↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو جدید تنباکویی

رنگ مو جدید تنباکویی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو جدید تنباکویی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو جدید تنباکویی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو جدید تنباکویی : یک دوجین پا در مزرعه واتکینز راه بروید بدون اینکه انگشت پایتان به سنگی برخورد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. خیلی زود آتش روشن کراتینه مو شد و سیب‌زمینی‌ها در قابلمه با شادی می‌جوشند، و یک شیشه بیکن باز و در ماهیتابه می‌سوزد.

رنگ مو : بابا گفت و جست آن را با سیمان، نه کمتر از پنجاه تن، دفن کن. آنها در بهشت ​​از همه چیز دور پروتئین تراپی مو بودند، و اگر بخواهند ضربه ای به آنها وارد نانو کراتین مو شود، همان شیطان رنگ مو است. خوب، آنها لایت و هایلایت مو هسته خود را به دست آوردند، هشت فوت از آن، و این نفت با جاذبه بالا پروتئین تراپی مو بود – ثروتی در انتظار آنها پروتئین تراپی مو بود، در زیر آن تپه های سنگی، جایی که پای بزها و گوسفندها برای سالهای متمادی زیر پا گذاشته پروتئین تراپی مو بودند!

رنگ مو جدید تنباکویی

رنگ مو جدید تنباکویی : او دستور می بالیاژ مو داد که یک سر پوشش اختراع، بزرگترین ساخته کراتینه مو شده، به چاه ارسال نانو کراتین مو شود. قرار پروتئین تراپی مو بود سوار کامیون نانو کراتین مو شود و امشب شروع نانو کراتین مو شود. و سپس بابا دوباره با مورگینز صحبت می‌بیبی لایت مو کرد و به او می‌گفت در چه ساعتی قرار رنگ مو است سر محفظه کار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و آنها باید دست به کار شوند و ساقه مته را بشکنند و آن سر محفظه را محکم ببندند، با خرطوم‌هایی در کناره.

پدر «تانکاژ» او را سفارش بالیاژ مو داد و سپس بیشتر سفارش بالیاژ مو داد. سپس متوجه کراتینه مو شدند که سر پوشیده کراتینه مو شده رنگ مو است. بابا گفت: آن پیچ کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و “لنگ ها” روشن پروتئین تراپی مو بودند، و وقتی سیمان گیر بیبی لایت مو کرد، تمام گاز زیر کوه وزوویوس نتوانست آن بار را بلند الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. آنها دوباره شروع به حفاری آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و یک لایت و هایلایت مو هسته دیگر برداشتند و نفت را سنگین تر آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. بنابراین بالاخره پدر تسلیم کراتینه مو شد و گفت خیلی مهم رنگ مو است.

  مدل رنگ و مش موی کوتاه جدید

حدس زد که بانی باید یک روز در مدرسه التماس الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. پدر دستور بالیاژ مو داد چاه را بشویند، و مرد سیمانی را صدا بیبی لایت مو کرد و ترتیبی بالیاژ مو داد که کامیون بزرگ به سمت بهشت ​​حرکت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بابا آنها را آنجا ملاقات می‌بیبی لایت مو کرد، و آنها کار را یک روز قبل از کریسمس انجام می‌بالیاژ مو دادند، و اگر تعطیل می‌کراتینه مو شدند، با بزرگترین بوقلمون در آن کشور معروف بوقلمون‌پرور جشن می‌گرفتند.

بنابراین، اوایل صبح روز بعد، پدر و بانی چمدان‌هایشان را داخل ماشین انداختند و برای شکستن رکوردهای سرعت به بهشت ​​حرکت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. سه ساعت بعد آنها ایستادند تا تلفن کنند، و سرکارگر گفت که در حال شستن لایت و هایلایت مو هستند. همچنین چاه اکسلسیور پیت قطع کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و سیمان را حفر بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و به داخل ماسه های نفتی پایین می رفت.

مرحله نهایی ساخت چاه. آنها به سن الیدو رسیدند. و بابا گفت: “ما می ایستیم و با جیک کافی دست می دهیم.” آنها به سمت فروشگاه رفتند، و بانی بیرون پرید، و یک منشی پروتئین تراپی مو بود و او گفت: «جیک برای دیدن چاه به بهشت ​​رفته رنگ مو است. آیا این خبر را شنیده اید؟ اکسلسیور پیت یک آبگیر رنگ مو دارد، همه جا نفت رنگ مو است!» بانی بیرون دوید و برای بابا فریاد زد و به داخل ماشین پرید و خدای نابیبی لایت مو کرده همونطور که اون جاده اونطرف بیابون رو سوزوندن!

رنگ مو جدید تنباکویی : بابا خندید و گفت پلیس سرعت همه کنار چاه خواهند پروتئین تراپی مو بود. آنها به بهشت ​​رسیدند و شهر خالی از سکنه پروتئین تراپی مو بود، نه روحی در خیابان ها و نه ماشینی، مگر آنهایی که مانند راس ها عجله داشتند. یک سارق می‌توانست تمام مکان را ترک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما هر دزدی باید همراه با پلیس‌های سریع‌السیر در حال تماشای فوران‌کننده باکراتینه مو شد!

  رنگ مو قرمز با دکلره

باید ماشینت را یک ربع دورتر از چاه پارک می‌بیبی لایت مو کردی و می‌توانستی صدای غرش را مثل آبشار نیاگارا بشنوی! و سپس، در حالی که راه می رفتی، به یک پیچ در جاده رسیدی، و می توانستی دره را ببینی، و همه چیز در دید سیاه پروتئین تراپی مو بود. باد کراتینه مو شدیدی می‌وزید، و تا آنجا که می‌توانی دید، یک ابر رعد و برق معمولی پروتئین تراپی مو بود.

پرده‌ای از مه سیاه. اسکله کاملاً مخفی پروتئین تراپی مو بود – باید یک انحراف را پشت سر یک یال کوچک انجام می بالیاژ مو دادید و از بالای آن به سمت باد می آمدید، و آنجا جمعیت جمع کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند و به جت سیاه بزرگی که با عجله از زمین می آمد، خیره کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. صد فوتی در هوا، با صدایی مانند قطار سریع السیر بی پایانی که از آن عبور می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

شما می‌توانید مردانی را ببینید که در حال کار، یا تلاش برای کار بیبی لایت مو کردن، زیر تخته‌سوار لایت و هایلایت مو هستند. می توانستی دسته ای از آنها را با کلنگ و بیل ببینی که نوعی سد را برای نگه داشتن نفت بالا می اندازند. بابا گفت، آنها چیز زیادی پس انداز نمی کنند، خیلی سریع تبخیر کراتینه مو شد. پدر می توانست این صحنه را به صورت فلسفی تماشا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

این “تدفین” او نپروتئین تراپی مو بود. اگر یکی از رنگ مو استقلالی ها پروتئین تراپی مو بود، مثل خودش، پیشنهاد کمک می بالیاژ مو داد. اما این یک جمعیت کثیف پروتئین تراپی مو بود، اکسلسیور پیت، آنها فکر نمی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که بچه های کوچک هیچ کاری روی زمین داشته باشند، هیچ کاری بیش از حد بد برای آنها وجود نداشت. البته، مایه شرمساری پروتئین تراپی مو بود که می دیدم این همه گنج به هدر می رود.

  رنگ مو فانتزی رنگی

رنگ مو جدید تنباکویی : سپس آقای واتکینز به الی گفت که یک سطل آب بیاورد. و بعد از او پرسید که آیا آنها کمی شیر میل تمام دکلره مو دارند – البته آنها فقط شیر بز داشتند. بابا گفت خوبه و بانی به بالکان یا هر مکان هیجان انگیزی که در موردش خوانده پروتئین تراپی مو بود منتقل کراتینه مو شد، جایی که مردم با شیر بز زندگی می کنند. آقای واتکینز از روث گفت که برود کمی بخورد. و بانی دوباره هیجان زده کراتینه مو شد.

زیرا روت خواهری پروتئین تراپی مو بود که پل دوستش داشت و به گفته او «عقل» پروتئین تراپی مو بود. آقای واتکینز به دنبال او صدا زد تا چند “آگ” را نیز بیاورد. و پدر گفت که آنها کمی نان می خواهند – و سپس بانی شوکه کراتینه مو شد، زیرا پیرمرد گفت که آنها نان نمی دهند، آنها جایی برای پرورش غلات نتمام دکلره مو دارند، و ذرت در اینجا پر نمی نانو کراتین مو شود. تپه‌ها، بنابراین تنها چیزی که داشتند، خراشیده پروتئین تراپی مو بودند.

و بابا گفت سیب زمینی خوب رنگ مو است، برای شام مقداری را می جوشانند. و آقای واتکینز گفت که اگر خانم بخواهد آنها را روی اجاق گاز بزند آنها را سریعتر می رسانند – بنابراین نشان دهنده درک نادرست از اهمیت یک سفر کمپینگ رنگ مو است. پدر گفت نه، آنها به هر حال آتش می خواهند. و آقای واتکینز گفت که الان هر شب کمی یخ می زنند و الی می خواهد چوب های زیادی را برایشان خش خش الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو جدید تنباکویی : این کار به راحتی انجام می کراتینه مو شد، زیرا به محض اینکه چند قدمی از کنار آرویو بالا رفتید، به برس بیابانی رسیدید که بیشتر آن خشک و مرده پروتئین تراپی مو بود، و الی تعبالیاژ مو دادی از بوته ها را پاره بیبی لایت مو کرد و آنها را پایین کشید و شکست. تکه هایی روی زانویش سپس چند سنگ آورد – این هم آسان پروتئین تراپی مو بود، زیرا به سختی می‌توانستید.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه