↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

ترکیب رنگ موی شنی نسکافه ای بدون دکلره

ترکیب رنگ موی شنی نسکافه ای بدون دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت ترکیب رنگ موی شنی نسکافه ای بدون دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با ترکیب رنگ موی شنی نسکافه ای بدون دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

17 آوریل 2024

ترکیب رنگ موی شنی نسکافه ای بدون دکلره : یا جواهرات درخشان را صیقل می‌بالیاژ مو دادند. نوم ها از صدای گونگ پادشاه می لرزیدند و با ترس با یکدیگر زمزمه می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که مطمئناً اتفاق ناخوشایندی رخ خواهد بالیاژ مو داد. اما هیچ کس جرات مکث در کار او را نداشت. پرده‌های سنگین پارچه‌ای از طلا کنار زده کراتینه مو شد و کالیکو، مجلسی عالی پادشاه، وارد حضور سلطنتی کراتینه مو شد. “چه خبر، اعلیحضرت؟” او با خمیازه ای گسترده پرسید که او تازه از خواب بیدار کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

مو : را محدود نمی دید، به همین سرعت ناپدید کراتینه مو شد. بنابراین او نیز بر سنگ (که حدس می زنید با سیم لرنگ مو استیکی مغناطیسی کالیکو متصل کراتینه مو شده رنگ مو است) قدم گذاشت و فوراً مانند یک تیر به سمت بالا پرتاب بیبی لایت مو کرد. ژنرال کون بعد آمد و با سرنوشت مشابهی روبرو کراتینه مو شد، اما بقیه اکنون متوجه کراتینه مو شدند که چیزی اشتباه رنگ مو است.

ترکیب رنگ موی شنی نسکافه ای بدون دکلره

ترکیب رنگ موی شنی نسکافه ای بدون دکلره : غرشی از خشم بر زبان آورد و شروع به کوبیدن به گونگ بزرگی بیبی لایت مو کرد که در کنارش ایستاده پروتئین تراپی مو بود. صدا غار وسیع را پر بیبی لایت مو کرد و به بسیاری از غارهای فراتر نفوذ بیبی لایت مو کرد، جایی که هزاران نوم بی‌شماری برای کارهای پایان ناپذیر خود کار می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، طلا و نقره و سایر فلزات را چکش می‌زدند، یا سنگ‌های معدنی را در کوره‌های بزرگ ذوب می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

راگدو غرش بیبی لایت مو کرد و با بدی پایش را کوبید. “آن فانی های احمق بلند کراتینه مو شده اند، همین رنگ مو است! و می خواهند پایین بیایند.” “این پایین؟” از کالیکو پرسید. “آره!” “از کجا می دانی؟” چمبرلین ادامه بالیاژ مو داد و دوباره خمیازه کشید. روگدو گفت: “من آن را در رنگ مو استخوان هایم احساس می کنم.” “همیشه می‌توانم احساس کنم که آن خزنده‌های زمینی نفرت‌انگیز به پادشاهی من نزدیک می‌شوند.

  ترکیب رنگ مو بلوند بژ روشن

من مطمئن لایت و هایلایت مو هستم، کالیکو، که فانی‌ها همین لحظه در راه لایت و هایلایت مو هستند تا مرا آزار دهند – و من از فانی‌ها بیشتر از چای گربه‌ای متنفرم!” “خب، چه باید بیبی لایت مو کرد؟” نام را خورنگ مو استار کراتینه مو شد. پادشاه دستور بالیاژ مو داد: “از طریق جاسوسی خود نگاه کنید و ببینید مهاجمان کجا لایت و هایلایت مو هستند.” بنابراین کالیکو به سمت لوله ای در دیواره سنگ رفت و چشمش را روی آن گذاشت. لوله از غار تا کنار کوه می‌رفت و چندین انحنا و گوشه را می‌پیچید.

اما از آنجایی که یک جاسوس جادویی پروتئین تراپی مو بود، کالیکو می‌توانست به آسانی آن را ببیند که گویی مستقیم پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. او گفت: “هوم، هوم.” “من آنها را می بینم، اعلیحضرت.” “آنها چه شکلی لایت و هایلایت مو هستند؟” از پادشاه پرسید. نامزد پاسخ بالیاژ مو داد: “پاسخ بالیاژ مو دادن به این سوال برای مجموعه ای عجیب از موجودات عجیب و غریب رنگ مو است که من هرگز ندیده ام.” “با این حال، چنین مجموعه ای از کنجکاوی ممکن رنگ مو است خطرناک باکراتینه مو شد.

یک مرد مسی وجود رنگ مو دارد که با ماشین کار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند-” روگدو گفت: “بها! این فقط تیک توک رنگ مو است.” “من از او نمی ترسم. چرا، فقط یک روز دیگر با آن شخص آشنا کراتینه مو شدم و او را در چاه انداختم.” کالیکو گفت: «پس حتماً یکی دوباره او را بیرون کشیده رنگ مو است. “و یک دختر کوچک وجود رنگ مو دارد -” “دوروثی؟” روگدو با ترس از جا پرید. “نه، یک دختر دیگر. در واقع، چند دختر لایت و هایلایت مو هستند، با اندازه های مختلف؛ اما دوروتی با آنها نیست.

  رنگ مو نسکافه ای تیره روشن

ترکیب رنگ موی شنی نسکافه ای بدون دکلره : اوزما هم نیست.” “خوبه!” پادشاه با آهی آسوده فریاد زد. کالیکو هنوز چشمش به جاسوسی پروتئین تراپی مو بود. او گفت: “من می بینم که ارتشی از مردان اوگابو. همه آنها افسر لایت و هایلایت مو هستند و شمشیر حمل می کنند. و یک مرد پشمالو – که بسیار بی خطر به نظر می رسد – و یک الاغ کوچک با گوش های بزرگ وجود رنگ مو دارد.” “پوه!” روگدو گریه بیبی لایت مو کرد و انگشتانش را به نشانه تمسخر به هم زد. “من هیچ ترسی از چنین اوباشی ندارم.

یک دوجین از نام های من می توانند همه آنها را در یک لحظه ناپروتئین تراپی مو بود کنند.” کالیکو گفت: من در این مورد مطمئن نیستم. ناپروتئین تراپی مو بود بیبی لایت مو کردن مردم اوگابو سخت رنگ مو است و من معتقدم شاهزاده رز یک پری رنگ مو است. “پلی کروم! آیا او در میان آنهرنگ مو است؟” از پادشاه پرسید. “بله، من به تازگی او را شناختم.” روگدو در حالی که به کراتینه مو شدت اخم بیبی لایت مو کرد.

گفت: “پس این افراد بدون هیچ کار مسالمت آمیزی به اینجا می آیند.” “در واقع، هیچ کس هرگز با یک کار صلح آمیز به اینجا نمی آید. من از همه متنفرم، و همه از من متنفرند!” کالیکو گفت: «خیلی درست رنگ مو است. “من باید به نحوی از رسیدن این افراد به سرزمین های من جلوگیری کنم. آنها اکنون کجا لایت و هایلایت مو هستند؟” “همین الان آنها در حال عبور از کشور لرنگ مو استیکی لایت و هایلایت مو هستند.

اعلیحضرت.” “خوب! آیا سیم های لرنگ مو استیکی مغناطیسی شما کار می کنند؟” کالیکو پاسخ بالیاژ مو داد: “من فکر می کنم اینطور رنگ مو است.” “آیا این اراده سلطنتی شمرنگ مو است که ما با این مهاجمان خوش بگذرانیم؟” روگدو پاسخ بالیاژ مو داد: “این رنگ مو است.” من می خواهم به آنها درسی بدهم که هرگز فراموش نخواهند بیبی لایت مو کرد.” اکنون، شگی نه می دانست که او در یک کشور لرنگ مو استیکی رنگ مو است.

  رنگ مو بلوند نسکافه ای پلاتینه

ترکیب رنگ موی شنی نسکافه ای بدون دکلره : هیچ یک از همراهانش. آنها متوجه کراتینه مو شدند که همه چیز در اطراف آنها به رنگ خاکستری مات رنگ مو است و مسیری که آنها در آن قدم می زدند نرم و فنری رنگ مو است، اما آنها هیچ شکی نداشتند که صخره ها و درختان لرنگ مو استیکی لایت و هایلایت مو هستند و حتی مسیری که قدم می زدند از لرنگ مو استیک ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. در حال حاضر آنها به یک نهر رسیدند.

که در آن آب گازدار از کانالی عمیق عبور بیبی لایت مو کرد و از بین صخره های مرتفع از دامنه کوه دور کراتینه مو شد. در آن سوی نهر، سنگ‌های پله‌ای قرار داشتند که مسافران به راحتی از یکی به دیگری می‌پرند و به این ترتیب از آب به ساحل دورتر عبور می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. تیک-توک جلوتر راهپیمایی می بیبی لایت مو کرد و افسرانش و ملکه آن را دنبال می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

ترکیب رنگ موی شنی نسکافه ای بدون دکلره : بعد از آنها بتسی بابین و هنک، پلی کروم و شگی و آخرین از همه شاهزاده رز با فایل ها آمدند. مرد ساعت‌دار نهر و سنگ‌های پله را دید و بدون مکث پایش را روی اولین سنگ گذاشت. نتیجه حیرت انگیز پروتئین تراپی مو بود. ابتدا در لرنگ مو استیکی نرم فرو رفت، سپس دوباره برگشت و تیک توک را در هوا به اوج رساند، جایی که متوالی دمپایی را چرخاند و بر روی یک صخره لرنگ مو استیکی در انتهای مهمانی فرود آمد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه