نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ هایلایت مرواریدی

رنگ هایلایت مرواریدی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ هایلایت مرواریدی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ هایلایت مرواریدی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ هایلایت مرواریدی : چه اتفاقی می افتد این شیطان زن مرا به همه آنها صادق ترین پاسخ می دهد او از چیزهایی با من صحبت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که من دوست ندارم با خودم صحبت کنم به چه فکر کنم من به زمین چسبیده ام! ” “آیا من باید شما را درک کنم، به سوالات مخفیانه توسط شما که مربوط به رویبالیاژ مو دادهایی رنگ مو است که فقط خود شما می دانید پاسخ بالیاژ مو داده رنگ مو است؟” “آه! بیش از آن، بیشتر از آن،” او پاسخ بالیاژ مو داد.

رنگ مو : با هوا برخی از زنگ. او پس از مکثی اضافه بیبی لایت مو کرد: “او چیزهایی را به من ربط بالیاژ مو داد – اما” او پس از مکثی اضافه بیبی لایت مو کرد و یکدفعه رفتارش را تغییر بالیاژ مو داد، “چرا خودمان را مشغول این حماقت ها کنیم؟ بدون شک همه چیز زیست شناسی پروتئین تراپی مو بود. ناگفته نماند که اعتبار من را نرنگ مو دارد. اما چرا ما اینجاییم، مون آمی؟ به ذهنم رسید که زیباترین چیزی را که می توانید تصور کنید.

رنگ هایلایت مرواریدی

رنگ هایلایت مرواریدی : کشف کنم – گلدانی با مارمولک های سبز روی آن، ساخته کراتینه مو شده توسط برنارد پالیسی بزرگ. در آپارتمان من رنگ مو است؛ بگذارید سوار شویم. من می روم تا آن را به شما نشان دهم.” من به طور مکانیکی سایمون را دنبال بیبی لایت مو کردم. اما افکار من از و ظروف میناکاری کراتینه مو شده او دور پروتئین تراپی مو بود، اگرچه من نیز مانند او در تاریکی به دنبال یک کشف بزرگ پروتئین تراپی مو بودم.

این اشاره گاه به گاه روحانی، مادام وولپس، مرا در مسیر جدیدی قرار بالیاژ مو داد. اگر از طریق ارتباط با ارگانیسم‌های ظریف‌تر از ارگانیسم‌های خودم، بتوانم به هدفی دست یابم که شاید یک زندگی و زحمت ذهنی دردناک هرگز من را قادر به رسیدن به آن نالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟ هنگام خرید گلدان از دوستم ، به طور ذهنی برنامه ملاقات با مادام ولپس را داشتم.

  رنگ مو نقره ای

دو شب بعد از آن، به لطف هماهنگی نامه‌ای و وعده پرداخت هزینه فراوان، متوجه کراتینه مو شدم مادام وولپس به تنهایی در محل اقامتش منتظر من رنگ مو است. او زنی با ظاهر درشت، با چشمان تیره تیزبین و نسبتاً بی‌رحمانه، و حالتی بسیار شهوانی در اطراف دهان و زیر آرواره‌اش پروتئین تراپی مو بود. او مرا در سکوت کامل، در آپارتمانی در طبقه همکف، با مبله بسیار کم پذیرفت.

در مرکز اتاق، نزدیک به جایی که خانم ولپس نشسته پروتئین تراپی مو بود، یک میز گرد معمولی چوب ماهون وجود داشت. اگر من برای جارو بیبی لایت مو کردن دودکش آمده پروتئین تراپی مو بودم، آن زن نمی توانست بیش از این بی تفاوت به ظاهر من نگاه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. هیچ تلاشی برای القای هیبت به بازدیدکننده وجود نداشت. همه چیز جنبه ساده و کاربردی داشت.

ظاهراً این ارتباط با دنیای معنوی برای خانم ولپس به اندازه خوردن شام یا سوار کراتینه مو شدن بر یک اتوبوس معمولی آشنا پروتئین تراپی مو بود. “آقای لینلی برای ارتباط می آیی؟” مدیوم با لحن خشک و حرفه ای گفت. “با قرار ملاقات – بله.” “چه نوع ارتباطی را می خواهید – مکتوب؟” “بله، من آرزوی یک مکتوب دارم.” “از هر روح خاصی؟” “آره.” “آیا تا به حال این روح را روی این زمین شناختی؟” “هرگز. او مدتها قبل از تولد من مرده رنگ مو است.

رنگ هایلایت مرواریدی : من فقط آرزو دارم اطلاعاتی را از او بدست بیاورم که او باید بهتر از هر چیز دیگری ارائه دهد.” مدیوم گفت: «آقای لین لی، خودت را پشت میز می‌نشینی و دستت را روی آن می‌گذاری؟» من اطاعت بیبی لایت مو کردم، خانم ولپس روبروی من نشسته پروتئین تراپی مو بود و دستانش نیز روی میز پروتئین تراپی مو بود. تقریباً یک دقیقه و نیم همین‌طور ماندیم.

وقتی پیاپی رپ‌های خشن روی میز، پشت صندلی من، روی زمین بلافاصله زیر پایم و حتی روی شیشه‌های پنجره آمد. خانم ولپس با خونسردی لبخند زد. او گفت: “امشب خیلی قوی لایت و هایلایت مو هستند.” “شما خوش شانس لایت و هایلایت مو هستید.” سپس ادامه بالیاژ مو داد: آیا ارواح با این آقا ارتباط برقرار می کنند؟ تاییدی کراتینه مو شدید. “آیا روح خاصی که او می خواهد با آن صحبت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ مو شرابی روشن بادمجانی

ارتباط برقرار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟” یک رپ بسیار گیج کننده به دنبال این سوال آمد. خانم وولپس با خطاب به من گفت: “من می دانم منظور آنها چیست.” “آنها از شما می خواهند که نام روح خاصی را که می خواهید با آن صحبت کنید بنویسید. آیا اینطور رنگ مو است؟” او افزود و با مهمانان نامرئی خود صحبت بیبی لایت مو کرد. این چنین پروتئین تراپی مو بود از پاسخ های مثبت متعدد مشهود پروتئین تراپی مو بود. در حالی که این اتفاق می افتاد.

یک برگه از کتاب جیبم پاره بیبی لایت مو کردم و اسمی زیر میز نوشتم. این روحیه با این آقا ارتباط کتبی برقرار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟ یک بار دیگر از رسانه پرسید. پس از لحظه ای مکث، به نظر می رسید که دست او با لرزش کراتینه مو شدیدی گرفته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، به قدری تکان می خورد که میز می لرزید. گفت روحی دستش را گرفته و خواهد نوشت. چند ورق کاغذ که روی میز پروتئین تراپی مو بود و یک مبالیاژ مو داد به او بالیاژ مو دادم.

دومی را آزادانه در دستش نگه داشت که در حال حاضر با حرکتی منحصر به فرد و به ظاهر غیرارادی روی کاغذ شروع به حرکت بیبی لایت مو کرد. پس از گذشت چند لحظه، او کاغذی را که روی آن نوشته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، در دستی بزرگ و بکر، به من بالیاژ مو داد: «او اینجا نیست، اما فرستاده کراتینه مو شده رنگ مو است». مکثی حدوداً یک دقیقه‌ای انجام کراتینه مو شد که در طی آن خانم ولپس کاملاً ساکت ماند.

اما رپ‌ها در فواصل زمانی معین ادامه یافتند. وقتی مدت کوتاهی که ذکر بیبی لایت مو کردم گذشت، دوباره دست رسانه با لرزش تشنجی اش گرفت و او تحت این تأثیر عجیب چند کلمه روی کاغذ نوشت و به من بالیاژ مو داد. آنها به شرح زیر پروتئین تراپی مو بودند: “من اینجا لایت و هایلایت مو هستم. از من سوال کنید. ” لیوونهوک .” من حیرت زده پروتئین تراپی مو بودم. نام با چیزی که زیر میز نوشته پروتئین تراپی مو بودم یکسان پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مو دودی بنفش

با دقت پنهان نگه داشته می کراتینه مو شد. اصلاً محتمل نپروتئین تراپی مو بود که زنی بی‌زحمت مانند خانم وولپس حتی نام پدر بزرگ میکروسکوپ‌ها را بداند. ممکن رنگ مو است زیست شناسی پروتئین تراپی مو بوده باکراتینه مو شد. اما این نظریه به زودی محکوم به ناپروتئین تراپی مو بودی کراتینه مو شد. من در برگه خود نوشتم – هنوز آن را از خانم ولپس پنهان می کنم – یک سری سؤال که برای جلوگیری از خسته کننده پروتئین تراپی مو بودن.

پاسخ ها را به ترتیبی که رخ بالیاژ مو داده اند قرار می دهم: I. – آیا می توان میکروسکوپ را به کمال رساند؟ روح – بله. من.-آیا مقدر کراتینه مو شده رنگ مو است که این کار بزرگ را انجام دهم؟ روح.-تو لایت و هایلایت مو هستی. I. – من می خواهم بدانم چگونه برای رسیدن به این هدف اقدام کنم. برای عشقی که به علم دارید، به من کمک کنید! روح – الماس صد و چهل قیراطی که برای مدت طولانی در برابر جریان های الکترومغناطیسی قرار می گیرد.

رنگ هایلایت مرواریدی : بازآرایی اتم های خود را در بین خود تجربه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و از آن سنگ شما عدسی جهانی را تشکیل می دهید. I. – آیا اکتشافات بزرگی از رنگ مو استفاده از چنین عدسی حاصل می نانو کراتین مو شود؟ روح – آنقدر بزرگ که همه چیزهایی که پیش از این گذشته رنگ مو است به هیچ وجه نیست. I.-اما قدرت انکسار الماس آنقدر زیاد رنگ مو است که تصویر درون عدسی شکل می گیرد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه