نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی عسلی پلاتینه

رنگ موی عسلی پلاتینه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی عسلی پلاتینه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی عسلی پلاتینه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی عسلی پلاتینه : بزرگ و وحشتناک. اوه؟ و تو دوروتی کوچک، اهل کانزاس. من تو را به خوبی به یاد دارم.” “گفتی کی پروتئین تراپی مو بود؟” زیب با دختر زمزمه بیبی لایت مو کرد. “این جادوگر فوق العاده اوز رنگ مو است. آیا شما در مورد او نشنیده اید؟” درست در همان لحظه مرد با ستاره آمد. در مقابل جادوگر ایستاد.

رنگ مو : اسب و کالسکه و همه – و سنگ ها شل کراتینه مو شدند و با ما پایین آمدند.” مرد ستاره دار با چشمان آرام و بی بیانش به او نگاه بیبی لایت مو کرد. وی گفت: باران سنگ آسیب زیادی به شهر ما وارد بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. “و ما شما را مسئول آن خواهیم دانست مگر اینکه بتوانید بی گناهی خود را ثابت کنید.” “چطور می توانیم انجامش دهیم؟” از دختر پرسید. “این که من حاضر نیستم بگویم.

رنگ موی عسلی پلاتینه

رنگ موی عسلی پلاتینه : این موضوع شمرنگ مو است، نه من. شما باید به خانه جادوگر بروید که به زودی حقیقت را کشف خواهد بیبی لایت مو کرد.” “خانه جادو کجرنگ مو است؟” دختر پرسید “من شما را به آن هدایت می کنم. بیا!” چرخید و در خیابان راه افتاد و پس از لحظه ای تردید دوروتی اورکا را در آغوش او گرفت و به داخل کالسکه رفت. پسرک کنار او نشست و گفت: “گید دپ جیم.” در حالی که اسب در حال حرکت پروتئین تراپی مو بود و کالسکه را می کشید.

مردم شهر شیشه ای راه را برای آنها باز آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و یک صف در عقب آنها تشکیل بالیاژ مو دادند. به آلایت و هایلایت مو هستگی از یک خیابان و خیابان دیگر به سمت بالا حرکت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و ابتدا به این طرف و سپس به آن طرف پیچیدند تا به میدانی باز رسیدند که در مرکز آن یک قصر شیشه‌ای بزرگ قرار داشت که یک گنبد مرکزی و چهار گلدسته بلند در هر گوشه داشت.

ورود جادوگر درب قصر شیشه‌ای به اندازه‌ای بزرگ پروتئین تراپی مو بود که اسب و کالسکه وارد آن شوند، پس زیب مستقیماً از آن عبور بیبی لایت مو کرد و بچه‌ها خود را در سالنی رفیع یافتند که بسیار زیبا پروتئین تراپی مو بود. مردم فوراً دنبال آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و دایره ای در اطراف اتاق بزرگ تشکیل بالیاژ مو دادند و اسب و کالسکه و مرد ستاره را در مرکز سالن گذاشتند. “بیا پیش ما، آه، گویگ!” مرد را با صدای بلند صدا زد.

  رنگ مرواریدی شماره 10

فوراً ابری از دود ظاهر کراتینه مو شد و روی زمین غلتید. سپس به آرامی گسترش یافت و به داخل گنبد بالا رفت و شخصیت عجیبی را نشان بالیاژ مو داد که روی تختی شیشه ای درست جلوی بینی جیم نشسته پروتئین تراپی مو بود. او نیز مانند سایر ساکنان این سرزمین شکل گرفت و لباس او تنها در زرد روشن با لباس آنها تفاوت داشت.

اما او اصلاً مو نداشت و در سرتاسر سر و صورت طاسش و پشت دستانش خارهای تیز مانند خارهای روی شاخه های بوته های رز روییده پروتئین تراپی مو بود. حتی یک خار روی نوک بینی او وجود داشت و به قدری خنده دار به نظر می رسید که دوروتی با دیدن او خندید.

جادوگر با شنیدن صدای خنده، با چشمانی سرد و بی رحم به سمت دخترک نگاه بیبی لایت مو کرد و نگاهش او را در یک لحظه هوشیار بیبی لایت مو کرد. “چرا جرات بیبی لایت مو کردی افراد ناخورنگ مو استه خود را به سرزمین منزوی منگابوها نفوذ کنی؟” او با جدیت پرسید.

رنگ موی عسلی پلاتینه : دوروتی گفت: «چون ما نمی‌توانستیم جلوی آن را بگیریم. چرا باران سنگ ها را با شرارت و شرارت فرستادی تا خانه های ما را بشالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و بشالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟ او ادامه بالیاژ مو داد. دختر گفت: “ما نبیبی لایت مو کردیم.” “اثباتش کن!” ساحر فریاد زد. دوروتی با عصبانیت پاسخ بالیاژ مو داد: ما مجبور نیستیم آن را ثابت کنیم. “اگر اصلاً حواس تان باکراتینه مو شد، می دانستید که زلزله رنگ مو است.” ما فقط می دانیم.

  رنگ مو نسکافه ای با مش یخی

که دیروز باران سنگی بر ما آمد که صدمات زیادی وارد بیبی لایت مو کرد و عده ای از مردم ما را مجروح بیبی لایت مو کرد. امروز باران سنگ دیگری آمد و اندکی بعد در میان ما ظاهر کراتینه مو شدی. مرد ستاره دار در حالی که به طور پیوسته به جادوگر نگاه می بیبی لایت مو کرد گفت: “به هر حال” دیروز به ما گفتی که باران سنگی دومی وجود نخواهد داشت.

جادوی شما برای اگر نتواند حقیقت را به ما بگوید خوب رنگ مو است؟” “جادوی من حقیقت را می گوید!” مرد خار پوش اعلام بیبی لایت مو کرد. “من گفتم فقط یک باران سنگ وجود خواهد داشت. این دومی بارانی از مردم و اسب و کالسکه پروتئین تراپی مو بود. و چند سنگ با آنها آمد.” “آیا دیگر باران خواهد آمد؟” از مرد ستاره پرسید. “نه، شاهزاده من.” “نه سنگ و نه مردم؟” “نه، شاهزاده من.” “مطمئنی؟” “کاملا مطمئن، شاهزاده من.

جادوی من این را به من می گوید.” درست در همان لحظه مردی با دویدن وارد سالن کراتینه مو شد و پس از تعظیم پایین به شاهزاده خطاب بیبی لایت مو کرد. او گفت: “عجایب بیشتر در هوا، پروردگار من.” بلافاصله شاهزاده و همه افرادش از سالن به خیابان هجوم آوردند تا ببینند قرار رنگ مو است چه اتفاقی بیفتد. دوروتی و زب از کالسکه بیرون پریدند و به دنبال آنها دویدند، اما جادوگر با آرامش در تاج و تخت خود باقی ماند.

دور در هوا شیئی پروتئین تراپی مو بود که شبیه بالون پروتئین تراپی مو بود. ارتفاع آن به اندازه ستاره درخشان شش خورشید رنگی نپروتئین تراپی مو بود، اما به آرامی در هوا فرود می آمد – چنان آلایت و هایلایت مو هسته که در ابتدا به ندرت به نظر می رسید که حرکت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. جمعیت ایستاده و منتظر پروتئین تراپی مو بودند. این تنها کاری پروتئین تراپی مو بود که می توانستند انجام دهند، زیرا رفتن و ترک آن منظره عجیب غیرممکن پروتئین تراپی مو بود. آنها نمی توانند به هیچ وجه در سقوط آن عجله کنند.

  رنگ موی سیاه و صورتی

به بچه های زمینی توجه نکراتینه مو شد، چون اندازه متوسط ​​مانگابوس ها پروتئین تراپی مو بود، و اسب در خانه جادو باقی مانده پروتئین تراپی مو بود و یورکا روی صندلی کالسکه خوابیده پروتئین تراپی مو بود. به تدریج بالون بزرگتر کراتینه مو شد، که دلیلی بر این پروتئین تراپی مو بود که در سرزمین منگابوها مستقر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. دوروتی از اینکه متوجه کراتینه مو شد مردم چقدر صبور لایت و هایلایت مو هستند شگفت زده کراتینه مو شد، زیرا قلب کوچک خودش به سرعت از هیجان می تپید.

رنگ موی عسلی پلاتینه : یک بالون برای او به معنای ورود دیگری از سطح زمین پروتئین تراپی مو بود، و او امیدوار پروتئین تراپی مو بود که کسی بتواند به او و زیب از مشکلاتشان کمک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. پس از گذشت یک ساعت، بادکنک به اندازه‌ای نزدیک کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که او یک سبدی را که زیر آن آویزان پروتئین تراپی مو بود، ببیند. در عرض دو ساعت، او توانست سري را ببيند كه به كنار سبد نگاه مي‌كند.

در عرض سه ساعت بالون بزرگ به آرامی در میدان بزرگی که در آن ایستاده پروتئین تراپی مو بودند نشست و روی سنگفرش شیشه ای آرام گرفت. سپس مرد کوچکی از سبد بیرون پرید، کلاه بلندش را از سر برداشت و با ظرافت به انبوه منگابوهای اطرافش تعظیم بیبی لایت مو کرد. او پیرمرد کوچکی پروتئین تراپی مو بود و سرش دراز و کاملاً کچل پروتئین تراپی مو بود.

دوروتی با تعجب فریاد زد: «چرا اوز رنگ مو است!» مرد کوچک به او نگاه بیبی لایت مو کرد و به همان اندازه که او تعجب بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود به نظر می رسید. اما لبخندی زد و تعظیم بیبی لایت مو کرد و جواب بالیاژ مو داد: “بله، عزیزم، من اوز لایت و هایلایت مو هستم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه