نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

مدل رنگ مو طبیعی بدون دکلره

مدل رنگ مو طبیعی بدون دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل رنگ مو طبیعی بدون دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل رنگ مو طبیعی بدون دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

مدل رنگ مو طبیعی بدون دکلره : خورنگ مو است. شگی با جدیت گفت: “از آنها نپرس چرا.” می‌دانستم که از آنها می‌پرسی چرا، اما نباید این کار را انجام دهی. دلیلش واضح رنگ مو است آن سنگ ها لرنگ مو استیکی لایت و هایلایت مو هستند. بنابراین آنها سنگ نیستند. آن سنگ های اطراف ما لرنگ مو استیک لایت و هایلایت مو هستند و بنابراین سنگ نیستند.

رنگ مو : اما او یک سگ کوچک دانا رنگ مو است و در حالی که همه چیزهایی را که به او گفته می نانو کراتین مو شود می داند ترجیح می دهد صحبت نالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. «خدایا!» دوروتی فریاد زد. هرگز فکر نمی بیبی لایت مو کردم توتو در تمام این مدت مرا گول بزند. سپس یک سوت نقره ای کوچک از جیبش بیرون کشید و یک یادداشت تند روی آن دمید. لحظه ای بعد صدای قدم های هولناکی به گوش رسید و یک سگ سیاه پشمالو دوان دوان از مسیر آمد.

مدل رنگ مو طبیعی بدون دکلره

مدل رنگ مو طبیعی بدون دکلره : اوزما گفت: «هنک، بیش از توتو، حیوان پری نیست، اما به محض اینکه تحت طلسم سرزمین پریان ما قرار گرفت، متوجه کراتینه مو شد که می تواند صحبت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در مورد بیلینا، مرغ زردی که زمانی او را به اینجا آوردی، همین طور پروتئین تراپی مو بود. من به شما اطمینان می دهم که همین طلسم روی توتو تأثیر گذاشته رنگ مو است.

دوروتی جلوی او زانو زد و انگشتش را بالای بینی اش تکان بالیاژ مو داد و گفت: “توتو، آیا من همیشه با تو خوب نپروتئین تراپی مو بودم؟” توتو با چشمان سیاه و درخشانش به او نگاه بیبی لایت مو کرد و دمش را تکان بالیاژ مو داد. “کمان وای!” او گفت، و بتسی بلافاصله فهمید که این به معنای بله رنگ مو است، همچنین دوروتی و اوزما آن را می دانستند، زیرا لحن صدای توتو اشتباهی وجود نداشت. دوروتی گفت: “این یک پاسخ سگ رنگ مو است.” “توتو، اگر چیزی جز “تعظیم واو” بهت نگفتم.

  رنگ مو زنانه هایلایت

چطور دوست داری؟” حالا دم توتو با عصبانیت تکان می‌خورد، اما در غیر این صورت ساکت پروتئین تراپی مو بود. بتسی گفت: «واقعاً، دوروتی، او می‌تواند با پوست و دمش به همان خوبی که ما می‌توانیم صحبت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. آیا شما چنین زبان سگی را نمی فهمید؟ دوروتی پاسخ بالیاژ مو داد: «البته که دارم. اما توتو باید اجتماعی تر باکراتینه مو شد. اینجا را ببینید آقا!» او ادامه بالیاژ مو داد.

خطاب به سگ گفت: «تازه برای اولین بار یاد گرفتم که اگر بخواهی می‌توانی کلمات را به زبان بیاوری. توتو نمی‌خواهی؟» “ووف!” توتو گفت و این به معنای “نه” پروتئین تراپی مو بود. “نه فقط یک کلمه، توتو، برای اینکه ثابت کنی مثل هر حیوان دیگری در اوز خوب لایت و هایلایت مو هستی؟” “ووف!” “فقط یک کلمه، توتو – و سپس ممکن رنگ مو است فرار کنی.” لحظه ای ثابت به او نگاه بیبی لایت مو کرد.

خیلی خوب. اینجا من رفتم!» او گفت و به سرعت مانند یک تیر دور کراتینه مو شد. دوروتی از خوشحالی دست هایش را به هم زد، در حالی که بتسی و اوزما هر دو از خوشحالی او و موفقیت آزمایشش از ته دل می خندیدند. آنها دست در دست هم از میان باغ‌های زیبای کاخ، جایی که گل‌های باشکوه به وفور شکوفا می‌کراتینه مو شدند و فواره‌ها اسپری‌های نقره‌ای خود را به هوا پرتاب می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

مدل رنگ مو طبیعی بدون دکلره : و همین‌طور که به گوشه‌ای می‌پیچیدند، به مرد شگی و برادرش رسیدند که با هم روی یک نیمکت طلایی نشسته پروتئین تراپی مو بودند. هنگامی که حاکم شهر اوز به آنها نزدیک کراتینه مو شد، آن دو برای تعظیم احترام برخرنگ مو استند. “چگونه از سرزمین ما اوز لذت می بری؟” اوزما از غریبه پرسید. برادر شگی پاسخ بالیاژ مو داد: “من اینجا بسیار خوشحالم، اعلیحضرت.” “همچنین از شما بسیار سپاسگزارم که به من اجازه بالیاژ مو دادید.

  رنگ موی هایلایت زمینه مشکی

در این مکان لذت بخش زندگی کنم.” اوزما گفت: «باید از شگی تشکر کنید. “از آنجایی که برادر او لایت و هایلایت مو هستم، شما را به اینجا خوش آمدید.” شگی با جدیت گفت: «وقتی برادر را بهتر بشناسید، خوشحال خواهید کراتینه مو شد که او یکی از رعایای وفادار شما کراتینه مو شده رنگ مو است. من خودم به تازگی با او آشنا می شوم و در شخصیت او چیزهای زیادی برای تحسین می بینم.” اوزما و دختران با ترک برادران به پیاده روی خود ادامه بالیاژ مو دادند.

در حال حاضر بتسی فریاد زد: «272» برادر شگی هرگز نمی تواند به اندازه من در اوز خوشحال باکراتینه مو شد . آیا می دانی، دوروتی، من باور نمی بیبی لایت مو کردم که هیچ دختری بتواند در هیچ کجا آنقدر خوش بگذرد که من الان دارم؟» ابتدا در لرنگ مو استیکی نرم فرو رفت، سپس دوباره برگشت و تیک توک را در هوا به اوج رساند، جایی که متوالی دمپایی را چرخاند و بر روی یک صخره لرنگ مو استیکی در انتهای مهمانی فرود آمد.

ژنرال اپل تیک-توک را محدود نمی دید، به همین سرعت ناپدید کراتینه مو شد. بنابراین او نیز بر سنگ (که حدس می زنید با سیم لرنگ مو استیکی مغناطیسی کالیکو متصل کراتینه مو شده رنگ مو است) قدم گذاشت و فوراً مانند یک تیر به سمت بالا پرتاب بیبی لایت مو کرد. ژنرال کون بعد آمد و با سرنوشت مشابهی روبرو کراتینه مو شد، اما بقیه اکنون متوجه کراتینه مو شدند که چیزی اشتباه رنگ مو است و یکپارچه ستون را متوقف آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و در طول مسیر به عقب نگاه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

  ترکیب رنگ مو یخی خاکستری

مدل رنگ مو طبیعی بدون دکلره : تیک توک وجود داشت که هنوز از یک سنگ لرنگ مو استیکی به سنگ دیگر محدود می کراتینه مو شد و هر بار با فاصله کمتری از زمین بالا می رفت. «98»و ژنرال اپل پروتئین تراپی مو بود که از جهتی دیگر دور می‌کراتینه مو شد، کلاه سه گوشه‌اش روی چشمانش گیر بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و شمشیر بلندش روی بازوها و سرش می‌کوبید که این طرف و آن طرف می‌چرخید. و در آنجا نیز ژنرال کان ظاهر کراتینه مو شد.

که به سرش به صخره ای لرنگ مو استیکی برخورد بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و چنان مچاله کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که بدن گردش بیشتر شبیه یک توپ جهنده پروتئین تراپی مو بود تا شکل یک مرد. بتسی با دیدن این منظره عجیب با خوشحالی خندید و پلی کروم صدای خنده او را تکرار بیبی لایت مو کرد. اما اوزگا بسیار سخت پروتئین تراپی مو بود و متعجب پروتئین تراپی مو بود، در حالی که ملکه آن از دیدن افسران ارکراتینه مو شد.

مدل رنگ مو طبیعی بدون دکلره : ارتش اوگابو که به شیوه‌ای بی‌وقار به اطراف می‌چرخند عصبانی کراتینه مو شد. او فریاد زد که متوقف شوند، اما آنها قادر به اطاعت نپروتئین تراپی مو بودند، حتی اگر آنها از انجام این کار خوشحال می کراتینه مو شدند. با این حال، در نهایت، همه آنها محدود کراتینه مو شدن را متوقف آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و توانستند روی پاهای خود بایستند و دوباره به ارتش بپیوندند. “چرا این کار را بیبی لایت مو کردی؟” ان، که به نظر بسیار تحریک کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه