↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

لایت و هایلایت مو

رنگ مو | بورن لیدی

مدل رنگ مو و هایلایت جدید

مدل رنگ مو و هایلایت جدید | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل رنگ مو و هایلایت جدید را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل رنگ مو و هایلایت جدید را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

7 مارس 2024

مدل رنگ مو و هایلایت جدید : در هارلم، برانکس، پارک گرمرسی، و در امتبالیاژ مو داد آب‌نماها، در سالن‌های کوچک یا روی بام‌های پر از سنگریزه و ماه پر از ماه، هزار عاشق این صدا را می‌بالیاژ مو دادند و تکه‌های کوچک آن را به هوا می‌فرستند.

رنگ مو : چقدر پیش پا افتاده! با چند مرد از عشق صحبت بیبی لایت مو کردم؟ 11 آوریل . – پچ در واقع امروز تماس گرفت! و وقتی حدود یک ماه پیش من را فحش بالیاژ مو داد، نسبتاً از در بیرون رفت. من به تدریج ایمانم را نسبت به هر مردی که مستعد جراحات کشنده باکراتینه مو شد از دست می دهم . 20 آوریل . – روز را با آنتونی گذراندم. شاید مدتی با او ازدواج کنم.

مدل رنگ مو و هایلایت جدید

مدل رنگ مو و هایلایت جدید : من به نوعی از ایده های او خوشم می آید – او تمام اصالت را در من تحریک می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بلاک هد حدود 10 نفر با ماشین جدیدش آمد و من را از ریورساید درایو بیرون آورد. من امشب او را دوست داشتم: او خیلی با ملاحظه رنگ مو است. او می دانست که من نمی خواهم صحبت کنم، بنابراین در تمام مدت سواری ساکت پروتئین تراپی مو بود. ” 21 آوریل . – با فکر آنتونی از خواب بیدار کراتینه مو شدم و مطمئن کراتینه مو شدم که او به اندازه کافی زنگ زده و صدایش در تلفن شیرین رنگ مو است.

لینک مفید : لایت و هایلایت مو

بنابراین برای او قرار ملاقات گذاشتم. امروز احساس می کنم هر چیزی را برای او شکسته ام، از جمله ده فرمان و گردنم را او ساعت هشت می آید و من صورتی می پوشم و بسیار شاداب و نشرنگ مو استه ای به نظر می رسم–” او اینجا مکث بیبی لایت مو کرد و به یاد آورد که بعد از رفتن او در آن شب، با هوای لرزان آوریل که از پنجره ها جاری پروتئین تراپی مو بود لباس هایش را درآورده پروتئین تراپی مو بود. با این حال، به نظر می‌رسید که سرما را حس نبیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مو خاکستری و مشکی

گرمای پیش پا افتاده‌های عمیقی که در قلبش می‌سوخت. ورود بعدی چند روز بعد اتفاق افتاد: 24 آوریل – من می خواهم با آنتونی ازدواج کنم، زیرا شوهران اغلب “شوهر” لایت و هایلایت مو هستند و من باید با یک معشوقه ازدواج کنم. «چهار نوع کلی شوهر وجود رنگ مو دارد. «(1) شوهری که همیشه می‌خواهد عصر بماند، هیچ رذیله‌ای نرنگ مو دارد و با حقوق کار می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، کاملاً نامطلوب! “(2) ارباب عطاویستی که معشوقه‌اش منتظر لذت اوست.

مدل رنگ مو و هایلایت جدید : این نوع همیشه هر زن زیبا را “کم عمق” می‌داند، نوعی طاووس با رکراتینه مو شد متوقف کراتینه مو شده. (3) بعداً عبادت‌کننده، بت‌پرست همسرش و هر آنچه که متعلق به اوست، می‌آید که همه چیز را به کلی فراموش می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. این نوع یک هنرپیشه عاطفی برای همسر می‌طلبد. خدایا! “(4) و آنتونی – یک عاشق موقتاً پرشور با خرد کافی که بفهمد چه زمانی پرواز بیبی لایت مو کرده رنگ مو است و باید پرواز الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

و من می خواهم با آنتونی ازدواج کنم. “زنان چه کرم‌های کثیفی لایت و هایلایت مو هستند که در ازدواج‌های بی‌رنگ روی شکم خود می‌خزند! ازدواج نه برای اینکه پس‌زمینه باکراتینه مو شد، بلکه برای نیاز به آن ایجاد کراتینه مو شده رنگ مو است. مال من فوق‌العاده خواهد پروتئین تراپی مو بود. این نمی‌تواند، نمی‌تواند زمینه‌ساز باکراتینه مو شد، بلکه باید باکراتینه مو شد. اجرا، اجرای زنده، دوست داشتنی، پر زرق و برق، و دنیا منظره خواهد پروتئین تراپی مو بود.

من از وقف زندگی ام به آیندگان امتناع می ورزم. مطمئناً انسان به اندازه فرزندان ناخورنگ مو استه خود به نسل فعلی مدیون رنگ مو است. و ناخوشایند، عشق به خود را از دست دهم، به شیر، بلغور جو دوسر، پرستار، پوشک فکر کنم… بچه های رویایی عزیز، چقدر زیباتر لایت و هایلایت مو هستید، موجودات کوچک خیره کننده ای که بال می زنند (همه بچه های رویا باید بال بزنند) بال های طلایی و طلایی– «اما چنین بچه‌هایی، بچه‌های عزیز بیچاره، شباهت چندانی با حالت عروسی نتمام دکلره مو دارند. 7 ژوئن . — سوال اخلاقی: آیا کاری اشتباه پروتئین تراپی مو بود.

  لایت دخترانه روی موی طبیعی

که بلوکمن مرا دوست داشته باکراتینه مو شد؟ زیرا من واقعاً او را ساختم. او امشب تقریباً به طرز شیرینی غمگین پروتئین تراپی مو بود. چقدر مناسب پروتئین تراپی مو بود که گلویم متورم نانو کراتین مو شود و اشک هایم به راحتی جمع نانو کراتین مو شود. اما او فقط گذشته رنگ مو است – قبلاً در اسطوخودوس فراوان من دفن کراتینه مو شده رنگ مو است. ” 8 ژوئن . – و امروز قول بالیاژ مو داده ام که دهانم را نجوم. خب، فکر می کنم این کار را نخواهم بیبی لایت مو کرد.

مدل رنگ مو و هایلایت جدید : اما اگر او فقط از من می خورنگ مو است که غذا نخورم! “دمیدن حباب‌ها – این کاری رنگ مو است که ما انجام می‌دهیم، آنتونی و من. و امروز چنین حباب‌های زیبایی را منفجر بیبی لایت مو کردیم، و آنها منفجر می‌شوند و سپس بیشتر و بیشتر، فکر می‌کنم – حباب‌هایی به همان اندازه بزرگ و به همان اندازه زیبرنگ مو است، تا زمانی که تمام آب و صابون تمام نانو کراتین مو شود.” با این یادداشت دفتر خاطرات به پایان رسید.

چشمان او در 8 ژوئن 1912، 1910، 1907 سرگردان کراتینه مو شد. اولین نوشته در دست چاق و پیازی یک دختر شانزده ساله خط خورده پروتئین تراپی مو بود – نام، باب لامار، و کلمه ای که او پروتئین تراپی مو بود. نتوانست رمزگشایی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند سپس او فهمید که چیست – و با دانستن، چشمانش را مه آلود از اشک دید. در یک تاری خاکستری، رکورد اولین بوسه او پروتئین تراپی مو بود، که در یک بعدازظهر صمیمی محو کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

هفت سال قبل در ایوانی بارانی. به نظر می رسید چیزی را به خاطر می آورد که یکی از آنها در آن روز گفته پروتئین تراپی مو بود، اما نمی توانست به خاطر بیاورد. اشک هایش تندتر آمدند، تا اینکه به سختی توانست صفحه را ببیند. با خودش گفت داشت گریه می بیبی لایت مو کرد چون فقط باران و گل های خیس حیاط و بوی علف های نمناک را به یاد می آورد.

  رنگ مو مش ساده

بعد از لحظه ای یک مبالیاژ مو داد پیدا بیبی لایت مو کرد و آن را بی ثبات نگه داشت، سه خط موازی زیر آخرین مدخل رسم بیبی لایت مو کرد. سپس FINIS را با حروف بزرگ چاپ بیبی لایت مو کرد، کتاب را دوباره در کشو گذاشت و به رختخواب رفت. نفس غار بعد از شام عروس به آپارتمانش برگشت، آنتونی چراغ‌هایش را خاموش بیبی لایت مو کرد و با احساس بی‌شخصی پروتئین تراپی مو بودن و شکننده پروتئین تراپی مو بودن مانند تکه‌ای چینی که روی میز خدمت منتظر مانده پروتئین تراپی مو بود.

مدل رنگ مو و هایلایت جدید : به رختخواب رفت. شبی گرم پروتئین تراپی مو بود – یک ملحفه برای راحتی کافی پروتئین تراپی مو بود – و از پنجره‌های بازش صدایی می‌آمد، ناپدید و تابستانی، که با انتظاری از راه دور زنده می‌کراتینه مو شد. او فکر می‌بیبی لایت مو کرد که سال‌های جوانی که پشت سر او، توخالی و رنگارنگ پروتئین تراپی مو بود، با بدبینی آرام و متزلزلی بر احساسات ثبت کراتینه مو شده از غبار طولانی مردان زندگی بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. و چیزی فراتر از آن وجود داشت.

او اکنون می دانست پیوند روح او با گلوریا پروتئین تراپی مو بود که آتش و طراوت درخشانش ماده زنده ای پروتئین تراپی مو بود که زیبایی مرده کتاب ها از آن ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. از شب به اتاق دیوارهای بلندش، دائماً آن صدای ناپدید کننده و در حال انحلال می آمد – چیزی که شهر دوباره آن را تکان می بالیاژ مو داد و دوباره صدا می زد، مثل بچه ای که با توپ بازی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه