↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ بلوند زیتونی پلاتینه

رنگ بلوند زیتونی پلاتینه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ بلوند زیتونی پلاتینه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ بلوند زیتونی پلاتینه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ بلوند زیتونی پلاتینه : اما دیگر نه زور داریم و نه تازگی.” کوکون ادامه می دهد: «من اطلاعاتی به دست آورده ام. “نیروها – سربازان واقعی – فقط از نیمه شب وارد خواهند کراتینه مو شد. آنها هنوز اینجا و آنجا در دهکده ها در اطراف ده کیلومتر جمع آوری می شوند.

رنگ مو : از هر طرف به سمت ایستگاه سرازیر کراتینه مو شدند. افراد غیر کام با صدای عمیق. جلوی پرونده ها دوید. آن‌ها موج انسان‌ها را مهار می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و آنها را در امتبالیاژ مو داد موانع یا میدان‌های نرده‌دار جمع می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند – به خوبی همه جا. مردان بازوهای خود را انباشته آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، کوله پشتی های خود را انداختند، و آزادی بیرون رفتن نداشتند.

رنگ بلوند زیتونی پلاتینه

رنگ بلوند زیتونی پلاتینه : منتظر ماندند، کنار هم در سایه دفن کراتینه مو شدند. حجم ورودی‌ها به دنبال هم پروتئین تراپی مو بود که با عمیق‌تر کراتینه مو شدن گرگ و میش بیشتر کراتینه مو شد. همراه با نیروها، موتورها به سمت بالا سرازیر کراتینه مو شدند و به زودی غرش ناگسستنی به گوش رسید. لیموزین ها از میان دریای عظیمی از کامیون های کوچک، متوسط ​​و بزرگ عبور می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. همه اینها کنار رفتند.

خود را فرو آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و در مکانهای تعیین کراتینه مو شده خود فروکش آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. زمزمه وسیعی از صداها و صداهای در هم آمیخته از اقیانوس انسان ها و وسایل نقلیه ای که بر مسیرهای ایستگاه می کوبیدند و از مکان هایی شروع به فیلتر بیبی لایت مو کردن می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. کوکون، مرد فیگورها گفت: “این هنوز چیزی نیست.” او افزود: «تنها در ستاد ارتش، سی موتور افسری وجود رنگ مو دارد.

و شما نمی‌دانید، «چند قطار پنجاه کامیونی لازم رنگ مو است تا همه سپاه‌ها و همه جعبه ترفندها را در خود جای دهد – البته به جز: کامیون‌ها، که با پای خود به بخش جدید می‌پیوندند؟ “اسکات بزرگ! و سی و سه سپاه وجود رنگ مو دارد؟” “سی و نه وجود رنگ مو دارد، یک لوس!” آشفتگی افزایش می یابد. ایستگاه همچنان پرجمعیت تر می نانو کراتین مو شود.

  رنگ موی زیتونی با هایلایت طلایی

تا آنجایی که چشم می تواند یک شکل یا شبح یک شکل را تشخیص دهد، حرکتی تند و تیز مانند وحشت وجود رنگ مو دارد. تمام سلسله مراتب غیر کام. خود را گسترش می دهند و وارد عمل می شوند، مانند شهاب سنگ ها می گذرند و دوباره می گذرند، بازوهای راه راه روشن خود را تکان می دهند و دستورات و فرمان های متقابلی را که توسط کرم داران و دوچرخه سواران انجام می نانو کراتین مو شود.

چند برابر می کنند. ماهی در آب اینجا، قطعاً عصر رنگ مو است. لکه هایی که توسط یونیفرم های پولوس جمع کراتینه مو شده در اطراف تپه های تفنگ ایجاد می نانو کراتین مو شود نامشخص می نانو کراتین مو شود و با زمین مخلوط می نانو کراتین مو شود. و سپس توده آنها تنها با درخشش پیپ و سیگار خیانت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در برخی از نقاط لبه خوشه‌ها، نقاط روشن کوچک، تاریکی را مانند جریان‌های نورانی در خیابانی شاداب می‌سازند.

رنگ بلوند زیتونی پلاتینه : بر فراز این گستره گیج و سراسیمه، ملغمه ای از صداها برمی خیزد، مثل دریا که در ساحل می شکافد: و بر فراز این زمزمه بی پایان، فرمان های تازه، فریادها، غوغای بار شلیک یا انتقال، اصابت چکش های بخار که کسل کننده پروتئین تراپی مو بودنشان را دو چندان می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. تلاش ها و غرش دیگ ها. در ابهام عظیم، پر از مردان و با همه چیز، نورها در همه جا ظاهر می شوند.

اینها لامپهای فلاش افسران و رهبران گروه و لامپهای رنگ مو استیلن دوچرخه سواران لایت و هایلایت مو هستند که نقاط سفید کراتینه مو شدیدشان این طرف و آن طرف زیگزاگ می شوند و ناحیه بیرونی رستاخیز کم رنگ را نشان می دهند. نورافکن رنگ مو استیلن به صورت کورکورانه روشن می نانو کراتین مو شود و گنبدی از نور روز را به تصویر می ککراتینه مو شد. تیرهای دیگر خاکستری جهانی را سوراخ بیبی لایت مو کرده و می شالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  انواع رنگ مو مشکی پر کلاغی

سپس ایستگاه هوای خارق العاده ای را در نظر می گیرد. اشکال اسرارآمیز به وجود می آیند و به آبی تیره آسمان می چسبند. کوه‌هایی با مدل‌های ناهموار و وسیع مانند ویرانه‌های یک شهر به چشم می‌خورند. می توان آغاز ردیف های بی پایان اشیاء را دید که در نهایت در شب فرو رفته اند. آدم حدس می‌زند که توده‌های بزرگی که بیرونی‌ترین خطوط آنها از ورطه سیاه ناشناخته بیرون می‌آیند چه لایت و هایلایت مو هستند.

در سمت چپ ما، دسته های سواره نظام و پیاده نظام مانند سیل کراتینه مو شدیدی به جلو حرکت می کنند. ما ابهام پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده صداها را می شنویم. ما برخی از ردیف‌ها را می‌بینیم که با فلاش نور فسفری یا یک درخشش سرخ‌رنگ مشخص کراتینه مو شده‌اند و به دنباله‌های بلند سر و صدا گوش می‌دهیم. بالای باندهای ون هایی که تنه های خاکستری و دهان سیاه شان را با شعله رقص و دود مشعل ها می بینیم.

توپچی ها اسب ها را هدایت می کنند. درخورنگ مو است‌ها و فریادها، لگدزدن دیوانه‌وار درگیری، و لگد زدن خشمگین یک حیوان ناآرام – که توسط راهنمایش توهین کراتینه مو شده رنگ مو است – در مقابل پانل‌های ون که او در آن پناهگاه رنگ مو است، شنیده می‌نانو کراتین مو شود. نه چندان دور، واگن ها را روی کامیون های راه آهن سوار می کنند. انبوه بشریت تپه ای از خرپاهای علوفه را احاطه بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

انبوهی پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده با خشم به اقشار بزرگ عدل حمله می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. پارادیس آه می‌ککراتینه مو شد: «این سه ساعتی رنگ مو است که ما سر خودمان پروتئین تراپی مو بوده‌ایم». “و اونها اونجا چی لایت و هایلایت مو هستن؟” در برخی از نورها، گروهی از اجنه را می بینیم که توسط کرم های درخشان احاطه کراتینه مو شده اند و ابزارهای عجیب و غریب حمل می کنند، بیرون می آیند و سپس ناپدید می شوند.

  رنگ مو یخی کاهی

رنگ بلوند زیتونی پلاتینه : کوکون می گوید: «این بخش نورافکن رنگ مو است. “شما کلاه خود را در نظر گرفته اید، رفیق، در مورد چیست؟” کوکون پاسخ می دهد: “در حال حاضر چهار لشکر در یک سپاه ارتش وجود رنگ مو دارد.” “تعبالیاژ مو داد تغییر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، گاهی سه، گاهی پنج می نانو کراتین مو شود. همین حالا، چهار رنگ مو است. و هر یک از لشکرهای ما،” که تیم ما به داشتن او افتخار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

ادامه می دهد: “شامل سه RI – هنگ پیاده، دو BCP – گردان‌های تعقیب‌کننده‌ها را کنار زدند؛ یک RTI – هنگ پیاده‌نظام سرزمینی – بدون احتساب هنگ‌های ویژه، توپخانه، مهندسان، حمل‌ونقل و غیره، و بدون احتساب ستاد فرماندهی DI و بخش‌هایی که بریگاد نکراتینه مو شده‌اند، بلکه مستقیماً به هنگ DI متصل لایت و هایلایت مو هستند. خط سه گردان چهار قطار را اشغال می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

یک گردان برای هر گردان. همه نیروها در اینجا حبس نمی شوند. با توجه به موقعیت ربع ها و دوره نقش برجسته ها به صورت پلکانی در امتبالیاژ مو داد خط قرار دهید. تولاک می گوید: «خسته ام. “ما مواد جامد کافی برای خوردن دریافت نمی‌کنیم، علامت بزنید. ما ایستاده‌ایم چون مد رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه