نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو بلوند بژ پلاتینه

رنگ مو بلوند بژ پلاتینه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو بلوند بژ پلاتینه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو بلوند بژ پلاتینه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو بلوند بژ پلاتینه : که امیدوار و مشتاق کراتینه مو شدند و فکر می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند هر لحظه ممکن رنگ مو است آفتاب را ببینند. اما در نهایت به طور غیرمنتظره‌ای به صخره‌ای بزرگ رسیدند که راه را مسدود بیبی لایت مو کرد و مانع از آن کراتینه مو شد که یک قدم جلوتر بروند. این صخره جدا از بقیه کوه پروتئین تراپی مو بود و در حرکت پروتئین تراپی مو بود و به آرامی به دور و اطراف می چرخید، انگار که بر روی یک محور باکراتینه مو شد.

رنگ مو : اما مادر می‌گوید که روزی همه ما بسیار قدرتمند و مهم خواهیم کراتینه مو شد. مادرت کجرنگ مو است؟ جادوگر با نگرانی به اطراف نگاه بیبی لایت مو کرد. او به بالای زمین رفته تا برای شام ما شکار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اگر خوش شانس باکراتینه مو شد. برای ما یک فیل یا یک کرگدن یا شاید چند ده نفر می آورد تا گرسنگی ما را حفظ کنیم. “اوه، گرسنه ای؟” دوروتی با عقب نشینی پرسید. اژدها در حالی که آرواره هایش را شکست.

رنگ مو بلوند بژ پلاتینه

رنگ مو بلوند بژ پلاتینه : ما امیدواریم روزی تبدیل به اژدها شویم، اما اکنون ما فقط اژدها بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم.” “آن چیست؟” دوروتی پرسید و با ترس به سر بزرگ فلس دار، دهان خمیازه و چشمان درشت خیره کراتینه مو شد. “البته اژدهایان جوان، اما تا زمانی که رکراتینه مو شد کامل خود را به دست نیاوریم، اجازه نداریم خودمان را اژدهای واقعی بنامیم.” اژدهایان بزرگ بسیار مغرور لایت و هایلایت مو هستند و فکر نمی‌کنند بچه‌ها زیاد باشند.

گفت: «بسیار. “و – و – آیا مردم را می خورید؟” موجود با لحنی پشیمانانه پاسخ بالیاژ مو داد: “مطمئناً، چه زمانی می توانیم آنها را تهیه کنیم. اما آنها چند سالی رنگ مو است که بسیار کمیاب کراتینه مو شده اند و ما معمولاً باید به فیل یا بوفالو راضی باشیم.” “شما چند سال دارید؟” زیب، که گویی مجذوب به چشمان زرد خیره کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، پرسید. “بسیار جوان، متاسفم که بگویم.

  ترکیب رنگ موی مرواریدی استرالیایی

و همه برادران و خواهرانم که اینجا می بینید، عملاً هم سن و سال من لایت و هایلایت مو هستند. اگر درست یادم باکراتینه مو شد، ما دیروز شصت و شش ساله پروتئین تراپی مو بودیم.” “اما این جوان نیست!” دوروتی با تعجب فریاد زد. “نه؟” اژدها را کشید. “به نظر من خیلی بچه گانه رنگ مو است.” “مادرت چند سالشه؟” از دختر پرسید. “مادر حدود دو هزار سال رنگ مو دارد؛ اما او چند قرن پیش با بی احتیاطی سن خود را از دست بالیاژ مو داد و چند صد مورد را رد بیبی لایت مو کرد.

می دانید، او کمی شلوغ رنگ مو است و از پیر کراتینه مو شدن، بیوه پروتئین تراپی مو بودن و هنوز در اوج شکوفایی خود می ترسد.” دوروتی موافقت بیبی لایت مو کرد: “من باید فکر کنم او می نانو کراتین مو شود.” بعد بعد از کمی فکر پرسید: ما دوست بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم یا دشمن؟ “در این مورد، ما اژدهاها دوست داریم تو را بخوریم، فرزندم؛ اما متأسفانه مادر تمام دم‌های ما را دور صخره‌های پشت غارهای ما بسته رنگ مو است تا نتوانیم بیرون بخزیم تا تو را بگیریم.

نزدیک‌تر بیا، ما یک چشمک از تو می‌زنیم، اما اگر این کار را نکنی، کاملاً در امان خواهی پروتئین تراپی مو بود.» لهجه پشیمانی در صدای موجود وجود داشت، و از این کلمات همه اژدهاهای دیگر آهی تاسف بار کشیدند. دوروتی احساس آرامش بیبی لایت مو کرد. در حال حاضر او پرسید: “چرا مادرت دم تو را بسته رنگ مو است؟” او می گوید: “اوه، او گاهی اوقات برای چند هفته در سفرهای شکار خود نمی رود.

و اگر ما بند نپروتئین تراپی مو بودیم، تمام کوه را می خزیدیم و با هم دعوا می بیبی لایت مو کردیم و شیطنت های زیادی می بیبی لایت مو کردیم. مادر معمولاً می داند که در مورد چیست، اما او این بار اشتباه بیبی لایت مو کرد، زیرا شما مطمئناً از ما فرار خواهید بیبی لایت مو کرد، مگر اینکه خیلی نزدیک شوید، و احتمالاً این کار را نخواهید بیبی لایت مو کرد.” “نه، در واقع!” گفت دختر کوچولو ما نمی‌خواهیم که توسط این حیوانات وحشتناک خورده شویم.» اژدها پاسخ بالیاژ مو داد: “اجازه دهید بگویم.

  مدل رنگ مو برای چتری

که شما نسبتاً بی ادب لایت و هایلایت مو هستید که ما را با نام و نشان صدا می کنید، زیرا می دانید که ما نمی توانیم از توهین شما ناراحت باشیم. ما خود را از نظر ظاهری بسیار زیبا می دانیم، زیرا مادر این را به ما گفته رنگ مو است و او می داند.” ما از یک خانواده عالی بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم و شجره نامه ای داریم که من هر انسانی را به چالش می کشم.

تا با زمان اژدهای سبز معروف آتلانتیس که در زمانی زندگی می بیبی لایت مو کرد که هنوز انسان ها خلق نکراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، برابری کنند، همانطور که به حدود بیست هزار سال پیش می رسد. آیا می توانی با آن شجره نامه مطابقت کنی، دختر کوچولو؟ دوروتی گفت: “خب، من در مزرعه ای در کانزاس به دنیا آمدم، و حدس می‌زنم که به اندازه زندگی در یک غار با دمی که دم شما به یک سنگ بسته کراتینه مو شده رنگ مو است.

رنگ مو بلوند بژ پلاتینه : دیدنی و مغرور رنگ مو است. اگر اینطور نباکراتینه مو شد، این کار را خواهم بیبی لایت مو کرد تحمل بیبی لایت مو کردن، همین رنگ مو است.” اژدها زمزمه بیبی لایت مو کرد: «سلیقه‌ها متفاوت رنگ مو است. بچه‌ها و جادوگر که از این واقعیت اطمینان داشتند که موجودات نمی‌توانند از جیب سنگ‌هایشان بیرون بیایند، حالا وقت گذاشتند تا آنها را دقیق‌تر بررسی کنند. سر اژدها به بزرگی بشکه و پوشیده از فلس های سفت و سبز رنگ پروتئین تراپی مو بود.

که زیر نور فانوس ها به خوبی می درخشیدند. پاهای جلویی آنها که درست پشت سرشان رکراتینه مو شد می بیبی لایت مو کرد نیز قوی و بزرگ پروتئین تراپی مو بود. اما بدن‌هایشان از سرشان کوچک‌تر پروتئین تراپی مو بود و در صفی طولانی کم‌رنگ‌تر می‌کراتینه مو شد تا اینکه دم‌هایشان مثل یک ریسمان کفش باریک کراتینه مو شد. دوروتی فکر می‌بیبی لایت مو کرد، اگر شصت و شش سال طول می‌کشید تا به این اندازه رکراتینه مو شد کنند.

  مدل رنگ مو سال جدید

صد سال دیگر طول می‌کشید تا بتوانند خود را اژدها بنامند، و به نظر می‌رسید که زمان خوبی برای رکراتینه مو شد بیبی لایت مو کردن باکراتینه مو شد. جادوگر گفت: “به ذهنم خطور می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که باید قبل از بازگشت مادر اژدها از این مکان خارج شویم.” یکی از اژدها صدا بیبی لایت مو کرد: «عجله نکن». “مطمئنم که مادر از دیدار شما خوشحال خواهد کراتینه مو شد.” جادوگر پاسخ بالیاژ مو داد: “شاید حق با شما باکراتینه مو شد.” اژدهایی دیگر گفت: “این سوال منصفانه ای نیست که از ما بپرسیم.” “زیرا، اگر ما به شما ررنگ مو است می گفتیم، ممکن رنگ مو است به کلی از ما فرار کنید.

و اگر به شما دروغی بگوییم، شیطان خواهیم پروتئین تراپی مو بود و مستحق مجازات خواهیم پروتئین تراپی مو بود.” دوروتی تصمیم گرفت: «پس ما باید بهترین راه را پیدا کنیم.» آنها دور تا دور غار چرخیدند و فاصله خوبی از چشمان زرد چشمک زن اژدها دور آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و در حال حاضر متوجه کراتینه مو شدند که دو مسیر از دیوار مقابل به جایی که آنها وارد کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند منتهی می نانو کراتین مو شود.

رنگ مو بلوند بژ پلاتینه : آنها یکی از اینها را در یک سرمایه گذاری انتخاب آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و تا آنجا که می توانستند با عجله در آنجا حرکت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، زیرا نمی دانستند که مادر اژدها چه زمانی برمی گردد و بسیار نگران پروتئین تراپی مو بودند که با او آشنا نشوند. 14. اوزما از کمربند جادویی رنگ مو استفاده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند مسافت قابل توجهی مسیر مستقیماً به سمت بالا در شیب ملایمی منتهی می کراتینه مو شد و سرگردانان چنان پیشرفت خوبی داشتند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه