نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی بلوند پلاتینه روی موی طبیعی

رنگ موی بلوند پلاتینه روی موی طبیعی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی بلوند پلاتینه روی موی طبیعی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی بلوند پلاتینه روی موی طبیعی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی بلوند پلاتینه روی موی طبیعی : در آن زمان آنها بالغ در نظر گرفته می شوند و می توانند از خود مراقبت کنند و دوستان خود را انتخاب کنند. با این حساب، شاید خرچنگ‌ها زیاد به آن‌ها سر نمی‌زنند، زیرا با ده‌ها کودکی که به او چسبیده‌اند، مادر به سختی میهمان خوبی در جایی رنگ مو است.

رنگ مو : شما سرزمین پریان را با عمل نافرمانی خود برای همیشه از دست بالیاژ مو داده اید. پس از تبعید، نمی توان به یاد آورد. علاوه بر این، اگر امکان داشت دوباره شما را در سرزمین پریان بپذیرم، دیگر هرگز از ما خوشحال نخواهید کراتینه مو شد. شما یک بار طلوع باشکوه خورشید را دیده اید و هیچ چیز در سرزمین پریان به این زیبایی نیست. شما دائماً آرزوی دوباره آن منظره باشکوه را خواهید داشت.

رنگ موی بلوند پلاتینه روی موی طبیعی

رنگ موی بلوند پلاتینه روی موی طبیعی : لباس سفید و نقره‌ای او در برابر صورتی روشن غنچه‌های رز درخشان می‌درخشید، و برگ‌های سبز اطراف آن‌ها چنان با شبنم پوشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که به نظر می‌رسید از نقره مات ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. 42 «افسوس! بچه های عزیزم، او با ناراحتی شروع بیبی لایت مو کرد، من قدرتی ندارم که دوباره شما را پری کنم.

اما او متفکرانه اضافه بیبی لایت مو کرد، شاید بتوانم شما را به شکل دیگری بر روی زمین کاملاً خوشحال کنم و از این طریق رضایت شما را بازگردانم. 43 «شاهزاده عادلستان و عروسش لرزان از او خورنگ مو استند که آنها را عوض الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، زیرا آنها که بدبخت پروتئین تراپی مو بودند، می دانستند که او حقیقت را می گوید. آنها دیگر هرگز در سرزمین پریان خوشحال نخواهند کراتینه مو شد.

آنها همیشه آرزوی دیدن طلوع خورشید را تمام دکلره مو دارند. سپس سکوت بر همه آنها حاکم کراتینه مو شد، زیرا ملکه به آرامی عصای درخشان خود را بلند بیبی لایت مو کرد. «در حال حاضر در سکون شب صدایی باشکوه بلند کراتینه مو شد. این پرنده مسخره پروتئین تراپی مو بود که صدایش را به نشانه شکرگزاری بلند می بیبی لایت مو کرد و دوباره برای شادی ستایش می بیبی لایت مو کرد. بارها و بارها آن صداهای لذیذ روی هوا پخش می‌کراتینه مو شد و شب را با شیرینی پر می‌بیبی لایت مو کرد.

  رنگ مو زنانه صورتی

تا این که پری‌ها بی‌نفس ایستادند تا گوش کنند. شگفت‌انگیز به نظر می‌رسید که این همه شیرینی صدا را می‌توان در چنین بدنه کوچکی گنجاند. اما ترانه سرایان کوچک تریل آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و با لذتی باشکوه آواز خواندند. 44 فقط در این سرزمین پر از آفتاب و ماگنولیا می توانید این پرنده شگفت انگیز را پیدا کنید. هرگز از خلیج دور نمی نانو کراتین مو شود.

در میان ماگنولیاها به بهترین وجه شکوفا می نانو کراتین مو شود و جنگل های جنوبی را با موسیقی پر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در تمام ساعات آواز می خواند. در شب، هنگامی که ماه با مهربانی به زمین نگاه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و زمین با آرامش به ماه لبخند می زند، نت های شفاف آن با شادی طنین انداز می شوند، تا زمانی که حتی ستاره های کاخ های درخشانشان برای شنیدن خم می شوند.

اما در سحرگاه سحر رنگ مو است که شگفت انگیزترین ملودی آن شنیده می نانو کراتین مو شود. سپس بیدار می نانو کراتین مو شود تا دوباره آن معجزه جهان، راز طلوع خورشید را تماشا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و همانطور که نیزه های طلایی نور آسمان ها را خط می کشند، پرده سفید مه را بریده و آسمان ها را با رنگ های رنگین کمانی رنگ آمیزی می کنند، صدای باشکوهش طنین انداز می نانو کراتین مو شود.

رنگ موی بلوند پلاتینه روی موی طبیعی : و جهان را غرق موسیقی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. زیرا در آن ساعت پرنده مسخره بارها و بارها درنگ مو استان آن منظره باشکوه – طلوع خورشید – را تعریف می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. 45 فصل چهارم ساکنان کوچک در مرداب (بدون برچسب) هنگامی که راهنما توصیف جذاب خود را از بلبل جنوبی به پایان رساند، به مرداب اشاره بیبی لایت مو کرد. مکان عجیبی پروتئین تراپی مو بود و اتلدا سوالات زیادی در مورد آن پرسید.

  رنگ مو فندقی بدون دکلره

چرا عبور خطرناک پروتئین تراپی مو بود؟ چرا باید مانند باتلاق دامن بزنند و دور آن بچرخند؟ این مسیر بسیار کوتاه‌تر برای عبور از آن پروتئین تراپی مو بود، اما در عوض، آنها کیلومترها از مسیر خود فاصله گرفتند تا به سمت دیگر برسند. راهنمای آنها به آنها اطمینان بالیاژ مو داد که مرداب آنقدرها که به نظر می رسید جذاب نیست. در میان سروهای تیره اش، جایی که فن های نخل دندانه دار و لتانیه رکراتینه مو شد می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

و راش های بلند و نیزارها آنقدر ظریف پروتئین تراپی مو بودند که به آرامی زیر نسیم تاب می خوردند، مانند آب متحرک به نظر می رسید، اما آبی که به رنگ های زمردی و توپاز رنگ کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، بسیاری را در کمین خود فرو می برد. خطرات مارهای زنگی و وزغ و حشرات کشنده آن را خانه خود آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و زمین همه باتلاق پروتئین تراپی مو بود، به طوری که با پا گذاشتن روی آن در اعماق گل و لجن فرو می رفتند و شاید در آنجا می مردند.

شاهزاده خانم گفت: “اوه، چقدر وحشتناک! هیچ چیز خوبی در آنجا زندگی نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟ آن نیلوفرهای ببری زیبا و گل های پرشور بنفش بزرگ بسیار جذاب شکوفا می شوند، مطمئناً باید چیزی برای لذت بردن از آنها وجود داشته باکراتینه مو شد. راهنما پاسخ بالیاژ مو داد: «خوب، پرندگان اغلب در آنجا لانه می کنند و پلیکان ها و جرثقیل های بزرگ در آن پنهان می شوند.

  ترکیب رنگ موی صورتی روشن

اما در کنار آنها فقط سه خانواده محترم لایت و هایلایت مو هستند که من آنها را می شناسم که وارد آن کراتینه مو شده اند.» “آنها چه کسانی لایت و هایلایت مو هستند؟” اتلدا که به کراتینه مو شدت علاقه مند پروتئین تراپی مو بود بلافاصله پرسید. 47 پیام رسان سان پاسخ بالیاژ مو داد: «منظورم اولین خانواده، خانواده خرچنگ رنگ مو است. این خانواده در اعماق لجن سیاه زندگی می کنند که از حفاری و نقب زدن در گل لذت می برند.

آنها در خاک بسیار سیاه زندگی می کنند، اما پیدا بیبی لایت مو کردن خانواده شادتر دشوار رنگ مو است. آنها خانه دارهای کوچک و باشکوهی نیز لایت و هایلایت مو هستند و بیشتر صبح های خود را در خانه های خود می گذرانند و سعی می کنند خانه های خود را بسازند و زیبا کنند و هرگز با هیچ کس دیگری دخالت نمی کنند. در هر زمانی از روز می توانید چشمان درخشان آنها را ببینید که با تعجب از پنجره های گلی خود به بیرون نگاه می کنند.

رنگ موی بلوند پلاتینه روی موی طبیعی : بچه های خرچنگ بسیار ریز لایت و هایلایت مو هستند و با دقت و مهربانی به آنها نگاه می نانو کراتین مو شود. آنها هرگز اجازه بازی با دیگران را نتمام دکلره مو دارند و تا پنج سالگی نمی توانند حتی یک دقیقه کنار مادرشان را ترک کنند. در واقع، آنها تا آن سن به پهلوهای او چسبیده اند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه