نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی پلاتینه پادینا

رنگ موی پلاتینه پادینا | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی پلاتینه پادینا را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی پلاتینه پادینا را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی پلاتینه پادینا : لشکر مراکش.” آنها نمی توانند کاملاً با ما هماهنگ شوند. آنها خیلی سریع می روند – و هیچ راهی برای متوقف بیبی لایت مو کردن آنها وجود نرنگ مو دارد. برخی از این تصاویر اهریمنی در چوب زرد یا برنز یا آبنوس بسیار جدی، ناآرام و کم حرف لایت و هایلایت مو هستند. چهره‌های آن‌ها نگاه نگران‌کننده و پنهانی تله‌ای رنگ مو است که ناگهان کشف کراتینه مو شد.

رنگ مو : اهانت های الهام گرفته از این مکاشفه جیره کاهش می یابد. با این حال، آنها خود را روی غذا می اندازند و آن را ایستاده، چمباتمه زده، زانو زده، نشسته روی قوطی ها، یا روی کوله هایی که از سوراخ هایی که در آن خوابیده اند بیرون آورده کراتینه مو شده می خورند – یا حتی پشت های خود را روی زمین می خورند و رهگذران آنها را اذیت می کنند.

رنگ موی پلاتینه پادینا

رنگ موی پلاتینه پادینا : توسط، نفرین و نفرین. جدا از این دشنام ها و شوخی های زودگذر، آنها چیزی نمی گویند، علاقه اولیه و جهانی جز بلعیدن رنگ مو است، در حالی که دهان و دور آن به اندازه ی شلوار تفنگ چرب رنگ مو است. قناعت مال آنهرنگ مو است در اولین توقف فعالیت رنگ مو استخوان‌های فک‌شان، آن‌ها به بهترین وجه در خدمت لایت و هایلایت مو هستند. آنها همدیگر را به هم می زنند.

و در رقابتی آشوبگرانه برای بیان نظرشان فریاد می زنند. حتی فرفادت را می‌بیند که لبخند می‌زند، کارمند ضعیف شهرداری که در روزهای اول آنقدر خود را در میان همه ما تمیز و پاک نگه می‌داشت که او را برای یک خارجی یا نقاهت بردند. یکی می بیند که دهان گوجه مانند لاموز گشاد و تقسیم می نانو کراتین مو شود و لذتش در اشک جاری می نانو کراتین مو شود.

صورت پوترلو، مانند گل صد تومانی صورتی، بیشتر و بیشتر باز می نانو کراتین مو شود. چین و چروک های پاپا بلر در حالی که می ایستد، سرش را جلو می برد و با بدنی که به اختصار دستگیره ای برای سبیل های آویزان بزرگ اوست، اشاره می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، از روی بیهودگی سوسو می زند. حتی راه راه های صورت کوچولوی بیچاره کوکون هم روشن کراتینه مو شده رنگ مو است.

  رنگ مو فانتزی صورتی روشن

به دنبال هیزم برای گرم بیبی لایت مو کردن قهوه می رود. در حالی که منتظر نوشیدنی خود بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم، سیگار می پیچیم و لوله ها را پر می کنیم. کیسه ها بیرون کشیده می شوند. برخی از ما کیسه های چرمی یا لرنگ مو استیکی به دست آمده از مغازه داریم، اما آنها در اقلیت لایت و هایلایت مو هستند. بیکت تنباکوی خود را از یک جوراب بیرون می ککراتینه مو شد که دهان آن با نخ محکم کشیده کراتینه مو شده رنگ مو است.

بسیاری از دیگران از کیسه‌هایی برای پدهای ضد گاز رنگ مو استفاده می‌کنند که از مواد ضد آب ساخته کراتینه مو شده‌اند که یک نگهتمام دکلره مو دارنده عالی برای شگ، خواه درشت یا ریز رنگ مو است. و کسانی لایت و هایلایت مو هستند که به سادگی آن را در ته جیب کت بزرگ خود جستجو می کنند. سیگاری‌ها به صورت دایره‌ای تف می‌کنند، درست در دهانه حفره‌ای که اکثر نیم‌بخش‌ها در آن زندگی می‌کنند.

و با بزاق آغشته به تنباکو به جایی که وقتی خودشان را صاف می‌کنند تا داخل یا خارج شوند، دست‌ها و پاهایشان را می‌گذارند. . اما چه کسی متوجه چنین جزئیاتی می نانو کراتین مو شود؟ اکنون، پیشنهاد نامه ای از همسرش به مارترو، آنها درباره تولید بحث می کنند. او می گوید: «لا صرفا مارترو نوشته رنگ مو است. “آن خوک چاق که ما در خانه داریم.

یک نمونه خوب، حدس بزنید الان چقدر می ارزد؟” اما موضوع اقتصاد داخلی به طور ناگهانی به یک درگیری کراتینه مو شدید بین پپین و تولاک تبدیل می نانو کراتین مو شود. کلماتی با اهمیت کاملاً غیرقابل انکار رد و بدل می شوند. سپس – “برایم مهم نیست که چه می گویی یا چه چیزی نمی گویی! ببند!” بس رنگ مو است!” – “از چه کسی؟ چه کسی آن را به من می دهد؟” – “بیا و بفهم!” دندان قروچه می کنند و با خشم کف آلود به یکدیگر نزدیک می شوند.

  رنگ مو دم روباهی

تولاک تبر ماقبل تاریخ خود را می گیرد و چشمان دوخته کراتینه مو شده اش برق می زند. دیگری رنگ پریده رنگ مو است و چشمانش درخشش مایل به سبز رنگ مو دارد. در صورت سیاه گاردش می توانی دید که افکارش با چاقویش رنگ مو است. اما بین این دو، در حالی که از نظر ظاهری همدیگر را می‌گیرند و در کلمات درهم می‌آیند.

رنگ موی پلاتینه پادینا : لاموز با سر بزرگ آرام خود، مانند یک نوزاد، و چهره‌ای رنگارنگش مداخله می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند: “آلونز، آلونز! نمیشه اجازه بالیاژ مو داد! بقیه نیز مداخله می‌کنند و آنتاگونیست‌ها از هم جدا می‌شوند، اما آنها همچنان از سد رفقای خود به یکدیگر نگاه‌های قاتلانه می‌اندازند. پپین باقی مانده تهمت را با لحنی که از خباثت می لرزد زمزمه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – “اولیگان، قاتل، گارد سیاه!

اما کمی صبر کنید! بعداً او را در این مورد می بینم!” از طرف دیگر، تولاک به پولویی که کنارش رنگ مو است اعتماد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند: “آن شپش خرچنگ! افراد زیادی را که از آدم نمی شناسیم، آنها را می شناسیم و در عین حال نمی شناسیم؛ اما آن مرد، اگر فکر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند می تواند من را درگیر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، خودش را در خیابان اشتباهی پیدا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند!

تو کمی صبر کن یکی از همین روزها لهش می کنم، می بینی!” در همین حین گفتگوی کلی از سر گرفته می نانو کراتین مو شود و آخرین پژواک های دوقلوی نزاع را غرق می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. “این هر روز یکسان رنگ مو است، aors!” پارادیس به من می گوید; “دیروز این پلیزانس پروتئین تراپی مو بود که می خورنگ مو است به Fumex اجازه دهد آن را روی فک سنگین بگذارد.

  بلوند پلاتینه اتوسا

در مورد خدا می داند چه چیزی — فکر می کنم یک موضوع قرص تریاک رنگ مو است. اول یکی رنگ مو است و بعد دیگری که صحبت از انجام یک قرص رنگ مو است. آیا داریم به حیوانات وحشی زیادی باشیم چون شبیه آنها بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم؟ لاموز اعلام می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند: «این مردان نباید آنها را خیلی جدی گرفت. “آنها فقط بچه لایت و هایلایت مو هستند.” “به اندازه کافی درست رنگ مو است.

با دیدن اینکه آنها مرد لایت و هایلایت مو هستند.” روز بالغ می نانو کراتین مو شود. اندکی نور بیشتر از میان مه هایی که زمین را در برگرفته رنگ مو است عبور بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. اما آسمان ابری باقی مانده رنگ مو است و اکنون در باران حل می نانو کراتین مو شود. باد با الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندی که خود آن را دلسرد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، خلأ خیس بزرگ خود را بر ما باز می گرداند. مه باران همه‌چیز را لطیف و کسل‌کننده می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

از جلو می‌روند. چشمان آنها مانند گلوله های عاج یا عقیق رنگ مو است که از چهره ها مانند پنی های جدید، صاف یا زاویه دار می درخکراتینه مو شد. اکنون و دوباره در بالای خط نقاب سیاه زغال سنگ تیرانداز سنگالی می‌آید. پشت شرکت پرچم قرمز با یک دست سبز در مرکز قرار رنگ مو دارد. ما آنها را در سکوت تماشا می کنیم. اینها بدون سوال پرسیده می شوند.

رنگ موی پلاتینه پادینا : آنها باعث احترام و حتی کمی ترس می شوند. با این حال، این آفریقایی ها شاداب و با روحیه به نظر می رسند. آنها البته به خط اول می روند. آن جا جایگاه آنهرنگ مو است و عبورشان نشانه حمله ای قریب الوقوع رنگ مو است. آنها برای تهاجمی ساخته کراتینه مو شده اند. “آنها و اسلحه 75 که می توانیم برایشان کلاه برداریم. آنها در لحظات بزرگ به همه جا فرستاده می شوند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه