↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

پلاتینی قد

پلاتینی قد | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت پلاتینی قد را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با پلاتینی قد را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

پلاتینی قد : اما سرجوخه سالاورت که شهرت خوبی برای مهارت رنگ مو دارد، با یک شمع و یک سینی چراغ آویزان می سازد که دومی از جعبه کاممبر و مقداری سیم ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است.

رنگ مو : چادرش را چهار تا بیبی لایت مو کرده و روی تختش – یعنی روی خرپای کاهی که به او اختصاص بالیاژ مو داده کراتینه مو شده – گذاشته و روی این فرش محتویات جیب هایش را خالی بیبی لایت مو کرده و به نمایش گذاشته رنگ مو است. و کاملاً دکانی رنگ مو است که با چشمان پرسرو زن خانه دار، مراقب و حسادت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که مبادا کسی بر او راه برود. با چشمانم نمایشگاه فراوان او را علامت می زنم.

پلاتینی قد

پلاتینی قد : در کنار دستمال، پیپ، کیسه تنباکو (که شامل یک دفترچه یادداشت نیز می‌نانو کراتین مو شود)، چاقو، کیف پول و فندک جیبی، که زیربنای ضروری و ضروری را تشکیل می‌دهند، دو توری چرمی وجود رنگ مو دارد که مانند کرم خاکی به دور ساعتی پیچیده کراتینه مو شده رنگ مو است. یک مورد سلولوئید شفاف که با افزایش سن به طرز عجیبی کدر و سفید کراتینه مو شده رنگ مو است.

سپس یک آینه گرد کوچک و یک آینه مربع دیگر. این آخری اگرچه شکسته رنگ مو است، اما کیفیت بهتری رنگ مو دارد و لبه‌های اریب رنگ مو دارد. یک فلاسک اسانس سقز، یک فلاسک روغن معدنی تقریباً خالی و یک فلاسک سوم خالی. یک صفحه کمربند آلمانی که دارای دستگاه رنگ مو است، منگوله اژدها با منشأ مشابه. نیمه پیچیده کراتینه مو شده در کاغذ، یک فلش هوانورد به شکل مبالیاژ مو داد فولادی و مانند یک سوزن اشاره بیبی لایت مو کرد.

قیچی تاشو و چاقو و چنگال ترکیبی با انعطاف مشابه؛ یک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده مبالیاژ مو داد و یکی از شمع؛ یک لوله آسپرین، همچنین حاوی قرص تریاک، و چندین جعبه حلبی. ولپات با مشاهده اینکه بازرسی من از دارایی های شخصی او دقیق رنگ مو است، به من کمک می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا موارد خاصی را شناسایی کنم- “این یک دستکش چرمی افسری رنگ مو است. من انگشتانم را قطع بیبی لایت مو کردم تا دهان اتوبوس اشتباهم را با آن متوقف کنم.

  مدل رنگ مو پایین مو

این سیم تلفن رنگ مو است، تنها چیزی که می توان دکمه های کت بزرگ خود را با آن ببندید، اگر می خواهید آنها آنجا بمانند. اینجا، داخل اینجا، می‌دانی چیست؟ نخ سفید، چیزهای خوب، نه چیزهایی که وقتی چیزهای جدید به تو می‌دهند از آن ناراحت می‌شوی، یک جور ماکارونی یا ماکارونی که با چنگال بیرون می‌کشی. مجموعه‌ای از سوزن‌ها روی یک کارت پستال. سنجاق‌ها، آن‌ها لایت و هایلایت مو هستند.

جدا کراتینه مو شده‌اند.» “و اینجا، بخش کاغذ رنگ مو است. کاملاً یک کتابخانه.” در واقع مجموعه‌ای شگفت‌انگیز از کاغذها در میان چیزهایی که جیب‌های ولپات بیرون آورده‌اند، وجود رنگ مو دارد – بسته‌ی بنفش کاغذ تحریر، که پاکت چاپ کراتینه مو شده‌ی ناشایست آن در پاشنه‌ها قرار رنگ مو دارد. یک کتاب جوخه ارتش که صحافی کثیف و خشک کراتینه مو شده آن، مانند پوست یک ولگرد کهنه، از بین رفته و همه جا کوچک کراتینه مو شده رنگ مو است.

دفترچه ای با جلدی از پوست خالدار و پر از کاغذها و عکس های همسرش. و بچه ها در وسط تخت نشسته اند. ولپات از میان این بسته کاغذهای زرد و تیره، این عکس را رنگ مو استخراج می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و یک بار دیگر به من نشان می دهد. من با مادام ولپات و سینه سخاوتمند او، ویژگی های ملایم و ملایم او آشنا کراتینه مو شدم.

و با دو پسر کوچک یقه‌های سفید، بزرگ‌تر لاغرتر، کوچک‌تر به صورت توپ. بیکت که بیست ساله رنگ مو است می گوید: من فقط عکس افراد مسن را دارم. او پرتره ای را به ما نشان می دهد که آن را نزدیک شمع گرفته رنگ مو است، از دو سالمند که با همان هوای خوش رفتاری که فرزندان ولپات به ما نگاه می کنند. دیگری می گوید: “من نیز مال خود را با خودم دارم.” “من همیشه به عکس بچه های لانه می چسبم.” دیگری می افزاید: “البته! هر مردی جمعیت خود را با خود حمل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” بارک می‌گوید: «این خنده‌دار رنگ مو است.

  مدل رنگ مو مش قرمز

یک پرتره فقط با نگاه بیبی لایت مو کردن به آن فرسوده می‌نانو کراتین مو شود. شما مجبور نیستید زیاد به آن نگاه کنید یا خیلی طولانی در مورد آن صحبت کنید؛ در درازمدت، من نمی‌دانم چیست؟ اتفاق می افتد، اما شباهت به هم می خورد.» بلر می‌گوید: «ررنگ مو است می‌گویی، من هم دقیقاً آن را پیدا بیبی لایت مو کردم.» ولپات ادامه می دهد: “من نقشه ای از منطقه را نیز در میان مقالاتم دارم.” او آن را به نور باز می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

پلاتینی قد : ناخوانا و شفاف در چین، به نظر می رسد یکی از آن پرده های پنجره ساخته کراتینه مو شده از مربع دوخته کراتینه مو شده به هم. «من هم مقداری روزنامه دارم» – او یک مقاله روزنامه بر روی پولوس باز می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – «و یک کتاب» – یک رمان دو پنی نیم پنی، به نام دو بار خدمتکار – «تینز، روزنامه دیگری که از زنبور اتامپس بریده کراتینه مو شده رنگ مو است. می دانم چرا آن را نگه داشته ام.

اما باید جایی دلیلی وجود داشته باکراتینه مو شد. وقتی وقت داشته باشم به آن فکر خواهم بیبی لایت مو کرد و سپس، بسته کارت هایم، و مجموعه ای از نقشه ها، با یک تخته کاغذ و قطعات ساخته کراتینه مو شده از آن موم آب بندی.” بارک بالا می آید، به صحنه نگاه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و می گوید: “من خیلی چیزهای بیشتری در جیبم دارم.” او خود را خطاب به ولپات می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. “آیا یک دفترچه حقوق بوچه، سر شپش، چند عدد ید و یک براونینگ دارید؟ من همه اینها و دو چاقو دارم.” ولپات می‌گوید: «من نه هفت تیر دارم.

  ترکیب رنگ موی ماهگونی و قهوه ای

نه دفترچه حقوق بوچه، اما می‌توانستم دو یا حتی ده چاقو داشته باشم؛ اما فقط به یکی نیاز دارم.» بارک می گوید: «این بستگی رنگ مو دارد. “و دکمه های مکانیکی داری، فتهد؟” فریاد می زند: “من هیچ کدام را ندارم.” لاموز تاکید می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند: “خصوصی نمی تواند بدون آنها کار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” “بدون آنها، برای اینکه پرانتزهای شما به شلوار شما بچسبد، بازی تمام کراتینه مو شده رنگ مو است.” بلر می‌گوید: «و من همیشه در جیبم پروتئین تراپی مو بوده‌ام، بنابراین حلقه‌های من در دسترس لایت و هایلایت مو هستند.» او آن را بریده، در کیسه ماسک گاز پیچیده و تکان می دهد.

پلاتینی قد : فایل‌ها در داخل زنگ می‌زنند، و صدای جرنگ حلقه‌های آلومینیومی را می‌شنویم. بیکت می گوید: «من همیشه رشته دارم، این چیزهای مفیدی رنگ مو است!» پپین می‌گوید: «به‌اندازه ناخن مفید نیست» و سه عدد بزرگ، کوچک و متوسط ​​را در دستش نشان می‌دهد. یکی یکی دیگر می آیند تا به گفتگو بپیوندند، به هم بزنند و قفس بزنند. داریم به نیمه تاریکی عادت می کنیم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه