرزان که تبلیغ دهکده رنگ مو است.

گفتگویی در مورد این بوفون سرگردان برپا می نانو کراتین مو شود. . بیگورنوت می‌گوید: «او یک نقاب کثیف رنگ مو دارد. و من به شما می‌گویم که چه فکر می‌کنم – آنها کاری نتمام دکلره مو دارند که به افراد شهروند با حلقه‌های زیبای خود، و به‌ویژه افرادی که نمی‌دانید از کجا آمده‌اند، اجازه بدهند که در جلوی صحنه به هم بریزند. کورنت پاسخ می دهد: “شپش قابل حمل، تو کاملاً له می کنی.” بیگورنو اصرار می‌ورزد: «به هیچ وجه مهم نیست.

چهره‌ی ته کفش. “ما بیش از حد به آنها اعتماد داریم. وقتی آن را باز می کنم می دانم چه می گویم.” کانارد می گوید: «نمی کنی. “پپره به عقب می رود.” لا مولت زمزمه می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند: «زن‌های اینجا زشت لایت و هایلایت مو هستند، آنها بسیار ترسناک لایت و هایلایت مو هستند.» مردان دیگر نگهبان، با نگاه متمرکزشان در فضا پرسه می زنند، دو هواپیمای دشمن و چله های پیچیده ای را که می چرخند تماشا می کنند.

رنگ موی پلاتینه دودی بدون دکلره : در اطراف پرنده های مکانیکی سفت و سختی که در آن بالا ظاهر می شوند، اکنون مانند کلاغ سیاه و اکنون مانند مرغان دریایی سفید به نظر می رسند، طبق بازی نور، ابرهایی از ترکش ترکش لاجورد را می کوبند و مانند پرواز طولانی دانه های برف در زیر نور خورشید به نظر می رسند. همانطور که به عقب برمی گردیم، دو کالسکه بالا می آیند آن‌ها اعلام می‌کنند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه