↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

مدل رنگ موی جدید بازیگران ایرانی

مدل رنگ موی جدید بازیگران ایرانی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل رنگ موی جدید بازیگران ایرانی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل رنگ موی جدید بازیگران ایرانی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

مدل رنگ موی جدید بازیگران ایرانی : او پاسخ بالیاژ مو داد: “نه! او می تواند با پاشنه هایش خیلی محکم لگد بزند، و کمی گاز بگیرد، اما جیم نمی تواند “عاقلانه مبارزه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” صدای یکی از بچه ها گفت: “پس خرس ها او را می گیرند.” “خرس!” دوروتی فریاد زد. “این خرس ها اینجا لایت و هایلایت مو هستند؟” مرد نامرئی پاسخ بالیاژ مو داد: “این تنها شر کشور مرنگ مو است.” خرس‌های بزرگ و خشن بسیاری در دره وو پرسه می‌زنند.

رنگ مو : زیرا همه چیز شبیه تر و طبیعی تر رنگ مو است. اما مردم کجا لایت و هایلایت مو هستند؟ دوروتی پرسید. مرد کوچولو سر طاسش را تکان بالیاژ مو داد. او پاسخ بالیاژ مو داد: “نمی توانم تصور کنم، عزیزم.” آنها صدای توییتر ناگهانی یک پرنده را شنیدند، اما نتوانستند آن موجود را در جایی پیدا کنند. آلایت و هایلایت مو هسته در امتبالیاژ مو داد مسیر به سمت نزدیک‌ترین کلبه قدم زدند، خوک‌ها در کنارشان مسابقه می‌بالیاژ مو دادند و قمار می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و جیم در هر قدمی برای یافتن یک لقمه علف دیگر مکث می‌بیبی لایت مو کرد.

مدل رنگ موی جدید بازیگران ایرانی

مدل رنگ موی جدید بازیگران ایرانی : و جیم لقمه‌ای از تیغه‌های سبز را چشید و اعلام بیبی لایت مو کرد که از محیط جدیدش بسیار راضی رنگ مو است. یورکا که آن را امتحان بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و شکست خورده پروتئین تراپی مو بود، گفت: «اما ما نمی‌توانیم اینجا در هوا راه برویم». اما بقیه راضی پروتئین تراپی مو بودند که روی زمین راه بروند، و جادوگر گفت آنها باید از آنچه در کشور مانگابو پروتئین تراپی مو بوده اند به سطح زمین نزدیک تر باشند.

در حال حاضر آنها به گیاه کم ارتفاعی رسیدند که دارای برگهای پهن و پهن پروتئین تراپی مو بود که در مرکز آن یک میوه به اندازه یک هلو رکراتینه مو شد بیبی لایت مو کرد. میوه آنقدر خوش رنگ و معطر پروتئین تراپی مو بود و آنقدر اشتها آور و خوشمزه به نظر می رسید که دوروتی ایستاد و فریاد زد: “آن چیست، آیا شما می خواهید؟” خوک‌ها به سرعت میوه را رنگ مو استشمام بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند.

  رنگ مو دارچینی

و قبل از اینکه دختر بتواند دستش را دراز الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا آن را بچیند، هر یک از 9 بچه ریز به سرعت وارد کراتینه مو شدند و با اشتیاق فراوان شروع به خوردن آن آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. زیب گفت: «به هر حال خوب رنگ مو است، وگرنه آن دزدهای کوچک اینقدر حریصانه آن را نمی بلعیدند.» “آنها کجا لایت و هایلایت مو هستند؟” دوروتی با حیرت پرسید. همه آنها به اطراف نگاه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، اما خوکچه ها ناپدید کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. “عزیز من!” جادوگر فریاد زد. “آنها باید فرار بیبی لایت مو کرده باشند.

اما من آنها را ندیدم، آیا شما؟” “نه!” پسر و دختر با هم جواب بالیاژ مو دادند. “اینجا، – پیگ، خوک، خوک!” با نگرانی رنگ مو استاد خود را صدا زد. چندین جیغ و خرخر فوراً از پای او شنیده کراتینه مو شد، اما جادوگر نتوانست حتی یک بچه خوک را کشف الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. “شما کجا لایت و هایلایت مو هستید؟” او درخورنگ مو است بیبی لایت مو کرد. صدای کوچکی گفت: “چرا، درست در کنار تو.” “نمیتونی ما رو ببینی؟”[صفحه 99] “آیا واقعاً مردم در این اتاق لایت و هایلایت مو هستند؟” [صفحه 100] مرد کوچک با لحنی متحیر پاسخ بالیاژ مو داد.

مدل رنگ موی جدید بازیگران ایرانی : نه. یکی دیگر از خوک ها گفت: “ما می توانیم شما را ببینیم.”[صفحه 101] جادوگر خم کراتینه مو شد و دستش را دراز بیبی لایت مو کرد و بلافاصله بدن کوچک چاق یکی از حیوانات خانگی خود را احساس بیبی لایت مو کرد. او آن را برداشت، اما نتوانست ببیند چه چیزی در دست رنگ مو دارد. او با هوشیاری گفت: خیلی عجیب رنگ مو است. خوک‌ها به شکلی عجیب نامرئی کراتینه مو شده‌اند. شرط می بندم به این دلیل رنگ مو است که آن هلو را خوردند!

گربه گریه بیبی لایت مو کرد دوروتی گفت: «اوریکا هلو نپروتئین تراپی مو بود. فقط امیدوارم سم نپروتئین تراپی مو بوده باکراتینه مو شد.» یکی از خوکچه ها صدا زد: “خوب پروتئین تراپی مو بود، دوروتی.” دیگری گفت: “ما هر چه از آنها پیدا کنیم می خوریم.” جادوگر به بچه ها هکراتینه مو شدار بالیاژ مو داد: ” اما ما نباید آنها را بخوریم.” خوک‌ها را نزد خود خواند و همه را یکی یکی برداشت و در جیبش گذاشت. زیرا اگرچه نمی توانست آنها را ببیند، می توانست آنها را حس الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ مو مش عسلی

و وقتی دکمه های کتش را بست، فهمید که آنها برای حال حاضر امن لایت و هایلایت مو هستند. مسافران اکنون پیاده روی خود را به سمت کلبه که در حال حاضر به آنجا رسیده پروتئین تراپی مو بودند از سر گرفتند. مکان زیبایی پروتئین تراپی مو بود، با درختان انگور که در ایوان عریض جلویی روییده پروتئین تراپی مو بودند. در باز ایستاد و یک میز در اتاق جلویی چیده پروتئین تراپی مو بود[صفحه 102]چهار صندلی روی آن کشیده کراتینه مو شده رنگ مو است.

روی میز بشقاب، چاقو و چنگال و ظروف نان، گوشت و میوه پروتئین تراپی مو بود. گوشت داغ دود می‌بیبی لایت مو کرد و چاقوها و چنگال‌ها کارهای عجیب و غریب انجام می‌بالیاژ مو دادند و به شکلی کاملاً گیج‌کننده این‌طرف و آنجا می‌پریدند. اما به نظر می رسید که یک نفر هم در اتاق نباکراتینه مو شد. “چقدر بامزه!” دوروتی، که با زیب و جادوگر اکنون در آستانه در ایستاده پروتئین تراپی مو بود، فریاد زد.

مدل رنگ موی جدید بازیگران ایرانی : صدای خنده ای شاد به او پاسخ بالیاژ مو داد و چاقوها و چنگال ها با صدای تق تق روی بشقاب ها افتادند. یکی از صندلی ها از روی میز عقب رانده کراتینه مو شد و این به قدری حیرت انگیز و مرموز پروتئین تراپی مو بود که دوروتی تقریباً وسوسه کراتینه مو شد که از ترس فرار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. “اینجا غریبه ها لایت و هایلایت مو هستند مامان!” صدای خنده دار و کودکانه یک فرد غیبی گریه بیبی لایت مو کرد.

صدای دیگری ملایم و زنانه پاسخ بالیاژ مو داد: “پس میبینم عزیزم.” “چه چیزی می خواهید؟” صدای سومی را خورنگ مو است، با لهجه ای خشن و خشن. “خب خب!” جادوگر گفت “آیا واقعاً مردم در این اتاق لایت و هایلایت مو هستند؟” صدای مرد پاسخ بالیاژ مو داد: البته. “و – ببخشید برای سوال احمقانه – اما آیا همه شما نامرئی لایت و هایلایت مو هستید؟” زن پاسخ بالیاژ مو داد: «حتماً» و ریپ پایین خود را تکرار بیبی لایت مو کرد.

  ترکیب رنگ موی سرمه ای تیره

خنده آیا از اینکه نمی توانید مردم وو را ببینید تعجب بیبی لایت مو کرده اید؟ جادوگر با لکنت گفت: “چرا، بله.” “تمام افرادی که قبلاً ملاقات بیبی لایت مو کرده ام بسیار ساده پروتئین تراپی مو بودند.” “پس از کجا می آیی؟” زن با لحنی کنجکاو پرسید. جادوگر توضیح بالیاژ مو داد: «ما بر روی زمین تعلق داریم، اما اخیراً در جریان یک زلزله، از شکافی افتادیم و در کشور منگابوها فرود آمدیم.» “موجودات وحشتناک!” صدای زن فریاد زد. “من در مورد آنها شنیده ام.” جادوگر ادامه بالیاژ مو داد: “آنها ما را در یک کوه دیوار کشیدند.” “اما ما متوجه کراتینه مو شدیم که یک تونلی از این طرف وجود رنگ مو دارد.

بنابراین ما به اینجا آمدیم. این مکان زیبا رنگ مو است. شما آن را چه می نامید؟” “این دره Voe رنگ مو است.” “متشکرم. ما از زمانی که وارد کراتینه مو شدیم هیچ کسی را ندیده ایم، بنابراین به این خانه آمدیم تا راه خود را جویا شویم.” “گرسنه ای؟” از صدای زن پرسید. دوروتی گفت: “من می توانم چیزی بخورم.” زیب افزود: “من هم می توانم.” جادوگر با عجله گفت: “اما ما نمی خواهیم دخالت کنیم.

مدل رنگ موی جدید بازیگران ایرانی : من به شما اطمینان می دهم.”[صفحه 104] صدای مرد خوشایندتر از قبل گفت: “اشکال نرنگ مو دارد.” “شما به آنچه ما داریم خوش آمدید.” همانطور که او صحبت می بیبی لایت مو کرد، صدا آنقدر به زیب نزدیک کراتینه مو شد که او با نگرانی به عقب پرید. دو صدای کودکانه با خوشحالی از این عمل خندیدند، و دوروتی مطمئن پروتئین تراپی مو بود که در میان این افراد سبک دل هیچ خطری نتمام دکلره مو دارند.

حتی اگر آن افراد دیده نشوند. چه حیوان کنجکاویی رنگ مو است که علف های چمن من را می خورد؟ از صدای مرد پرسید. دختر گفت: “این جیم رنگ مو است.” “او یک اسب رنگ مو است.” “او برای چه کاری خوب رنگ مو است؟” سوال بعدی پروتئین تراپی مو بود او توضیح بالیاژ مو داد: “او کالسکه ای را که می بینید بسته کراتینه مو شده به او می ککراتینه مو شد، و ما به جای راه رفتن سوار کالسکه می شویم.” “آیا او می تواند مبارزه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟” از صدای مرد پرسید.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه