↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو شامپاینی مرواریدی

رنگ مو شامپاینی مرواریدی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو شامپاینی مرواریدی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو شامپاینی مرواریدی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو شامپاینی مرواریدی : وقتی در نظر بگیریم که همه این سنگریزه‌ها، بی‌شمار به اندازه دانه‌های شن در بیابان، از ریزش آلایت و هایلایت مو هسته توده‌های سنگ در خطوط ساحلی قدیمی و سواحل رودخانه‌ها به دست آمده‌اند و این تکه‌ها به قطعات کوچک‌تر تبدیل کراتینه مو شده‌اند. و اینکه هر کدام از آن‌ها به آرامی چرخیده، گرد کراتینه مو شده، و به دور منتقل کراتینه مو شده‌اند، ذهن در فکر بیبی لایت مو کردن در طی سال‌های طولانی و کاملاً ضروری گیج می‌نانو کراتین مو شود.

رنگ مو : عصر چند مایل دورتر رفتیم و چادرها را برای شب زدیم. تا اواسط روز بعد، یوفک به گل نشسته پروتئین تراپی مو بود، و از کف آب نمی توانست بالاتر برود. آقای چفرز که آب تا حدی تازه پیدا کراتینه مو شد، لنج را گرفت و دو یا سه مایل جلوتر رفت، جایی که او نیز زمین گرفت، اما در رودخانه ای با آب شیرین. آب گل آلود پروتئین تراپی مو بود، و اگرچه نهر از نظر اندازه بسیار ناچیز پروتئین تراپی مو بود، به جز ذوب برف در کوردیلرا، توضیح منشأ آن دشوار پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو شامپاینی مرواریدی

رنگ مو شامپاینی مرواریدی : در نقطه‌ای که دویدیم، صخره‌های پررنگ و قله‌های شیب‌دار پورفیری احاطه کراتینه مو شدیم. فکر نمی‌کنم هرگز نقطه‌ای را ندیده باشم که به اندازه این شکاف صخره‌ای در دشت وسیع، منزوی‌تر از بقیه جهان به نظر برسد. روز دوم پس از بازگشتمان به لنگرگاه، گروهی از افسران و من برای غارت یک قبر قدیمی سرخپوستان که در قله تپه همسایه پیدا بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم، رفتیم.

دو سنگ عظیم، که هر کدام احتمالاً حداقل چند تن وزن تمام دکلره مو دارند، در مقابل طاقچه ای از صخره به ارتفاع حدود شش فوت قرار گرفته پروتئین تراپی مو بودند. در پایین قبر روی صخره سخت لایه ای از خاک به عمق یک فوت وجود داشت که باید از دشت پایین آورده کراتینه مو شده باکراتینه مو شد. بالای آن سنگفرشی از سنگ‌های مسطح گذاشته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که روی آن سنگ‌های دیگر انباشته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

  مدل مو با رنگ کنفی

تا فضای بین طاقچه و دو بلوک بزرگ را پر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. برای تکمیل قبر، سرخپوستان تدبیر بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند که یک قطعه عظیم را از طاقچه جدا کنند و آن را روی شمع پرتاب کنند تا روی دو بلوک قرار گیرد. ما قبر را از دو طرف تضعیف بیبی لایت مو کردیم، اما هیچ اثری و حتی رنگ مو استخوانی پیدا نبیبی لایت مو کردیم. احتمالاً این دومی از مدت‌ها قبل پوسیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود (در این صورت قبر باید از قدمت بسیار بالایی برخوردار پروتئین تراپی مو بوده باکراتینه مو شد)، زیرا من در مکان دیگری چند انبوه کوچک‌تر پیدا بیبی لایت مو کردم که در زیر آنها هنوز تکه‌های بسیار کمی در حال فرو ریختن می‌توان تشخیص بالیاژ مو داد که متعلق به یک مرد رنگ مو است.

فالکونر بیان می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که در جایی که یک سرخپوست می‌میرد، او را دفن می‌کنند، اما رنگ مو استخوان‌هایش را با دقت بالا می‌برند و می‌برند، بگذارید فاصله آنقدر زیاد باکراتینه مو شد تا در نزدیکی ساحل دریا گذاشته نانو کراتین مو شود. فکر می‌کنم این رسم را می‌توان با یادآوری این نکته توضیح بالیاژ مو داد که، قبل از معرفی اسب‌ها، این سرخپوستان باید تقریباً همان زندگی را داشته باشند که اکنون فوگی‌ها انجام می‌دهند.

و بنابراین عموماً در همسایگی دریا زندگی می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. تعصب رایج دروغ گفتن در جایی که اجبالیاژ مو دادشان خوابیده اند، باعث می نانو کراتین مو شود سرخپوستانی که اکنون سرگردان لایت و هایلایت مو هستند، بخش کمتر فاسد کراتینه مو شدنی مردگان خود را به محل دفن برنگ مو استانی خود در ساحل بیاورند. 9 ژانویه​ – قبل از تاریک کراتینه مو شدن هوا، بیگل در بندر بزرگ و زیبای بندر سنت جولیان، واقع در حدود صد و ده مایلی جنوب پورت دیزایر، لنگر انداخت. هشت روز اینجا ماندیم.

این کشور تقریباً شبیه به کشور پورت دیزایر رنگ مو است، اما شاید نسبتاً عقیم تر رنگ مو است. یک روز یک مهمانی کاپیتان فیتز روی را در یک پیاده روی طولانی دور سر بندر همراهی بیبی لایت مو کرد. ما یازده ساعت بدون مزه آب پروتئین تراپی مو بودیم و برخی از مهمانی کاملاً خسته پروتئین تراپی مو بودند. از قله یک تپه (از آنجایی که به خوبی تپه تشنه نامیده می نانو کراتین مو شود) یک دریاچه خوب جاسوسی کراتینه مو شد.

  مدل رنگ موی طلایی دودی

و دو نفر از مهمانان با سیگنال های هماهنگ برای نشان بالیاژ مو دادن اینکه آیا آب شیرین رنگ مو است یا خیر، ادامه بالیاژ مو دادند. چه ناامید کراتینه مو شدیم از یافتن یک گستره نمکی سفید برفی که به شکل عالی متبلور کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. مکعبها! ما تشنگی کراتینه مو شدید خود را به خشکی جو نسبت بالیاژ مو دادیم. اما علت هر چه که می‌تواند باکراتینه مو شد، در اواخر عصر بسیار خوشحال پروتئین تراپی مو بودیم که به قایق‌ها برگشتیم.

رنگ مو شامپاینی مرواریدی : اگرچه در تمام مدت بازدیدمان هیچ کجا نتوانستیم یک قطره آب شیرین پیدا کنیم، اما باید مقداری از آن وجود داشته باکراتینه مو شد. زیرا به طور عجیبی روی سطح آب نمک، نزدیک سر خلیج، یک کولمبت را پیدا بیبی لایت مو کردم که کاملاً نمرده پروتئین تراپی مو بود، که باید در حوضچه ای نه چندان دور زندگی می بیبی لایت مو کرد. سه حشره دیگر (یک سینسیندلا، مانند هیبریدا ، یک سیمیندیس، و یک هارپالوس، که همگی در زمین های گل آلود زندگی می کنند که گهگاه از دریا سرریز می شوند)، و یک حشره دیگر که در دشت مرده یافت می نانو کراتین مو شود.

فهرست سوسک ها را تکمیل می کنند. یک مگس خوب (تابانوس) بسیار زیاد پروتئین تراپی مو بود و با نیش دردناکش ما را عذاب می بالیاژ مو داد. مگس اسب معمولی که در مسیرهای سایه دار انگلستان بسیار دردسرساز رنگ مو است، متعلق به همین جنس رنگ مو است. ما در اینجا معمایی داریم که اغلب در مورد پشه ها رخ می دهد – این حشرات معمولاً از خون چه حیواناتی تغذیه می کنند؟ گواناکو تقریباً تنها چهارپا خونگرم رنگ مو است و در مقایسه با انبوه مگس به تعبالیاژ مو داد بسیار ناچیز یافت می نانو کراتین مو شود. زمین شناسی پاتاگونیا جالب رنگ مو است.

  رنگ مو نقره ای متالیک

متفاوت از اروپا، جایی که به نظر می رسد سازندهای درجه سوم در خلیج ها انباشته کراتینه مو شده اند، اینجا در امتبالیاژ مو داد صدها مایل ساحل، یک ذخایر بزرگ داریم، از جمله بسیاری از پوسته های درجه سوم، که ظاهراً همگی منقرض کراتینه مو شده اند. رایج ترین پوسته صدف عظیم الجثه رنگ مو است که گاهی حتی یک فوت قطر رنگ مو دارد. این تخت‌ها توسط سنگ‌های سفید نرم و عجیبی پوشانده کراتینه مو شده‌اند.

از جمله گچ بسیار، و شبیه گچ، اما در واقع ماهیتی پوکه تمام دکلره مو دارند. این بسیار قابل توجه رنگ مو است، از اینکه حداقل یک دهم بخش عمده آن از Infusoria تشکیل کراتینه مو شده رنگ مو است: پروفسور ارنبرگ قبلاً سی شکل اقیانوسی را در آن مشخص بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. این بستر 500 مایل در امتبالیاژ مو داد ساحل و احتمالاً برای مسافت قابل توجهی بیشتر رنگ مو است. در بندر سنت جولیان ضخامت آن بیش از 800 فوت رنگ مو است!

این تخت‌های سفید همه جا با توده‌ای از شن پوشیده کراتینه مو شده‌اند و احتمالاً یکی از بزرگترین بسترهای زونا در جهان را تشکیل می‌دهند: مطمئناً از نزدیک ریو کلرادو تا بین 600 تا 700 مایل دریایی به سمت جنوب، در سانتا کروز (رودخانه‌ای کوچک) امتبالیاژ مو داد رنگ مو دارد. جنوب سنت جولیان) به پای کوردیلرا می رسد. ضخامت آن در نیمی از رودخانه بیش از 200 فوت رنگ مو است.

رنگ مو شامپاینی مرواریدی : احتمالاً همه جا به این زنجیره بزرگ گسترش می یابد، سنگریزه های گرد پورفیری از آنجا به دست آمده اند: می توانیم عرض متوسط ​​آن را 200 مایل و ضخامت متوسط ​​آن را حدود 50 فوت در نظر بگیریم. اگر این بستر بزرگ از سنگریزه ها، بدون احتساب گل و لای لزوماً ناشی از ساییدگی آنها، در تپه ای انباشته می کراتینه مو شد، یک زنجیره کوه بزرگ را تشکیل می بالیاژ مو داد!


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه