نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی گردویی پلاتینه

رنگ موی گردویی پلاتینه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی گردویی پلاتینه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی گردویی پلاتینه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی گردویی پلاتینه : همانطور که او از جاده پایین می آید، می توانیم تشخیص دهیم که کاپیتان شرکت، جلوتر از افرادش و تنهرنگ مو است. او به خاطر زخم قدیمی‌اش در نبرد مارن که روماتیسم آزاردهنده رنگ مو است.

رنگ مو : به یاد می‌آوریم، همگی تقریباً با همان کلمات و با حرکات یکسان. آنها دستان خود را بالای سر خود می گیرند – “کمراد، کمراد!” “نه، پس کمراد!” و در پانتومیم یک سرنیزه را در ارتفاع شکم به جلو می برند و با کمک پا آن را به عقب می کشند. یکی از تیراندازان هنگام عبور صحبت های ما را می شنود. او به ما نگاه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ موی گردویی پلاتینه

رنگ موی گردویی پلاتینه : بقیه با خنده ای می خندند که مانند سازهای خارق العاده موسیقی خارجی می خندد، خنده ای که دندان در می آورد. ما در مورد ویژگی های این آفریقایی ها صحبت می کنیم. وحشیانه آنها در حمله، اشتیاق بلعنده آنها برای همراهی با سرنیزه، تمایل آنها به “هیچ ربع”. ما آن درنگ مو استان‌هایی را که خودشان با کمال میل تعریف می‌کنند.

در عمامه کلاه خود به وفور می خندد و با تکان های قابل توجه سرش حرف های ما را تکرار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند: “پس کمراد، نون پس کمراد، هرگز! بارک اعتراف می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند: «بدون شک آنها با پوست چادرشان نژادی متفاوت از ما لایت و هایلایت مو هستند. “می‌دانی، رنگ مو استراحت آنها را نگران می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، آنها فقط برای لحظه‌ای زنده می‌مانند که افسر ساعتش را دوباره در جیبش می‌گذارد و می‌گوید: “خب برو!” در واقع، آنها سربازان واقعی لایت و هایلایت مو هستند.» بزرگ می گوید: “ما سرباز نیستیم، ما مرد بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم.” اگرچه غروب اکنون تاریک‌تر کراتینه مو شده رنگ مو است.

  رنگ مو فانتزی شانه ای

اما این جمله واقعی، چیزی شبیه نوری درخشان بر مردانی می‌تابد که اینجا منتظرند، از صبح منتظرند، از ماه‌ها پیش منتظرند. آنها مردانی لایت و هایلایت مو هستند، همنوعان خوب از هر نوع، که به طرزی بی ادبانه از لذت زندگی جدا کراتینه مو شده اند. مانند هر مرد دیگری که شما در جمع می گیرید، آنها نادان و با دیدی محدود، سرشار از عقل سلیم لایت و هایلایت مو هستند.

که گاهی اوقات از ریل خارج می نانو کراتین مو شود – تمایل تمام دکلره مو دارند که آنها را هدایت کنند و آنچه را که می خواهند انجام دهند و در سختی ها تحمل کنند. ، رنج طولانی. آن‌ها انسان‌های ساده‌ای لایت و هایلایت مو هستند که بیشتر ساده‌تر کراتینه مو شده‌اند، که غرایز صرفاً بدوی در آنها به‌وسیله نیروی شرایط برجسته کراتینه مو شده رنگ مو است – غریزه حفظ خود، امید سخت به زندگی، لذت غذا، نوشیدن و خواب. و در فواصل فریادها و رعشه‌های تاریک انسانیت لایت و هایلایت مو هستند که از سکوت و سایه‌های دل‌های بزرگ انسانی‌شان سرچشمه می‌گیرد.

وقتی دیگر نمی‌توانیم به وضوح ببینیم، صدای زمزمه فرمانی را می‌شنویم که نزدیک‌تر می‌نانو کراتین مو شود و با صدای بلند زنگ می‌زند: «نیم‌بخش دوم! ما در می افتیم؛ آن تماس رنگ مو است. “بلند شو!” سرجوخه می گوید. ما به حرکت در آمده ایم. جلوی انبار ابزار یک توقف و لگدمال بیبی لایت مو کردن وجود رنگ مو دارد. به هر کدام یک بیل یا کلنگ بالیاژ مو داده می نانو کراتین مو شود.

یک افسر پلیس دستگیره ها را در تاریکی نشان می دهد: “شما، یک بیل، همین جا، آن را بپرید! از کنار سنگر ارتباطی با زوایای قائم به سمت خودمان حرکت می کنیم و مستقیم به سمت مرزهای متحول، که اکنون زنده و وحشتناک رنگ مو است، حرکت می کنیم. در آسمان تاریک، نفس نفس زدن کراتینه مو شدید یک هواپیمای نامرئی در سیم پیچ های نزولی گسترده ای می چرخد ​​و بی نهایت را پر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  چند مدل رنگ موی زیبا و جدید

رنگ موی گردویی پلاتینه : در جلو، به ررنگ مو است و چپ، در همه جا، رعد و برق با اجمالی اجمالی نور کوتاه مدت در آسمان آبی تیره می پیچد. [نکته 1:] نام محبوب و بین المللی یک سرباز فرانسوی. معنای تحت اللفظی آن «مودار، پشمالو» رنگ مو است، اما این کلمه بیش از یک قرن رنگ مو است که ایده مردانگی سامسون را که قدرتش در قفل هایش نهفته رنگ مو است، منتقل بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

در روزهای اولیه جنگ، یک ضرب المثل رایج فرانسوی ها پروتئین تراپی مو بود که پیروزی قطعی رنگ مو است – “اگر غیرنظامیان مقاومت کنند.” – Tr. III بازگشت با اکراه طلوع خاکستری منظره هنوز تاریک و بی شکل را سفید می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بین جاده رو به زوال سمت ررنگ مو است که در تاریکی فرو می‌رود، و ابر سیاه آلوکس وود – جایی که می‌شنویم تیم‌های کاروان جمع‌آوری می‌شوند و در حال حرکت لایت و هایلایت مو هستند.

یک میدان گسترده رنگ مو است. ما از گردان ششم آخر شب رسیدیم. ما بازوها را روی هم انباشته‌ایم، و اکنون، در مرکز این دایره نور نامطمئن، پاهایمان در مه و گل، در خوشه‌های تاریک (که هنوز آبی نیستند)، یا به‌عنوان شبح‌های منفرد ایستاده‌ایم. و سرهای همه به سمت جاده ای که از «آن پایین» می آید، چرخانده کراتینه مو شده رنگ مو است. منتظر بقیه هنگ بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم.

گردان 5 که در صف اول پروتئین تراپی مو بودند و بعد از ما سنگرها را ترک آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. صداها؛ “آنها آنجا لایت و هایلایت مو هستند!” توده ای طویل و بی شکل در غرب ظاهر می نانو کراتین مو شود و در جاده سپیده دم از شب پایین می آید. در آخر! تمام کراتینه مو شد، شیفت ملعونه ای که از ساعت شش عصر دیروز شروع کراتینه مو شد و تمام شب به طول انجامید و حالا آخرین مرد از آخرین سنگر ارتباطی پا گذاشته رنگ مو است.

  زیباترین رنگ موی ترکیبی بدون دکلره

این بار غربت افتضاح در سنگر پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. گروهان هجدهم پیشتاز پروتئین تراپی مو بود و منهدم کراتینه مو شد، هجده کشته و پنجاه زخمی – یکی از هر سه نفر در چهار روز کمتر. و این بدون حمله – تنها با بمباران. این را ما می‌دانیم و وقتی گردان مثله‌کراتینه مو شده به آنجا نزدیک می‌نانو کراتین مو شود و ما به آنها می‌پیوندیم تا زمین گل‌آلود را زیر پا بگذاریم و با تکان‌های سر به رسمیت بخوانیم.

رنگ موی گردویی پلاتینه : فریاد می‌زنیم: «هجده چطور؟» در حالی که این سوال را مطرح می کنیم فکر می کنیم که “اگر اینطور پیش برود، سرنوشت همه ما چه می نانو کراتین مو شود؟ من چه می شوم؟” 17، 19، و 20 به نوبت می رسند و بازوها را روی هم می ریزند. “هجدهم لایت و هایلایت مو هست!” بعد از بقیه می رسد. با نگه داشتن اولین سنگر، ​​آخرین بار تخلیه کراتینه مو شده رنگ مو است. نور کمی تمیزتر رنگ مو است و جهان رنگ پریده رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه