↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

پلاتینه استار لیدی

پلاتینه استار لیدی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت پلاتینه استار لیدی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با پلاتینه استار لیدی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

پلاتینه رنگ مو استار لیدی : ورزش قدیمی. ماریت از او تشکر می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و دستش را به او می‌دهد – “این اصلاً چیزی نیست. قربان. امیدوارم از مرخصی خود لذت ببرید.” “و من، او را محکم در آغوشم گرفتم و تا جایی که می توانستم او را بوسیدم.

رنگ مو : خیلی خوب در آنجا خروپف می‌کنی، و می‌توانی از صبح شروع کنی.» “درسته! بیایید تا اینجا حرکت کنیم.” “دوباره بیرون رفتیم. چه بارانی پروتئین تراپی مو بود! ما از باربری خیس کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودیم. آب از کف چکمه و ته شلوار به جوراب های ما ریخته کراتینه مو شد و آنها نیز تا زانو خیس کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. قبل از اینکه به زانو برسیم. در این پندو، سایه‌ای را در یک شنل سیاه بزرگ با فانوس می‌بینیم.

پلاتینه رنگ مو استار لیدی

پلاتینه رنگ مو استار لیدی : فانوس بلند می‌نانو کراتین مو شود و یک نوار طلایی روی آستینش می‌بینیم و سپس چهره‌ای عصبانی. “لعنتی اونجا چیکار میکنی؟” سایه می‌گوید، کمی عقب‌نشینی می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و یک مشت را روی باسنش می‌گذارد، در حالی که باران مثل تگرگ روی کاپوتش می‌تپید. “آنها مردانی لایت و هایلایت مو هستند که به می روند – امشب نمی توانند دوباره به راه بیفتند.

آنها دوست تمام دکلره مو دارند در مزرعه پندو بخوابند.” “چه می گویی؟ اینجا بخواب؟ – اینجا ایستگاه پلیس رنگ مو است – من افسر نگهبان لایت و هایلایت مو هستم و زندانیان بوشه در ساختمان ها لایت و هایلایت مو هستند.” و من هم به شما می‌گویم که او چه گفت – “باید ببینم شما در کمتر از دو ثانیه آن را از اینجا می‌برید. بنابراین ما درست روی صورتمان پروتئین تراپی مو بودیم و دوباره به عقب برمی‌گشتیم – طوری تلو تلو می‌خوردیم که انگار مشروب کراتینه مو شده‌ایم.

می‌لغزیم، پف می‌بیبی لایت مو کردیم، پاشیده پروتئین تراپی مو بودیم و خودمان را کتک می‌زدیم. یکی از پسرها در میان باد و باران به من گریه بیبی لایت مو کرد: “با تو تا دورتر برمی‌گردیم.” به عنوان خانه شما، همه یکسان. اگر ما خانه نداریم، زمان کافی داریم. “کجا خواهید خوابید؟” “اوه، ما یک جایی پیدا خواهیم بیبی لایت مو کرد، نگران نباشید، برای مدت کمی که باید اینجا بکشیم.” گفتم: «بله، جایی پیدا می‌کنیم.

  ترکیب رنگ مو مشکی و قهوه ای

باشه.» «در همین حین یک دقیقه دوباره بیا داخل – قبول نمی‌کنم – و ماریت ما را می‌بیند که یک بار دیگر در یک فایل واحد وارد می‌شویم، هر پنج نفر مثل خیس کراتینه مو شده‌ایم. نان در سوپ «بنابراین همه ما آنجا پروتئین تراپی مو بودیم، فقط با یک اتاق کوچک که می‌توانستیم داخل خانه برویم و دوباره دور بزنیم – تنها اتاق خانه، که دیدیم قصر نیست.

یکی از دوستانمان می گوید: «به من بگو خانم، اینجا انباری نیست؟» ماریت می‌گوید: «در آن آب وجود رنگ مو دارد، شما نمی‌توانید پله پایینی را ببینید و فقط دو عدد رنگ مو دارد.» مرد می‌گوید: «لعنتی، زیرا می‌بینم که اتاق زیر شیروانی هم وجود نرنگ مو دارد.» “بعد از یکی دو دقیقه بلند می نانو کراتین مو شود: “شب بخیر رفیق قدیمی” به من می گوید.

و آنها کلاه خود را بر سر می گذارند. “” چی، پسران در این هوا می روید؟” ورزش قدیمی می گوید: “فکر می کنی که اقامتت را با همسرت خراب کنیم؟” “اما، مرد خوب من -” “اما من نه اما. ساعت نه رنگ مو است، و شما باید قبل از روز قلاب خود را بردارید. پس شب بخیر. شما دیگران می آیید؟” پسرها می گویند: “بلکه.

پلاتینه رنگ مو استار لیدی : شب همگی بخیر.” “آنها دم در لایت و هایلایت مو هستند و در را باز می کنند. من و ماریت، به هم نگاه می کنیم – اما تکان نمی خوریم. یک بار دیگر به هم نگاه می کنیم و بعد به طرف آنها جهیده ایم. دامن یک کت را گرفتم. و او یک کمربند – همه آنقدر خیس رنگ مو است که از بین برود. “هرگز! ما اجازه نمی دهیم بروی – این کار نمی تواند انجام نانو کراتین مو شود.” “‘ولی-‘ در حالی که او در را قفل می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ استخوانی جلوی مو

پاسخ می‌دهم: «اما من نه اما». “بعد چی؟” لاموز پرسید. Eudore پاسخ بالیاژ مو داد: “پس؟ اصلا هیچی.” “ما فقط همینطور ماندیم، خیلی محتاطانه – تمام شب – نشسته پروتئین تراپی مو بودیم، در گوشه ها تکیه زده پروتئین تراپی مو بودیم، خمیازه می کشیدیم – مثل مراقبان مرده ای. ابتدا کمی صحبت می بیبی لایت مو کردیم. گهگاه یکی می گفت: ” آیا هنوز باران می بارد.

و رفت و نگاهی انداخت و گفت: “هنوز داره بارون میاد” – اتفاقاً ما صدایش را می شنیدیم. یک دختر بزرگ که سبیل بلغاری داشت مثل یک مرد وحشی با خوابیدن می جنگید. گاهی یکی دو نفر در میان جمعیت می خوابید، اما همیشه یکی پروتئین تراپی مو بود که خمیازه بککراتینه مو شد و چشمش را برای ادب باز نگه رنگ مو دارد، یا خودش را دراز الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

نیمی از جایش بلند نانو کراتین مو شود تا راحت تر جا بیفتد. “من و ماریت، ما هرگز نخوابیدیم. ما به هم نگاه بیبی لایت مو کردیم، اما به دیگران نیز نگاه بیبی لایت مو کردیم، و آنها به ما نگاه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، و شما اینجا لایت و هایلایت مو هستید. “صبح آمد و پنجره را تمیز بیبی لایت مو کردم. بلند کراتینه مو شدم تا بروم و بیرون را نگاه کنم. باران به سختی کمتر پروتئین تراپی مو بود. در اتاق می توانستم اشکال تیره ای را ببینم که شروع به تکان بالیاژ مو دادن آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و به سختی نفس می کشند.

چشمان ماریت از نگاه بیبی لایت مو کردن تمام شب به من قرمز کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. بین من و او یک سرباز داشت پیپش را پر می بیبی لایت مو کرد و می لرزید. “یکی خالکوبی را روی پنجره می زند، و من آن را نیمه باز می کنم. یک شبح با کلاه جریان ظاهر می نانو کراتین مو شود، انگار که توسط نیروی وحشتناک انفجاری که همراه آن پروتئین تراپی مو بود، به آنجا برده می نانو کراتین مو شود و رانده می نانو کراتین مو شود، و می پرسد – “هی، در کافه وجود رنگ مو دارد!

  رنگ موی زنانه بهترین

پلاتینه رنگ مو استار لیدی : آیا قهوه ای برای خوردن وجود رنگ مو دارد؟” ماریت فریاد زد: “آقا، می آید.” “او از روی صندلی بلند می نانو کراتین مو شود، کمی خفه کراتینه مو شده رنگ مو است. بدون هیچ کلمه ای در آینه به خود نگاه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، موهایش را به آرامی لمس می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و خیلی ساده می گوید: دختر خوب – “من قرار رنگ مو است برای همه قهوه درست کنم.” “وقتی مست پروتئین تراپی مو بود، همه ما باید برویم. علاوه بر این، مشتریان هر دقیقه سر می‌زدند.

صدای دیگری می‌گوید: «هی، لا پیتیت فقط»، آن‌ها گریه می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و بینی‌هایشان را در پنجره نیمه باز فرو می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، «بیایید یک قهوه بخوریم – یا سه یا چهار» – و دوباره دو تا. “ما برای خداحافظی به ماریت می‌رویم. آنها می‌دانستند که در آن شب به طرز وحشتناکی انگور فرنگی بازی بیبی لایت مو کرده‌اند، اما من به وضوح می‌دیدم.

که آنها نمی‌دانستند که چیزی در مورد آن می‌گویند یا فقط اجازه می‌دهند آن را از دست بدهند. در مجموع “سپس بلغاری تصمیم خود را گرفت: “ما برایت جهنمی بیبی لایت مو کردیم، اوه، ماپتیت خانم؟” او این را گفت تا نشان دهد که به خوبی تربیت کراتینه مو شده رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه