↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

مدل رنگ موی طوسی جدید

مدل رنگ موی طوسی جدید | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل رنگ موی طوسی جدید را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل رنگ موی طوسی جدید را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

مدل رنگ موی طوسی جدید : دندان ها تا اینجا من در مورد این موضوع بحث بیبی لایت مو کردم که انگار همه غذاها روی بوته های بیرون درب آشپزخانه شما رکراتینه مو شد می کنند و تنها کاری که شما باید انجام می بالیاژ مو دادید این پروتئین تراپی مو بود که بروید و آنچه را که می خواهید انتخاب کنید. اما در واقع، غذاها هزینه تمام دکلره مو دارند، و تحت سیستم کنونی برده داری مزدی ما، مقدار پولی که یک فرد متوسط ​​می تواند برای غذا خرج الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند به کراتینه مو شدت محدود رنگ مو است.

رنگ مو : نوع غذای حجیم آن چیزی رنگ مو است که سیستم شما در روزهایی که توسط طبیعت شکل گرفته پروتئین تراپی مو بود، برای آن اقتباس کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. شما شکم بزرگی دارید، چند برابر بزرگی که اگر با غذاهای تصفیه کراتینه مو شده و غلیظ مانند کره، شکر، روغن زیتون، پنیر و تخم مرغ زندگی می بیبی لایت مو کردید، داشتید. شما یک مجرای روده ای دراز دارید که با غذاهایی که آلایت و هایلایت مو هسته هضم می شوند و کار رنگ مو استخراج مواد غذایی از توده علوفه سازگار رنگ مو است.

مدل رنگ موی طوسی جدید

مدل رنگ موی طوسی جدید : شما یک روده تحتانی بسیار بزرگ دارید، که، دانشمند روسی، یکی از بزرگترین ذهن هایی که تا به حال مشکلات سلامتی را بررسی بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، بقای آن را، یادگار مرحله قبلی تکامل، و منبع بسیاری از بیماری ها اعلام می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بهترین کاری که می توانید با آن قسمت پایین روده انجام دهید این رنگ مو است که مقدار زیادی یونجه به آن بدهید. به عبارت دیگر، سالادها و سبزیجات حاوی مواد سلولزی را بخورید.

این ماده حاوی ارزش غذایی نیست و تخمیر نمی نانو کراتین مو شود، اما قسمت پایینی روده را پر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و آن را به فعالیت تحریک می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اگر بیش از حد غذا بخورید، ممکن رنگ مو است سه اتفاق بیفتد. اول اینکه ممکن رنگ مو است هضم ننانو کراتین مو شود و در این صورت سیستم شما را پر از سم می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. دوم، ممکن رنگ مو است جذب نانو کراتین مو شود، اما توسط بدن نسوزد.

  مدل رنگ مو ابی یخی

در این صورت باید توسط کلیه ها یا غدد عرق بیرون ریخته نانو کراتین مو شود و این فشار اضافی را بر این اندام ها وارد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که در دراز مدت ممکن رنگ مو است با آن نابرابر باشند. یا سوم، مواد اضافی ممکن رنگ مو است به عنوان چربی ذخیره نانو کراتین مو شود. این یک ترفند قدیمی رنگ مو است که طبیعت آن را اختراع بیبی لایت مو کرده رنگ مو است تا شما را در زمان هایی که غذا کمیاب پروتئین تراپی مو بود، تحت تاثیر قرار دهد.

اگر خرس پروتئین تراپی مو بودید، طبیعتاً می‌خورنگ مو استید هر چه می‌توانید بخورید و در نوامبر تا حد امکان چاق باشید تا بتوانیدوقتی در آوریل از خواب زمستانی بیرون آمدید، طعمه خود را شکار کنید. اما شما خرس نیستید و انتظار دارید تمام زمستان وعده های غذایی معمول خود را بخورید. شما یک سیستم تمدنی ایجاد بیبی لایت مو کرده اید که شما را از غذایتان مطمئن می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

و جایی که مازاد خود را در آن نگهداری می کنید در بانک رنگ مو است، یا در تشک دوخته کراتینه مو شده، یا در جوراب خود پنهان کراتینه مو شده اید. به عبارت دیگر، انسان متمدن پول پس انداز می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و عادت به ذخیره بیبی لایت مو کردن گلوله های چربی در سلول های بدنش، بقای غریزه قدیمی و فشار بی مورد بر سلامتی اوست. مرد چاق نه تنها باید تمام وزن اضافی را با خود حمل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

بلکه بدنش باید آن را نگه رنگ مو دارد و از آن مراقبت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و این که چه تاثیری رنگ مو دارد جداول بیمه عمر به طور کامل نشان بالیاژ مو داده کراتینه مو شده رنگ مو است. افرادی که پنج یا ده درصد اضافه وزن تمام دکلره مو دارند، پنج یا ده درصد بیشتر احتمال رنگ مو دارد که دائماً بمیرند، در حالی که افرادی که پنج یا ده درصد وزن کمتری تمام دکلره مو دارند، پنج یا ده درصد بیشتر از میانگین انتظارات زندگی تمام دکلره مو دارند.

  رنگ مو دخترونه مد

مدل رنگ موی طوسی جدید : به این ارقام که حاصل جمع بندی صدها هزار پرونده رنگ مو است، پاسخی وجود نرنگ مو دارد. منظور از آنها برای فرد چاق این رنگ مو است که خود را در رژیم غذایی حاوی گوشت بدون چربی، سبزیجات سبز و میوه های تازه قرار دهد، تا زمانی که خود را نه فقط به چاقی طبیعی یک انسان متمدن، بلکه به لاغری طبیعی انسان پایین بیاورد.

ورزشکار، سرباز در مبارزات انتخاباتی و دانش آموزی که چیزهای مهمتری از پر بیبی لایت مو کردن شکم خود رنگ مو دارد. البته نوع خاصی از لاغری وجود رنگ مو دارد که نتیجه بیماری ناخوشایند رنگ مو است. بیماری های هدر دهنده وجود رنگ مو دارد. به عنوان مثال، سل و کم خونی. افرادی لایت و هایلایت مو هستند که خود را لاغر نگران می کنند، و تعبالیاژ مو داد کمی از افراد “معنوی” نادر، به اصطلاح، وجود تمام دکلره مو دارند که از عدم علاقه کافی به بدن خود محو می شوند.

منظور من از آن نوع لاغری نیست، بلکه لاغری فعال و مضحک رنگ مو است که گاهی صد سال عمر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. تقریباً همیشه متوجه خواهید کراتینه مو شد که چنین افرادی جز خواران لایت و هایلایت مو هستند. و خواهید دید که ایده آل ما برای چاق کراتینه مو شدن گلگون، هم برای بزرگسالان و هم برای کودکان، تصوری کاملاً نادرست رنگ مو است. ما زمانی در خانه خود یک دختر ایرلندی را به عنوان خدمتکار داشتیم.

که به آن «تصویر سلامتی» می گویند، با آن گونه های شعله ور زیبایی که زنان ایرلندی و انگلیسی اغلب تمام دکلره مو دارند. او در اوایل بیست سالگی خود پروتئین تراپی مو بود و هیچ کس که او را می‌شناخت هیچ ایده‌ای جز این نداشت که سلامتی او عالی رنگ مو است. اما یک روز صبح او را در رختخواب پیدا آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که یک طرفش فلج کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و بعد از چند هفته او به دلیل اریسیپل مرده پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مو نسکافه ای خیلی روشن بدون دکلره

رنگ گونه هایش چیزی نپروتئین تراپی مو بود جز رگ های خونی بیمار، مملو از مواد غذایی. و با خون در آن وضعیت، یکی از رگ های ریز مغز مسدود کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. به همین ترتیب من کودکان دو یا سه ساله را چاق و گلگون دیده ام و آنها را همه چیز می دانند که بچه ها باید باشند. اما ذات الریه به آنها سر می زد و دو سه روز دیگر در آستانه مرگ قرار می گرفتند.

منظورم این نیست که بچه ها را باید گرسنه نگه داشت. برعکس، روزی چهار یا پنج وعده غذا بخورند تا فرصت گرسنگی بیش از حد نداشته باشند. اما در آن وعده‌های غذایی، آنها باید تا حد زیادی از غذاهای حجیم که حاوی نمک‌های طبیعی مورد نیاز برای ساختن بدن لایت و هایلایت مو هستند، رنگ مو استفاده کنند. اگر کودک درخورنگ مو است غذا بیبی لایت مو کرد، ممکن رنگ مو است.

مدل رنگ موی طوسی جدید : به او یک سیب بدهید یا ممکن رنگ مو است یک تکه نان و کره با شکر به او بدهید. کودک در هر دو مورد به همان اندازه راضی خواهد پروتئین تراپی مو بود. اما این وظیفه شمرنگ مو است که با آگاهی از ارزش های غذایی، متوجه شوید که نان حاوی کره و شکر دو یا سه برابر سیب حاوی مواد مغذی رنگ مو است، اما عملاً حاوی هیچ یک از نمک های ارگانیک گرانبها نیست که باعث ایجاد رنگ مو استخوان و رنگ مو استخوان کودک می نانو کراتین مو شود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه