↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو شامپاینی دودی

رنگ مو شامپاینی دودی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو شامپاینی دودی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو شامپاینی دودی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو شامپاینی دودی : یا با یک فریاد تند تند، با یک پرواز مواج قابل توجه به فاصله‌ای کوتاه حرکت می‌کنند، و سپس دور می‌چرخند و پیوسته به تعقیب‌کننده خود خیره می‌شوند.

رنگ مو : آنها فقط دو چرخ تمام دکلره مو دارند که قطر آنها در برخی موارد به ده فوت می رسد. هر یک توسط شش گاو نر کشیده می نانو کراتین مو شود که توسط یک گوزن حداقل بیست فوتی به آن ها می ککراتینه مو شد: این از داخل سقف آویزان رنگ مو است. برای گاوهای چرخدار یک گاو کوچکتر نگهداری می نانو کراتین مو شود. و برای جفت میانی، یک نقطه در زوایای قائم از وسط یک نقطه بلند بیرون می زند.

رنگ مو شامپاینی دودی

رنگ مو شامپاینی دودی : کل دستگاه شبیه وسایل جنگی پروتئین تراپی مو بود. 28 سپتامبر . ما از شهر کوچک لوکسان گذشتیم، جایی که یک پل چوبی روی رودخانه وجود رنگ مو دارد که غیرمعمول ترین راحتی در این کشور رنگ مو است. از آرکو هم گذشتیم. دشت‌ها هم سطح به نظر می‌رسیدند، اما در واقع چنین نپروتئین تراپی مو بودند. زیرا در جاهای مختلف افق دور پروتئین تراپی مو بود. رنگ مو استانسیاها در اینجا از هم جدا لایت و هایلایت مو هستند.

چرا که چراگاه خوب کمی وجود رنگ مو دارد، زیرا زمین با بسترهای شبدر تیز یا خار بزرگ پوشیده کراتینه مو شده رنگ مو است. دومی ها که از توضیحات انیمیشنی که توسط سر اف هد ارائه کراتینه مو شده رنگ مو است، به خوبی شناخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، در این زمان از سال دو سوم رکراتینه مو شد داشتند. در بعضی قسمت‌ها به بلندی پشت اسب پروتئین تراپی مو بودند، اما در بعضی دیگر هنوز سربریده نکراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند.

و زمین برهنه و غبارآلود پروتئین تراپی مو بود مانند یک جاده پیچ‌دار. توده ها از درخشان ترین رنگ سبز پروتئین تراپی مو بودند و شباهت مینیاتوری دلپذیری از زمین های جنگلی شکسته ایجاد آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. هنگامی که خارها کاملاً رکراتینه مو شد می کنند، بسترهای بزرگ غیرقابل نفوذ لایت و هایلایت مو هستند، به جز چند مسیر، به پیچیدگی آن در هزارتو. اینها را فقط دزدانی می‌شناسند.

  رنگ مو تیره زیبا بدون دکلره

که در این فصل در آنها ساکن لایت و هایلایت مو هستند و شب‌ها برای غارت و بریدن گلو بدون مجازات بیرون می‌روند. وقتی در خانه‌ای پرسیدم که آیا دزدان زیاد لایت و هایلایت مو هستند یا خیر، به من پاسخ بالیاژ مو دادند: «هنوز خارها بلند نکراتینه مو شده‌اند» – که معنای آن ابتدا چندان واضح نپروتئین تراپی مو بود. علاقه چندانی به عبور از این مناطق وجود نرنگ مو دارد، زیرا حیوانات یا پرندگان کمی در آنها زندگی می کنند.

به جز بیزکاچا و دوستش جغد کوچک به خوبی شناخته کراتینه مو شده رنگ مو است که یک ویژگی برجسته در جانورشناسی رنگ مو است. آن را تا جنوب یافت می نانو کراتین مو شود ریو نگرو، در لات. 41 درجه، اما نه فراتر از آن. مانند آگوتی نمی تواند در دشت های شنی و بیابانی پاتاگونیا زندگی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما خاک رسی یا شنی را ترجیح می دهد که پوشش گیاهی متفاوت و فراوان تری ایجاد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

در نزدیکی مندوزا، در پای کوردیلا، در همسایگی نزدیک با گونه‌های آلپی متفقین دیده می‌نانو کراتین مو شود. در پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندگی جغرافیایی آن بسیار عجیب رنگ مو است که خوشبختانه برای ساکنان باندا اورینتال در شرق رودخانه اروگوئه هرگز دیده نکراتینه مو شده رنگ مو است: با این حال در این رنگ مو استان دشت هایی وجود رنگ مو دارد که به طرز تحسین برانگیزی با عادات آن سازگار به نظر می رسد.

رنگ مو شامپاینی دودی : اروگوئه مانعی غیرقابل عبور برای مهاجرت خود ایجاد بیبی لایت مو کرده رنگ مو است: اگرچه از سد گسترده تر پارانا عبور بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، و بیزکاچا در انتریوس، رنگ مو استان بین این دو رودخانه بزرگ، رایج رنگ مو است. در نزدیکی بوئنوس آیرس، این حیوانات بسیار رایج لایت و هایلایت مو هستند. به نظر می رسد محبوب ترین تفرجگاه آنها قسمت هایی از دشت باکراتینه مو شد که در نیمی از سال به رنگ مو استثنای گیاهان دیگر پوشیده از خارهای غول پیکر رنگ مو است.

  رنگ مو مش ریز

گوچوها تأیید می کنند که بر روی ریشه زندگی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. که از رنگ مو استحکام زیاد دندانهای جویدنی آن و نوع مکانهایی که در آن رفت و آمد می کنند، محتمل به نظر می رسد. غروب، بیزکاچاها به تعبالیاژ مو داد بیرون می آیند و بی سر و صدا در دهانه لانه های خود بر روی بند خود می نشینند. در چنین مواقعی آنها بسیار اهلی لایت و هایلایت مو هستند و به نظر می رسد.

مردی سوار بر اسب که از آنجا می گذرد فقط یک شی را برای تأمل در قبر آنها ارائه می دهد. آنها بسیار ناجور می دوند و وقتی از خطر خارج می شوند، از دم بلند و پاهای جلویی کوتاه خود، بسیار شبیه موش های بزرگ لایت و هایلایت مو هستند. گوشت آنها وقتی پخته می نانو کراتین مو شود بسیار سفید و مرغوب رنگ مو است اما به ندرت از آن رنگ مو استفاده می نانو کراتین مو شود. تا حدودی شبیه یک خرگوش بزرگ رنگ مو است.

اما با دندان های جویدنی بزرگتر و دم بلندتر. با این حال، مانند آگوتی، تنها سه انگشت پشت رنگ مو دارد. در طول سه چهار سال گذشته پوست این حیوانات به خاطر خز به انگلستان فرستاده کراتینه مو شده رنگ مو است. یک عادت بسیار منحصر به فرد رنگ مو دارد. یعنی کشیدن هر جسم سخت به دهانه لانه‌اش: در اطراف هر گروه از سوراخ‌ها، رنگ مو استخوان‌های زیادی از گاو، سنگ، ساقه خار، توده‌های سخت خاک، سرگین خشک و غیره به صورت توده‌ای نامنظم جمع‌آوری می‌شوند.

که اغلب به مقدار زیاد می‌نانو کراتین مو شود. به اندازه یک چرخ دستی. به طور موثقی به من اطلاع بالیاژ مو دادند که یک آقایی هنگام سوار کراتینه مو شدن در یک شب تاریک، ساعت خود را رها بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. او صبح برگشت و همانطور که انتظار داشت با جستجوی محله هر سوراخ بیزکاچا در خط جاده، به زودی آن را پیدا بیبی لایت مو کرد. این عادت به چیدن هر چیزی که ممکن رنگ مو است روی زمین در هر جایی نزدیک محل سکونتش باکراتینه مو شد، باید هزینه زیادی را به همراه داشته باکراتینه مو شد.

  رنگ موی کرم کاراملی خیلی روشن

برای چه هدفی انجام می نانو کراتین مو شود، من کاملاً نمی توانم حتی دورترین حدس را تشکیل دهم: این نمی تواند برای دفاع، زیرا زباله ها عمدتاً بالای دهانه لانه قرار می گیرند که با شیب بسیار کمی وارد زمین می شوند. بدون شک باید دلیل خوبی وجود داشته باکراتینه مو شد. اما ساکنان کشور کاملاً از آن بی اطلاع لایت و هایلایت مو هستند. تنها واقعیتی که مشابه آن را می‌دانم، عادت آن پرنده خارق‌العاده رنگ مو استرالیایی رنگ مو است.

رنگ مو شامپاینی دودی : که یک گذرگاه طاقدار زیبا از شاخه‌ها برای بازی ایجاد می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و در نزدیکی این نقطه، پوسته‌ها، رنگ مو استخوان‌ها و پوسته‌های دریایی جمع می‌نانو کراتین مو شود. پرهای پرندگان، به خصوص پرهای رنگارنگ. آقای گولد که این حقایق را شرح بالیاژ مو داده رنگ مو است، به من می‌گوید که بومیان وقتی جسم سختی را گم می‌کنند، مسیرهای بازی را جستجو می‌کنند و او پیپ تنباکوی را می‌شناسد که به این ترتیب پیدا کراتینه مو شده رنگ مو است.

جغد کوچک که اغلب از آن نام برده کراتینه مو شده رنگ مو است، در دشت های بوئنوس آیرس منحصراً در سوراخ های بیزکاچا ساکن رنگ مو است. اما در باندا اورینتال، کارگر خودش رنگ مو است. در طول روز باز، اما به خصوص در عصر، این پرندگان را می توان در هر جهت مشاهده بیبی لایت مو کرد که اغلب به صورت جفت روی تپه نزدیک لانه هایشان ایستاده اند. اگر مزاحم شوند، یا وارد سوراخ می‌شوند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه